Jump to content
yarisclub

Jetta Tsi

Recommended Posts

Η χρυση τομη πιστευω οτι μαλλον ειναι το φιλτρο αν και προτεινω να παραμεινεις-ουμε ''μαμα'' μεχρι να εμφανιστει κανενα προγραμμα ''επωνυμο'' ετσι ωστε να παμε 170ΗΡ με τη μια

Link to comment
Share on other sites

''ΜΑΜΑ'' λεγοντας? απο ποια εταιρια? αν μπορεις δωσε περισσοτερες πληροφοριες

[/quote

τι εvvoeis ΜΑΜΑ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΑΠΟ 140 ΣΕ 170 ΚΑΙ 1000ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΗΝ VW?

Link to comment
Share on other sites

Το κανει ο pazaropoulos

καλημερα Λευτερη,

ολα καλα με το κιβωτιο?

οσο αναφορα το tuning του κινητηρα στα 170 PS θα πρεπει να σου πω οτι η VW (μαμα εταιρεία στη Γερμανια) εδωσε γραπτη εντολη οτι ακυρωνεται σε καποια μερη η εγγυηση στην περιπτωση που καποιος πελατης προβει στο συγκεκριμενο TUNING.

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα....

Ακομα περιμενω με το κιβωτιο μου τα ανταλλακτικα να ερθουν απο Γερμανια.

Κομπλερ , Γραναζι δευτερας-οπισθεν

Μου ειπαν περιπου 20 ημερες...

Link to comment
Share on other sites

Μαλιστα....

Ακομα περιμενω με το κιβωτιο μου τα ανταλλακτικα να ερθουν απο Γερμανια.

Κομπλερ , Γραναζι δευτερας-οπισθεν

Μου ειπαν περιπου 20 ημερες...

καλημερα....

λοιπον χθες ειχε απιστευτο γελιο εκανα ενα φιλικο ανοιγμα με honda vti ενα.... καλα ηθελα κιάλια για να τον δω τοσο μπροστα που ητανε χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εννοω κατι σε ''επωνυμο''π.χ. revo,mtm ηκατι αντιστοιχο,αν δεν κανω λαθος το προγραμμα που λεει ο lefteris_TSI δεν ειναι κατι τετοιο(αν ειναι διορθωστε με),στον φιλοσιδη πηρα την προηγουμενη εβδομαδα και μου ειπαν οτι απο τελος του μηνος θα υπαρχει αλλα δεν ρωτησα κατι παραπανω,και τελος η πρωσοπικη μου εκτιμηση ειναι οτι απο οποιον και να ειναι η αναβαθμιση το χιλιαρικακι ειναι μεσα στο νερο.Αρα STBY για νεοτερα

καλη αναρωση στο jetta lefteris_TSI ειναι απο τα πραγματα που σιγουρα οταν μας συμβαινουν η τα διαβαζουμε εδω μας στεναχωρουν

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΜΑ νοειται μονο το εργοστασιακο προγραμμα με το οποιο βγαινει το αμαξι απο το εργοστασιο.

Ολα τα αλλα ειναι βελτιωτικα.

Αυτο του Παζαροπουλου φτιαχνεται αν δεν κανω λαθος απο Ελληνα βελτιωτη και εχει το + οτι διατηρειται η εγγυηση.

Προταση μου ειναι να κανεις μια ερευνα αγορας και μετα να δεις τι σε συμφερει και τι ειναι πιο κοντα στις δικες σου απαιτησεις.

Link to comment
Share on other sites

@lancer742005

Πηρα την carenta τηλεφωνο να δω που ειναι τα ανταλλακτικα μου.

Μου ειπαν κατι εκτος εαυτου...

Δεν υπαρχει παραγγελια στο ονομα μου.... υπαρχει μεγαλη αναμονη για κομπλερ , γραναζι δευτερας (παρτιδα) και οτι δεν βρισκουν πουθενα το ονομα μου...

Αντε να δουμε τι θα γινει με την καρεντα τωρα...

Αντε να βγαλουμε ακρη , επισης μου ειπανε οτι δεν εχει η VW να παραδοση ανταλλακτικα και υπαρχει μεγαλη αναμονη.

Οποτε αστα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Τι να πω ρε Λευτερη τι να πω πραγματικα αυτα που περιγραφεις πιο πανω δηλωνουν ερασιτεχνισμο και οχι αψογους επαγγελματιες οπου προνοουν για σφαλματα υλικων που αν μη τι αλλο εχουν παρουσιαστει σε παρα πολλα golf-jetta.Ας ελπισουμε οτι ολα θα πανε οσο το δυνατο πιο ευνοικα και ΓΡΗΓΟΡΑ να εχεις το αυτοκινητο σου και παλι ετοιμοπολεμο

Link to comment
Share on other sites

Οντως αυτα τα πραγματα που μας αναφερει ο Λευτερης ειναι αξια προσοχης.Φανερωνουν εναν αντιεπαγγελματισμο.Εγω παιδια θα σας αναφερω κατι πριν παρω το τζετα ειχα και συνεχιζω να εχω ενα daewoo matiz 0,8 το οποιο με εβγαλε ασπροπρωσοπο μεχρι σημερα .Το matiz συνεργειο μπηκε μονο για σερβις τιποτα αλλο!!!!!Αυτο το λεω μονο ως αξιο προσοχης και το εχω 6χρονια.Παιρνεις vw για να ανεβεις κατηγορια οχι να κατεβεις.τελοσπαντων.Λευτερη σου ευχομαι ολα να πανε καλα.να μην στεναχωριεσαι και ολα θα πανε καλα λιγο υπομονη κανε.Απλα μενω αναυδοσς απο καποι πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Ακομα περιμενω να με καλεσουν για να μου πουν που βρισκεται η παραγγελια μου...

Θα τους παρω σε λιγο να μαθω νεα και θα ενημερωσω

--------------------------------------------------------------------------------------

Μεχρι τελος τις εβδομαδας θα βρισκονται εδω τα ανταλλακτικα μου....

Αντε να δουμε

Edited by konstantinos passat
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια φιλος με 140TSI εβαλε κατα λαθος 500ml παραπανω λαδι .

Υπαρχει προβλημα ?  πρεπει να το βγαλει ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι πρέπει να το βγάλει αλλιώς θα έχει πρόβλημα ο καταλύτης του.

 

Στο ψαξε - ψαξε βρηκα το εξης ποστ :

 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=24845

 

οπου καταλήγουν στο συμπέρασμα (μετα απο ψαξιμο και στις αντιπροσωπειες) οτι και μέχρι την μεση του πορτοκαλι (εκει ειναι και του φιλαρακου) δεν υπαρχει προβλημα .

 

Τα προβληματα ξεκινουν λενε οταν η σταθμη ξεφυγει κανα πόντο πανω απο το πορτοκαλι .

 

?????????? :unknw: :unknw:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.