Jump to content

Recommended Posts

με γειες και καλα βιντεοκλιπ!προσοχη στο δρομο.παιζει ο κινεζος μηπως καμι εφαρμογη απο αυτες που υπαρχουν για τα αντροιντ κινητα που εχουν τα ρολογακια με πιεσεις??αν ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

με γειες και καλα βιντεοκλιπ!προσοχη στο δρομο.παιζει ο κινεζος μηπως καμι εφαρμογη απο αυτες που υπαρχουν για τα αντροιντ κινητα που εχουν τα ρολογακια με πιεσεις??αν ξερεις?

http://android-carau...seat-skoda.html

Κάτι τέτοιο θέλεις... Και βάζεις obd + το προγράμμα torque και έχεις αυτό που θέλεις

και σόρρυ για το offtopic

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

Νικο να σε ρωτησω...αυτο το τηλεχειριστηριο που μοιαζει να αναδυεται απο την κονσολα τι ειναι??κοιτα και για μπροστα προφυλακηρα απο r36 θα γινει τουμπανο!!

Το "τηλεχειριστήριο" είναι το ΟΕΜ blue tooth. Όσο για τον προφυλακτήρα, σιγά μην βάλω του R36, που έχει και λιγότερα άλογα! :p Ετοιμάζω κάτι αρκετά καλύτερο, αλλά προς το Πάσχα... ;)

με γειες και καλα βιντεοκλιπ!προσοχη στο δρομο.παιζει ο κινεζος μηπως καμι εφαρμογη απο αυτες που υπαρχουν για τα αντροιντ κινητα που εχουν τα ρολογακια με πιεσεις??αν ξερεις?

Κάτι ετοιμάζει και ο Κινέζος. Έχει ήδη ένα μενού σχετικά με την OBD. Δεν το έχω ψάξει ακόμη, αλλά σε μια επικοινωνία που είχα, είχαν πει ότι το ετοιμάζουν αλλά δεν διατίθεται ακόμη... Προς το παρόν έχει μέσα στα μενού του, αυτή την οθόνη...

20130108143618.jpg

Link to comment
Share on other sites

τελεια ειναι...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αραγε τα προηουμενα μοντελα τι θα γινουν?αναβαθμιζωνται αραγε?

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε λιγο Νικόλα !!το πίσω ειναι πολυ καλό!!για μπροστά τι άλλες επιλογές έχεις;;

Δεν έχει άλλη επιλογή, απλά δεν φαίνεται και όσο καλά πρέπει στην φώτο. Οι παρακάτω σου φαίνονται καλύτερες???.... :)

Εγώ τις γρίλιες βέβαια (και ίσως και το σήμα) θα τα έχω μαύρα, οπότε θα είναι full black η μούρη...

vline1tf3bb8.jpg

vline2ym8.jpg

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Καπως ετσι θα ειναι!!!!

Όχι κάπως, αυτό ακριβώς είναι το bodykit. Απλά εγώ δείχνω φώτο σε λευκό αμάξι, γιατί και το δικό μου θα το κάνω λευκό πέρλα με μαύρες λεπτομέριες...

Link to comment
Share on other sites

Νίκο ναι αλλιώς δείχνει σε πιο ζωντανή φωτο!ωραιο ειναι!!αλλα μην το βάψεις το αμάξι !!θα το καταστρεψεις τσάμπα! Σαν το Εργοστασιακο χρωμα ποτέ δεν πρόκειται να γίνει κανενα ..και κατα την γνώμη μου το μαύρο ειναι το ομορφότερο χρωμα για ολα τα αυτοκίνητα,και τι δεν θα έδινα να βρίσκοτανε ένας και να μου έδινε ενα μαύρο gti για να του δώσω το λευκό!θυμαμαι το παλιο μου το μαυρακι το gti και το αροθυμω..

Edited by Fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κάτι τέτοιο σκέφτεται ο Νίκος:

http://imageshack.us/photo/my-images/216/dsc0062223000.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/216/dsc0062326861.jpg/

Αν κάνω λάθος Νίκο διόρθωσέ με. :whistling:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Νίκο ναι αλλιώς δείχνει σε πιο ζωντανή φωτο!ωραιο ειναι!!αλλα μην το βάψεις το αμάξι !!θα το καταστρεψεις τσάμπα! Σαν το Εργοστασιακο χρωμα ποτέ δεν πρόκειται να γίνει κανενα ..και κατα την γνώμη μου το μαύρο ειναι το ομορφότερο χρωμα για ολα τα αυτοκίνητα,και τι δεν θα έδινα να βρίσκοτανε ένας και να μου έδινε ενα μαύρο gti για να του δώσω το λευκό!θυμαμαι το παλιο μου το μαυρακι το gti και το αροθυμω..

Άμα σου πω ότι έχω δει δουλειά καλύτερη απο του εργοστασίου θα με πιστεψεις; ετυχε να παω στην αντιπροσωπεία BMW στις Σέρρες για κατι δουλειές και βλέπω μπροστά ενα καινούργιο αυτοκινήτο ο κάτοχος του οποίου μέσα σε μια βδομάδα που το αγόρασε του το τρακαραν μπροστά! Και του έκαναν βάψιμο μόνο μπροστά μέχρι φτερά! Μαυρο μεταλλικό! Ε λοιπόν την ποιότητα και την καλλιτεχνια που εκανε ο μάγκας βαφεας στο αυτοκίνητο ήταν κλάσης ανώτερο απο το βάψιμο του εργοστασίου! Μιλάμε ξεχώριζε το αυτόματο με το χέρι! Ο άνθρωπος εχει δεχτεί άπειρες φορές συγχαρυτήρια για την τέλεια δουλεια που κανει! Και δυστυχώς του ατυχου ανθρώπου η BMW απο κοντά φαινόταν πως το στρωσιμο της βάφης μπροστά έγινε πολυ καλύτερα απο το εργοστάσιο στα πλάγια! Και εγω δεν το πίστευα αλλά το είδα με τα ματιά μου!

Σχετικά με το θεμα! Είσαι ο λόγος που ερωτεύτηκε ο πατέρας μου το passat φίλε! Του το έδειχνα και έπαθε πλάκα το πόσο ωραίο το έχεις κανει! Συγχαρητήρια!!!

Link to comment
Share on other sites

@Fastrabbit: ΔΕΝ θα το βάψω... Μεμβράνη θα του περάσω από πάνω... :)

 

Και οι φώτο του Professor δείχνουν επίσης πως θελω να είναι το αποτέλεσμα... ;)

 

@AlexkSeRRes: Να του κάνω και καμία βόλτα αν είναι, να του αρέσει περισσότερο! :p

Link to comment
Share on other sites

Και οι φώτο του Professor δείχνουν επίσης πως θελω να είναι το αποτέλεσμα... ;)

Ούτε ο μάντης Τειρεσίας να ήμουν!!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκαν και σύντομα θα ταξιδεύουν προς Ελλάδα!.... :)

 

 

 

402955_10200671354968638_529336938_n.jpg

Μπράβο στον Αντώνη!!! :goodjob: Mε το καλό να τα παραλάβεις!!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.