Jump to content
mixalisnaxos

Rns510

Recommended Posts

Απο Κινα? (γιατι εχω μπερδευτει)

Τελωνειο υπηρχε η ηρθε ταχυδρομικως?

Γιατι το τελωνειο εχει και φορους ενω ταχυδρομικα εγω τουλαχιστον δεν εχω πληρωσει ποτε.

Παντως καλο το συγκεκριμενο αλλα το αλλο με το RNS look και με τα κουμπια χαμηλα ειναι πιο ωραιο.

Το προβλημα μονο ειναι το θεμα εγγυησης και φυσικα σερβις που αν σου τυχει θα εχει κλαμα.

Link to comment
Share on other sites

Απο Κινα? (γιατι εχω μπερδευτει)

Τελωνειο υπηρχε η ηρθε ταχυδρομικως?

τελωνειο το αποφευγεις με τουςπαρακατω τροπους:

1. να υπαρχει ενδειξη πανω στο κουτι οτι ειναι "SAMPLE"

2. η αποστολη να γινει με ΕΛΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε νέος χάρτης (v4) και firmware για το RNS510...ελπίζω να έχει καλύτερη κάλυψη για την Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε νέος χάρτης (v4) και firmware για το RNS510...ελπίζω να έχει καλύτερη κάλυψη για την Ελλάδα

Ναι...

ο κωδικος του ειναι 1Τ0 051 859F ...αλλα δεν εχει καταχωρηθει ακομα στο ελληνικό ΕΤΚΑ...!!

Μόνο απέξω οποιος θελει προς το παρον...και μεχρι να βγει στα γνωστα "πολυκαταστήματα".... ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φωτα σας..Θελω να αλλαξω το φωτισμο στο Rns510 στις ενδειξεις της οθονης να τον κανω μαυρο-κοκκινο..Μηπως το χει κανει κανεις 'η γνωριζει πως γινεται??? Πρεπει να εχω vag-com και ποια διαδικασια ακολουθειται???

Link to comment
Share on other sites

Παιδες τα φωτα σας..Θελω να αλλαξω το φωτισμο στο Rns510 στις ενδειξεις της οθονης να τον κανω μαυρο-κοκκινο..Μηπως το χει κανει κανεις 'η γνωριζει πως γινεται??? Πρεπει να εχω vag-com και ποια διαδικασια ακολουθειται???

Χρειαζεσαι VCDS 805.

Πας στην διευθυνση 37 (navigation) και στο long coding εχει drop menu με 3 επιλογες:

1. Highline,

2.Sportline,

3. Premium

Διαλεγεις οποια θελεις ,κανεις και ενα reset στο rns και εισαι ετοιμος!!

Κοιτα πως ειναι και τα τρια θεματα πριν διαλεξεις απο εδώ:

http://picasaweb.google.de/sportline155/RNS510Mod09#

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεσαι VCDS 805.

Πας στην διευθυνση 37 (navigation) και στο long coding εχει drop menu με 3 επιλογες:

1. Highline,

2.Sportline,

3. Premium

Διαλεγεις οποια θελεις ,κανεις και ενα reset στο rns και εισαι ετοιμος!!

Κοιτα πως ειναι και τα τρια θεματα πριν διαλεξεις απο εδώ:

http://picasaweb.google.de/sportline155/RNS510Mod09#

Εισαι Θεος ;) Respect... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταφερα τελικα να αλλαξω το χρωμα στο display στο RNS 510 . Εχω την εκδοση Α οχι τη Β μηπως γι αυτο το λογο??? Μηπως η εκδοση Α δεν υποστηριζει την αλλαγη χρωματος??? Help please!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταφερα τελικα να αλλαξω το χρωμα στο display στο RNS 510 . Εχω την εκδοση Α οχι τη Β μηπως γι αυτο το λογο??? Μηπως η εκδοση Α δεν υποστηριζει την αλλαγη χρωματος??? Help please!! B)

Ρε παιδια καποιος να απαντησειιιιι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καποιος να απαντησειιιιι!!!

Καλα μην φωναζεις..... tongue.giftongue.gif

Οχι και εγω την Α εχω και εχει αλλάξει.Το μυστικο ειναι το reset στο rns .Το εκανες?

(κραταμε πατημενα τα 2 πληκτρα αριστερα απο την "σχισμη" που μαινει το cd-dvd και μετα παταμε το δεσι πληκτρο (eject)

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

Καλα μην φωναζεις..... tongue.giftongue.gif

Οχι και εγω την Α εχω και εχει αλλάξει.Το μυστικο ειναι το reset στο rns .Το εκανες?

(κραταμε πατημενα τα 2 πληκτρα αριστερα απο την "σχισμη" που μαινει το cd-dvd και μετα παταμε το δεσι πληκτρο (eject)

Οχι δεν το εκανα αυτο!! Μια διευκρινιση ομως...Το reset το κανω αμεσως μετα την αλλαγη? Με ανοιχτο ή με κλειστο το Rns???

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το εκανα αυτο!! Μια διευκρινιση ομως...Το reset το κανω αμεσως μετα την αλλαγη? Με ανοιχτο ή με κλειστο το Rns???

ναι αμέσως....με ανοιχτο οπως ειναι.... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους!!! Η αλλαγη εγινε, τα χρωματα πλεον ειναι κοκκινο και μαυρο!! Ειναι απλα τελειο...Τωρα παμε και στον τελικο στοχο που ειναι η αλλαγη στο χρωμα του καντραν απο μπλε σε ασπρο... :)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους!!! Η αλλαγη εγινε, τα χρωματα πλεον ειναι κοκκινο και μαυρο!! Ειναι απλα τελειο...Τωρα παμε και στον τελικο στοχο που ειναι η αλλαγη στο χρωμα του καντραν απο μπλε σε ασπρο... :wacko:

Γιατι αργησες τοσο? tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ενδιαφέρει (Rns510).

Θέλει username, password

http://www.thegreekz.com/forum/showthread.php?t=447941

Το έβαλα στο RNS2 DVD του Touareg ενός φίλου αλλά μου λέει incompatible dvd.

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο RNS2 DVD του Touareg ενός φίλου αλλά μου λέει incompatible dvd.

Παιδιά αν βρείτε προβλήματα ρωτήστε εκεί, αυτοί είναι οι experts

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.