Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Guest CLSFox
τυχερος θα ηταν αν την βγαζαν πανω στο αυτοκινητου του αλεξανδρου οχι στο τουμπανο του μικε tongue.gifB)

Στην ομαδική photo του club είναι πάνω στο αυτοκίνητο του Αλέξανδρου... B)

Link to comment
Share on other sites

Περιοδικά βελτιώσεων και όχι μόνο.....

Περιοδικό: Penthouse

Τεύχος: Οκτώβριος 2006

Κυκλοφορεί από τις 9/9/2006....

Αφιέρωμα: Car Clubs

VWClub εκπροσώπηση από: doumasj, Stoilas

Γιατί το VWClub... είναι παντού!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δευτερη Μουρη ο Μιχάλης.....Έτσι έτσι , παντα τέτοια ΒΟΥΖΖΖΖ....

Eτσι ετσι....

Φημες λεμε πως στο Burn out Αυγουστου εχει ενα Golf απο το κλαμπ μας να στριβει πεταλο τεζα.....χαχαχα :baby:

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι ειδαμε κ λιγη τσοντα 11 8 80!
Aλοιμονο εσυ δεν θα εβλεπες!Ειδες καμια δικια σου Ρωσιδα στο Penthouse?
Link to comment
Share on other sites

Μετα την Εβιτα, οτι αλλο και να μπει στο Penthouse ειναι οδοντοκρεμα...... Ε Sayian??? new_lol.gif

Tο πηρα και εγω το τευχος. Η Σκυλα και το Dub Polo πρωτη μουρη, το ιδιο και ο φανταρος doumasj και ο....ξυπολητος Stoilas.

Ενα ειναι σιγουρο παντως: Οτι κανενας δεν θα πει το επωνυμο του Κωστα σωστα! ;)

Παρεα με τα παιδια στο 6σελιδο αρθρο, αυτοκινητα και μελη απο τα Miata Club Of Greece και Peugeot Sport Club.

ΕΥΓΕ!

Το VWClub.gr συντομα και σε προφυλακτκα με γευση τσαϊ......... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Περιοδικά βελτιώσεων και όχι μόνο.....

Περιοδικό: Penthouse

Τεύχος: Οκτώβριος 2006

Κυκλοφορεί από τις 9/9/2006....

Αφιέρωμα: Car Clubs

VWClub εκπροσώπηση από: doumasj, Stoilas

Γιατί το VWClub... είναι παντού!!!!

Καλο!!!

Παω λοιπον περνω το penhouse και εαν το δει η γυναικα, της λεω αγαπη μου για το club το πηρα!! Εγω θα επερνα ποτε τσοντα???? ΠΟΤΕ!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλο!!!

Παω λοιπον περνω το penhouse και εαν το δει η γυναικα, της λεω αγαπη μου για το club το πηρα!! Εγω θα επερνα ποτε τσοντα???? ΠΟΤΕ!!! <_<

σωστόςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς.........με την δικαιολογία στο στόμα........

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Δείτε η αγοράστε το νέο BURN OUT Noεμβρίου. Θα δείτε τον πρόεδρο Doggy αλλα και τον VIDEOMIX (ως εκπρόσωπο της άλλης μάρκας αυτοκινήτου που διαθέτει) στην ίδια σελίδα να παρουσιάζουν τα club VW & MG. :)

Οι συνεντεύξεις δόθηκαν στο πλαίσιο της συνάντησης των south clubs.

Υ.Γ. Κώστα, γράφεις καλά στον φακό τελικά.B)

2ον. Στο ετήσιο τεύχος BURN OUT AFTER DARK EDITION, υπάρχει παρουσίαση των λεσχών μας.

Στο αφιέρωμα στο VWclub βλέπω μια σπουδαία φώτο με πάρα πολλά γνωστά και μη μέλη του club.:D

Στο ίδιο τεύχος υπάρχει τεράστιο αφιέρωμα για γνωστά "στέκια" (Λιμανάκια, βούτα,ΣΕΦ, θεσσαλονίκη, Κρήτη και συνολικά 13 σημεία) οπου στις πάρα πολλές φώτος, όλο και κάποια μέλη μας θα υπάρχουν. Δεν το έχω ξεφυλίσει λεπτομερώς ώστε να ξέρω.

Πάντως το αφιέρωμα γίνεται σε 200+ σελίδες!!!!!!!!!! Τεράστιο. Πλήρες.

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
Μήπως είναι μέσα και το DVD με τη βιντεοσκόπηση εκείνης της βραδιάς?

Εαν εννοείς το δεύτερο τεύχος με βούτες λιμανάκια κλπ, ναί, είναι.

Εαν εννοείς την συνάντηση των souths, αυτή καλύφθηκε για την εκπομπή R-EVOLUTION οπου ήδη έχει δείξει την συνέντευξη του Κώστα (την έχω γράψει σε DVD B) ) και σε κάθε εκπομπή δείχνει απο κανα 2 εκπροσώπους των clubs. (εμένα δεν με έχει δείξει ακόμη. Γκρρρ..... :) )

Η εκπομπή μεταδίδεται κάθε Τρίτη στις 10 το βράδυ και σε επανάληψη την Κυριακή στις 8 το βράδυ νομίζω. Στο κανάλι TV Magic για την Αθήνα. Μεταδίδεται και απο τοπικά κανάλια σε όλη την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

To xτυπησαμε παραυτα!!

Ωραιο τευχος εχει μεγαλο αφιερωμα σε ολα τα στεκια και τα κλαμπ.

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
μουφα ηταν αλλα τελος παντων κ

κ ειχε κ 9 ευρω

Ναι, χμμμμ, ξέχασα να αναφέρω το ποσό που κοστίζει. ;)

Δεν μου λέτε, το άλλο το πήρατε; Του Νοέμβρη; Το τρέχον δηλαδή;

Θα έβαζα (σκανάριζα) το κομμάτι που αφορά το vw vlub, αλλα άσε μην με τρέχουν απο το περιοδικό για διαφυγόντα κέρδη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι, χμμμμ, ξέχασα να αναφέρω το ποσό που κοστίζει. ;)

Δεν μου λέτε, το άλλο το πήρατε; Του Νοέμβρη; Το τρέχον δηλαδή;

Θα έβαζα (σκανάριζα) το κομμάτι που αφορά το vw vlub, αλλα άσε μην με τρέχουν απο το περιοδικό για διαφυγόντα κέρδη. :lol:

Τα άρθρα αυτά θα ανέβουν αφού σταματήσει η κυκλοφορία του τεύχους, γιατί δεν είναι σωστό να ανεβάζουμε άρθρα που μας αφορούν από τεύχος το οποίο πωλείται τώρα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

το πήρα και γω.....για μένα που μαι παιδί της νύχτας δεν έλεγε κάτι καινούργιο....απλά στο dvd που χει υπάρχουν και πλάνα μας από το night cruise που είχε γίνει

Link to comment
Share on other sites

Οπως θα ειδατε και στην παρουσιαση του αυτοκινητου μου να πατε να αγορασετε ολοι το BURN OUT για να με θαυμασετε οπως επισης και το αργο γκολφακι μου!!! tongue.gif Αντε μην κανετε τσιγκουνιες ολοι στα περιπτερα της γειτονιας σας εναν με εχετε!!! tongue.gif:o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.