Jump to content
Caddyman

Το Vwclub.gr σε γνωστά περιοδικά βελτιώσεων!

Recommended Posts

Ελα εσυ αμεσως να μιλησεις ρεμαλε γρηγορα στο περιπτερο της γειτονιας σου και βαλε και τις Ρωσσιδες να το αγορασουν ολες ετσι να με εχουν να με θαυμαζουν γιατι ολο την φατσα σου βλεπουν και εχουν ξενερωσει οι κοπελες!!! :huh:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

E βεβαια μαζι με τον σουπερσταρ οι φωτογραφοι τραβανε και τους τριγυρω παρατρεχαμενους δεν το ξερεις? tongue.gif Ασε γιατι μου χαλας και το image μου με την αγριοφατσα σου α να χαθεις!!!! :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX

Φάτσα κάρτα σας είδα και τους 2.

Ρε κιαρατά ξάδελφε, πόσα τους έσκασες και σε λιβανίζουν σε 4!!!!!!! σελίδες στο περιοδικό;;;;;;;;;;;

Παρακαλείτε ο πρόεδρας να παραλάβει το dvd του με την μεγάλη συνέντευξη στην τηλεόραση. Την έχω σε dvd.

Την θέλει η να την πουλήσω σε video clubs να βγάλω κανα φράγκο; (ευρό)

Link to comment
Share on other sites

1ον ... ρε συ Θάνο, δεν σε έχω πάρει ακόμα για το DVD... χαχαχα... θα σε πάρω αύριο ή από Δευτέρα!

2ον ... το πολύ γνωστό σε όλους Burn Out, έχει σε αυτό το τεύχος παρουσίαση ενός 6Ν2 "θηρίου" ενός -μη ενεργού πλέον- μέλους μας... πολύ καλή παρουσίαση δε λέω αλλά... επειδή γνωρίζω λίγα πράγματα για την ιστορία του αυτοκινήτου αυτού, ένα πράγμα που μου έκανε μεγάλη εντύπωση είναι η "έλλειψη" δύο ανθρώπων που έκαναν πάρα πολλά για το αυτοκίνητο αυτό... Τα άτομα αυτά δεν είναι άλλα από τους 2 ανθρώπους που "έδωσαν ζωή" και στο δικό μου "παιδί"... και φυσικά είναι ο Ηλίας Τσακουλέρης & ο Παναγιώτης "Πατέντας" Α.

Αυτοί οι 2 φρόντισαν ώστε να γίνουν σωστά όλα τα μονταρίσματα στο μοτέρ και σε συνεργασία με τον Μάτη (Ο οποίος επίσης δεν αναφέρεται πουθενά στη παρουσίαση), έδωσαν λύση στα "ζητούμενα του πελάτη". Κακά τα ψέματα αλλά αυτή η "έλλειψη" με στεναχώρησε πολύ γιατί ξέρω τα ξενύχτια που είχαν ρίξει, οι δύο πρώτοι που ανέφερα, προκειμένου να φτιάξουν το μοτέρ.

....Αυτά τα ολίγα, καλημέρα σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

music.gif yep
Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση των φίλων του VW CLUB, Θα ήθελα να σας πω ότι στο συγκεκριμένο Polo , έχει πέσει πάρα πολύ καλή και πολύ δουλειά ( ξενύχτια ) για να μονταριστεί με απότέλεσμα να βγει ένα πολύ καλό σύνολο.

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ,όχι ότι δεν αναφέρομαι στην παρουσίαση που έγινε στο Burn Out, αλλά ότι αναφέρεται κάποιος άλλος ...

Επίσης θα ήθελα να αναφέρω ότι το αυτοκίνητο φτιάχτηκε ολοκληρωτικά από εμάς ( παράδοση με το κλειδί στο χέρι) και είναι όντως πάρα πολύ δυνατό. Η τουρμπίνα που φοράει είναι πιο μεγάλη από 28άρα.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.....

Link to comment
Share on other sites

worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Πές τα ρε Ηλία, πες τα για να μη νομίζουν άλλα αντί άλλων!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Ηλια πες τα!

Η αναγνωριση και το καλο ονομα δεν εξαρτιωνται απο τα περιοδικα, αλλα απο το αποτελεσμα και την ικανοποιηση οταν ο κατοχος παρει το κλειδι που προανεφερες και φυγει.

Respect!

Link to comment
Share on other sites

Guest VIDEOMIX
1ον ... ρε συ Θάνο, δεν σε έχω πάρει ακόμα για το DVD... χαχαχα... θα σε πάρω αύριο ή από Δευτέρα!

Λέω να το ανεβάσω στο youtube. Ήδη ανέβασα την παρουσίαση του αυτοκινήτου μου.

Σύντομα λοιπόν, θα δώσω τα links και των 2 videos. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Προεδρε δεν ξερω ποιος εχει το polo ουτε ποσα αλογα ειναι και αν παει καλα αλλα ξερω οτι ο Ηλιας ειναι και γαμω τα παιδια και οταν καποιος δεν δινει τα ευσημα και τα μπραβο εκει που πρεπει τοτε εκτος απο αχαριστος και αδικος ειναι και πολυ μ@λ@κ@ς... Μεγαλη ξεφτιλα να μην αναφερει αυτον που εσταξε ιδρωτα πανω απο το αμαξι το οποιο μοστραρει απο εδω και απο εκει.

Τεσπα τωρα που ξεδωσα... Τον Pete τον ειδατε στο Burn out που κυκλοφορει με το υπερτουμπανιασμενο golf του? 450 αλογατα, εξωτερικες wastegate που χαλανε τον κοσμο και ολα αυτα με μαμα πιστονια. Εχει ξεφυγει εντελως ο pete και αν και δεν το ξερω το παλικαρι (μια φορα του εχω μιλησει στο τηλεφωνο για την polara μου) ειναι respect.

Το ποστ έγινε EDIT, και με bold είναι οι προσθήκες και οι αλλαγές οι οποίες με έκαναν να παρεξηγήσω το ποστάρισμα.

Χίλια συγνώμη προς τον χρήστη capamaru

Edited by Latousakis
Link to comment
Share on other sites

Στο Burn out μαζι με τον μηναρα με το τουμπανο εχει και το φιλαρακι μου τον Κωστα με το Subaru Impreza GT 240 PS (Replica WRC) πριν το φτασει 480 PS,το ειδατε στην διαδρομη στην βολτα Πεμπτης στην Παχη...

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Στο Burn out μαζι με τον μηναρα με το τουμπανο εχει και το φιλαρακι μου τον Κωστα με το Subaru Impreza GT 240 PS (Replica WRC) πριν το φτασει 480 PS,το ειδατε στην διαδρομη στην βολτα Πεμπτης στην Παχης...

αντε ετοιμασου και εσυ με το vr compressor :huh:

Link to comment
Share on other sites

Μια που δεν το εχει αναφερει κανενας (και πολυ περισσοτερο ο Πετρος Μελισιας tongue.gif , αφου αυτος εκανε την ολη κινηση), το VWClub εχει παρουσιαστει και στο αγγλικο περιοδικο Performance VW, με μια μικρη αναφορα, στη σελιδα 129 στο τευχος Ιουλιου '07 :)

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια Πετρο!!

Το VW Club γινεται γνωστο ΚΑΙ στο εξωτερικο!!

Επρεπε να το ειχες αναφερει!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ηξερα τιποτα! Εχω επικοινωνια με Αγγλια αλλα ποτε δεν με ενημερωσαν για τιποτα! Θα ηθελα Κωστα να το φερεις την Πεμπτη να το δουμε!... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε όλοι το περιοδικό MAX POWER για να καμαρώσετε την ομάδα μας και πιο συγκεκριμένα τους παίκτες-μέλη μας που κοσμούν το ρόστερ αυτής.....

Εμείς θα πάμε για την πρώτη θέση στην κανονική διάρκει του πρωταθλήματος ώστε με πιο ευκολία να φτάσουμε στον τελικό και στην κατάκτηση του τροπαίου....Γι αυτό σας θέλουμς συνέχεια δίπλα μας για να μας εμψυχώνετε και τον ΜΑΗ να το σηκώσουμε...

HELLENIC VWCLUB UBER ALLES

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε όλοι το περιοδικό MAX POWER για να καμαρώσετε την ομάδα μας και πιο συγκεκριμένα τους παίκτες-μέλη μας που κοσμούν το ρόστερ αυτής.....

Εμείς θα πάμε για την πρώτη θέση στην κανονική διάρκει του πρωταθλήματος ώστε με πιο ευκολία να φτάσουμε στον τελικό και στην κατάκτηση του τροπαίου....Γι αυτό σας θέλουμς συνέχεια δίπλα μας για να μας εμψυχώνετε και τον ΜΑΗ να το σηκώσουμε...

HELLENIC VWCLUB UBER ALLES

Για αυτο να εισαι σιγουρος :D:D:D:lol::lol::lol: Το λεει ο ΣΒΟΥΡΑΣ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tον Νοέμβριο κυκλοφόρησε από την Option Press το 2ο τεύχος, ή καλύτερα ο 2ος τόμος της έκδοσης Αuto Bible. Η έκδοση περιλαμβάνει την ιστορία της Volkswagen και των αυτοκινήτων της, χρήσιμες τεχνικές πληροφορίες ανά μοντέλο, προϊοντα after market, concept cars, η συμμετοχή του VAG σε αγώνες και φυσικά όλες της Λέσχες που ασχολούνται με τα Volkswagen.

Σελίδα 282 λοιπόν με 1η (ως συνήθως) καταχώρηση το δικό μας Hellenic VWClub! ;)

Γίνεται μια μικρή αναφορά στην ιστορία και της δραστηριότητες της λέσχης και το κείμενο συνοδεύουν 4 φωτογραφίες με όλες τις γνωστές φάτσες να πρωταγωνιστούν. :)

Αν πέσει στα χέρια σας ρίξτε του μια ματιά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.