Jump to content
Guest alepe225

Lambostyle πορτες για Polo

Recommended Posts

Δυστηχως δεν του πανε, βεβαια το γεγονος οτι ειναι μαμα το αμαξι παιζει ρολο ισως σε ενα με body kit να δειχνει καλυτερα, αλλα γενικα πιστευω οτι το Polo ειναι πολυ μικρο για LSD πορτες.

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο με χαλαει,αλλα στο δικο μου θα πηγαινε μουρλια!

Βαλτες να τις δουμε λοιπον tongue.gif και ισως το σκεφτω να βαλω και εγω....

Link to comment
Share on other sites

Το σημαντικοτερο λαθος σε αυτη τη διαφημιση ειναι οτι τις εχουν βαλει σε μαμα Polo.

Οι πορτες lsd ειναι απο τα τελευταια σταδια fine tuning και δεν υπαρχει περιπτωση να φαινονται ωραιες σε μαμα αυτοκινητο με τασι.

οπως ειναι δεν μου αρεσουν αλλα αν τις δω σε τουμπανο Polo μπορει και να αλλαζα γνωμη.

Link to comment
Share on other sites

καλα το πισω bad boy τα σπαει ετσι?πωπω αυτη ειναι μοντιφα

αυτη τη μαγκια τη σκεφτομουν ποσο καιρο ρε φιλε αλλα δεν το ελεγα για να μην με παρεις με τα γιαουρτια...οχι τιποτα αλλο δλδ μη σου ξεφευγε και ο πηλος μαζι με το γιαουρτι new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
καλα το πισω bad boy τα σπαει ετσι?πωπω αυτη ειναι μοντιφα

Τί λες ρε κάγκουρα που είναι ωραίο το πίσω badboy?

Πάντως θα είναι μαι *μη επιτρεπόμενη λέξη* και μισή αν σκεφτείς ότι η λαμαρίνα θα είναι πιο πάνω από ότι είναι η λαμαρίανα του υπόλοιπου καπώ ώστε να καλύπτει τα φανάρια που έρχονται στο ίδιο ύψος με το χείλος του καπώ

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Τί λες ρε κάγκουρα που είναι ωραίο το πίσω badboy?

Πάντως θα είναι μαι *μη επιτρεπόμενη λέξη* και μισή αν σκεφτείς ότι η λαμαρίνα θα είναι πιο πάνω από ότι είναι η λαμαρίανα του υπόλοιπου καπώ ώστε να καλύπτει τα φανάρια που έρχονται στο ίδιο ύψος με το χείλος του καπώ

mmmm new_lol.gif m μιλανε κ τα γαλαζια 9ν τωρα@ new_lol.gifnew_lol.gif

αλλα σε μενα δε θα λεει,τοση μαυριλα δε θα ξεχωριζεις τι ειναι λαμαρινα κ τι φαναρι

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Τα γαλάζια 9Ν από εξωτερική εμφάνιση έχουν διδάξει γι αυτό μη μιλάς!!!

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΤΑΣΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ!ΧΑΧΑ. ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΓΕΛΟΙΟ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ! ΠΟΛΟ ΜΕ ΠΟΡΤΕΣ ΦΤΕΡΑ.... ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΑΝ ΒΛΕΠΑΤΕ 106 Η 206 Η ΠΟΥΝΤΟ ΜΕ ΠΟΡΤΕΣ LSD? ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΧΑ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΝΟ dead.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν του πανε τελικα οι LSD ειναι πολυ μικρο το αμαξι.... :blink: Παντως το πισω bad boy μου βαζει και εμενα ιδεες και ας διαφωνει το γαλαζιο πολο tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by Peryrho
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Τα γαλάζια 9Ν από εξωτερική εμφάνιση έχουν διδάξει γι αυτό μη μιλάς!!!
Και το γαλαζιο Golf διαφωνει...Μια καγκουρια και μιση.... :blink:

αα τι new_lol.gif εχουμε εδω συμπραξια χρωματος??

απλα δε ξερω μηπωςς παιζει κανενα προβλημα με το θεμα μεταλου πανω στο φρενο απο θερμοκρασια η τιποτα παρομοιο

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Εσύ τί λες. Εδώ εσύ απλά τα έβαψες και έχουν παραμορφθεί, φαντάσου και μια λαμαρίνα από πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Το polaki μιας γκομενίτσας σε ένα forum που είμαι μέλος:

156_6_Bild%20080.jpg

156_7_Bild%20085.jpg

156_5_IMG_3270.jpg

156_1_Bild%20081.jpg

TO POLO AUTO EINAI I APO DIPLANI MOU POLH (8KM) KAI TO EXO DEI POLLES FORES LIVE

KAI PANTA PROKALEI GIA NA TO THUMASEIS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.