Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Πόσα Passat έχουμε στο Club από Θεσσαλονίκη?...

Recommended Posts

Με τον πύραυλο που έχεις τι είναι για σένα η απόσταση Πρέβεζα-Θεσ/νίκη? Μέσω εγνατίας οδού σε 3 ωρίτσες θα πίνεις το καφέ σου μαζί μας.

Link to comment
Share on other sites

μπα με έχει δέσει ξανά ο "πύραυλος" τα χέρια πρέπει να ανέβει σε ρυθμούς safe mode Αθήνα για να μπει ένα Inter cooler custom made να ξανά ρυθμίσουμε το πρόγραμμα και να κάνω ένα service την τουρμπίνα... οπότε δυστυχώς είναι σε ακινησία ο "πύραυλος" :(

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Στράτο. Καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Την Κυριακή έχει το club συνάντηση στο Ρύσιο. Εγώ μάλλον θα είμαι εκεί. Θα είναι και κάτι φίλοι μου (άσχετοι με το club). Οπότε, όσοι πιστοί προσέλθετε... <_<

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα passatoφίλοι ,άργησα άλλα σας βρήκα εδώ και 5 μέρες που γραφτηκα στο club διαβάζω σταδιακά την ενότητα με to passat και έχω βρει την χαρά μου

και έλεγα που θα βρω πωρωμένους τελικά σας βρήκα άμα γίνεται καμία συναντησει με passat μας παίρνει εμάς που είμαστε 3b γιατί είδα photo μόνο με 3c.

Καλωσορισες φιλε στην παρεα!!

Αν θελεις πηγαινε μια και στο Παρουσιαση Νεων Μελων να σε καλωσορισουμε και επισημα στο VW Club. :baby:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδια ετσι να μαζευεστε και οι φωτογραφιες φοβερες.

Υ.Γ. Πολυ σκουρο passat μαζευτηκε στο cosmos ρε παιδια. tongue.gif:baby:^_^:D

Edited by panostok
Link to comment
Share on other sites

το Passat πάντως λέει σε σκούρο χρώμα, χωρίς να θίξω τα άλλα χρώματα έτσι πάντα φιλικά :baby:

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω και εγώ μαζί σου dark

:D

Link to comment
Share on other sites

Μετά την πετυχημένη καλοκαιρινή συνάντηση των πασσατούμπων Θεσσαλονίκης καιρός νομίζω πως είναι να οργανώσουμε μια νέα εορταστική συνάντηση . Ο αρχηγός μας Νίκος είναι πολύ απασχολημένος αυτές τις μέρες λόγω φόρτου εργασίας, αναλαμβάνω λοιπόν εγώ να κάνω το κάλεσμα σ΄όλους τους πασσατόβιους της Θεσσαλονίκης για καφέ ,συζήτηση και ανταλλαγή ευχών. Παρακαλώ προτείνετε μέρος και ημερομηνία συνάντησης στέλνοντας μου pm.

Link to comment
Share on other sites

Αύριο τελευταία μέρα Γιώργο, και μετά 15 μέρες άδεια! Τελειώνουν τα βάσανα! :thumbsup: Είμαι μέσα εγώ για συνάντηση. Να λύσουμε και το θέμα με το Vag-Com που αφήσαμε στη μέση... :lol: Έχεις pm!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα! Χρόνια πολλά και καλή χρονιά να έχουμε!

Χάθηκα παίδες, το ξέρω, αλλά τελικά με φάγανε τα δρομολόγια χριστουγεννιάτικα... :D Πρέπει να έχασα καλή συνάντηση. Λοιπόν, προτείνω να κάνουμε μια συνάντηση στα κοντά. Δεν ξέρω αν σας βολεύει και μέσα στο ΣΚ που μας έρχεται. Κώτσο τι βάρδια θα είσαι? Ευκαιρία να γνωρίσουμε και τους stratos3b και melrin aris!

Και πάλι, καλή χρονιά σε όλους και καλά και ασφαλή χιλιόμετρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλή χροονιά και από εμένα. Νίκο είμαι πρωϊνός αυτές τις μέρες. Οπότε τα απογεύματα του ΣΚ είμαι free. Κανονίστε και ενημερώστε. Μίλησα και με τον κ.Αντιπρόεδρο και τον ενημέρωσα σχετικά. Θα περιμένω από το προεδρείο να κανονίσει συνάντηση. ¶ντε προεδρείο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Πασσατούμπες. Εγώ προσανατολιζόμουν για συνάντηση μέσα στην επόμενη εβδομάδα αλλά απ΄ότι βλέπω ο Πρόεδρος δεν κρατιέται :D Και ΄γω λοιπόν μέσα για το σαββατοκύριακο. mf_tshirt.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Πασσατούμπες. Εγώ προσανατολιζόμουν για συνάντηση μέσα στην επόμενη εβδομάδα αλλά απ΄ότι βλέπω ο Πρόεδρος δεν κρατιέται -_- Και ΄γω λοιπόν μέσα για το σαββατοκύριακο. mf_tshirt.gif
Καλή Χρονιά παιδιά. Πείτε λεπτομέρειες και είμαι μέσα.

Αντε γιατί καποιοι βάζονται να κεραστούν new_sugkrotima.gif

Ρε συ Γιώργο, αν βρεθούμε την επόμενη εβδομάδα, παραγράφεται η γιορτή του Γιάννη και θα γλυτώσει το κέρασμα!!! tongue.giftongue.gif

Κυριακή κατά τις 19:00 στο City Gate, μας βολεύει όλους?

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Γιώργο, αν βρεθούμε την επόμενη εβδομάδα, παραγράφεται η γιορτή του Γιάννη και θα γλυτώσει το κέρασμα!!! tongue.giftongue.gif

Κυριακή κατά τις 19:00 στο City Gate, μας βολεύει όλους?

Από μένα ΟΚ για την Κυριακή.

Link to comment
Share on other sites

Θα λειπω εκτος Κιλκις μερια αλλα το city gate ειναι διπλα μου.οκ και απο μενα!

Κιλκίς??? Όχι ρε γμτ! Και σε είχα συμπαθήσει! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif (είναι η γυναίκα μου από Κιλκίς...) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.