Jump to content
kouliss

1o Kart Day 2008

Recommended Posts

Αύριο ετοιμαστείτε... Είμαι μια βδομάδα χωρίς τουτούνι... ότι κ@υλες έχω θα τις βγάλω στην πίστα!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ......πατερα.....την αλλη φορα να ρθεις να σε κερασω λαστιχο!!!! ;);)

καλα μην κλ......... κιολας tongue.giftongue.gif:lol:

220 σε περασα τις προαλλες tongue.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

καλα μην κλ......... κιολας tongue.giftongue.gif;)

220 σε περασα τις προαλλες tongue.gifupyours.gif

μ@#$ακι.......στα φρενα μου ;):lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να τρεξουμε πος και πος

γιατι δεν εχω φαει τιποτα ολλο το

πρωϊ.....προσπαθω να φτιαξω τα μπαμ που εχω!!!!!

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

περιμενω να τρεξουμε πος και πος

γιατι δεν εχω φαει τιποτα ολλο το

πρωϊ.....προσπαθω να φτιαξω τα μπαμ που εχω!!!!!

new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

;);):lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν σας ευχαριστούμε ΟΛΟΥΣ όσους ήρθατε και σε αυτή την εκδήλωση του Hellenic VWClub που όλοι αγαπάμε!

Να ξεκινήσουμε με τα αποτελέσματα.... Kaloburn junior... ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ!! ΝΑΙ ΝΑΙ 2 στα 2 έχει πλέον :o

¶ντε να τα 1000άσεις τα κύπελα! B)

Περάσαμε σούπερ, ρίξαμε τρελό γέλιο... κλασσικά την όλη "ηρεμία" την χάλαγαν τα γέλια του Σμήναρχου Μανώλη (γειά σου ρε Μανωλάκη)... και κλασσικά ο Μικρός Πετράκης έμεινε με το παράπονο ότι πήρε από τα 3 το μακρύτερο....

"Δε θα πάρεις κύπελο ποτέε.... ξανθέ.... ξανθέΕΕεΕΕε..."

(πάμε όλοι μαζί!)

Α! και για να μη το ξεχάσω... φωτογραφίες μπορείτε να ανεβάσετε / δείτε... εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

καταγελω οτι δεν υπηρχε παραμετρος κιλα ανα ιππο.... tongue.gif

κατα τα αλλα γαμω.... :thumbsup::D :D

αντε και στην επομενη...

Link to comment
Share on other sites

καταγελω οτι δεν υπηρχε παραμετρος κιλα ανα ιππο.... tongue.gif

κατα τα αλλα γαμω.... :thumbsup::D :D

αντε και στην επομενη...

:lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχας θελω να καταγγειλω τη διοργανωση ΔΙΟΤΙ ΛΕΩ, το τουτουνι Νο 19 ηταν ξετουρμπιστο!!!!!!! tongue.gif

Νομιζω οτι και ο φιλος-συναγωνιστης skaraviaios θα συμφωνησει μαζι μου.....

Περαν του σημειου αυτου,τα περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ετρεξαν...

Πετρακη δε πειραζει βρε, του χρονου... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

περασαμε απιστευτα ηταν καταπληκτικα!πολυ γελιο και τρελες οδομαχιες ατελειωτο drift και τελικα ο γρηγοροτερος ολων ηταν ο junior(κατηγορια φτερου το παιδι παρε και κανενα κιλο να εχουμε και εμεις στον ηλιο μοιρα!!!! new_lol.gif )(μπραβο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: )

εγω περιμενα να τρεξουν κιαλλοι εκτος απο αυτοι που τρεξαμε αλλα ειπανε διαφορες δικαιολογιες!ελπιζω την επομενη φορα να τους δω στην πιστα!!!!!

επισης το παρων εδωσε ο gravedigger που ειχαμε καιρο(απο την θεσσαλονικη) να το δουμε!την βιργινια δν την εφερες ατιμουλη!!!!!!! B) B) B) B)

Kαταρχας θελω να καταγγειλω τη διοργανωση ΔΙΟΤΙ ΛΕΩ, το τουτουνι Νο 19 ηταν ξετουρμπιστο!!!!!!! tongue.gif

Νομιζω οτι και ο φιλος-συναγωνιστης skaraviaios θα συμφωνησει μαζι μου.....

μηπως και εσυ πηγαινες σαν τον σωτηρακη και το λες αυτο?γιατι ο σωτηρακης πηγαινε λες και φοβοταν μην του σπασουν τα αυγα!!!!!!! :D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

την πιστα παραλιγο να την διαλυσουμε και τον "χορο" τον αρχισα εγω οταν μου δωσανε ενα καρτ και στην αρχη και εφυγα ευθεια γιατι δν εστριβε :thumbsup::D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αντε τωρα και στην επομενη συναντηση στα καρτ θα εχω κανει προπονηση πιο πριν!!! :thumbsup: :thumbsup:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω με τους ΓΙΑΝΝΗΣ και stel-th!!! Το πιτσιρίκι ήταν όλα τα λεφτά!!! Μπράβο σου Kaloburn jr!

Τώρα χώσιμο στον Παναγιώτη!!!

Αγορίνα μου, τα αυγά τα έσπασα στην πρώτη στροφή!!! :thumbsup::D :D Τώρα, ήταν η πρώτη φορά που έκανα, και ήταν γ..μ...τ..΄.

Περιμένουμε την επόμενη φορά, που θα έρθω προετοιμασμένος, μιας και έχω να οδηγήσω πισωκίνητο 1,5 βδομάδα. BTW καταπληκτική η οργάνωση, και ένα μεγάλο ευχαριστώ στο καρτ που με άντεξε, και στον Παναγιώτη που με φιλοξένησε εχθές!

Link to comment
Share on other sites

καταρχιν σημερα περασαμε απιστευτα!!!!

BRAVO στους οργανοτες καθος και σε οσους παρεβρεθηκαν

στην πιστα σημερα!! :lol:

Τωρα στο κοματι του αγωνα....... :thumbsup::D :D :lol: :lol: :lol:

μεχρι το καλοκαιρι που μας περασε μπορουσα να ανταγωνιστω τον

Junior kaloburn... :lol: :lol: :lol: .... ομος οπος λεει μια παρημια:

Ο μαθητης γηνεται καλητερος απο τον δασκαλω!!!

Σημερα καταλαβα πως ο μικρος εχει γινει πολυ δυσκολος αντιπαλος..

και υπολογιζω πως επαιζε ''εκτος εδρας'' καθος ο μικρος κανει καρτ

μονο στη πιστα των Αφιδνων και την πιστα της λημνου οπου και εμαθε :lol:

αρα για πρωτη του φορα σε αυτη την πιστα πιγε πολυ καλα!!

μας καθαρισε ολους με μια σχετικη ανεση

machinegun.gifmachinegun.gifrocket.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε ειναι την προσπεραση που εφεγα στην

εκινιση στον ''τελικο'' :lol: :lol: :lol:

(πανο που ελεγα μεσα μου πως εκανα πολυ καλη εκινιση βλεπω τον μικρο να με χερεταει.....

ενταξη η απολιτη ψυχρολουσια και ξενερομα μαζι....)

Λοιπον ολλα ηταν τελεια .....!

αντε και στο 2ο ΚaRΤ DAY

B) B) B)

Edited by kaloburn
Link to comment
Share on other sites

καταρχιν σημερα περασαμε απιστευτα!!!!

BRAVO στους οργανοτες καθος και σε οσους παρεβρεθηκαν

στην πιστα σημερα!! B)

Τωρα στο κοματι του αγωνα....... :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

μεχρι το καλοκαιρι που μας περασε μπορουσα να ανταγωνιστω τον

Junior kaloburn... :lol: :lol: :lol: .... ομος οπος λεει μια παρημια:

Ο μαθητης γηνεται καλητερος απο τον δασκαλω!!!

Σημερα καταλαβα πως ο μικρος εχει γινει πολυ δυσκολος αντιπαλος..

και υπολογιζω πως επαιζε ''εκτος εδρας'' καθος ο μικρος κανει καρτ

μονο στη πιστα των Αφιδνων και την πιστα της λημνου οπου και εμαθε B)

αρα για πρωτη του φορα σε αυτη την πιστα πιγε πολυ καλα!!

μας καθαρισε ολους με μια σχετικη ανεση

machinegun.gifmachinegun.gifrocket.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Αυτο που δεν θα ξεχασω ποτε ειναι την προσπεραση που εφεγα στην

εκινιση στον ''τελικο'' :lol: :lol: :lol:

(πανο που ελεγα μεσα μου πως εκανα πολυ καλη εκινιση βλεπω τον μικρο να με χερεταει.....

ενταξη η απολιτη ψυχρολουσια και ξενερομα μαζι....)

Λοιπον ολλα ηταν τελεια .....!

αντε και στο 2ο ΚaRΤ DAY

B) B) :thumbsup:

r6oes06zir02nyfi0w5h_thumb.jpgncsnkhgrt25p8mjflbll_thumb.jpgrcp0m4hns81jw2vhkayy_thumb.jpgq2mnwjux2ml3kjqz8tnb_thumb.jpg

κι ερχοντε κι αλλες στην γκαλερι το απογευμα :lol::thumbsup:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

στημενοι αγωνες με διαφορες προπαγανδες και "φακελακια" κατω απο το τραπεζι!!!αυτο εχω να πω μονο!!!! tongue.gif

χαλασμενο καρτ ειχα παρει μπορει να το επιβεβαιωσει και ο νικητης που ετρεξε με το ιδιο καρτ!!!στις στροφες τον εχαναν και στις ευθειες τον μαζευαν!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΑΛΛΗΝΗ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ 1οι ΣΤΟ ΚΑΡΤ. ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ. :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδακια απο οτι βλεπω περασατε σουπερ κριμα που εχασα το σκηνικο(εστειλα την Λιτσα)την επομενη θα ερθω να τρεξω και φυλαχτειτε!!!! tongue.gif Μετα βεβαια ηρθα και σας βρηκα που ειχατε παει για μασα στην Ραφηνα και κατεβασαμε το μαγαζι παλι τι να κανω αδυναμιες εχω πολλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παραπονο περασαμε πααααααααααααααααααααααααααρα πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ωραιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιια :thumbsup: ασχετα αν δεν εκανα καρτμ :thumbsup: . Ολα ειχε η μερα ακομη και μαυρισμα!!!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kαταρχας θελω να καταγγειλω τη διοργανωση ΔΙΟΤΙ ΛΕΩ, το τουτουνι Νο 19 ηταν ξετουρμπιστο!!!!!!! tongue.gif

Νομιζω οτι και ο φιλος-συναγωνιστης skaraviaios θα συμφωνησει μαζι μου.....

Περαν του σημειου αυτου,τα περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που ετρεξαν...

Πετρακη δε πειραζει βρε, του χρονου... tongue.gif

Δεν ξερω για σενα αλλα και εγω με το 19 ετρεξα και βουλωσα την Ντουμανική Προπαγάνδα και με χρονους αρκετα πιο κατω.Ο Γιαννης παλι σταθερός -τελευταιος ξεκινούσε και ...τελευταιος τερματιζε ευτυχώς που ετρεχαν καθε φορα 8.Ο δε Κουραμπίες όλο θα και θα ήτανε και τελικά μετρούσε τα λάστιχα στις στροφές. :):) ευτυχώς που υπήρχε ανταγωνισμός στην σειρά μου με Αντώνη και Κώστα (subaruGolfakias) αλλα απο μας πέρασε μονο 1ος και τυχερός Αντώνης και ο 2ος εγω το μπαούλο!!!!

Περασαμε ωραια με όλη την παρεά....Μπράβο μας... :):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΓΑ ΣΑΜΠΟΤΑΖ στο καρτ με το Νο 26 που βγηκε πρωτο για σειρα καταταξης με αλλαγη με το Νο13 που ηταν πιο αργο και απο το σκουτερ μου....

Περασαμε πολυ ομορφα...αντε και το επομενο με βροχη!!!

ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στο μεγαλο νικητη!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS-->
Καταρχήν σας ευχαριστούμε ΟΛΟΥΣ όσους ήρθατε και σε αυτή την εκδήλωση του Hellenic VWClub που όλοι αγαπάμε!

Να ξεκινήσουμε με τα αποτελέσματα.... Kaloburn junior... ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΙΑ!! ΝΑΙ ΝΑΙ 2 στα 2 έχει πλέον :)

¶ντε να τα 1000άσεις τα κύπελα! :)

Περάσαμε σούπερ, ρίξαμε τρελό γέλιο... κλασσικά την όλη "ηρεμία" την χάλαγαν τα γέλια του Σμήναρχου Μανώλη (γειά σου ρε Μανωλάκη)... και κλασσικά ο Μικρός Πετράκης έμεινε με το παράπονο ότι πήρε από τα 3 το μακρύτερο....

"Δε θα πάρεις κύπελο ποτέε.... ξανθέ.... ξανθέΕΕεΕΕε..."

(πάμε όλοι μαζί!)

Α! και για να μη το ξεχάσω... φωτογραφίες μπορείτε να ανεβάσετε / δείτε... εδώ!

Περάσαμε ακόμα μια φορά άψογα όπως μόνο εμείς ξέρουμε γιατί μπορούμε !! :lol:

Πετρακι δεν υπολόγισες σωστά τους αντίπαλους :whistling:popeye.gif:)

Κώστα άμα δεν ακουστούμε θα χαλάσουμε την με τόσο κόπο φτιαγμένη φήμη μας !!!!!!!!! :lol:

worthy.gif VW CLUB worthy.gif RULESSSSSSSS :thumbsup::thumbsup: ακόμα μια φορά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω παντως οτι ηταν ολα ενα καλοστημμενο σκηνικο εναντιον εμενα του Πετρου και του Θαναση!!!!!και ιδιως του Πετρου....κριμα.........κριμα!!!!!! closedeyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Ολα πολυ καλα πηγαν! ωραια περασε η Κυριακη.

Μπραβο στην τριαδα, αλλα και σε ολους εμας τους υπολοιπους που που γεμισαμε τις πιο κατω θεσεις των αποτελεσματων γιατι προσφερουμε και εμεις με το τροπο μας στο συνολικο πολυ καλο αποτελεσμα!!!

Ελπιζω να μην υπαρχουν απογοητευμενοι που δε θα ξανατρεξουν......

γιατι μπορει να αδικηθηκαν στη χτεσινη εκδηλωση (και το πιστευω οτι μπορει να γινει) ομως οπως και στην F1 το πρωταθλημα δε το παιρνει καποιος με ενα αγωνα αλλα με μια σεζον. εδω ειμαστε, καλα να ειμαστε, ας ειμαστε και λιγο τυχεροι και οι κοντριτsες μας θα εχουν πολυ ενδιαφερον στο μελλον!

Κλεινοντας να σημειωσω πως εμενα το Καρτ .....Γ.μ..σε!!! Νο28 lucky bastard!

Αν ηθελα να κανω μια παρατηρηση θα ηταν η μεγαλη διαφορα που ειδα στο κρατημα των ελαστικων τη δευτερη και τριτη φορα σε σχεση με τη πρωτη! Αλλα φανταζομαι εχει να κανει με τη γενικοτερη φθορα που ειχαν ολα τα καρτ προς το τελος.

Αληθεια παιδια, ειναι δυνατο να ανεβασει καποιος τους αναλυτικους χρονους με καλης αναλυσης φωτογραφικη μηχανη ωστε να τα κανουμε download? Δε τρεχουμε καθε μερα με τηλεμετρια!! εμενα μου εκανε τρελη εντυπωση αυτο το συστημα!

Και ευχαριστουμε ολα τα παιδια του vwclub που "ετρεξαν" το δικο τους αγωνα για τη διοργανωση αυτου του event και βγηκαν ολοι τους "πρωτοι"

Σας ευχαριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Αληθεια παιδια, ειναι δυνατο να ανεβασει καποιος τους αναλυτικους χρονους με καλης αναλυσης φωτογραφικη μηχανη ωστε να τα κανουμε download? Δε τρεχουμε καθε μερα με τηλεμετρια!! εμενα μου εκανε τρελη εντυπωση αυτο το συστημα!

Βεβαια!!!!Θα ηθελα πολυ να μαθω αν βγηκα προτελευταιος η τελευταιος... tongue.giftongue.giftongue.gif:):)

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.