Jump to content
kouliss

Καλοκαιρινό Night Cruise

Recommended Posts

Ωραια περασαμε αν και ημουν παρα πολυυυυυυυυυυυυυυ κουρασμενος thumbsdown.gifthumbsdown.gif για αυτο και εφυγα νωρις, αλλα σας υποσχομαι οτι θα επανορθωσω την επομενη φορα εις διπλουν :lol::thumbsup:

Υ.Γ. 1 Παραλιγο να εχουμε στενες επαφες τυπου στουκας με τον ντουμα :o

Υ.Γ. 2 Πρεπει να τσιμπησα και κληση με φωτορανταρ ή τι αλλο τσπ. στην Βαρης Κορωπιου ;):angry2: μιας και εκανα πτηση κατω απο τα ρανταρ!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε γαμοτο δεν γινοταν να ερθω αν και το ηθελα πολυ :angry2:

ελπιζω να τραβηξατε καμια φωτογραφια ;)

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Ρε ρεμάλια κοιμάσται όλοι του καλού καιρού????

Εγώ και γύρισα 4+ και ξύπνησα να πάω για δουλειά.....ΕΛΕΟΣ ξυπνήστε....!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Περάσαμε τέλεια,περάσαμε καταπληκτικά σε μία πάρα πολύ καλή ατμόσφαιρα δίπλα στο κύμα, με πολύ πάρα πολύ κοσμό στο barακι και με όμορφες παρουσίες και με αρκετό κόσμο στο κομβόι και στην παραλία όπου καταλήξαμε.....

ήταν ένα υπαίθριο,ρομαντικό & υγρό meeting όπου όποιος δεν ήρθε απλά ΕΧΑΣΕ.....Λέτε να το ξανακάνουμε το σεπτέμβρη για να αποχαιρετίσουμε τοκαλοκαίρι με τον δικό μας τρόπο???

Ήταν παρών εκεί οι:

doggy

kouliss

polo1.6t

totos +1

redmanos +1

doumasj

subarogolfakias +1

bunny

lilliantsi +1

BAD BOY +1

kmp

bunny

trelaras582

skaraviaios

svouras

petrose melissia

lampros33

ANTONIS

panosvr6

Harry TSI

ΛΑΜΠΡΟΣ

whitestrom +1

scirocco

+2 νέα μέλη.....

White strom..................σα να λεμε...........media strom??????? αχαχαχαΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

οσο για σε θανασακι θα σε σενιαρω αυριο tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol::thumbsup::lol: :lol: :lol:

Για αλλη μια φορα εδειξες ποσο κοτα εισαι...... ;):rolleyes:

ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ 8ΕΜΑ ΜΑΣ ΤΩΡΑ!!!!!

Περασαμε υπεροχαααααααααααααααααααααααα,πολυ γελιο,πολυ υπνο,μπανακι για ορισμενους και ορισμενες....και πολλα μπυρονια και σουβλακια!!!!!!!

μεσα για το ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ να βαλουμε ολοι λεφτα να ψησουμε μονοι μας και να γουσταρουμε :o

να ανοιχτει το gallery ΠΕΜΠΤΗΣ για φωτο :angry2:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Το άλμπουμ δημιουργήθηκε για αναβάστε τις φωτογραφίες να δούμε... πως ήταν ;)

Link to comment
Share on other sites

Ήταν τέλεια. Η θάλασσα, τα σουβλάκια, τα μπυρόνια, το αμάξι του Κώστα (golden) τα τσάι που με κέρασε ο doumas. Και εγώ σου τα πα, φερθηκες σκάρτα, για άλλη μια φορά σου βγάζω κόκκινη κάρτα...

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστείτε ότι σε ένα φανάρι τον αφήνω να βάλει μέχρι και δευτέρα και μετά ξεκίνησα εγώ και απλά με έβλεπε να πλησιάζω σαν ΜΑΥΡΗ ΓΑΖΕΛΑ.....

και μετά είχαμε και κάτι περίεργα με ένα LEON και ένα CLIO..... στο ΛΑΙΜΟ.....κάτι ψιλά δλδ....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ηταν τελεια...... ! ! !

Θαναση την επομενη φορα θα παρουμε και τα καλαμια για φρεσκο ψαρακι ! ! ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανωλακης δεν ηρθε γιατι κατεβηκε το λευκο ΑS3 by ABT και κλασαμε μεντες!!!! :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή ένα έχω να πω... Μανωλάααακη κατόπιν αιτήματος του PanosVR6 και με τη σύμφωνη γνώμη των γνωστών αγνώστων, σου αλλάζω την υπογραφή :lol:

2ον. Ήρθα εγχειρισμένος άνθρωπος με θολούρα στο βλέμμα και ευαισθησία στα μάτια να θαυμάσω το εργαλείο σου (θα είχες και πλεονέκτημα λόγω όρασής μου αν ανοίγαμε) αλλά για μία ακόμη φορά δεν φάνηκες... καημό το έχω αυτό το πράγμα... να δω πως πάει το Polάκι μου μετά την επέμβαση και δε με αφήνεις... αααααχ Μανώλη.... χαχαχαχαχαχαχα

3ον. Περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ! Sorry που έφυγα νωρίς αλλά τα ματάκια μου έχουν καλομάθει στον ύπνο από νωρίς οπότε κατά τις 2 άρχισα να κατεβάζω διακόπτες οπότε έπρεπε να την κάνω σιγά σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Εγχειρισμενος ηρθες και τυφλος ρε αλλα εμενα μεσα στο σκοταδι πως με καταλαβες απο το χιλιομετρο???

Link to comment
Share on other sites

Εγχειρισμενος ηρθες και τυφλος ρε αλλα εμενα μεσα στο σκοταδι πως με καταλαβες απο το χιλιομετρο???

μάλλον η μυρωδιά από τα σουβλάκια τον έκανε να σε αναγνωρίσει μέσα στο σκοτάδι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ!!!

Αντε καλές διακοπέέέέέέέέέέέέέέέέές!!!!!!!! :lol:

Η φωτό είναι της ώρας, πριν 30 λεπτάκια από την ώρα του ποσταρίσματος (τόσο μου πήρε να ανακαλύψω πώς στο διάολο επεγεργάζεσαι τις φωτό στο Mac!)

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστείτε ότι σε ένα φανάρι τον αφήνω να βάλει μέχρι και δευτέρα και μετά ξεκίνησα εγώ και απλά με έβλεπε να πλησιάζω σαν ΜΑΥΡΗ ΓΑΖΕΛΑ.....

Εκει που σε περνει τα κανεις αυτα...βρηκες το Σωτηρακη μικρο και τον εκμεταλλευτικες!!!

εμενα ουτε που με πλησιαζες ταχα μου ελενχεις το κομβοι στο τελος tongue.gif

ΜΠΗΚΑΝ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΤΟ.... :D

Link to comment
Share on other sites

έλα να σε ράψω και σένα......όποτε θες......δεν ήταν επίσημο με τον σωτήρη λόγω διαφοράς.....με σένα όμως θα ναι...και με τον μανώλη...

Για περάστε για περάστε.....

Link to comment
Share on other sites

έλα να σε ράψω και σένα......όποτε θες......δεν ήταν επίσημο με τον σωτήρη λόγω διαφοράς.....με σένα όμως θα ναι...και με τον μανώλη...

Για περάστε για περάστε.....

καλα καλα....

μηπως 8ες να ξεκινησεις και πρωτος??? :D:D:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.