Jump to content
kouliss

Καλοκαιρινό Night Cruise

Recommended Posts

Το προτελευταίο επίσημο meeting πριν τις καλοκαιρινές μας διακοπές είναι γεγονός και θα συνδυαστεί με night cruise!!

Την Παρασκευή λοιπόν 11/07/2008 και ώρα 21:30 σας περιμένουμε όλους στο γνωστό σημείο στο ΣΕΦ (πάνω στη λιμνούλα ) ?εκεί που συναντιόμαστε κάθε Πέμπτη!

Στις 22:00 -αυστηρά- το κομβόι με τα αυτοκίνητα των μελών μας θα ξεκινήσουν για μια παραθαλάσσια καλοκαιρινή βολτούλα και πηγαίνοντας παραλιακά θα καταλήξουν στην Ανάβυσσο και πιο συγκεκριμένα στην παραλία του Αγίου Νικολάου όπου θα αράξουμε τα αυτοκίνητα μας δίπλα στην παραλία και με φόντο την θάλασσα θα ξαπλώσουμε κάτω στην άμμο για να κάνουμε ένα διαφορετικό meeting από όλα τα άλλα. Μπορεί ο καθένας να φέρει ότι θέλει για να πιεί (με μέτρο), μπορεί να φέρει το μαγιό του για να κάνει μπανάκι, μπορεί επίσης να φέρει πετσέτες, ψάθες ή ότι άλλο σας κατεβεί στο μυαλό απλά και μόνο για να περάσουμε καλά. Στο μέρος εκεί υπάρχει και beach bar όπου μπορούν όσοι θέλουν να προμηθευτούν διάφορα.

Θα είναι ένα υπαίθριο ρομαντικό meeting γιατί το καλοκαίρι είναι γεγονός...Εμείς θα το γλεντήσουμε δεόντως με τις απαραίτητες εκπλήξεις?!!!!!!!!!!

Και μην ξεχνάτε όσοι θέλουν να προμηθευτούν «γυαλιά» για το καμάρι τους θα μπορούν να το κάνουν στο αντίστοιχο θέμα.

Επίσης είναι σε εξέλιξη η τελευταία παραγγελία για μπλουζάκια για όποιον ενδιαφέρεται όπου θα μπορείτε να δείτε τα σχετικά εδώ.

Εμείς απλώς βάλαμε την ιδέα!!! Από σας περιμένουμε την συμμετοχή και την ανταπόκριση σας σε κάτι διαφορετικό...σε κάτι special μόνο και μόνο για σας!!!!

Dresscode: Επιτρέπονται τα πάντα εκτός από κουστούμι :wub:

*** Ιδιαίτερα γεγονότα ***

Να υπενθυμίσουμε ότι την εβδομάδα 30 Ιουνίου με 6 Ιούλιου πραγματοποιείται εθελοντική αιμοδοσία

υπερ της τράπεζας αίματος ΛΕΣΧΗ HELLENIC VWCLUB του Γ.Κ. Νικαίας για να βοηθάμε τους φίλους του VWClub.

Μπορείτε να δώσετε αίμα όποτε θέλετε στο πιο κοντινό για εσάς κέντρο αιμοδοσίας. Δώστε 15 λεπτά και σώστε.

*** *** *** ** *** *** ***

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

skaraviaios

doumasj

BAD BOY

NOS +1

doggy

trelaras582

polo1.6t

lilian tsi

petrose melissia

svouras

passatoumpas

whitestorm

Bunny

subarogolfakias +1

kouliss

Harris TSI

Εκ του

Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen.

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Σκαραβαίου θέλοντος και θεού επιτρέποντος μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Latou + 1 εκεί :) Αν ΔΕΝ σας προλάβω στο ΣΕΦ (γιατί δεν ξέρω τι ώρα θα φύγω από Λάρισα για Αθήνα την Πέμπτη το απόγευμα), θα τα πούμε στον Αγιο Νικόλαο απ' ευθείας, ή εκτός κι αν σας πετύχω στη διαδρομή.. Ελπίζω πάντως να είμαι στην ώρα μου για να πάμε παρέα! :)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και γω....και αυτη την φορα 8α ερ8ω το ΑΛΑΝΙ μου...γιαυτο κρυφτητε :D:huh:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

μεσα χαλαρααααααα +1

@ BAD BOY σιγα τα καναμε πανω μας χαχαχαχαχαχααχ :excl::thumbsup::o:lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω B)B)B) θα κανω και μπανακιι για να δω θα βουτιξει κανενας αλλος????? :lol::lol::lol::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μεσα χαλαρααααααα +1

@ BAD BOY σιγα τα καναμε πανω μας χαχαχαχαχαχααχ :lol: :lol: :lol:B)tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Γιυτο το ειπα ρε ξερεις εσυ...τα εχεισ κανει πολλες φορες πανω σου... tongue.giftongue.gif

δεν βλεπω ομως το χρυσουλη σου να ερχετε συχνα και γιαυτο κατεβενω με το 2κυκλο B)B):rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Γιυτο το ειπα ρε ξερεις εσυ...τα εχεισ κανει πολλες φορες πανω σου... tongue.giftongue.gif

δεν βλεπω ομως το χρυσουλη σου να ερχετε συχνα και γιαυτο κατεβενω με το 2κυκλο :lol::lol::lol:B)

μαθε πρωτα να κατεβαινεις και θα ερθω με το Χρυσουλι μου tongue.giftongue.giftongue.gifB) B) :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μαθε πρωτα να κατεβαινεις και θα ερθω με το Χρυσουλι μου tongue.giftongue.giftongue.gif:lol: :lol: :lol: :lol:

Ελπιζω NOS αυτο να μην ηταν σποντα για την ορθογραφια... Ολο το forum πασχει αλλα εσυ ειδικα εχεις θεσει σοβαρη υποψηφιοτητα για την προεδρια <_< .

Link to comment
Share on other sites

Μην βάζετε φυτιλιές στο forum. Συνεχίστε να γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greklish, ακόμα και αν κάνετε και από κανένα ορθογραφικό.

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το μοναδικό αυτό γεγονός μετατίθεται για την Παρασκευή 11 Ιουλίου ώστε ακόμη περισσότερα άτομα να συμμετάσχουν.

Ζητούμε την κατανόηση σας για αυτή την αλλαγή.

Με εκτίμηση,

η ομάδα διαχείρισης.

Link to comment
Share on other sites

H μέρα της συνάντησης άλλαξε για να χουνε πιο πολύ χρόνο όσοι δεν θα δουλεύουν το σάββατο....Για να απολαύσουμε καλύτερα και την βόλτα μας......

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ λοιπόν όλοι στο meeting για να πλημμυρίσει η παραλιακή με τα αυτοκίνητά μας......

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ΔΕΝ θα συμμετέχω τελικά... Εκτός κι αν δε φύγω για Κρήτη!!

*μη επιτρεπόμενη λέξη* παίξατε με την αλλαγή αυτή :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω NOS αυτο να μην ηταν σποντα για την ορθογραφια... Ολο το forum πασχει αλλα εσυ ειδικα εχεις θεσει σοβαρη υποψηφιοτητα για την προεδρια ;) .

Εισαι εκτος θέματος και δεν νομιζω οτι σε αφορα το θεμα-Αλλη σχεση εχουμε εμεις με το Θαναση και προφανως αλλη εσυ!!!

Για την Παρασκευη καλυτερα που το καναμε ετσι. Σιγουρα μεσα.... :lol::lol:new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω με τον Λευκουλη μου Παρασκευη με βολευει πιο καλα!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν θα φυγω τελικα για....Φιλιππινες μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα και εγω και αυτη την φορα θα φερω και την........τριαινα. ;)

Link to comment
Share on other sites

ETΣΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΛΑΟ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8Α ΤΟ ΚΑΨΟΥΜΕ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μάγος είσαι.....?????

Link to comment
Share on other sites

μάγος είσαι.....?????

Οοοοοοοοοοοχι αλλα ο BAD BOY :lol:;):lol: !!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Οοοοοοοοοοοχι αλλα ο BAD BOY B):):thumbsup: !!!!!!!!!!!!!

'Η αλλιος ζωγραφος ή ψαρας ή δασκαλος ή bad koytsomoura ή τζιλης ή Αλεκος ή Μαγκας ή βάτας -_-:thumbsup:tongue.giftongue.giftongue.gif

ξερεις εσυ μπαγασακο την καταφερες την μικρουλα με τους κοκκορες και τισ χυλοπυτες :lol::lol:;)

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

'Η αλλιος ζωγραφος ή ψαρας ή δασκαλος ή bad koytsomoura ή τζιλης ή Αλεκος ή Μαγκας ή βάτας ;)B)tongue.giftongue.giftongue.gif

ξερεις εσυ μπαγασακο την καταφερες την μικρουλα με τους κοκκορες και τισ χυλοπυτες -_-:thumbsup::)

Δεν αφησες και τιποτα να μην τους πεις :lol::lol: Τελος παντων, παρτε μαγιο γιατι το παρασκευοβραδο ενδεχεται να ειναι καυτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.