Jump to content
kouliss

2o Kartday 2008

Recommended Posts

Kart-Day-07-09-2008-invitation.jpg

Αγαπητοί φίλοι,

με ένα δυνατό γεγονός ξεκινά το Hellenic VWClub τη νέα περίοδο εκδηλώσεων 2008 - 2009. Με ένα KART DAY γεμάτο ένταση, ανταγωνισμό, δράση και διασκέδαση ξεκινά η μεγάλη παρέα μας τις συναντήσεις της.

Φυσικά η πρώτη τριάδα κερδίζει τον αγώνα και παίρνει το κύπελο!!! Ενώ αυτή την φορά ανεξαρτήτως θέσεως

ο ταχύτερος γύρος σε όλη την διοργάνωση θα κερδίσει ένα... έξτρα δώρο ;-)

Το 2ο KartDAY 2008 θα πραγματοποιηθεί στην Παλλήνη την Κυριακή 7 Σεπτεμβρίου στις 12:45 στο KARTLAND.

Σας περιμένουμε όλους και όλες εκεί είτε για να πιείτε τον καφέ σας είτε για να εξασκήσετε τις οδηγικές σας ικανότητες και αν είστε τυχεροί ίσως βγείτε πρώτοι! Αν θέλετε μπορείτε να φέρετε και τους δικούς σας φίλους ή φίλες, όλοι οι καλοί χωράνε ;-)

Θυμηθείτε ότι μπορείτε να βρείτε επιπλέον πληροφορίες για το πρόγραμμα των συναντήσεων μας εδώ. Επίσης έχει ήδη ανακοινωθεί η ημερομηνία της 2ης Πανελλήνιας Συνάντησης 2008 και σας έχουμε νέα τόσο για την εκδρομή μας όσο και για τις κάρτες μέλους!!!!

Διεξαγωγή Αγώνα : KART LAND

Λ. Ανθούσης 8, Παλλήνη

210 6668323

Τόπος συνάντησης μελών: Επί της Λ. Μεσογείων πριν από τον σταυρό της Αγ. Παρασκευής στην αντιπροσωπεία VW «Γρατσίας» στο δεξί σας χέρι ανεβαίνοντας προς τα πάνω (από το κέντρο προς ΠΑΙΑΝΙΑ)

Ώρα: 12:45

Κόστος συμμετοχής: 15 ευρώ

Γενικοί κανόνες:

1)Όλοι όσοι συμμετάσχουν στον αγώνα θα τρέξουν 2 φορές.

2)Όταν μαζέψουμε στην αρχή τις συμμετοχές και αναλόγως πόσα άτομα θα ήμαστε θα χωριστούμε σε group μέχρι 10 ατόμα το πολύ το καθένα.

3)Ξεκινάνε τα group και τρέχουνε όλοι με το χρονόμετρο διότι στην τελική κατάταξη του group μετράει ο μέσος όρος από όλους τους γύρους του κάθε ατόμου. ΧΡΟΝΟΣ :10 ΛΕΠΤΑ

4)Αφού τρέξουνε όλα τα group και βγει η λίστα με τους χρόνους ξαναμπαίνουν μέσα το κάθε group ξεχωριστά με σειρά εκκίνησης και όχι τυχαία αλλά βάσει των καλύτερων χρόνων του καθένα που έτρεξε την πρώτη φορά. ΧΡΟΝΟΣ: 6 ΛΕΠΤΑ

5)Αφού γίνει και ο δεύτερος γύρος ο πιο γρήγορος χρόνος από κάθε group καθώς επίσης και οι 2 καλύτεροι από τους 2ους μπαίνουν στον μεγάλο τελικό....Και η μάχη θα κορυφωθεί....

Φροντίστε να δηλώσετε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο ώστε να προετοιμαστούμε κι εμείς καλύτερα. Παράδειγμα kouliss, +1.

-----------------------

  1. doumasj
  2. ΓΙΑΝΝΗΣ
  3. skaraviaios ?
  4. svouras
  5. trelaras582
  6. Black Scorpio +1
  7. CHRISMHT
  8. kmpRado
  9. whitestorm +1
  10. BAD BOY
  11. doggy
  12. polo1.6t
  13. blackadder

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ την συμμετοχή με το να δηλώσω παρών και έτοιμος όχι μόνο να βγω πρώτος αλλά να κάνω και τον ταχύτερο γύρο.......

Πίσω και σας έφαγα.....

Η μαύρη γαζέλα Ε Ρ Χ Ε Τ Α Ι .......

Link to comment
Share on other sites

Μέσα, αλλά με ένα ερωτηματικό, λόγω εξεταστικής!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :thumbsup::lol: Να βαλω το γκολφ μεσα στην πιστα? :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ας αρχίσω εγώ την συμμετοχή με το να δηλώσω παρών και έτοιμος όχι μόνο να βγω πρώτος αλλά να κάνω και τον ταχύτερο γύρο.......

Πίσω και σας έφαγα.....

Η μαύρη γαζέλα Ε Ρ Χ Ε Τ Α Ι .......

γιαννακη θυμασε μηπως στην εκκινηση την τελευταια φορα στα καρτ ποσο πισω μ εμεινες???? :lol: :lol: :lol::rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:B) B) και ξεκινησα απο την τεταρτη θεση και εσυ απο την δευτερη αν θυμαμαι καλα?? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

μεσα και εγω +1 B) B) B) B) B)

ελπιζω να εχουμε συμμετοχες και απο τα ατομα που τελευταια φορα δν κανανε ;) ;)

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Για ελάτε....για μαζευτείτε....αυτοί που δεν κάνανε την τελευταία φορά τώρα θα χουν πάθει λουμπάκο...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Για ελάτε....για μαζευτείτε....αυτοί που δεν κάνανε την τελευταία φορά τώρα θα χουν πάθει λουμπάκο...!!!!!!

ξερεις τι λενε γιαννη γιαυτους ε?

ποτε ο γιαννης δν μπορει ποτε ο κ......λος του πονει ;) ;) :lol: :lol: :lol:B) B) B) B) B)

Link to comment
Share on other sites

και για να μην ξεχνομιαστε!!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...i&img=13596

εμπρος στον δρομο που χαραξε ο σωτηρης!!! :cry: :cry: :cry::lol: :lol:

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη φορα καποιος με σαμποταρισε στον ημιτελικο και αλλαξα καρτ.....

Σας πειραζει να φερω το δικο μου καρτ???? tongue.giftongue.giftongue.gif

Μεσα για μεσα και γω...εχω κατι ανεξοφλητους λογαρισμους :huh:

Link to comment
Share on other sites

I'll be there :)

Link to comment
Share on other sites

Την προηγουμενη φορα καποιος με σαμποταρισε στον ημιτελικο και αλλαξα καρτ.....

Σας πειραζει να φερω το δικο μου καρτ???? tongue.giftongue.giftongue.gif

Μεσα για μεσα και γω...εχω κατι ανεξοφλητους λογαρισμους <_<

Εγώ ήμουνα αυτός, ζήτησα ένα πιό "δυνατό" και μου έδωσαν το δικό σου.... Δέ το έκανα επίτηδες.

( ¶λλωστε θεωρείται δίκαιη ανταλλαγή λόγω διαφοράς βάρους.... )

¶λλη φορά άν θές γρήγορο καρτάκι πάρε μερικά κιλά να στο δίνουν.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα με ααφησετε να βαλω το γκολφ μεσα στην πιστα? Ετσι ρε παιδι μου να δω πως στριβει? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να αποθηκεύσετε τις φωτογραφίες σας στο άλμπουμ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω.....

ΓΙΑΝΝΑΚΗ (Afterdark) ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ......!!!!!

Η θέση στο βάθρο μου άξιζε και με το παραπάνω...Τα σχόλια μου το βράδυ......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

:lol: Και ναι κυριες και κυριοι το πρωτο meeting της ζεζον ειναι γεγονος!!!!!! Περασαμε υπεροχα αν και οι συμμετοχες λιγες. Δεν πειραζει ομως γιατι το θεαμα ηταν πολυ πλουσιο. Το ακους Γιαννη?????????????? :whistling::whistling: Και δεν μπορειτε να πειτε. Εκτελεσα και καθηκοντα φωτορεπορτερ. :oworthy.gif:lol: Οι αποδειξεις στο αλμπουμ <_< Μεχρι και αιτησεις ειχα φερει μαζι μου, μηπως και ηθελε κανεις.... να συμπληρωσει Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα....sorry που δε μπορεσα να παρευρεθω με τη Ριτα, αλλα γυρισα απο Σερρες αεροπορικως το απογευμα.....τεσπα,ελπιζω να περασατε καλα!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

'Εχουμε και λέμε:

1o GROUP

doumasj 38,39........37,31

trelaras582 38,60........37,93

Afterdark 37,32........36,38

Γραμμένος 41,81........37,48

CHRISMHT 38,94........38,44

skaraviaios *** ........43.13

2o GROUP

bill k. 36,39.....36,48

Στράτης 35,95.....36,19

HARISMK4 38,21.....38,88

Σταμπούλογλου Νίκος 40,18.....40,27

Σταμπούλογλου Αντώνης 40,47.....38,27

1) Η πρώτη στήλη είναι ο 1ος γύρος και η δεύτερη στήλη ο 2ος με τον καλύτερο χρόνο του κάθε αγωνιζόμενου....

2) Στον τελικό τρέξανε οι 2 καλύτεροι χρόνοι από κάθε group.....

Στον τελικό λοιπόν η κατάταξη η αρχική ήταν:

α) Στράτης

β) Afterdark

γ) bill k.

δ) doumasj

Και η τελική κατάταξη:

1ος) Στράτης

2ος) bill k.

3ος) doumasj

4ος) Afterdark (και καταιδρωμένος.......)

3) Τον ταχύετρο γύρο τον πραγματοποίησε ο Στράτης και κέρδισε μία δωρεάν είσοδο στην KART LAND όποτε το επιθυμήσει ό ίδιος...

4) O skaraviaios δεν έτρεξε στον πρώτο γύρο γιατί άργησε και μιας και ήρθε έτρεξε απευθείας στο 2ο group και ναι κατάφερε να βγει τελευταίος....Και έσπασε το προηγούμενο του ρεκόρ που ήτανε 45"......Στο δρόμο που χάραξε ο σωτήρης.....!!!!!!

5) Στο τέλος με την απονομή από τον AfterDark και όχι από τον πρόεδρο έληξε και τυπικά και αυτό το event που διοργανώσαμε.....

Ευχαριστούμε όλους όσους ήρθαν έστω και για λίγο.....eosfora και whitestorm και τα είπαμε......

Επίσης όλους όσους συμμετείχαν και όσον αφορά τα KART έρχετε κάτι καλό με περισσότερη αγωνία και δώρα.....Μείνετε συντονισμένοι.....

Και μην ξεχνάτε:

1) ΚΑΡΤΕΣ ΜΕΛΟΥΣ

2) ATS 2008

και κάτι τελευταίο:

όποιο μέλος επιθυμεί μπορεί την ΤΕΤΑΡΤΗ 10/09/2008 και ώρα 18:30 να πάει μέχρι τον KARTODROMO στις Αφίδνες όπου το μέλος μας HARISMK4 τρέχει με το Golf 2 και με τα χρώματα του HELLENIC VWCLUB.....Να είστε εκεί για συμπαράσταση όσοι μπορείτε.....

Μόνο εδώ στην 1η επίσημη Λέσχη για VW στην ΕΛΛΑΔΑ........

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.