Jump to content
Black Widow

Συνάντηση μελών Θεσσαλονίκης - Β. Ελλάδας

Recommended Posts

Το φθινόπωρο μπήκε! Οι διακοπές για μερικούς (βλέπε το συγγραφέα!!!!) ΔΕΝ τελείωσαν, αφού ακόμα δεν άρχισαν! Αυτό όμως δε μας αποτρέπει από την 1η επίσημη συνάντησή μας για τη νέα περίοδο 2008 - 2009!

Ετσι, την Κυριακή 14 Σεπτέμβρη, και στις 18:00, θα βρεθούμε στα κάρτ του Νέου Ρυσίου, για να διασκεδάσουμε, να πιούμε το καφεδάκι μας ή το αναψυκτικό μας (το ποτό μας ΔΕΝ το λέω, γιατί θα δείτε πιο μετά!!!), να τρέξουμε με τα παιδικά, κανονικά και γρήγορα καρτ της πίστας, να γνωριστούμε με νέα άτομα, και να υποδεχτούμε ΜΟΡΦΕΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ!!!

Δεν θα δοθεί κάποιο προγενέστερο μέρος συνάντησης. Θα βρισκόμαστε απ' ευθείας στην πίστα, όπου θα έχουμε το χώρο μας στο cafe! Δυστυχώς δε μπορούσαμε να βάλουμε τα αυτοκίνητα μέσα για φωτογράφηση, καθώς το πρωί της ίδιας μέρας θα έχει αγώνες στην πίστα, και θα ήταν τρομερά δύσκολο να ξανανοίξει την πίστα για τα αμάξια μας το απόγευμα...

ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ Η συνάντηση θα γίνει από κοινού με το GOLF V GTI Club, καθώς θα είναι και η δικιά τους πρώτη για τη νέα περίοδο, οπότε και θα έχουμε αρκετές νέες φυσιογνωμίες, αλλά και παλιούς φίλους! Ακόμα ΔΕΝ έχει οριστικοποιηθεί κάτι όμως, λόγω κάποιων κωλυμάτων με άδειεςκάποιων παιδιών που λείπουν φαντάροι (θα τους δυσκολέψει η ώρα της συνάντησης για την επιστροφή στις μονάδες τους, ειδικά όσοι βρίσκονται παραμεθόρια).

Τα ποτά που δεν ανέφερα πιο πριν..... Τα παρακάμψαμε, καθώς μετά που θα βαρεθούμε στην πίστα, θα τσουλήσουμε προς κάποια παραλιακή της Περαίας, ή προς καμιά χασαποταβέρνα, για μασαμπούκα και ρετσινούλα!!! Οπότε ΜΗΝ φάτε, ΜΗΝ πιείτε, ετοιμαστείτε, φορτίστε τις μπαταρίες σας με ΔΙΑΘΕΣΗ και ΚΕΦΙ, και απολαύστε το 1ο event για τη σεζόν!

Για πληροφορίες, επικοινωνείτε με το 6943 106 111

GUEST STARS:

Dubber_Xronis (tha blast from the past!)

G???????....3 (the beast from the east!)

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:

White V GTI + 1 (Latou + Ioanna)

Νίκος

Professor + 1

mourh

Crystallyn

Speedy

Krepoulis

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Και΄γω θα προσπαθήσω να έρθω με τον γιό μου (μελλοντικό κάτοχο Golf V). :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι Μαράκι! σετ θα έρθουμε!! Φέτος οι συναντήσεις εμπνέουν και τις γυναίκες, αν παρατηρήσεις στο πρόγραμμα :D

Link to comment
Share on other sites

Ομορφα! Εχω κλείσει για 15 άτομα.... οπότε ελπίζω να το γεμίσουμε το γαμαζί! Κι όσοι δεν έρθουν... Νηστικοί θα μείνουν! Εγώ θα καθυστερήσω λίγο γιατί θα έχω την πεθερά σε επίσκεψη, αλλά δε θα απαλλαγείτε από τα μούτρα μου!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια θα προσπαθησω να ερθω και εγω

Latou αν θυμηθεις και δεν σου κανει κοπο φερε και τα μπλουζακια 1 για μενα και 1 του billi ο οποιος ειναι απο καβαλα και μου εχει αναθεσει να του το παω σε μια

απο τις επισκεψεις μου στην πολη του.

ελπιζω να μην βρεχει....

Link to comment
Share on other sites

Απαγόρευσα στη βροχή να πέσει! Τα μπλουζάκια ε.... επιτέλους τα θυμήθηκες!!! Κοντέψαν να πιάσουνε αράχνες! Από τον Ιούλιο που ήμουν Κρήτη περίμενα να με πάρεις τηλ! B)

Link to comment
Share on other sites

Απαγόρευσα στη βροχή να πέσει! Τα μπλουζάκια ε.... επιτέλους τα θυμήθηκες!!! Κοντέψαν να πιάσουνε αράχνες! Από τον Ιούλιο που ήμουν Κρήτη περίμενα να με πάρεις τηλ! :(

αχαχχαχα better late than (n)ever

δε βαριεσαι αυριο ειναι η καταλληλοτερη μερα για τα μπλουζακια(να δειξουμε και ποιοι ειμαστε ναι εμεις ειμαστε οι VWClub :ppppppppppp)

ΥΓ καλα πειτε οτι ξεχασα να βαλω ενα n στην παραπανω προταση

Αντε θεσσαλονικεις βαλτε μπρος τα Vw σας και παμε καρτ (ελπιζω να βρω που ειναι η πιστα)

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αχαχχαχα better late than (n)ever

δε βαριεσαι αυριο ειναι η καταλληλοτερη μερα για τα μπλουζακια(να δειξουμε και ποιοι ειμαστε ναι εμεις ειμαστε οι VWClub :ppppppppppp)

ΥΓ καλα πειτε οτι ξεχασα να βαλω ενα n στην παραπανω προταση

Αντε θεσσαλονικεις βαλτε μπρος τα Vw σας και παμε καρτ (ελπιζω να βρω που ειναι η πιστα)

Κι εγώ μέσα είμαι ! Θα τα πούμε εκεί με όσους έρθουν ! ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο 1 που γραφει review πως ηταν η συναντηση που σημαινει οτι ειμαι ο 1 που εφτασε σπιτι αρα κ πιο γρηγορος :Ppp

η συναντηση των μελων ηταν ωραια καθησαμε χαλαρωσαμε συζητησαμε κ οι fast&furius μπηκανε στην πιστα με τα φτιαγμενα

αυτοκινητα τους για fast laps (το μονο αρνητικο οτι μερικοι θα χρειαστουνε λαστιχα λατου για σενα παει αυτο)

παιδια χαρηκα που σας γνωρισα και λατου ευχαριστουμε για το κερασμα!

speedy to video....

untill next time...

Link to comment
Share on other sites

Ηταν καλά! Κατάφερα να ζαλίσω τον Θοδωρή και να ανακατέψω εμένα τον ίδιο!!!!!!

Ζαντολαστιχολαρυγγολόγε, αύριο έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι! ;)

Link to comment
Share on other sites

λατου αυτο που ειπαμε για το αυτοκινητο ισχυει (στο μακρυ μελλον φυσικα)

οποτε θες ενημερωσε 1 εμενα ! :Pp

Link to comment
Share on other sites

μα απο που το κατεβαζουμε το βιντεακι?

μετα απο λιγο ψαξιμο απαντω εγω κ για οσους δεν ξερουν

το videaki einai ayto http://s468.photobucket.com/albums/rr44/mo...nt=MOV00084.flv (full adress)

αφαιρουμε το ?action=view&current= και μενει το http://s468.photobucket.com/albums/rr44/mourh/MOV00084.flv το οποιο κ κανουμε copy paste σε εναν browser πχ firefox - explorer

happy dl m8's

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά το βιντεάκι ολόκληρο από την συνάντηση σήμερα στις 14 Σεπτεμβρίου 2008 in car στην πίστα των κάρτ !!!

AΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΧΑΣΑΤΕ !!!!! ;)<_<

http://www.youtube.com/watch?v=Qrqob3U4U1k

¶ρη σε ευχαριστούμε πολύ για τα κεράσματα και πάλι πολύχρονος και ότι επιθυμείς !!!!

Όχι απλά με ζάλισες , με έκανες να αναγουλιάσω κιόλας ! Ακόμη έχω την μυρωδιά από τα γκοοντγιαρ σου στα ρουθούνια μου !!! Έκανα για να συνέλθω πάνω από 2ωρο !

¶ντε καλά να περνάτε μέχρι την επόμενη συνάντηση !!!

Edit: Για να μην μπλέξουμε τον Αρούλη σε " ιστορίες " έγινε ένα ακόμη edit στο βίντεο και το βίντεο αντικαταστάθηκε και ξανανεβηκε !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

και κατι γρηγορο απομενα (δεν τραβηξα πολυ γιατι η καρτα ειναι σχεδον full πρεπει να παρω μια 4 gb για τετοιες περιπτωσεις )

http://rapidshare.com/files/145435223/vwclubkart.3GP.html

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.