Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

παιδια πριν λιγο καιρο εδωσα το golfακι και μου αρεσε το passat cc πηγα αντιπροσωπια στην πατρα για να το δω και για test drive αλλα δεν ειχανε για τεστ.το ειδα και απο κοντα μου αρεσε και πηγα στον καπσιοχα στο αγρινιο για τιμη και test drive.τα ατομα ηταν εξυπηρετικοτατα σε αντιθεση με την πατρα και το εκανα.το αυτοκινητο ειναι πολυ ομαλο στην ροπη του και ταυτοχρονα πολυ γρηγορο σε χλμ.ειχε ροπη απο 1500-5500 περιπου αν θυμαμαι καλα,η αισθηση του τιμονιου ηταν απιστευτη και η αναρτηση ....αεροπλανο!δεν καταλαβαινεις ποτε πεφτεις σε γουβα και ποτε πας σε καλο δρομο,χωρις να ειναι βαρκα στο δρομο.το συνολο του αυτοκινητου μου αρεσε παρα πολυ και αυριο παω να το παραγγειλω.θελω να πιστευω οτι δεν θα εχει προβλημα με τα ηλεκτρονικα του γιατι ειναι γεματο κουμπακια και λαμπακια. :D

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το παραλάβεις!!! ¶ραγε θα υπάρχει ετοιμοπαράδοτο? Όσο για τα ηλεκτρικά μην αγχώνεσαι τόσο πολύ,εξάλλου προέρχονται τα περισσότερα από το υπάρχον passat από το 2005 και η VW έχει επιδείξει υψηλό δείκτη αξιοπιστίας στο τομέα αυτό. B)

Link to comment
Share on other sites

όντως δεν έχει ακουστεί κανένα πρόβλημα σε ηλεκτρονικά

Link to comment
Share on other sites

το 1.800 κυβικά πόσο να έχει? εάν και δεν νομίζω...

Link to comment
Share on other sites

το 1.800 κυβικά πόσο να έχει? εάν και δεν νομίζω...

Ας ελπίσουμε οτι θα ισχύσει αυτό που ακούγεται (για τεκμήριο πάνω απο 2000 κυβικά) γιατί σκέψου ότι εκτός από το τεκμήριο, ο κάθε υποψήφιος αγοραστής καλείται να δικαιολογήσει και τα χρήματα που θα δώσει για την αγορά, ειδικά αν αγοράσει σε μετρητά.

Και έλεγα να αγοράσω το Audi Α5! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια,το εκλεισα σημερα,ετοιμοπαραδοτο ειχε μονο σε ενα χρωμα προς το λαδι και γυμνο που δεν μου αρεσε και εκανα παραγγελια να το παρω οπως το θελω.χρωμα καφε lignt το λεει που ειναι απιστευτο κατα την γνωμη μου!σαλονι δερμα μαυρο,ρυθμιζομενη αναρτηση,αυτοματο πιλοτο,park pilot με ενδειξη στην οθονη για μπρος και πισω,οθονη αφης με 6 cd και κατι ψιλα ακομα.το αυτοκινητο ξεκιναγε με το κλειδι στο χερι 29000 και μου εφτασε 34800.τωρα με την φορολογια θα δω,στην χειροτερη σκεφτομαι να το γραψω σε 2 ονοματα.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια,το εκλεισα σημερα,ετοιμοπαραδοτο ειχε μονο σε ενα χρωμα προς το λαδι και γυμνο που δεν μου αρεσε και εκανα παραγγελια να το παρω οπως το θελω.χρωμα καφε lignt το λεει που ειναι απιστευτο κατα την γνωμη μου!σαλονι δερμα μαυρο,ρυθμιζομενη αναρτηση,αυτοματο πιλοτο,park pilot με ενδειξη στην οθονη για μπρος και πισω,οθονη αφης με 6 cd και κατι ψιλα ακομα.το αυτοκινητο ξεκιναγε με το κλειδι στο χερι 29000 και μου εφτασε 34800.τωρα με την φορολογια θα δω,στην χειροτερη σκεφτομαι να το γραψω σε 2 ονοματα.

black καλορίζικο φίλε! φοβερό αυτοκίνητο!

Link to comment
Share on other sites

black καλορίζικο φίλε! φοβερό αυτοκίνητο!

[/quote

ευχαριστω φιλε dark.τελικα ανεβηκα πολυ πιο πανω απο εκει που υπολογιζα σε τιμη αλλα εμεις να ειμαστε καλα να τα χαιρομαστε!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανες πολύ καλά. Δίνεις μία περιουσία, αξίζει να περιμένεις όσο χρειαστεί για να το παραλάβεις όπως ακριβώς το θες. Με το καλό να το παραλάβεις και...μην ξεχάσεις να ανεβάσεις φωτογραφίες ε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

άντε τώρα άλλαξε nickname από black-magic golf -> black-magic Passat CC :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια πριν λιγο καιρο εδωσα το golfακι και μου αρεσε το passat cc πηγα αντιπροσωπια στην πατρα για να το δω και για test drive αλλα δεν ειχανε για τεστ.το ειδα και απο κοντα μου αρεσε και πηγα στον καπσιοχα στο αγρινιο για τιμη και test drive.τα ατομα ηταν εξυπηρετικοτατα σε αντιθεση με την πατρα και το εκανα.το αυτοκινητο ειναι πολυ ομαλο στην ροπη του και ταυτοχρονα πολυ γρηγορο σε χλμ.ειχε ροπη απο 1500-5500 περιπου αν θυμαμαι καλα,η αισθηση του τιμονιου ηταν απιστευτη και η αναρτηση ....αεροπλανο!δεν καταλαβαινεις ποτε πεφτεις σε γουβα και ποτε πας σε καλο δρομο,χωρις να ειναι βαρκα στο δρομο.το συνολο του αυτοκινητου μου αρεσε παρα πολυ και αυριο παω να το παραγγειλω.θελω να πιστευω οτι δεν θα εχει προβλημα με τα ηλεκτρονικα του γιατι ειναι γεματο κουμπακια και λαμπακια. :D

Καλοριζικο και καλοταξιδο. Ισως να ειναι απο τα επομενα μου αμαξια (πιθανοτατα παντρεμενος!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

black δεν πιστεύω να παρεξηγήθηκες έτσι?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια,σβουρα,χρηστο ευχαριστω.dark γιατι να παρεξηγηθω ρε;το αυτοκινητο θα το εχω σε 2,5-3 μηνες.dark πρεπει να αλλαξω τελειως το nickname γιατι αυτο δεν ειναι μαυρο!!!χαχαχαχα.Σβουρα εγω ξεκινησα με το αυτοκινητο και για γαμο βλεπουμε!!!το παιζω κινεζος.....χρηστο μολις το παρω θα ανεβασω φωτο απο μεσα και εξω να μου πειτε την γνωμη σας.

Edited by black-magic golf
Link to comment
Share on other sites

ξεκινησα με το αυτοκινητο και για γαμο βλεπουμε!!!το παιζω κινεζος.....χρηστο μολις το παρω θα ανεβασω φωτο απο μεσα και εξω να μου πειτε την γνωμη σας.

και έμενα κάποια μου το σφιράει κάθε δυο τρείς και λίγο....

Link to comment
Share on other sites

μην το παιζεις κινεζος,καλα θα κανεις να κοιταξεις την mis angel και να μην σφυριζεις οταν σου μιλαει....ξερεις εσυ!!!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μην το παιζεις κινεζος,καλα θα κανεις να κοιταξεις την mis angel και να μην σφυριζεις οταν σου μιλαει....ξερεις εσυ!!!!χαχαχαχα

αχαχαχαχαχαχαχαχαχα έγραψες! θα δούμε :( τι χρώμα τελικά το πήρες;

Link to comment
Share on other sites

ελα να παιρνουμε σειρα και εμεις μετα απο εσενα!!!!το πηρα σε ενα χρωμα ασημογκρι και στον ηλιο γινετε προς το χρυσαφι.του πηγαινε πολυ.αν και ειμαι κολλημενος με το μαυρο το μαυρο δεν του πηγαινε καθολου!εχω ανεβασει μια φωτο στο προφιλ μου στη galery ειναι η πρωτη φωτο οι αλλες δυο ειναι αλλο χρωμα.δες και περιμενω εντυπωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Σβουρα μην πουλησεις το golf ρε,θα σε παω εγω στην εκκλησια με το passat αποφασισε το εσυ και εγω εδω ειμαι!!!χαχαχαχαχαχα!χρηστο,σωστος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σβουρα μην πουλησεις το golf ρε,θα σε παω εγω στην εκκλησια με το passat αποφασισε το εσυ και εγω εδω ειμαι!!!χαχαχαχαχαχα!χρηστο,σωστος!!!!!

Μόνο πρόσεχε όταν φτάσετε στην εκκλησία μην αφήσει εσένα με τη νύφη και φύγει αυτός με το Passat!! :lol:

πάντως..θα ήταν καλή ιδέα για διαφήμιση του Passat CC ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόνο πρόσεχε όταν φτάσετε στην εκκλησία μην αφήσει εσένα με τη νύφη και φύγει αυτός με το Passat!! ;)

Mμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ βαζεις ιδεες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.