Jump to content
mak

ξεκαθαρισμα!

Recommended Posts

Για να ξεκαθαρισω τη θεση μου σε καποια μαγκάκια (kouliss,kostantinos passat) που εχουν γινει co-admin,moderator αντιστοιχα......και το παιζουν και γνωστες τρανοι του αυτοκινητου...ασχετα αν ο πρωτος δεν εχει καν αυτοκινητο και γνωσεις...ουτε γνωσεις και ο δευτερος ασχετως αν ολο σαν τη π--τσα πεταει τη γνωμη του...

η θεληση μου να σκαναρω καποια πραματα(αδιαφορω -λογω παθους με τα αυτοκινητα- για τη δαπανη χρονου!) και να τα ανεβασω προς πληροφορηση των μελων ηταν εντελως αφιλοκερδης...

σιγουρα μπορει να εγινε μια "υποκλοπη" γνωστων περιοδικων αλλα σε καμια περιπτωση κακοπροαιρετα!δεν ειχα παντως το παραμικρο κερδος!απλα μια μικρη ηθικη ικανοποιηση πως καποιοι που ισως δεν ειχαν το χρονο,τα χρηματα κτλ να παρουν τα αντιστοιχα περιοδικα αξιζει να μαθουν καποια ενδιαφεροντα κατα την αποψη μου πραματακια!

απο δω και στο εξης δεν θα ανεβασω τπτ αλλο...ουτε φυσικα να πω την αποψη μου για κατι(που θα μπορουσα να το κανω σε πολλα θεματα του forum τα οποια θεωρω οτι γνωριζω)

αποσυρομαι λοιπον οχι λογω του οτι θιχθηκα απο κατι αλλα λογω απαξιοτητας για καποιους...οι οποιοι δεν γνωριζουν οτι ο γραφων εχει κανει 2ετη φοιτηση στο τμημα μηχανολογιας του τει σερρων...εχει αποφοιτησει απο το τμημα αυτοματισμου του τει θεσσαλονικης...εχει διαβασει προσεκτικα σχεδον ολα τα εντυπα βελτιωμενων και μη αυτοκινητων,εχει παρευρεθει σε παρουσιασεις βελτιωμενων αυτοκινητων,εχει ασχοληθει αφιλοκερδως με βελτιωτη της συμπρωτευουσας στο remmaping εγκεφαλων..εχει μπει και οδηγησει honda s2000,golf v gti edition 30,astra bertone προηγουμενης γενιας με 260Ps,χιουνται accent 1.5 turbo 250 ps, fiat tipo turbo 230 ps,evo 7 400ps και αλλα φιλων του...και ο ιδιος εχει προβει -σε συνεργασια με 2 αδελφικους του φιλους- στην μετατροπη ενος λευκου 5d peugeot 106 mk1 1100 -με κινητηρα rallye 1600 16v- σε μια μικρη κροτιδα με 197 τετραπεταλουδα αλογατα το οποιο μεσουρανουσε στη συμπρωτευουσα απο το 2002-2005 και γ-μου-ε στην εποχη του...

και ομως δεν το παιζει γνωστης και ξερολας οπως κανουν κατι ασχετοι internetακηδες εδω μεσα και σε αλλα club..

toylaxiston oi asxetoi as αφησουν τον εγωισμο και τη ξερολια τους και ας κοιταξουν να μαθουν 5 πραματακια ακουγοντας και καποιους αλλους....

Link to comment
Share on other sites

καλα ολα αυτα ρε φιλε που λες,οπως και η βοηθεια σου πολυ χρησιμη αλλα διαβασες τους ορους χρησης πριν κανεις τα συγκεκριμενα post?

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν ειμαι φιλος σου!!

κατα δευτερον και να μην διαβαζα τους ορους χρησης,νασαι σιγουρος πως ηξερα αναλυτικα περι πνευματικης ιδιοκτησιας!απλα μην κανουμε σαν τους γραμματεις,φαρισαιους που πρεπει οπως και δηποτε να τηρουνται οι οροι!σε καμια περιπτωση δεν λεω πως δεν πρεπει να σεβομαστε τους νομους...εξηγησα νομιζω για ποιο λογο θελησα να ανεβασω καποια πραματακια...και πιστευω κανεις αλλος δεν θα μπαινε σε αυτη τη διαδικασια αφιλοκερδως οπως και γω....

ισως και ναμαι πολυ αφελης.....

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη ρε ΕΧΘΡΕ τοτε,αλλα μαλλον δεν μπορεις να καταλαβεις οτι δεν ειμαστε απλα μια γωνια στο internet αλλα μια αναγνωρισμενη -απο το κρατος- λεσχη που ωφειλει να τηρει τους νομους...

Link to comment
Share on other sites

klaparx-dak- to accent το γαμ-ει το golfaki soy...

ektos kai an thewreis πως εισαι ιπποτης της ασφαλτου...

δεν καταλαβα το λογο που θιγεσαι με την παρτη μου παντως...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην αλλαξε το υφακι σου.

Δευτερον παιρνεις 10% warn απο εμενα τον κομπλεξικο λογω ασχημου υφους και υβριστικου περιεχομενου μηνυματος.

Επισης,οταν εκανες εγγραφη σε αυτη την κοινοτητα αποδεχτηκες καποιους ορους τους οποιους και δεν σεβαστηκες καθολου.

Ακομα,δεν ρωτησες κανεναν για το αν επιτρεπεται να ανεβασεις αυτα τα αρθρα παρα μονο αφου τα ειχες ηδη ανεβασει ξεροντας οτι μαλλον δεν εχεις κανει το σωστο.

Το τι εισαι,τι εχεις οδηγησει,πως σε λενε,τι νομιζεις για μενα,για τον αλλον που δεν εχει αυτοκινητο,τι εχεις σπουδασει κτλ κτλ,λυπαμαι αλλα δεν εχει το καταλληλο emoticon η βαση για να σου δειξω ποσο με ενδιαφερουν.

Η επιθεση σου ειναι ΑΔΙΚΗ γιατι οταν ανεβασες τα αρθρα σου,σου εστειλα πμ ευγενικοτατο το οποιο εγραψες στα παλια των υποδηματων σου.

Αυτα απο εμενα και ξεχασα,θα πεταγομαι σαν την....οσες φορες θελω χωρις να παιρνω αδεια,ειδικα απο ΕΣΕΝΑ.

Αυτα.

PS: Η κινηση σου να τα ανεβασεις ηταν καλη αλλα τι να κανουμε που υπαρχουν και καποιοι νομοι και πρεπει να ειμαστε ολοι καλυμενοι?

Link to comment
Share on other sites

klaparx-dak- to accent το γαμ-ει το golfaki soy...

ektos kai an thewreis πως εισαι ιπποτης της ασφαλτου...

δεν καταλαβα το λογο που θιγεσαι με την παρτη μου παντως...

Ο χρηστης mak παιρνει αλλο ενα 10% για χρηση της κακιας λεξης.

Συνεχισε το αλλες 8 φορες και δεν θα αποσυρθεις μονος σου οπως παει το θεμα αλλα θα σε αποσυρει το συστημα αυτοματα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έχω λειώσει ρε. Πιστεύω ότι έχει ανέβει ο πήχης κατά πολύ.

Γιατί δεν βγάζει την gif στην υπογραφή μου; Τι κάνατε πάλι; ¶ντε μην τα πάρω και χυθεί το ποπ κορν...

Edited by Geopan
Link to comment
Share on other sites

tsakalako με το passat akomh και τωρα δεν ξερεις τι ειναι η ιπποδυναμη σε τροχο,μοτερ και μιλας?

σου δωσαν και θεση global-admin edw mesa sto club?

ειναι τουλαχιστον ειρωνικο....

τοσο ειρωνικο που ειναι σαν να σηκωνονται τα αγγουρια να γαμ-σο-ν το μαναβη....

δεν με νοιαζει το warn σου γιατι δεν θα ξαναμπω σε αυτο το site...

παντως μοιραζοντας warns χαιρεσαι ε?...πρεπει πολυ γ-μ-σι ναφαγες στο στρατο...

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά....την προηγούμενη φορά μου το 'παιζες σοβαρός.

Doggy μην πάρεις...βιαστικές αποφάσεις...

Εγώ σοβαρός;;; Δώσε εξηγήσεις τώρα. :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

....πόσο μ'αρέσουν οι καραμελίτσες, θα 'θελα να χα 10 σακουλίτσες...!!

Είμαι ο κακός κομπλεξικός admin με το Polo με τα πολλά αλόγατα (περισσότερα από το accent σου και όλα τα παραπάνω που ανέφερες)... λόγω της παραπάνω συμπεριφοράς σου γυρνάω το account σε mod approve.

Τι σημαίνει αυτό; Μιας και δεν είσαι κομπιουτεράς -geek- σαν εμένα, σημαίνει πως οτιδήποτε δημοσιεύσεις θα πρέπει ένας από εμάς τους κομπλεξικούς να στο εγκρίνει πρώτα για να μπορούν να το δουν όλοι.

Αυτά...

Α! και μου ρίχνω και εμένα 10% γιατί είμαι ειρωνικός απέναντί σου.

Ευχαριστώ, πάω να συνεχίσω τη δουλειά μου!

Κώστας

Υ.Γ.

Το polo μου είναι κόκκινο, όταν με πετύχεις με ένα από τα παραπάνω 100 οχήματα που ανέφερες, κάνε μου νόημα να ανοίξουμε!

:lol:

Link to comment
Share on other sites

tsakalako με το passat akomh και τωρα δεν ξερεις τι ειναι η ιπποδυναμη σε τροχο,μοτερ και μιλας?

σου δωσαν και θεση global-admin edw mesa sto club?

ειναι τουλαχιστον ειρωνικο....

τοσο ειρωνικο που ειναι σαν να σηκωνονται τα αγγουρια να γαμ-σο-ν το μαναβη....

δεν με νοιαζει το warn σου γιατι δεν θα ξαναμπω σε αυτο το site...

παντως μοιραζοντας warns χαιρεσαι ε?...πρεπει πολυ γ-μ-σι ναφαγες στο στρατο...

Αν χαιρομαι λεει?

Αφου αν δεν μοιρασω δεν κοιμαμαι τα βραδια... tongue.gif

Την θεση δεν μου την εδωσαν.

¤350 την πληρωνω τον μηνα.

Τσιμπα αλλο ενα 10αρι γιατι συνεχιζεις.

Αντε 7 ακομα γιατι δεν αποφασιζεις να φυγεις μονος σου.Θες και βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

Πιτσιρίκο, το πολάκι σου και σε άλλη παραλία. Έφτιαξες και εσύ ένα αμάξι και νομίζεις ότι είσαι κάποιος. Εδώ οι άλλοι έχουν κάνει πόσα και έχουν οδηγίσει άλλα τόσα. Σε παρακαλώ...

Link to comment
Share on other sites

Κωνσταντίνε μη ποστάρεις πάνω από εμένα, μου χαλάς το image tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι έγινε αυτα αυτό είναι τραγικό που γίνετε.τί θα πει 10% warn? πέρα αν έχει άδικο η όχι απο την στιγμή που βρίζει πρέπει τουλαχιστον να φάη ban μέχρι να πάρετε μια τελική απόφαση(αν και δν θέλει σκέψη).και για να μην γίνει άλλο το σπίτι με το κόκκινο λαμπάκι καλό είναι τα κλειδωθή το θέμα ρε παιδιά

φιλικά twoface

Link to comment
Share on other sites

Πιτσιρίκο, το πολάκι σου και σε άλλη παραλία. Έφτιαξες και εσύ ένα αμάξι και νομίζεις ότι είσαι κάποιος. Εδώ οι άλλοι έχουν κάνει πόσα και έχουν οδηγίσει άλλα τόσα. Σε παρακαλώ...

Ειδικά εκείνο το Huyndai Accident...

Link to comment
Share on other sites

....πόσο μ'αρέσουν οι καραμελίτσες, θα 'θελα να χα 10 σακουλίτσες...!!

Είμαι ο κακός κομπλεξικός admin με το Polo με τα πολλά αλόγατα (περισσότερα από το accent σου και όλα τα παραπάνω που ανέφερες)... λόγω της παραπάνω συμπεριφοράς σου γυρνάω το account σε mod approve.

Τι σημαίνει αυτό; Μιας και δεν είσαι κομπιουτεράς -geek- σαν εμένα, σημαίνει πως οτιδήποτε δημοσιεύσεις θα πρέπει ένας από εμάς τους κομπλεξικούς να στο εγκρίνει πρώτα για να μπορούν να το δουν όλοι.

Αυτά...

Α! και μου ρίχνω και εμένα 10% γιατί είμαι ειρωνικός απέναντί σου.

Ευχαριστώ, πάω να συνεχίσω τη δουλειά μου!

Κώστας

Υ.Γ.

Το polo μου είναι κόκκινο, όταν με πετύχεις με ένα από τα παραπάνω 100 οχήματα που ανέφερες, κάνε μου νόημα να ανοίξουμε!

:lol:

στιαπου απο τον geekadmin γμτ πανω που ετοιμαστηκαν και τα pop corn.φτουυυ

ΟΧΙΙΙΙΙ ΜΗΗΗΗΗΗΗ popeye.gifnew_killother.gif

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι έγινε αυτα αυτό είναι τραγικό που γίνετε.τί θα πει 10% warn? πέρα αν έχει άδικο η όχι απο την στιγμή που βρίζει πρέπει τουλαχιστον να φάη ban μέχρι να πάρετε μια τελική απόφαση(αν και δν θέλει σκέψη).και για να μην γίνει άλλο το σπίτι με το κόκκινο λαμπάκι καλό είναι τα κλειδωθή το θέμα ρε παιδιά

φιλικά twoface

Σταμάτα εσύ ρε οπελόφατσα...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι έγινε αυτα αυτό είναι τραγικό που γίνετε.τί θα πει 10% warn? πέρα αν έχει άδικο η όχι απο την στιγμή που βρίζει πρέπει τουλαχιστον να φάη ban μέχρι να πάρετε μια τελική απόφαση(αν και δν θέλει σκέψη).και για να μην γίνει άλλο το σπίτι με το κόκκινο λαμπάκι καλό είναι τα κλειδωθή το θέμα ρε παιδιά

φιλικά twoface

¶σε ρε, έχουμε γλαρόσουπα. :lol:

Δεν πρόκειτε να γίνει τίποτα. Μόνο αν ο γρήγορος σκύλος τον αφήσει να μας τα πει όπως θέλει. Τότε θα πέσει γέλιο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.