Jump to content
nicks1974

ΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Vw Passat ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ...ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΙΜΗΣ?

Recommended Posts

παιδια απο οτι διαβασα σε οικονομικες εφημεριδες η vw ανακοινωσε μειωση παραγωγης λογω της μειωσης των πωλησεων. Μηπως να περιμενουμε και καμια σημαντικη μειωση τιμων? Ποια η γνωμη σας? Ενδιαφερομαι για το cc και λεω να περιμενω κανα 2 μηνακια ακομα....

Link to comment
Share on other sites

Λίγο χλωμό το βλέπω για μείωση τιμών μέσα στο επόμενο δίμηνο. Πάντως δεν είναι και μεγάλο διάστημα για να περιμένεις. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πριν μια βδομάδα πέρασα από την αντιπροσωπεία ώστε να ρωτήσω για το θέμα της μείωσης παραγωγής και το αν θα αυξηθεί ο χρόνος παράδοσης. Μου είπαν πως δεν έχει αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Πριν μια βδομάδα πέρασα από την αντιπροσωπεία ώστε να ρωτήσω για το θέμα της μείωσης παραγωγής και το αν θα αυξηθεί ο χρόνος παράδοσης. Μου είπαν πως δεν έχει αλλάξει κάτι.

Ε τι περίμενες να σου πουν? -_-

Μας περνάνε για χαζούς.....

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ειναι ο λογος της μειωσης παραγωγης για να μην μειωσουν την τιμη

+ 100000

+ την αυξηση, κατα πασα πιθανοτητα, αριθμου απολυσεων. -_-

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ειπαν οτι πηρε αυξηση 380 ευρω και θα παρει κι αλλη.δεν μπορω να το καταλαβω αυτο ρε παιδια.δηλαδη εγω που θα ερθει τον φεβρουαριο ποσο ακομα θα πληρωσω?

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ειπαν οτι πηρε αυξηση 380 ευρω και θα παρει κι αλλη.δεν μπορω να το καταλαβω αυτο ρε παιδια.δηλαδη εγω που θα ερθει τον φεβρουαριο ποσο ακομα θα πληρωσω?

Aν θες τη γνωμη μου μη πληρωσεις τιποτα αλλο περα απ τη συμφωνια που εκανες και αν σου κανουν το δυσκολο μιλα για ακυρωση η μιλα λιγο για ανταγωνιστες(ford,opel)που και καμμια ξανθια να τους ζητησεις προσφορα θα στη δωσουνε!

Link to comment
Share on other sites

Aν θες τη γνωμη μου μη πληρωσεις τιποτα αλλο περα απ τη συμφωνια που εκανες και αν σου κανουν το δυσκολο μιλα για ακυρωση η μιλα λιγο για ανταγωνιστες(ford,opel)που και καμμια ξανθια να τους ζητησεις προσφορα θα στη δωσουνε!

Το ειχανε γραψει επανω στο συμβολαιο.Ετσι κανανε σε ολες τις αντιπροσωπειες που πηρα προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Aν θες τη γνωμη μου μη πληρωσεις τιποτα αλλο περα απ τη συμφωνια που εκανες και αν σου κανουν το δυσκολο μιλα για ακυρωση η μιλα λιγο για ανταγωνιστες(ford,opel)που και καμμια ξανθια να τους ζητησεις προσφορα θα στη δωσουνε!

Αυτό δεν μπορείς να το κάνεις καθώς και αναγράφεται στην παραγγελία που κάνεις αλλά σε ενημερώνει και ο πωλητής (εμένα τουλάχιστον το έκανε) ότι η τιμή δεν κλειδώνει και θα πληρώσεις την αξία του αυτοκινήτου όταν αυτό έρθει Ελλάδα. Δυστυχώς όσοι παραλάβουμε μετά, θα πληρώσουμε την αύξηση, τι να κάνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μπορείς να το κάνεις καθώς και αναγράφεται στην παραγγελία που κάνεις αλλά σε ενημερώνει και ο πωλητής (εμένα τουλάχιστον το έκανε) ότι η τιμή δεν κλειδώνει και θα πληρώσεις την αξία του αυτοκινήτου όταν αυτό έρθει Ελλάδα. Δυστυχώς όσοι παραλάβουμε μετά, θα πληρώσουμε την αύξηση, τι να κάνουμε;

Ολα αυτα που ειπατε ειναι σωστα αλλα δεν ξερω ποσο διαθετιμενοι ειναι να εχουν.... ακυρωσεις :) λογω της αυξησης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.