Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στη Δροσιά

Recommended Posts

Μια ακόμα Κυριακή (2/11) θα βρεθούμε για να περάσουμε όμορφες και χαλαρές στιγμές!

Αυτή τη φορά το ραντεβού είναι στα Βόρεια Προάστεια στη Δροσιά στο cafe Vertigo (Λ. Μαραθώνος 9) για τις 15:00.

Σας περιμένουμε όλους και όλες με την παρέα σας ή όχι!

Φυσικά θέλουμε να δούμε και τους νέους φίλους της λέσχης για να τους γνωρίσουμε απο κοντά.

Για να φτάσετε στο κατάστημα ίσως χρειαστείτε τον χάρτη που θα βρείτε εδώ!

ΥΓ: Να σημειωθεί ότι για όσους ενδιαφέρονται θα υπάρχουν διαθέσιμες αιτήσεις για την απόκτηση κάρτας μέλους.

Ραντεβού στη ΔΡΟΣΙΑ... και ποιος ξέρει ... ίσως χτυπήσουμε και κανένα πεϊνιρλί ;-)

--- Πληροφορίες τοποθεσίας ---

Όσοι έρχονται από εθνική θα βγουν στην έξοδο ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ και εκεί μετά θα στρίψουν δεξιά..

όλο ευθεία και κάποια στιγμή θα βρείτε το φανάρι που είναι ο κεντρικός και που στην ουσία είναι η προέκταση της Λ.Κηφισίας...Εκεί θα στρίψετε πάλι αριστερά και περίπου 1-2 χλμ. μετά στο αριστερό σας χέρι θα βρείτε την καφετέρια VERTIGO.....Είναι πάνω στον δρόμο...

Για την καλύτερη οργάνωση μας δηλώστε την παρουσία σας με τον γνωστό τρόπο, πχ nick +1

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα πρώτος..........και φυσικά ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......

Β.Π. ερχόμαστε.............

Link to comment
Share on other sites

Όπως πάντα πρώτος..........και φυσικά ΜΕΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ......

Β.Π. ερχόμαστε.............

Καλα ας μην ήμουνα εγω και εσυ και ο αλλος ο αεροπλανάκης ουτε πεϊνιρλι δεν θα βλέπατε... ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώωωωω!!!!!!Εδώ ήρθα στη Βούλα,εκεί που είναι δίπλα μου δεν θα 'ρθω;;;;

Καλα ας μην ήμουνα εγω και εσυ και ο αλλος ο αεροπλανάκης ουτε πεϊνιρλι δεν θα βλέπατε... :lol:B)

Γιατί είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι η ιδέα για Πεϊνιρλί ήταν δικιά σου;;;;;;;; :)tongue.gif:lol:tongue.gif:lol:

Edited by PerisVT
Link to comment
Share on other sites

Θέλει και συζήτηση;;;

Εσύ σοκολατόπιτα να φερεις ρέι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αντε και εγω μεεεεεεεεεεεεεεεσα. :lol: Εμ τι λειπω εγω απο την παρεα? :lol: Εεεεεεεεεε οοοοοοοοοοοοοχι!!!μ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εσύ σοκολατόπιτα να φερεις ρέι tongue.gif

εννοείται σωτήρη......

επίσης βλέπω νέο κόσμο και μου αρέσει....αλλά και παλιό....

BE THERE....!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
εννοείται σωτήρη......

επίσης βλέπω νέο κόσμο και μου αρέσει....αλλά και παλιό....

BE THERE....!!!!!!!

Αυτό σου έλειπε να πεις τίποτα για τον παλιό τον κόσμο ?. Γιαννάκη χωρις...ΜΟΥ :o

Ενοειτε μεσα +1

Υ.Γ. παρακαλουνται οι κ.κ. που εχουν κατοικιδια τυπου ( χαμστερ, ινδικα χοιριδια κτλ ) να μην τα φερουν στο Meeting διοτι κυκλοφορουν ερπετα....τυπου KING COBRA

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ολοκληρος διοικητης θα κατεβει! ειναι δυνατον να λειπει το υπολοιπο σμηνος και οι υποδιοικητες?ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ!κυριε τακη ζαχαρατο να ερθετε με τη στολη σας παρακαλω...............!!! :D:o πιστευω να ερθουν και οι μεγαλοεργολαβοι :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα ερθω και γω.ειναι το 1ο meeting στο οποιο θα ερθω! :o

Με το καλό να σε γνωρίσουμε και από κοντά!

Αυτό σου έλειπε να πεις τίποτα για τον παλιό τον κόσμο ?. Γιαννάκη χωρις...ΜΟΥ :D

Ενοειτε μεσα +1

Υ.Γ. παρακαλουνται οι κ.κ. που εχουν κατοικιδια τυπου ( χαμστερ, ινδικα χοιριδια κτλ ) να μην τα φερουν στο Meeting διοτι κυκλοφορουν ερπετα....τυπου KING COBRA

Τι πάλι με γιαπωνέζικο θα έρθεις;

Link to comment
Share on other sites

ολοκληρος διοικητης θα κατεβει! ειναι δυνατον να λειπει το υπολοιπο σμηνος και οι υποδιοικητες?ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ!ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ!κυριε τακη ζαχαρατο να ερθετε με τη στολη σας παρακαλω...............!!! :D:o πιστευω να ερθουν και οι μεγαλοεργολαβοι :whistling::whistling:

μπορεί να ρίχνει μπετά τότε :whistling::whistling::whistling: ....γιατί κυριακές δεν έχει κίνηση και είναι πιο εύκολα.....

Link to comment
Share on other sites

μπορεί να ρίχνει μπετά τότε :whistling::whistling::whistling: ....γιατί κυριακές δεν έχει κίνηση και είναι πιο εύκολα.....

Ναι ετσι το λενε τωρα....μπετα tongue.gif !!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω εκει θα ειμαι.Γιαννη παλι δεν θα δεις την γυναικα μου να της το πεις

Link to comment
Share on other sites

τα μέλη lupakos και totos θα παραλάβουν και αυτοί τους φακέλους τους.....

δεν πειράζει γιάννη θα την πετύχω πού θα μου πάει....σε επόμενη συνάντηση...χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

--- Πληροφορίες τοποθεσίας ---

Όσοι έρχονται από εθνική θα βγουν στην έξοδο ΒΑΡΥΜΠΟΜΠΗ και εκεί μετά θα στρίψουν δεξιά..

όλο ευθεία και κάποια στιγμή θα βρείτε το φανάρι που είναι ο κεντρικός και που στην ουσία είναι η προέκταση της Λ.Κηφισίας...Εκεί θα στρίψετε πάλι αριστερά και περίπου 1-2 χλμ. μετά στο αριστερό σας χέρι θα βρείτε την καφετέρια VERTIGO.....Είναι πάνω στον δρόμο...

Μπορεί να γίνουν και κάποια εγκαίνια ανάλογα με το εαν έρθει κάποια ψυχή ή όχι.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.