Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στη Δροσιά

Recommended Posts

tha erthw k egw+1..gia prwti fora..!!elpizw n mou ferthite analoga... :D

Μην αγχώνεσαι θα σου φερθούμε με το γάντι. :wacko::D:lol: :lol:

Και εγω έχω να έρθω σε συνάντηση κανα 2 χρόνια

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Ολε ολε ! Επιτελους ενδιαφ'ερον στα ΒΠ :D:wacko:tongue.giftongue.gif

Αντε παραπονιαρη που ολο παραπονα μου ησουν!!!!! tongue.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Λέω να έρθω κι εγώ μετά από πολύ καιρό...αν δεν πειράζει που το πολάκι είναι λίγο βρώμικο!

Link to comment
Share on other sites

Θέλουμε άλμπουμ εδώ και τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μία συνάντηση τα μέλη του HELLENIC VWCLUB δώσανε το δυναμικό τους παρών και κάνανε αισθητή την παρουσία τους και στα ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ και πιο συγκεκριμένα στο VERTIGO CAFE.....

Πολύς χαβαλές,πολλές ευχάριστες εκπλήξεις,παλιά και νέα μέλη κάνανε μία όμορφη παρέα και αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας τα είπαμε κιόλας και μετά αρκετοί μαζί κατηφορίσαμε για το γήπεδο όπου παίζαμε με το SKODA CLUB.......

Για την ιστορία και μόνο ήταν παρόντες εκεί οι:

Eosfora

TOXIC

loupakos (χωρίς την γυναίκα πάλι.....)

ΣΠΥΡΟΣ

giorgos79

polo1.6t (μαζί τον μικρό του ξάδερφο τον cobra)

petrose melissia

svouras

totos

skaraviaios (a.k.a. σοκολατόπιτας)

peris vti

doumasj (δεν θέλω σχόλια)

trelaras

lilian tsi

subarogolfakias (a.k.a. το παιδίτου ασανσέρ)

BAD BOY (a.k.a. γαμπρός)

panosvr6

whitestorm

TAZ

κώστας (από ΛΟΥΤΣΑ)

MIXOSGOLFGT

NOS--> (a.k.a. fffgjakdie 530)

(ξέχασα κανέναν?????)

και φυσικά ο ένας και ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ,ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΟΣ,ΑΨΟΓΟΣ μα πάνω από όλα ΩΡΑΙΟΣ πρόεδρος μας.....DOGGY (a.k.a. μεγαλοεργολάβος).......

Σας ευχαριστούμε όλους που μας τιμήσατε με την παρουσία σας και σας θέλουμε πάντακοντά μας γιατί όπως έλεγα,λέω και θα συνεχίσω να λέω ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ.......Όλοι μαζί μια παρέα για κάτι καλύτερο......

Ρε συ πάνο λες ο πρόεδρος να κάνει γεγονός την απειλή του να αλλάξουμε λογότυπο και να κρατήσουμε αυτό??????

post-5-1225667808_thumb.png

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ωραια περασαμε χθες πολυ γελιο και η καζουρα συννεφο,αν και εγω δεν επρεπε να ερθω μαζι σας γιατι εχω AS3 FFF και εσεις ειστε παρακατιανοι αλλα ας οψετε η γυναικα που εχει τον πορτοκαλι δαιμονα gaaa axx fss γι αυτο και ηρθα!Ο Αρτεμης Ντουμας Ματσας ποτε θα φαει καμια παντοφλα απο την Πατρινια με αυτα που μου ζηταει(τηλεφωνικως)δεν ξερω αλλα κατι θα κανω θα τον βολεψω!Τεο κομπρα βοα κροταλια την επομενη θα σου εχω και καλαθακι μπαμπου για να γινει ανυψωση!Οσο για εσενα ξανθια Αλικη Ζαχαρατο τωρα πλεον εισαι δεσμευμενος αν και δεν μας εισαι αδιαφορος!Πανουλη για εσενα το παλευω θα δειξει!!! :lol: :lol: B)tongue.giftongue.giftongue.gif Υ.Γ.Σπυρακο χαρηκα που σε ειδα ρε αντε να σε βλεπουμε συχνοτερα,περιμενω φωτος να δω τα ρεζιλικια μας!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σπυράκο πέρασες απαρατήρητος; Την επόμενη φορά κάνε περισσότερη φασαρία!! :lol:

Χάρηκα που είδα "χαμένες" φάτσες όπως Σπύρο, Γιώργο (ΤΑΖ)!!

Επίσης να δηλώσω πως ο PanosVR6 σας κάρφωσε γιατί ξεχώρισε το καπελάκι του εργοταξίου!

Anyway, το άλμπουμ άνοιξε...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=231

Link to comment
Share on other sites

Ημουν και εγω εκει :lol: , βεβαια η εμφανιση μου ηταν αστα να πανε :lol: λογω μετακομισης. Και φυσικα δεν εχετε παραπονο την εκανα τη ζημια μου....συγνωμη σβουριά tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να πω για το άλμπουμ, πως φτιάχτηκε λίγο νωρίς για του χρόνου... 2/11/2009 έχετε γράψει!!! Διορθώστε το!!! Schneeeelll.

Link to comment
Share on other sites

fiiiiiiiixed!!

Είναι γιατί κοιτάμε μπροστά Σωτήρη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε καταπληκτικα για μια ακομη φορα....τρελο γελιο και πολυ καζουρα!

καναμε ενα παταρι ανω κατω....πιστευω οτι 8α μας ξανακαλεσουν απο μονοι τους να ξαναπαμε.... ;):D:D

ΚΑΝΕΛΑ ΚΑΝΕΙΣ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε καταπληκτικα για μια ακομη φορα....τρελο γελιο και πολυ καζουρα!

καναμε ενα παταρι ανω κατω....πιστευω οτι 8α μας ξανακαλεσουν απο μονοι τους να ξαναπαμε.... ^_^:thumbsup:;)

ΚΑΝΕΛΑ ΚΑΝΕΙΣ? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;););)

Εισαι σιγουρος οτι θα μας ξανακαλεσουν? ;);) Λυπαμαι αυτον/ην που θα ανελαβε το καθαρισμα στο τελος. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.