Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στο Terra Petra

Recommended Posts

Guest N.O.S.-->
και το lupo μεσα ειναι.σε καθε συναντηση ομως υπαρχουν παπακια,καποιους τους ντυνουν ναυτες.και πολλα αλλα μηπως καποια φορα να παμε και σε κανενα παιδοτοπο αφου ολοι κρυβουμε ενα παιδι μεσα μας?

lupalko αγαπητέ μου φιλέ, μήπως να υπάρχουν και ενδυμασίες οχημάτων ?? με σημαίες άλλων ευρωπαϊκών κρατών τι λες για την ιδέα ??

Link to comment
Share on other sites

lupalko αγαπητέ μου φιλέ, μήπως να υπάρχουν και ενδυμασίες οχημάτων ?? με σημαίες άλλων ευρωπαϊκών κρατών τι λες για την ιδέα ??

Ωχ,το βλέπω εγώ.......

Μάχη της Γαλλίας Round 2!!!!!!!!!!

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μήπως να καλέσουμε και την Express Service να βρίσκεται εκεί γύρω καλού-κακού;;;;; :thumbsup:tongue.gif:lol:

Γιατί μου μυρίζει Τροπέτο..... tongue.gif:lol:

Edited by PerisVT
Link to comment
Share on other sites

Ωχ,το βλέπω εγώ.......

Μάχη της Γαλλίας Round 2!!!!!!!!!!

tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Μήπως να καλέσουμε και την Express Service να βρίσκεται εκεί γύρω καλού-κακού;;;;; :Dtongue.gifB)

Γιατί μου μυρίζει Τροπέτο..... tongue.gif:thumbsup:

ROUND 2 FIGHT!!!!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..θα ειμαι και εγω εκει .Μενω απο κατω απο το ΤΕΡΑ..και σημερα τυχεα γνωρισα ενα παληκαρι που ειδε το κλειδι απο το golfaki μου και πιασαμε την παρλα ετσι ξαφνικα στην καφετερια...αρα υπολογιστε και αυτον ..καλο βραδυ...ααα για αυτοκολιτακι που μπορω να ρωτησω??

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε στο Hellenic VWClub και σας περιμενουμε να σας γνωρισουμε και απο κοντα. :unsure:

@dimitris zafeiropoulos : Αυτοκολλητο μπορεις να προμηθευτεις την Κυριακη, αρκει να το ζητησεις ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια..θα ειμαι και εγω εκει .Μενω απο κατω απο το ΤΕΡΑ..και σημερα τυχεα γνωρισα ενα παληκαρι που ειδε το κλειδι απο το golfaki μου και πιασαμε την παρλα ετσι ξαφνικα στην καφετερια...αρα υπολογιστε και αυτον ..καλο βραδυ...ααα για αυτοκολιτακι που μπορω να ρωτησω??

:unsure:;):D πολλά γεοτονάκια βλέπω . μπραβοοοοο :rolleyes::rolleyes::rolleyes: αντε να μαζευομαστε

Link to comment
Share on other sites

θα έρθω κι εγώ για λίγο γιατί μετά θα απολαύσω ΑΕΚ-ΝΤΟΥΣΑΝ μετά από πολλά χρόνια...επιτέλους ο Πρίγκηπας επέστρεψε...

Edited by ΤΑΖ
Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα meeting τελείωσε και περάσαμε ΥΠΕΡΟΧΑ εμείς αλλά τα χειρότερα ήξταν για τους θαμώνες του μαγαζιού που για άλλη μια φορά ήμασταν κακά παιδιά....χιχιχιιχι

Υπήρχαν πολλές απουσίες αδικαιολόγητες αλλά τί να κάνουμε.....χεχεχε

Παρόντες λοιπόν ήταν οι εξής:

svouras

lupakos

lilian tsi +1

toxic

eosfora

blackadder

doggy

kouliss

perisvt

skaraviaios

Giorgos79

silver4 +1

trelaras582 +1

polo1.6t

panosvr6

doumasj

subarogolfakias +1

petrose melissia +3 (κάποια ξέχασε βέβαια... :D )

+3 νέα μέλη μας.....

Ξέχασα κανέναν??? Για πείτε μου....

Και ετοιμαστείτε για το ΚΑΡΑΟΚΕ PARTY για τις 19/12/2008.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ναιιι!!!! παει το καφεδακι μουυυυυυυ :whistling:

Την επόμενη φορά 2-3 τραπέζια διαφορά....Για να είμαστε σίγουροι! :huh:

να κρυψουμε τις κανελες :whistling:

Καλά εσύ βγήκες Α/Α...Κάτι μου λέει ότι "καίς άκαυτη" μπροστά στον Σωτήρη... :whistling: :whistling:

Ειδικά αν δεν έρθεις και την Πέμπτη......θα είμαι σίγουρος!!! tongue.giftongue.gif

Δεν μπορειτε να πειτε αφησα παλι το σημαδι μου σε καφετερια :whistling::whistling:

Ε,κλασικά,όπως πάντα!! tongue.giftongue.gif Ευτυχώς που η Lily δεν είχε αφήσει πολύ αλλιώς θα υπήρχαν περισσότερα θύματα... tongue.gif

Edited by PerisVT
Link to comment
Share on other sites

[Καλά εσύ βγήκες Α/Α...Κάτι μου λέει ότι "καίς άκαυτη" μπροστά στον Σωτήρη... :huh::whistling:

Ειδικά αν δεν έρθεις και την Πέμπτη......θα είμαι σίγουρος!!! tongue.giftongue.gif

Φαινεται οτι τα αλογα του ηθελαν ταισμα. Και ειναι και πολλα παναθεμα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
[Καλά εσύ βγήκες Α/Α...Κάτι μου λέει ότι "καίς άκαυτη" μπροστά στον Σωτήρη... :whistling: :whistling:

Ειδικά αν δεν έρθεις και την Πέμπτη......θα είμαι σίγουρος!!! tongue.giftongue.gif

Φαινεται οτι τα αλογα του ηθελαν ταισμα. Και ειναι και πολλα παναθεμα tongue.gif

ακούσατε ακούσατε την πέμπτη 27 του Μηνός θα εμφανιστώ με το Χρυσαφουλη μου και με το νέο του μηχανολογικό update μερικοί από εδω ξέρουν όποιος θέλει βολτουλα θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας :whistling::whistling::huh::whistling:

Link to comment
Share on other sites

ναι σιγά μην φωνάξουμε και φωτογράφους και κάμερες.....μήπως θες να βάλουμε και είσοδο????

Link to comment
Share on other sites

ναι σιγά μην φωνάξουμε και φωτογράφους και κάμερες.....μήπως θες να βάλουμε και είσοδο????

:huh::whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
ναι σιγά μην φωνάξουμε και φωτογράφους και κάμερες.....μήπως θες να βάλουμε και είσοδο????

Εσύ δεν έχεις δικαίωμα ομιλίας νομίζω :wub: …..όποτε το κομοδίνο σου και σ'άλλη παραλία :lol::lol:;):ninja:

όσο για σένα ιμιτασιόν μη μιλάς μη σου ράψω κάνα κουστούμι :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εσύ δεν έχεις δικαίωμα ομιλίας νομίζω :lol: ?..όποτε το κομοδίνο σου και σ'άλλη παραλία :lol::lol::ninja::wub:

όσο για σένα ιμιτασιόν μη μιλάς μη σου ράψω κάνα κουστούμι :lol::lol::lol:

Θελω βολτα. Οχι τιποτα αλλα τοσο καιρο αλογα ακουω και αλογα δε βλεπω ;)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.