Jump to content
perros

Scirocco 1,4 Tsi 160hp

Recommended Posts

Σωτήρη, αν δεν είχαμε και εσάς να μας λέτε κάποια πράγματα και τέλος πάντων να μας ενημερώνεται για το κάθε τι, ο χρόνος αναμονής θα ήταν αβάσταχτος! :D

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη, αν δεν είχαμε και εσάς να μας λέτε κάποια πράγματα και τέλος πάντων να μας ενημερώνεται για το κάθε τι, ο χρόνος αναμονής θα ήταν αβάσταχτος! :D

Μα ειναι αβασταχτος... tongue.gif .Ειναι πρωτος μηνας και πρεπει να περιμενω αλλους 5 και μου φαινεται βουνο...!!!

Link to comment
Share on other sites

Μα ειναι αβασταχτος... tongue.gif .Ειναι πρωτος μηνας και πρεπει να περιμενω αλλους 5 και μου φαινεται βουνο...!!!

73+σήμερα! tongue.giftongue.giftongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα είμαι και εγω κάτοχος ενός λευκού Scirocco 1,4 Tsi 160hp!

Εχω πάρει βδομάδα παραγωγής 8η που σημαίνει οτι έχει μπεί ήδη σε παραγωγή

και όπου να΄ναι θα το έχω στα χέρια μου

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα είμαι και εγω κάτοχος ενός λευκού Scirocco 1,4 Tsi 160hp!

Εχω πάρει βδομάδα παραγωγής 8η που σημαίνει οτι έχει μπεί ήδη σε παραγωγή

και όπου να΄ναι θα το έχω στα χέρια μου

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες θα είμαι και εγω κάτοχος ενός λευκού Scirocco 1,4 Tsi 160hp!

Εχω πάρει βδομάδα παραγωγής 8η που σημαίνει οτι έχει μπεί ήδη σε παραγωγή

και όπου να΄ναι θα το έχω στα χέρια μου

Από την χαρά σου τα διπλογράφεις! tongue.gif Με το καλό να το δεχτείς! :D

Link to comment
Share on other sites

Από την χαρά σου τα διπλογράφεις! tongue.gif Με το καλό να το δεχτείς! :D

Σε ευχαριστώ πολύ.

Το διπλογράψιμο είναι λίγο φίλε μου μπροστά σε αυτό που παθαίνω

κάθε βράδυ που πέφτω για ύπνο!!!

Πρέπει να έχω κάνει στον ύπνο το τελευταίο καιρό 25000 χιλιόμετρα :unsure:;):lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.

Το διπλογράψιμο είναι λίγο φίλε μου μπροστά σε αυτό που παθαίνω

κάθε βράδυ που πέφτω για ύπνο!!!

Πρέπει να έχω κάνει στον ύπνο το τελευταίο καιρό 25000 χιλιόμετρα :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol: Δηλαδή πας για διπλοσέρβις κιόλας!!!! :lol::lol::lol: αμμμμμ εγώ τι νομίζεις ότι κάνω κάθε βράδυ? Και άλλοι πολλοί εδώ μέσα, ονόματα να μη λέμε!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol: Δηλαδή πας για διπλοσέρβις κιόλας!!!! :lol::lol::lol: αμμμμμ εγώ τι νομίζεις ότι κάνω κάθε βράδυ? Και άλλοι πολλοί εδώ μέσα, ονόματα να μη λέμε!!! :lol:

Και νόμιζα οτι κάτι δε πάει καλά με εμένα :lol: :lol: :lol:

Τελικά ειναι ιός που τον κολάς μόλις κάνεις τη παραγγελία :lol: :lol: tongue.giftongue.gif:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ.

Το διπλογράψιμο είναι λίγο φίλε μου μπροστά σε αυτό που παθαίνω

κάθε βράδυ που πέφτω για ύπνο!!!

Πρέπει να έχω κάνει στον ύπνο το τελευταίο καιρό 25000 χιλιόμετρα :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: καλό!

Με 25000 χιλιόμετρα σε λίγο θ' αρχίσεις να ποστάρεις και για προβλήματα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Σήμερα με τον ήλιο που έχει, είχα ανοιχτά τα παράθυρα και έκλεισα το ράδιο και άκουσα για πρώτη φόρα το σκάσιμο απο το τούρμπο!!!!!

Μελωδία ήταν!!!!!Με έκανε και είχα ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Σήμερα με τον ήλιο που έχει, είχα ανοιχτά τα παράθυρα και έκλεισα το ράδιο και άκουσα για πρώτη φόρα το σκάσιμο απο το τούρμπο!!!!!

Μελωδία ήταν!!!!!Με έκανε και είχα ένα χαμόγελο μέχρι τα αυτιά!!!!!!

tongue.gif Τυχερε!!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως κρυωμένο είναι!!!!! :thumbsup: Παιδιά έπεσε και η κατανάλωση της βενζίνης και είναι σούπερ!Κ για τους Θεσσαλονικιούς φίλους χθές έκανα τη διαδρομή απο Ρετζίκι προς Πανόραμα που έχει συνεχόμενες στροφές και του αυτοκίνητο ήταν τρένο!!!!!!Απιστευτό κράτημα και επιταχύνση!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως κρυωμένο είναι!!!!! :thumbsup: Παιδιά έπεσε και η κατανάλωση της βενζίνης και είναι σούπερ!Κ για τους Θεσσαλονικιούς φίλους χθές έκανα τη διαδρομή απο Ρετζίκι προς Πανόραμα που έχει συνεχόμενες στροφές και του αυτοκίνητο ήταν τρένο!!!!!!Απιστευτό κράτημα και επιταχύνση!!!!

Ωραία πράγματα, μπράβο τέτοια να ακούμε, πάντα να σου είναι τέλειο! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και 2,5 μήνες και ακόμη είμαι ξετρελαμένος. Είχα πει ότι θα βάλω photo για να δείτε το χρώμα (σαμπανιζέ). Τελικά όποιος αγόρασε το περιοδικό testdrive Φεβρουαρίου είδε το αμαξάκι μου!!! Μου ζήτησαν να το φωτογραφήσουν, να τους πω όχι :D !!! Όσο για την κατανάλωση επειδή πάω σχεδόν κάθε μέρα ΄και χαλκιδική αλλα κινούμε και μεσα στη Θεσσαλονίκη, καίει μικτά γύρω στα 8,5 λίτρα στα 100 χιλιόμετρα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλά! Και καλά έκανες και το έβαλες για φωτογραφία, αλλά εμείς που δεν πείραμε το περιοδικό τι έγινε δεν θα το δούμε??? tongue.gif:D

Link to comment
Share on other sites

Xairetw tin fantastiki parea tou Club kai tous filtatous fanatikous sciroccakides!!! Kalotaksida se osous ta exoun kai ligi akoma ypomoni stous ypoloipous...Epitelous plisiazw kai egw sto na to paraggeilw kai xreiazomai epeigontws tis aristes gnwmes sas mias kai vlepw oti exete asxolithei para poly epi tou thematos...

I paraggelia pou skeftomai na kanw einai i eksis...

1.4 160 DSG7 Leuko i Mple (akoma na apofasisw) + Orofi+elegxo piesis elastikwn+Cruise Control+ Park pilot+ Dcc + Interlagos....Apla den kserw ti akrivws paizetai me to sport package kai an aksizei na to valw kai an ti tropopoiiseis prepei na kanw stin parapanw paraggelia....Telos gia ixosystima thelw na valw tis Zenec to Mc2000 (to exei enas filos sto passat cc kai paidia ta Spaei :D ) Pithano akoma kai ta bi xenon alla aksizoun?

To thema einai omws toso i timi alla kai apo tis antiproswpeies stis opoies eseis pigate....ti apo ola mporesate na eksasfalisete ws dwra kai an mporei kapoios na mou pei me ta parapanw i paraggelia poso peripou tha kymanthei kai an einai kalytera ta lefta ntoukou i kapoio paketo xrimatodotisis!!

Elpiw na min sas kourasa alla pragmatika tha voithisete enan Erwteumeno me to SCIROCCO na to apoktisei!!!Sas euxaristw!!!!

Link to comment
Share on other sites

Xairetw tin fantastiki parea tou Club kai tous filtatous fanatikous sciroccakides!!! Kalotaksida se osous ta exoun kai ligi akoma ypomoni stous ypoloipous...Epitelous plisiazw kai egw sto na to paraggeilw kai xreiazomai epeigontws tis aristes gnwmes sas mias kai vlepw oti exete asxolithei para poly epi tou thematos...

I paraggelia pou skeftomai na kanw einai i eksis...

1.4 160 DSG7 Leuko i Mple (akoma na apofasisw) + Orofi+elegxo piesis elastikwn+Cruise Control+ Park pilot+ Dcc + Interlagos....Apla den kserw ti akrivws paizetai me to sport package kai an aksizei na to valw kai an ti tropopoiiseis prepei na kanw stin parapanw paraggelia....Telos gia ixosystima thelw na valw tis Zenec to Mc2000 (to exei enas filos sto passat cc kai paidia ta Spaei :D ) Pithano akoma kai ta bi xenon alla aksizoun?

To thema einai omws toso i timi alla kai apo tis antiproswpeies stis opoies eseis pigate....ti apo ola mporesate na eksasfalisete ws dwra kai an mporei kapoios na mou pei me ta parapanw i paraggelia poso peripou tha kymanthei kai an einai kalytera ta lefta ntoukou i kapoio paketo xrimatodotisis!!

Elpiw na min sas kourasa alla pragmatika tha voithisete enan Erwteumeno me to SCIROCCO na to apoktisei!!!Sas euxaristw!!!!

Καταρχήν καλώς όρισες! Και με το καλό να το παραγγείλεις! Και κατά δεύτερον προσπάθησε να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες γιατί κουράζει!!! Τώρα για αυτά που ζητάς μπορείς να διαβάσεις τα θέματα και θα σε καλύψουν πλήρως! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οκ συγνώμη! ελπίζω να μην σας κουρασα πριν...το ξέρω τα ΄διάβασα και τα προηγούμενα απλά θα ήθελα από κάποιον που ήδη το έχει να μου πεί την άποψη του όσον αφορά τις επιλογές που έχω κάνει έτσι 'ωστε να μην κάνω κανα λάθος! :D

Link to comment
Share on other sites

Οκ συγνώμη! ελπίζω να μην σας κουρασα πριν...το ξέρω τα ΄διάβασα και τα προηγούμενα απλά θα ήθελα από κάποιον που ήδη το έχει να μου πεί την άποψη του όσον αφορά τις επιλογές που έχω κάνει έτσι 'ωστε να μην κάνω κανα λάθος! :D

Φίλε μου οι απόψεις διίστανται, τουλάχιστον σε κάποια πράγματα, γι αυτό σου είπα να διαβάσεις τα θέματα που έχουμε αναφερθεί για να βγάλεις τα δικά σου συμπεράσματα. :( Αν δεν σε καλύψουν, τότε ρώτα εξειδικευμένα και πιστεύω ότι όποιος γνωρίζει θα σου απαντήσει! :D

Υ.Γ. Σε γενικές γραμμές πάντως, η παραγγελία σου παίζει πολύ με αρκετούς από εδώ μέσα, που αν θα πας στις ανάλογες ενότητες, θα το διαπιστώσεις! ;)

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.