Jump to content
kouliss

ΚΑΡΑΟΚΕ πάρτυ

Recommended Posts

karaoke_19-12-2008.jpg

Φωνάρες μου,

το Hellenic VWClub σας προσκαλεί στο ΚΑΡΑΟΚΕ πάρτυ που θα διεξαχθεί την Παρασκευή 19 Δεκεμβρίου στις 21:00 στην καφετέρια DREAMS στον Γέρακα.

Το μαγαζί είναι στην οδό Ηρώων Πολυτεχνείου 14 και θα βρείτε τον χάρτη της περιοχής εδώ!

Ειδικά η 1η φωνή (που δεν θα είναι επαγγελματική και δεν θα ανήκει στους διοργανωτές ή την κριτική επιτροπή) θα κερδίσει ένα ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ!

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας ... αλλά οποσδήπωτε με τις ντομάτες σας! Μπορεί να χρειαστούν :D

Υπόψη τα οχήματα σας έχουν χώρο να σταθμεύσουν αν και... δεν εγγυόμαστε ότι θα αντέξουν τις παραφωνίες tongue.gif

Δηλώστε την συμμετοχή σας με τη γνωστή μέθοδο αλλά αυτή τη φορά αναφέροντας και αν θα μας κελαηδήσετε ή όχι, πχ.

kouliss, +1 + new_sugkrotima.gif

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Συμμετοχές

  1. doggy
  2. doumasj
  3. GraveDigger
  4. N.O.S.-->
  5. svouras
  6. skaraviaios
  7. whitestorm + ?
  8. blackadder
  9. geok100 +1
  10. ToToS + ToTouLa +2
  11. PanosVR6
  12. BAD BOY +1
  13. lupakos +1
  14. trelaras582 +1

Link to comment
Share on other sites

Μέσα!

Αλλά δε θα τραγουδήσω, θα πετάω μόνο τομάτες & γιαούρτια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έρθω κάπως αργά... δουλεύω ως τις 21:00 στην Λαμία και μάλλον θα έρθω κατά τις 23:00 να κλέψω την παράσταση! tongue.gif Πλάκα κάνω, δεν θα σας τραγουδήσω! Ντομάτες δεν έχω στον κήπο, δεν είναι η εποχή τους...

GraveDigger lipssealed.gif (άφωνος)

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Μέσα!

Αλλά δε θα τραγουδήσω, θα πετάω μόνο τομάτες & γιαούρτια

Ωραία να φέρουμε και κεμπάπ να κάνουμε γιαουρτλού :):o

Α ! και Ως παρουσιαστής του Event ένα έχω να πω Ακονίστε τα λαρύγγια σας !!!!!!!! B):lol::lol::thumbsup:new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Ωραία να φέρουμε και κεμπάπ να κάνουμε γιαουρτλού :):o

Α ! και Ως παρουσιαστής του Event ένα έχω να πω Ακονίστε τα λαρύγγια σας !!!!!!!! B):lol::lol::thumbsup:new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Καλα μην δεις εσυ meeting αμεσως. Οπου γαμος και χαρα η Βασιλω.....συγνωμη ο Μανος πρωτος tongue.gif. Αντε μεσα και εγω. Εχω κατι ντοματες και....λεμονια tongue.gif:whistling: για πεταμα.....

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδικά τον τελευταίο καιρό, όλο μέσα είναι και όλο απέχει...

Βάλε και μια σκαραβίαιο...

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

Εγω μεσα +δεν ξερω ποσα ατομα θα σας πω αλλα φυσικα και θα σας κανω την χαρη να ακουσετε μια πραγματικα αυθεντικη λαικη φωνη!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγω μεσα +δεν ξερω ποσα ατομα θα σας πω αλλα φυσικα και θα σας κανω την χαρη να ακουσετε μια πραγματικα αυθεντικη λαικη φωνη!!! :o

Αρα θα φερω πιατα για σπασιμο και μπολικο λουλουδικο :)

Link to comment
Share on other sites

Το ξανασκέφτηκα, για να είμαι επίκαιρος θα φέρω να σας πετάξω:

χειροβομβίδες κρότου λάμψης,

δακρυγόνα,

νεράτζια,

πέτρες,

μολότωφ (για να... "ζεστάνουμε το κλίμα" & να "ανάψουμε το κέφι")

:)

...θα περάσουμε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Και ο ΤΟΤΟΣ και η ΤΟΤΟΥΛΑ...

Και η ΤΟΤΟΥΛΑ θα τραγουδίσει κιόλας!!!!!

¶λλαξαν οι συμμετοχές ΤοΤοΣ και ΤοΤουΛα + 2!

Edited by ToToS
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ολα τα μπουμπουκια......εεεεεεε!!!τα καλα παιδια ηθελα να πω θα ειναι μαζεμενα οποτε δεν γινεται να λειψει το πειραχτηρι της παρεας :lol: οποτε μεεεεεεεεεεεεεσσσσαααααααααααααα!!!!!!με πολλες,πολλες εκπληξεις!!!!! :lol: :lol:τιιιιι?διαβασα καλα?ο σμηναρχος παρουσιαστης???καλα θα πεσει πολυ γελιο :):lol: μανωλη το νου σουυυυυυυυ!!!και παρε και μια κουτα ξυδι τοπ θα σου χρειαστει music.gif

Link to comment
Share on other sites

ολα τα μπουμπουκια......εεεεεεε!!!τα καλα παιδια ηθελα να πω θα ειναι μαζεμενα οποτε δεν γινεται να λειψει το πειραχτηρι της παρεας :lol: οποτε μεεεεεεεεεεεεεσσσσαααααααααααααα!!!!!!με πολλες,πολλες εκπληξεις!!!!! :lol::whistling:τιιιιι?διαβασα καλα?ο σμηναρχος παρουσιαστης???καλα θα πεσει πολυ γελιο :o;) μανωλη το νου σουυυυυυυυ!!!και παρε και μια κουτα ξυδι τοπ θα σου χρειαστει music.gif

¶ρχισαν τα όργανα να παίζουνε για σέέέέναααααα.....

Καλά εννοείται πως θα πιάσω το όφωνο...

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν νεότερα στοιχεία σχετικά με το ΚΑΡΑΟΚΕ πάρτυ!!!!

ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ για την πρώτη φωνή ένα ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ.

Φροντίστε λοιπόν να είστε όλοι και όλες εκεί.

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα+ 1 και φυσικα ντουετο με skaraviaio.ξερεις εσυ

Ωρε ντοματα που εχει να πεσει tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ντομάτα θα είναι, λεμόνια θα είναι, κανείς δεν ξέρει!!!

Link to comment
Share on other sites

Είναι τόσο super που δεν σας το λέμε.....Ούτε θα σας το πούμε στην αρχή του ΚΑΡΑΟΚΕ.....έτσι για να στε σε αγωνία και να δώσετε το 100% των δυνατοτήτων σας....

Link to comment
Share on other sites

λογικα και εγω μεσα μαζι με κανενα τσουβαλι ντοματες-λεμονια!!! :D:lol:

μανολακη περιμενω να ακουσω new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif να τραγουδας! new_lol.gif

+1

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

μετά από μία πρώτη επαφή με το μαγαζί μαζί με τον NOS είναι απλά πολύ ΤΕΛΕΙΟ και designατο......Ότι πρέπει για κάποιους κάφρους που θα ρθουν....οι ιδιοκτήτες μετά την επαφή που είχαμε ετοιμάζουν το έδαφος ώστε αύριο να ρίξουν αφρό μπετόν από ΑΓΓΕΛΟΥ μεριά γιατί τα θεμέλια θα πάθουν γερά ταρακουνήματα......

Μετά από επαφή με τον ένα από τους ιδιοκτήτες του μαγαζιού έχω να πω ότι τον πετράκη και τον πανούλη τους περιμένει μία super έκπληξη....θα λιώσετε.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καλού-κακού θα φέρω και PAMPERS!!! :lol:;):o

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.