Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Κρίμα που δεν το πέτυχα... :rolleyes: πάντως το Salsa Red που ήταν ένα ετοιμοπαράδωτο εδώ στην Πρέβεζα τώρα το βλέπω να κυκλοφορεί όλο στην γειτονιά μου... θα ανεβάσω φώτος όταν το δω αραγμένο :rolleyes: πάντως πολύ όμορφο και το κόκκινο...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν το πέτυχα... :rolleyes: πάντως το Salsa Red που ήταν ένα ετοιμοπαράδωτο εδώ στην Πρέβεζα τώρα το βλέπω να κυκλοφορεί όλο στην γειτονιά μου... θα ανεβάσω φώτος όταν το δω αραγμένο :rolleyes: πάντως πολύ όμορφο και το κόκκινο...

Το κόκκινο είναι όμορφο χρώμα... αλλά πρέπει να βάλεις το χεράκι σου... από μαμά δεν είναι και τόσο όμορφο...

1. Φιμέ τζαμια

2. Μάυρα πίσω φανάρια (μιας και τα μαμά δεν ξεχωρίζουν)

και

3. Καμιά φορά του πάει και μαύρη ζάντα

Δεν ξέρω για το Scirocco ...αλλά το GOLF GT/GTi ήταν πολύ όμορφο σε κόκκινο... (ειδικά τα MTM)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Ηγουμενίτσα είδα scirocco με αυτοκόλλητα των 4Τροχών πραφανώς για δοκιμή.Τι χρώμα ήταν;Μα φυσικά viper green. :rolleyes:

Donato! Πες αλεύρι! Το λάχανο σε γυρεύει!!! :rolleyes::rolleyes::lol:tongue.gif

Υ.Γ. Θα είσαι σαν την κάμπια επάνω στο λάχανο, το έχεις σκεφτεί αυτό. χαχαχα μόλις της είχα πει της γυναίκας μου για το χρώμα αυτό, μου απαντάει και τι είμαστε κάμπιες??? Ουχουχαχαχα

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Donato! Πες αλεύρι! Το λάχανο σε γυρεύει!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes:tongue.gif

Υ.Γ. Θα είσαι σαν την κάμπια επάνω στο λάχανο, το έχεις σκεφτεί αυτό. χαχαχα μόλις της είχα πει της γυναίκας μου για το χρώμα αυτό, μου απαντάει και τι είμαστε κάμπιες??? Ουχουχαχαχα

ενω εμεις που το πηραμε κοκκινο ειμαστε πασχαλιτσες;; :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ενω εμεις που το πηραμε κοκκινο ειμαστε πασχαλιτσες;; :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλόοοο!!! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν το πέτυχα... :rolleyes: πάντως το Salsa Red που ήταν ένα ετοιμοπαράδωτο εδώ στην Πρέβεζα τώρα το βλέπω να κυκλοφορεί όλο στην γειτονιά μου... θα ανεβάσω φώτος όταν το δω αραγμένο :rolleyes: πάντως πολύ όμορφο και το κόκκινο...

Θα περιμένω με ανυπομονησία!!! Τις Φώτο εννοώ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είναι βατραχί :D και όχι της κάμπιας tongue.gif .Μόλις το δεις πάρκαρε δίπλα και κλάψε για την επιλογή σου.¶λλωστε όταν το προτείνει ο Jeremy του Τop Gear δεν χρειάζεται καμία διαπίστευση.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν είναι βατραχί :D και όχι της κάμπιας tongue.gif .Μόλις το δεις πάρκαρε δίπλα και κλάψε για την επιλογή σου.¶λλωστε όταν το προτείνει ο Jeremy του Τop Gear δεν χρειάζεται καμία διαπίστευση.

Το χρωμα σου ομορφο ειναι αλλα μεγαλυτερος καραγκιοζης απ τον Jeremy Clarcson δεν εχει βγει ποτε στην τηλεοραση.Τις προαλλες εδειχνε τρακτερ.Τα ξεφτυλιζει ολα απο Ferrari σε παει σε τρακτερ...Α και μην δοκιμαζει Εγγλεζικο αυτοκινητο ειναι σουπερ το καλυτερο.Μεγιστος μηδενιστης μεγαλος ειρωνας και καραγκιοζαρος.

Link to comment
Share on other sites

Αντιθέτως τα εγγλέζικα τα βρίζει και ειδικά τα παλιά.Εντάξει το τραβάει αρκετά πολλές φορές αλλά μην ξεχνάς ότι είναι ¶γγλος με διαφορετικό χιούμορ απ το δικό μας.Πάντως δες το TOP25 του για να εκπλαγείς και για να γελάσεις.Δε λέω ότι είναι αντικειμενικός αλλά αν σου πιάσει στο στόμα το αυτοκινητό σου είσαι για αλλαγή.Ρώτα και εμένα που είχα Peugeot τι έχω ακούσει απ το άτομο.....

Link to comment
Share on other sites

Το χρωμα σου ομορφο ειναι αλλα μεγαλυτερος καραγκιοζης απ τον Jeremy Clarcson δεν εχει βγει ποτε στην τηλεοραση.Τις προαλλες εδειχνε τρακτερ.Τα ξεφτυλιζει ολα απο Ferrari σε παει σε τρακτερ...Α και μην δοκιμαζει Εγγλεζικο αυτοκινητο ειναι σουπερ το καλυτερο.Μεγιστος μηδενιστης μεγαλος ειρωνας και καραγκιοζαρος.

+1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

000000000000000000000000000 machinegun.gif

Για ρώτα και τους φανοποιούς τι έχουν να πουν για το χρώμα αυτό αν χρειαστεί κανένα μπαλοματάκι!!! :lol::D

Link to comment
Share on other sites

Θα περιμένω με ανυπομονησία!!! Τις Φώτο εννοώ! :D

Εχώ μια πρόχειρη φώτο πρίν το βγάλει απο Test Drive και το δώσει ο Καψιόχας εδώ ο αντιπρόσωπος...

sciroccokokkinopreveza.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εχώ μια πρόχειρη φώτο πρίν το βγάλει απο Test Drive και το δώσει ο Καψιόχας εδώ ο αντιπρόσωπος...

sciroccokokkinopreveza.th.jpg

Ωραίοςςςςςςς!!! Είδη την ανέβασα μαζί με τις υπόλοιπες! http://profile.imageshack.us/user/archery50 και μεγενθημένη! http://img8.imageshack.us/img8/2061/sciroc...oprevezaet5.jpg ;)

Link to comment
Share on other sites

(παίξε λίγο με το Photoshop) να κάνεις λίγο ποιο εξαμολινεις ποιό πολύ τα όρια δλδ να εξαφανισεις τον τετραγωνισμό ;)

πάντως έχεις κόλημα με το Scirocco εεεε????

Link to comment
Share on other sites

το κοκκινό στην φώτο είναι το Salsa Red

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να ειναι αυτο το salsa red.Αυτο πρεπει να ειναι το firespark γιατι ειναι το φωτεινο κοκκινο.Το salsa red που το εχω δει 2 φορες ειναι πιο σκουρο.

Link to comment
Share on other sites

από ότι μου έλεγε ο κ. Χ. Δέμιτσας ο dealer του Καψιόχα ότι αυτό είναι το Salsa Red

Link to comment
Share on other sites

(παίξε λίγο με το Photoshop) να κάνεις λίγο ποιο εξαμολινεις ποιό πολύ τα όρια δλδ να εξαφανισεις τον τετραγωνισμό -_-

πάντως έχεις κόλημα με το Scirocco εεεε????

Στις 1 ώρα τα χαράματα τι ήθελες να κάνω στο πόδι και βιαστικά? Έχασα και το έργο! tongue.gif<_<

archery

Tι χρώμα το έχεις πήρες?

Το έχω παραγγείλει σε κόκκινο που τελικά (δυστυχώς) είναι το salsa red. Ενώ αυτό που το είχανε στην έκθεση της Γενεύης ήταν σε firespark! Μα δεν μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν αφήνανε την επιλογή σε μας!!! <_<

Υ.Γ. στην ψηφοφορία έχω ψηφίσει, firespark!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Τυχερός ο solaris!!! :D αν δεν κάνω λάθος είναι ο μοναδικός από εδώ μέσα που το έχει πάρει με αυτό το χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

το Sumatra πως είναι υπάρχει καμία φώτο να δούμε?

Link to comment
Share on other sites

παιδια το δα και εγω το σουματρα απο κοντα..

το χει παρει καποιος εδω κρητη.. γιατι το δα μια φορα στη καρεντα....

ειδα ομως και το ραισνινγκ μπλου προχθες βραδυ... ηταν και λερωμενο το καημενο tongue.gif και εχανε πολυ... δν το περιμενα ετσι..

αλλα σημερα ειδα και ενα ασπρο στο ρεθυμνο.. με ιντερλαγκος.... παιδια αλλο πραγμα...

δν ξερω αν σας στενοχωρω αλλα το καλυτερο χρωμα ειναι τ ασπρο... :D περι ορεξεως βεβαια...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.