Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

καμια φωτο απο το Sumatra υπάρχει?

Αν πας στο λινκ που έχω δώσει, έχω ανεβάσει όλες τις φωτογραφίες, μαζί και του συγκεκριμένου! <_<

Link to comment
Share on other sites

το είδα... δεν με συγκινεί φιλέ... το άσπρο που είδα το κόκκινο που είδα και ένα μπλέ ιλεκτρίκ δεν ξέρω πως λέγετε μου άρεσαν ποιο πολύ... σε κάνα πορτοκαλί αν θα εβγένει όπως το S3 / Ford ST θα τά σπαγε...

Link to comment
Share on other sites

το είδα... δεν με συγκινεί φιλέ... το άσπρο που είδα το κόκκινο που είδα και ένα μπλέ ιλεκτρίκ δεν ξέρω πως λέγετε μου άρεσαν ποιο πολύ... σε κάνα πορτοκαλί αν θα εβγένει όπως το S3 / Ford ST θα τά σπαγε...

Σε στυλ Ντιουκς? Σαν κολοκύθα είναι! :lol: έχεις σκεφτεί αυτά τα χρώματα αν χρειαστούν κανένα μπαλοματάκι πως θα δείχνουν? Γιατί για να κάτσει ακριβώς το χρώμα δεν πιστεύω! :lol:

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα χρώματα έχουν κωδικούς δεν τα ανακατεύουν στα κουτιά για να βγουν.Για να βγει διαφορετικό πρέπει ή να είναι ξεθωριασμένο ή να είναι μπούφος ο φανοποιός.Όσο για μπάλωμα δεν υπάρχει χειρότερο από το κόκκινο στην χώρα που είμαστε λόγω ήλιου.Για το πορτοκαλί Dark Angel συμφωνώ απολύτως.Μάλλον θα το δούμε αργότερα στο facelift σε πιο μεγάλη παλέτα γιατί πλην του viper green όλα τα υπόλοιπα χρώματα είναι τα του EOS.

Edited by donatos
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα χρώματα έχουν κωδικούς δεν τα ανακατεύουν στα κουτιά για να βγουν.Για να βγει διαφορετικό πρέπει ή να είναι ξεθωριασμένο ή να είναι μπούφος ο φανοποιός.Όσο για μπάλωμα δεν υπάρχει χειρότερο από το κόκκινο στην χώρα που είμαστε λόγω ήλιου. Για το πορτοκαλί Dark Angel συμφωνώ απολύτως. Μάλλον θα το δούμε αργότερα στο facelift σε πιο μεγάλη παλέτα γιατί πλην του viper green όλα τα υπόλοιπα χρώματα είναι τα του EOS.

Για αυτό το έλεγα περισσότερο! Και φυσικά και το κόκκινο είναι επιρρεπές και γενικά όλα τα χρώματα που αλλάζουν απόχρωση με τον καιρό και τον ήλιο, αν δεν το έχεις σε σκεπασμένο χώρο!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

εάν βγάλει το R20T σε πορτοκαλή με κανένα μαύρο ζαντικό... ΟΚ... μετά θα πάμε για το ζουρλοκομείο η την φυλακή?

Υ.Γ. το πορτοκαλί του S3 νομίζω θα του πήγενε πολύ...

Link to comment
Share on other sites

Και το πρασινο δεν εχετε ιδεα ποσο ομορφο ειναι και ποσο εντυπωσιακο!Εγω πλεον τα εχω δει ολα τα χρωματα και τα κατατασσω ετσι:

viper green

salsa red

candy white

τα ανοιχτοχρωμα ειναι το φορτε του.Για το πρασινο αναθεωρησε και η αντιπροσωπεια που το παρηγγειλα μιας και ειχαν ενδοιασμους και τελικα(αφου ειδαν το δικο μου) παρηγγειλαν 2 πρασινα με παραδοση Αυγουστο(!).Αν το δειτε απο κοντα θα καταλαβετε μιας και κανει παρα πολλες εναλλαγες εντασης και ειναι απιστευτο.Δειτε το και θα με θυμηθειτε.Το δικο μου αυτη τη στιγμη ειναι στην αντιπροσωπεια και περιμενει πινακιδες!Απο την αλλη ρε παιδια αν εχω δει 15 σιροκκο στο δρομο τα 10 ηταν ασπρα...be unique :D

Link to comment
Share on other sites

H κατάταξη μου με βαση αυτά που έχω δει μπροστά μου:

1.viper green (αυτό έχω κιόλας) :lol:

2.sumatra (όμορφο και κυριλέ) :D

3.candy white (αν και απλό είναι ωραίο.Είναι όμως ακρυλικό σαν αυτό που βάφουν και τα βανάκια) :rolleyes:

4.rising blue (το περίμενα καλύτερο.¶σε που είχα μπλε rallye..) B)

5.opal silver (ένα ωραίο απαλό χρωματάκι.Του πάει πάντως) :rolleyes:

6.deep pearl black(γαμάτο χρώμα το οποίο όμως στο scirocco εξαφανίζει καμπύλες και λεπτομέρειες ειδικά στην μούρη και φυσικά το δείχνει μικρότερο) :lol:

7.???? red (δεν ξέρω πιο απ τα δύο είδα αλλά είναι εντελώς άκυρο για scirocco) :rolleyes:

8.reflex silver (ε όχι και scirocco με χρώμα για ταξί.Μακράν το πιο μάπα χρώμα). shockgun.gifrocket.gifnew_grrrr.gif

B)

Edited by donatos
Link to comment
Share on other sites

H κατάταξη μου με βαση αυτά που έχω δει μπροστά μου:

1.viper green (αυτό έχω κιόλας) :thumbsup:

2.sumatra (όμορφο και κυριλέ) :)

3.candy white (αν και απλό είναι ωραίο.Είναι όμως ακρυλικό σαν αυτό που βάφουν και τα βανάκια) :rolleyes:

4.rising blue (το περίμενα καλύτερο.¶σε που είχα μπλε rallye..) :D

5.opal silver (ένα ωραίο απαλό χρωματάκι.Του πάει πάντως) :rolleyes:

6.deep pearl black(γαμάτο χρώμα το οποίο όμως στο scirocco εξαφανίζει καμπύλες και λεπτομέρειες ειδικά στην μούρη και φυσικά το δείχνει μικρότερο) :D

7.???? red (δεν ξέρω πιο απ τα δύο είδα αλλά είναι εντελώς άκυρο για scirocco) :D

8.reflex silver (ε όχι και scirocco με χρώμα για ταξί.Μακράν το πιο μάπα χρώμα). shockgun.gifrocket.gifnew_grrrr.gif

<_<

Η πραγματικη καταταξη ειναι στο επανω μερος της σελιδας(στην ψηφοφορια).

B)

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ ούτε θέλω να επιβάλλω την άποψη μου αλλά οι ψηφοφόροι έχουν δει τα παραπάνω χρώματα στο αυτοκίνητο;Οι φωτογραφίες δεν είναι απεικόνιση της πραγματικότητας.

Link to comment
Share on other sites

Και το πρασινο δεν εχετε ιδεα ποσο ομορφο ειναι και ποσο εντυπωσιακο!Εγω πλεον τα εχω δει ολα τα χρωματα και τα κατατασσω ετσι:

viper green

salsa red

candy white

τα ανοιχτοχρωμα ειναι το φορτε του.Για το πρασινο αναθεωρησε και η αντιπροσωπεια που το παρηγγειλα μιας και ειχαν ενδοιασμους και τελικα(αφου ειδαν το δικο μου) παρηγγειλαν 2 πρασινα με παραδοση Αυγουστο(!).Αν το δειτε απο κοντα θα καταλαβετε μιας και κανει παρα πολλες εναλλαγες εντασης και ειναι απιστευτο.Δειτε το και θα με θυμηθειτε.Το δικο μου αυτη τη στιγμη ειναι στην αντιπροσωπεια και περιμενει πινακιδες!Απο την αλλη ρε παιδια αν εχω δει 15 σιροκκο στο δρομο τα 10 ηταν ασπρα...be unique :D

Είναι όντως ωραίο χρώμα και γενικά στο Scirocco του πάνε τα πάντα! Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι, να το λιώσεις στα χιλιόμετρα!

Η πραγματικη καταταξη ειναι στο επανω μερος της σελιδας(στην ψηφοφορια).

:D

Συμφωνώ απόλυτα!

Link to comment
Share on other sites

Η πραγματικη καταταξη ειναι στο επανω μερος της σελιδας(στην ψηφοφορια).

B)

Αυτη ειναι καταταξη(του donatos) της προσωπικης κρισης του καθενος...η καταταξη(τou τοπικ) εδω δειχνει το προφανες,το λευκο ειναι νο1 σε προτιμηση αλλα πιστεψτε με ουτε εμενα με το πρασινο ουτε τον φιλο παραπανω,ουτε τον archery ,ουτε οποιονδηποτε τον ενδιαφερει η καταταξη του χρωματος της επιλογης του.Το χρωμα το διαλεγεις επειδη αρεσει σε εσενα,οχι στο poll ή στην διαφημιση...τελοσπαντων με τι ασχολουμαστε tongue.gif το αμαξι εχει πολλα περισσοτερα να δειξει απο το χρωμα του και αυτη ειναι η ουσια,εχουμε τετοιο στησιμο και στριψιμο και ασχολουμαστε με χρωματα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη ειναι καταταξη(του donatos) της προσωπικης κρισης του καθενος...η καταταξη(τou τοπικ) εδω δειχνει το προφανες,το λευκο ειναι νο1 σε προτιμηση αλλα πιστεψτε με ουτε εμενα με το πρασινο ουτε τον φιλο παραπανω,ουτε τον archery ,ουτε οποιονδηποτε τον ενδιαφερει η καταταξη του χρωματος της επιλογης του.Το χρωμα το διαλεγεις επειδη αρεσει σε εσενα,οχι στο poll ή στην διαφημιση...τελοσπαντων με τι ασχολουμαστε tongue.gif το αμαξι εχει πολλα περισσοτερα να δειξει απο το χρωμα του και αυτη ειναι η ουσια,εχουμε τετοιο στησιμο και στριψιμο και ασχολουμαστε με χρωματα :rolleyes:

Να πω και τις δικές μου επιλογές χρώματος??? Λοιπόν έχουμε και λέμε σαν

πρώτη επιλογή έχω το κόκκινο! tongue.gif

δεύτερη επιλογή το κόκκινο! tongue.giftongue.gif

τρίτη επιλογή το κόκκινο! tongue.giftongue.giftongue.gif

μήπως ξέχασα κανένα ρε παιδιά για βοηθήστε με!!! tongue.gifB):lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα, 2 είναι τα αγαπημένα μου χρώματα, όχι βέβαια ότι τα άλλα δεν του πάνε το ξαναείπαμε είναι πανέμορφο ότι χρώμα το πάρεις! λοιπόν τα αγαπημένα μου είναι το πράσινο και το λευκό. Οταν ακύρωσα το tiguan, ναι tiguan είχα παραγγείλει μαύρο sport, για να πάρω το scirocco τελικά κατέληξα στο λευκό χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε λίγη επεξεργασία που έκανα στο Photoshop με όλα τα χρώματα. Το ξεκίνησα να φτιάξω Wallpaper με το δικό μου χρώμα... και τελικά κατέλιξα να τα κάνω όλα... όποιος θέλει το δικό του χρώμα σε 1280x1024 μπορεί να το ζητήσει με PΜ γράφοντας το mail.

allcolours2.jpg

Edited by solaris
Link to comment
Share on other sites

αλλο η φωτογραφια ομως και αλλο να το δεις ζωντανο....

Τι να κάνουμε μέχρι να το πάρουμε και να το βλέπουμε ζωντανό και σπαρταριστό θα την βολέψουμε με τις φώτο και τα βίντεο! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

αλλο λεω ρε! οτι αλλιως δειχνουν τα χρωματα στις φωτο και αλλιω γραφουν ζωντανα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.