Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Αγαπητοί φίλοι,

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής αναρτήθηκε στο αρχικό δημοσίευμα.

Αν παρατηρήσετε κάποια ασάφεια ή έχετε κάποια απορία παρακαλώ επικοινωνήστε άμεσα μαζί μας.

Νεότερες πληροφορίες σχετικά με την Πανελλήνια Συνάντηση θα βρίσκετε στο αρχικό δημοσίευμα. Ελέγχετε το τακτικά καθώς συγκεντρώνονται νεότερα στοιχεία.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Επισης θα πρεπει να απαντησουν και τα αλλα μελη εαν θα ερθουν το βραδυ για να κλεισουμε θεσεις

μεσα + :wub:

κανονισε να μην εχω τραπεζι σε σφαξα στο γονατο.... tongue.gif

και μετα 8α σε παω εγω στο σπιτι....χαχαχαχχχαχαχαχ(τσιμεντενια ανηφορα) ;):D:D

Link to comment
Share on other sites

Και για να μην ξεχνιομαστε ο svouras μεσα σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα. Τ'ακουτε? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

activious θα ανεβετε απο παρασκευη?

να συναντηθουμε αν ειναι στα τρικαλα για να φυγουμε ολοι μαζι!

Ηλια σου εστειλα pm.δες και το προγραμμα.τα λεει αναλυτικα.... B)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Εσυ με την ανηφορα θα σε εχω πρωτο τραπεζι. χαχαχα

Ας μου απαντησουν και τα παιδια απο Αμαλιαδα γιατι ειναι πολλα ατομα.

Επισης να αναφερω οτι το ξενοδοχειο εχει ακομα καποια ελευθερα δωματια.

Οποιοσδηποτε θελησει να ερθει ακομα και τωρα μπορει να εποικοινωνησει με τον Kouliss και να του κλεισουμε δωματιο

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
την ρίτα άστην εδώ....έλα μόνος σου john....... B):thumbsup::lol::excl:

εσυ δηλαδη που δινεις συμβουλες την μαρια θα την αφησεις στην πατρα και θα ερθεις μονος σου???????????και το τσοκαρο rocket.gif που θα σου ερθει πετωντας στο golf την ωρα που θα παιρνας την γεφυρα του ριου που το βαζεις?εεεεεεεεεεεεεεε γιαννακη??????? :excl::huh: χαχαχαχαχχαχαχα :excl::excl::excl:

παγουριστα δεν χρειαζεται να σου πω οτι θα καθομαι πρωτο τραπεζι στα μπουζουκια εεεεεεεεεεεεεε????????εννοειται οτι το εχεις κανονισει ηδη!!!!!!!και ξερεις και για τους υπολοιπους tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To πρόγραμμα λέει το παρακάτω για όποιον το είδε.....

Για όποιον δεν ξέρει τί γίνεται εκεί ή τί πρόκειται να γίνει ας δει εδώ πέρα ένα σχετικό απόσπασμα....

Να ξέρετε ότι η Ένωση Λουλουδοπαραγωγών Ελλάδος θα είναι κοντά μας με πολλά πανέρια από γαρύφαλλα....κάτι τέτοιο άκουσα...δεν ξέρω τπτ περισσότερο

Ε ρε γλέντι που χουμε να κάνουμε.........ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ......

post-5-1233953590_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα μεσα στην εκδηλωση του club και το μεσημεριανο φαει και στην βραδινη εξοδο!!!! :( δλδ μεσα σε ολα!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δε θα μπορεσουμε να παρευρεθουμε........ <_<:(protest.gifshockgun.giffire.gifnew_grrrr.gif

Στις 18 του μηνα αντι για Για-νεννα θα παω Για-ννιτσα!!!!!!!!Τωρα αν αλλαξει κατι τελευταια στιγμη θα ειδοποιησω το Κοσμα και οτι γινει.....το πολυ πολυ στο αυτοκινητο μεσα θα τη βγαλουμε..........

Link to comment
Share on other sites

Εκτός του post μου με το οποίο είμαι μέσα για τις δραστηριότητες της πανελλήνιας των Ιωαννίνων δηλώνω και την επιθυμία μου για ένα επετειακό t-shirt μεγέθους XL.Τα λεφτά τα έχω ήδη δώσει στον Φάνη(Gravedieger).

Edited by alexd
Link to comment
Share on other sites

εχω δωσει και εγω χρηματα στον gravedigger για μια μπλουζα επετειακη μπλουζα σε μεγεθος XL.

Link to comment
Share on other sites

To πρόγραμμα λέει το παρακάτω για όποιον το είδε.....

Για όποιον δεν ξέρει τί γίνεται εκεί ή τί πρόκειται να γίνει ας δει εδώ πέρα ένα σχετικό απόσπασμα....

Να ξέρετε ότι η Ένωση Λουλουδοπαραγωγών Ελλάδος θα είναι κοντά μας με πολλά πανέρια από γαρύφαλλα....κάτι τέτοιο άκουσα...δεν ξέρω τπτ περισσότερο

Ε ρε γλέντι που χουμε να κάνουμε.........ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ......

Χαχαχαχα... Παγούρι ετοιμάσουουουουουου... θα π******με και την τραγουδιάρα...

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι στο αρχικό δημοσίευμα προστέθηκαν φωτογραφίες της επετειακής μπλούζας.

Προθεσμία λήξης παραγγελιών 13/10.

Ελέγχετε τακτικά το αρχικό δημοσίευμα καθώς ενδέχεται να προστεθούν νεότερες πληροφορίες.

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοοοοοοοοοοοοοοοον βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό. Δλδ................................μεσα σε οοοοοοοοοοοοοοοοολα ;)

Παγουριστα ετοιμασε την στολη καταδυσης ;););)

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ενημερωσω οτι στην βραδυνη εξοδο του σαββατου δεν θα ερθω...εχω κανονισει κατι αλλο..

Link to comment
Share on other sites

παιδια να σας ενημερωσω οτι στην βραδυνη εξοδο του σαββατου δεν θα ερθω...εχω κανονισει κατι αλλο..

ωπα τις.τι κανονισες.εχει καμια σχεση με αυτο που μου ειχες πει??? :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι ερωτική πόλη,τι να κάνουμε!!

Φταίει το φεγγάρι πως φεγγίζει σε καθαρή βραδιά στην λίμνη!

Link to comment
Share on other sites

Βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης και μεσημερινό και για μένα(+1)!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Μπορώ να ρωτήσω κάτι??? hmmm.gif

Αφού το συγκεκριμένο Σαββ/κο είναι το πρώτο της Αποκριάς emoticon_42.gifemoticon_42.gifemoticon_42.gif

μπορώ να "ντυθώ" με την στολή μου και να βγω το Σαββατόβραδο και την Κυριακή???

Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις, εννοώ αποκριάτικη στολή και όχι της δουλειά μου smurf2.jpg !!!! iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

Έχω αγοράσει ήδη μία Αρχιμανδρίτη!!! ;):D:D:D:D:D:D

Όσοι πιστοί, προσέλθετε worthy.gifworthy.gifworthy.gif να σας "ευλογήσω"!!!! :whistling::whistling::whistling:

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Το πολύ το κύριε ελέησον το βαριέται και ο παππάς όμωςπαναγιώτη.....ΠΡΟΣΕΧΕ μην τους "ψάλεις" όλους....Με μέτρο......χαχαχαχαχ

Έλιωσα όταν το διάβασα....

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς εκ του ασφαλούς γιατί πέρασε η σειρά σου!!! iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

Ελπίζω να μην χρειαστεί πάλι να τα "ψάλλω" σε κανέναν αλλιώς ο πάτερ-ΧΟΥΛΙΟ ,με τις δέκα εντολές rtfm.gif

θα είναι εκεί να στείλει τους αμαρτωλούς lick.gifsillyhorse1rb5.giflove.gif στο πυρ το εξώτερο!!!! fire.giffire.giffire.giffire.giffire.gif

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις φίλε μου Αλεξ! :D

Όλα καλά? :D

Μίλησα με τον Φάνη και είπε ότι κ πέρυσι σκεφτήκατε να ντυθείτε αλλά δεν το κάνατε. :D Αλήθεια?

Εγώ πάντως θα ντυθώ και θα είμαι έτοιμος για τις "αμαρτίες"!!! iconcool5lw.gificoncool5lw.gif

Edited by HOULIO
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνεις φίλε μου Αλεξ! :D

Όλα καλά? :D

Μίλησα με τον Φάνη και είπε ότι κ πέρυσι σκεφτήκατε να ντυθείτε αλλά δεν το κάνατε. :D Αλήθεια?

Εγώ πάντως θα ντυθώ και θα είμαι έτοιμος για τις "αμαρτίες"!!! iconcool5lw.gificoncool5lw.gif

Δυστυχώς θα λείπει φιλαράκι ο Μέγιστος ο Ένας Κώστας Ράγκας (FARINAS)! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

¶μα ήταν ο Κώστας το EPIRUS PALACE θα γινόταν Πατρινό καρναβάλι 2009 στα Γιάννενα!!!!

Και τιμόμενο :D :D :D :D πρόσωπο ξέρεις ποιος θα ήταν.......

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον Φάνη και είπε ότι κ πέρυσι σκεφτήκατε να ντυθείτε αλλά δεν το κάνατε. :D Αλήθεια?

Εγώ πάντως θα ντυθώ και θα είμαι έτοιμος για τις "αμαρτίες"!!! iconcool5lw.gificoncool5lw.gif

δυο θα ειμαστε............ :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.