Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Παιδια ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν ξρω αν θα μπορεσω να ερθω τελικα γιατι προεκυψε θεμα υγειας. Θα προσπαθησω ομως καθως ξερετε οτι αυτη την Πανελληνια δεν θελω να την χασω καθολου.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα γυαλι ρε Σωτηρη γιατι μολις εσπασαν τα δικα μου???

Έχω άλλα 2 ζευγάρια, αλλά είναι σαν τα δικά σου...

Link to comment
Share on other sites

τι επαθες ρε Παναγιωτη????? B) B) :huh:

Αστα Παναγιωτη με κολλησε γ...........α μια κ#$$$α συναδελφος και ειμαι απο χθες με λαπα. Ελπιζω να τα καταφερω να ερθω να κανω την διαφορα :lol: στην εκδρομη.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Το λεω για αλλη μια φορα.

Οσοι εχουν αλυσιδες καλυτερα να τις παρουν μαζι τους.

Προσοχη στον δρομο.

Επειδη τον καιρο εδω στα Γιαννενα δεν μπορει να τον προβλεψει κανενας σας λεω πως ειχε σημερα ο καιρος.

Στις 10 το πρωι συννεφια.

Στις 12 ειχε ηλιοφανεια και κανενα συννεφο.

Στις 14.00 ειχε πολυ χιονοπτωση.

Οποτε καταλαβαινετε γιατι δεν ειμαι σιγουρος για τιποτα.

Τα παιδια απο Βορεια μπορει να μην πετυχετε χιονι στο ελα αλλα στο πηγαινε υπαρχει περιπτωση να εχει χιονοπτωση.

Να κοιτατε τον καιρο στο Μετσοβο-Γρεβενα-Καταρα-Καλαμπακα

Τα παιδια που θα ερθουν απο Αθηνα και γενικα απο τον δρομο της Αρτας δεν πιστευω να αντιμετωπισουν προβλημα.

Η πολη μεσα δεν εχει καθολου χιονι

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Αστα Παναγιωτη με κολλησε γ...........α μια κ#$$$α συναδελφος και ειμαι απο χθες με λαπα. Ελπιζω να τα καταφερω να ερθω να κανω την διαφορα B) στην εκδρομη.

Ελα ρε φίλε και θα με αφήσεις να κοιμηθώ μόνος μου??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάνο έχουν και τα κινέζικα γυαλιά!Θα τα βρεις τζάμπα! B)

Δημήτρη ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Θα σας ενημερώσω το βράδυ από Καλαμπάκα.

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε φίλε και θα με αφήσεις να κοιμηθώ μόνος μου??? tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif
Αααααχ τυχερακια Σπυρο μονος σου εεεε?Ολο και καποιο Ρωσιδακι θα κυκλοφορει Γιαννενα να το συμαζεψεις για να το ζεστανεις...... :Dtongue.giftongue.giftongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Αααααχ τυχερακια Σπυρο μονος σου εεεε?Ολο και καποιο Ρωσιδακι θα κυκλοφορει Γιαννενα να το συμαζεψεις για να το ζεστανεις...... :Dtongue.giftongue.giftongue.gif

Τυχερος δεν λεει τιποτα!!! Βλεπεις με αυτο που μου ετυχε δεν θα μπορεσω να ανεβω τελικα.

Link to comment
Share on other sites

Αααααχ τυχερακια Σπυρο μονος σου εεεε?Ολο και καποιο Ρωσιδακι θα κυκλοφορει Γιαννενα να το συμαζεψεις για να το ζεστανεις...... :Dtongue.giftongue.giftongue.gif
Τυχερος δεν λεει τιποτα!!! Βλεπεις με αυτο που μου ετυχε δεν θα μπορεσω να ανεβω τελικα.

Ρε τρελοί και οι 2 σας. Θα είμαστε 2 άτομα σε 2 δίκλυνα γιατι και ο φίλος μου θα έρθει μόνοις του τελικά!!!

Εύχομαι να γίνεις καλά και να έρθεις φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Από την πρώτη ενημέρωση που είχαμε από τον απεσταλμένο του Δ.Σ. της λέσχης στο ξενοδοχείο είναι μια υπέροχη ξενοδοχειακή μονάδα, μέσα στην χλιδή και πάρα πολύ άνετη για την φιλοξενάι μας....Ας είναι αυτό η απαρχή μιας ωραίας και ξένοιαστης ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ......

ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ λοιπόν όλοι στο δρομό για να χαρούμε αυτό το υπέροχο διήμερο......

Το γλέντι ξεκινάει από αύριο.....ΧΑΡΕΙΤΕ ΤΟ.....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

8 ΜΙΣΗ ΩΡΙΤΣΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΟΜΒΟΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΑΣΑΡΙΕΣ!ΤΟΥΣ ΦΩΝΑΚΛΑΔΕΣ!ΤΟΥΣ ΒΑΡΒΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΤΟΥ VWCLUB ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΓΙΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ!!!!!!!!!ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ, ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΠΑΓΟΥΡΙΣΤΑ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε τρελοί και οι 2 σας. Θα είμαστε 2 άτομα σε 2 δίκλυνα γιατι και ο φίλος μου θα έρθει μόνοις του τελικά!!!

Εύχομαι να γίνεις καλά και να έρθεις φίλε.

Μη χαλιέσαι Σπύρο.... Μπορεί να του τη δώσει του Χρόνη και να μας έρθει.... Τουλάχιστον κάτι τέτοιο μου μυρίζει!!! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω ερχομαι απο φλωρινα...η εγνατια μεχρι που παει??

Μέχρι τα Γρεβενά, κι από εκεί Μηλιά, Μέτσοβο κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ανεστη εχουν δωθει πολλα κομματια μεχρι τα Γιαννενα.

Δεν ξερω βεβαια ποιον δρομο θα ακολουθησεις.

Απο Μετσοβο παντως ερχεσαι με Εγναντια μεχρι τα Γιαννενα.

Τωρα μολις τηλ. στο 100 για να ενημερωθω για την Καταρα.

Οι δρομοι ειναι ολοι ανοιχτη.Δεν εχει χιονι στο δρομο.

Αλυσιδες ομως πρεπει να εχετε γιατι κανει ασχημα παιχνιδια ο καιρος.

Προσοχη λοιπον στα παιδια που θα ερθουν αυριο απο Βορρα

και μεγαλη προσοχη μην τυχον εχει παγο ο δρομος.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις φτάσαμε Τρίκαλα.Συνεχίζουμε αύριο για Γιάννενα ζήτω η τρέλα!!!!!!!!!

Μάκαρι να είχε ολοκληρωθεί κι η Εγνατία να φτάναμε απροβλημάτιστα............

Δεν πειράζει θα τα πούμε αύριο Γιάννενα!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Μη χαλιέσαι Σπύρο.... Μπορεί να του τη δώσει του Χρόνη και να μας έρθει.... Τουλάχιστον κάτι τέτοιο μου μυρίζει!!! :)

Μακάρι να έρθετε με το καλό ¶ρη :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Η προετοιμασία είναι στο τελικό στάδιο... Τα cd είναι έτοιμα... τα πράγματα επίσης... Τα φαγητά θα είναι σε λίγες ώρες στο τουτούνι μου... Και η επέλαση των βαραβάρων αρχίζει.... Οι Γερμανοί ξανάρχονται...... ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ.. Κ. Πρόεδρε της Δημοκρατίας .... Προσοχή.... Χ0αΧ0αΧ0α..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας... τι κάνετε εκεί που είστε?

Εδώ στα Ιωάννινα είναι πολύ ωραία... ειδικά οι πρώτες εντυπώσεις από το ξενοδοχείο είναι καλές.

Υπόψη το ξενοδοχείο βρίσκεται στον δρόμο από Ιωάννινα προς ¶ρτα (Αθήνα) στο δεξί σας χέρι.

Όσοι έρθετε απο την κάτω μεριά θα το βρείτε αμέσως μετά την αντ/πεία της VW στο αριστερό σας χέρι.

Υπάρχει δεσμευμένος χώρος στάθμευσης με κόκκινη κορδέλα στην δεξιά πλευρά του ξενοδοχείου.

Ότι χρειαστείτε επικοινωνήστε μαζί μου ή στο 6999 892 582.

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

μολις ξεκιναμε εγω και ο σωτηρης για γιαννενα!!!αντε θα τα πουμε επανω!!!καλο ταξιδι σε ολους!!!! :):thumbsup: :thumbsup: B)

Link to comment
Share on other sites

Πάρτε μια ιδέα για το τι συμβαίνει από την κάμερά μου στα Γιάννενα γενικότερα όπως το βλέπω από το σπίτι μου. Διακρίνεται η λίμνη και το Μιτσικέλι απέναντι από την πόλη όπως ερχόταν ο δρόμος από Θεσσαλονίκη.

Webcamera

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ο καιρος σημερα ειναι αψογος.

Ηλιοφανεια και κανενα συννεφο.

Αντε σας περιμενω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.