Jump to content
Akleftos

Πισω προφυλακτηρας απο Polo Gti Cup Edition

Recommended Posts

οτι μπαινει μπαινει....!

υπαρχει μαλιστα και ενα μελος του κλαμπ που τον εχει βαλει...ονομα δεν θυμαμε....δες το γκαραζ...ενα ασημι 9ν3 ηταν για να σε βοηθησω....!

τωρα το κοστος αν θυμαμε ηταν κοντα στο 500αρι ...αλλα τσεκαρε το στην αντιπροσωπεια για σιγουρια....!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω αυτο θα εδειχνα τωρα ... Μαλλον το πήρε απο καποια αντιπροσωπια , γιατι το κοστος ειναι 540 ¤ !! Ρωτησες σε καμια αντιπροσωπια ποσο θελουν για να στο κανουν look Cup Edition ? Eαν οχ , πανε ρωτα μπας και βγει πιο φθηνο απο να τα παρεις χωριστα ενα ενα ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ναι οκ αλλα μιλαμε για 500 γιουρια οταν στο www.polo9n3.info το εχουν ως ανταλλακτικο me 168 euro! με βαψιμο και τοποθετηση αντε να παει 300! τα 200 ευρα ειναι διαφορα! μηπως ξερει κανεις κανενα e-shop που να το εχει? σ'ευχαριστω πολυ για το ψαξιμο παντως! Speedy δεν θελω να το κανω look edition! κομματι απο δω... κομματι απο κει... οτι μου αρεσει περισσοτερο! μπροστα μου αρεσει περισσοτερο της CARACTERE!

Link to comment
Share on other sites

Speedy δεν θελω να το κανω look edition! κομματι απο δω... κομματι απο κει... οτι μου αρεσει περισσοτερο! μπροστα μου αρεσει περισσοτερο της CARACTERE!

Κι εγω ετσι θελω να το κανω το δικο μου ........................................... οταν παρω αμάξι ! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Εννοειται vw ! :thumbsup:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες για το polo9n το ειδα και με παραξενεψε...

eshop....η ebay ειναι καλη λυση αλλα πως θα ερθει...οεοεοεοε???

το καλυτερο ειναι να βρουμε τιμη απο αντιπροσωπεια αβαφο και να το τοποθεησουμε καπου εξω.....

βεβαια παιζει να ειναι και λαθος η τιμη στο σαιτ.....δεν ειναι δυνατον να κανει οσο και η αεροτομη....!!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο που λες για το polo9n το ειδα και με παραξενεψε...

eshop....η ebay ειναι καλη λυση αλλα πως θα ερθει...οεοεοεοε???

το καλυτερο ειναι να βρουμε τιμη απο αντιπροσωπεια αβαφο και να το τοποθεησουμε καπου εξω.....

βεβαια παιζει να ειναι και λαθος η τιμη στο σαιτ.....δεν ειναι δυνατον να κανει οσο και η αεροτομη....!!!

To λοιπον... Πηγα σημερα στην καρεντα αργυρουπολης να ρωτησω για τον προφυλακτηρα ως ανταλλακτικο αβαφτο και χωρις εγκατασταση! Μου επεσαν τα μαλλια! Ολικη αποτριχωση λεμε! 740 Ευρα παρακαλω και θελουν 300 προκαταβολη χωρις δυνατοτητα επιστροφης σε περιπτωση που δεν ταιριαζει... καλυτερα να παω στην γερμανια να το βαλω και να γυρισω παντα οδικως!!!

Edited by Akleftos
Link to comment
Share on other sites

To λοιπον... Πηγα σημερα στην καρεντα αργυρουπολης να ρωτησω για τον προφυλακτηρα ως ανταλλακτικο αβαφτο και χωρις εγκατασταση! Μου επεσαν τα μαλλια! Ολικη αποτριχωση λεμε! 740 Ευρα παρακαλω και θελουν 300 προκαταβολη χωρις δυνατοτητα επιστροφης σε περιπτωση που δεν ταιριαζει... καλυτερα να παω στην γερμανια να το βαλω και να γυρισω παντα οδικως!!!

:cry::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

ψάξε και στο ebay και σε γερμανικά site με μάντρες μόνο από τρακαρισμένα και θα το βρείς εαν υπάρχει σε ξεφτίλα τιμή!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.