Jump to content
TSO

ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ

Recommended Posts

Ωχ και εμενα μου ανοιξε τωρα... :D

Θέλει και λίγο θετική ενέργεια!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑ.ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ SITE

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΛΥΦΘΗΚΑ.ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΠΟΥ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΠΟΥ ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ.ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ.ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ ΜΑΓΚΕΣ ΘΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ SITE

Το θέμα είναι να συμμετέχεις κιόλας όχι μόνο μπανιστήρι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έκανα παραγγελία και για το δικό μου και του έβαλα και sport packet με ασημί μαύρο ύφασμα-alcantara. Αν κανείς το παραλάβει με το ίδιο χρώμα alcantara παρακαλώ να βάλει photos ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις έκανα παραγγελία και για το δικό μου και του έβαλα και sport packet με ασημί μαύρο ύφασμα-alcantara. Αν κανείς το παραλάβει με το ίδιο χρώμα alcantara παρακαλώ να βάλει photos ;)

Να ρωτήσω κάτι? To alcantara δεν είναι αυτό το δέρμα με βελούδινη υφή που μετά από κάποια χρήση μοιάζει σαν να έχει λεκέδες? Έχω δεί στο παρελθόν κάτι αντίστοιχο κι αν πράγματι το alcantara στο Scirocco είναι το ίδιο, δεν θα το πρότεινα ως επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? To alcantara δεν είναι αυτό το δέρμα με βελούδινη υφή που μετά από κάποια χρήση μοιάζει σαν να έχει λεκέδες? Έχω δεί στο παρελθόν κάτι αντίστοιχο κι αν πράγματι το alcantara στο Scirocco είναι το ίδιο, δεν θα το πρότεινα ως επιλογή...

Να σου πω την αλήθεια σε photos το χω δει κυρίως και απο κοντά το χα δει σε ενα honda civic type r και μπορώ να πω οτι μου άρεσε αρκετά(εξάλλου με το sport pack, alcantara δε μπαίνουν θες δε θες ?? οχι οτι το ρωτησα...). Η αλήθεια είναι οτι δε γνωρίζω πως θα γίνουν με τον καιρό καθώς δεν έχω κάποιο γνωστό με alcantara. Αν έχει κάποιος εμπειρίες απο alcantara ας μας πει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι? To alcantara δεν είναι αυτό το δέρμα με βελούδινη υφή που μετά από κάποια χρήση μοιάζει σαν να έχει λεκέδες? Έχω δεί στο παρελθόν κάτι αντίστοιχο κι αν πράγματι το alcantara στο Scirocco είναι το ίδιο, δεν θα το πρότεινα ως επιλογή...

Μηπως δεν ειχε Alcantara? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μπελας ειναι η αλκανταρα <_< ,αποφυγετε να το προτιμησετε :blink:

Γιατί το λες αυτό έχεις εμπειρία προσωπική απο alcantara ?? Μην αρχίζουμε και κλαίμε όσοι το πήραμε με sport packet :)

Πάντως δεν ειναι ολόκληρο το κάθισμα σε alcantara. Μεγάλο μέρος ειναι σε ύφασμα

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εγώ που έχω τα καθίσματα με την alcantara μετά απο απο κάποιο καιρό θα φθαρεί όπως το βλέπω εγώ.Φίλος που είχε την Integrale μετά απο απο κάποιο καιρό αναγκάστηκε να την αλλάχει απο το πολύ τριψιμο άρχισε να χαλαει και να τρυπάει στο τέλος και έβαλε δέρμα.Οπως επίσης μου φένονται και οι ραφές στο κάθισμα εκεί που κάθετε ο ποπός μας .... οτι καποια στιγμή θα φθαρούν.Προσοχή στα jean που εχουν στις κωλότσεπες τα σιδεράκια μπορεί να πιαστει στις ραφές και να γίνει το καθισμα χαλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Παρατρίχα να το κάνω χάλια!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.