Jump to content
solaris2k7

Δεξί τζαμάκι του φλας

Recommended Posts

Κατά καιρούς έχω δει μέσα στο vwclub.gr άτομα που γνωρίζουν και έχουν πρόσβαση σε λίστες με κωδικούς ανταλλακτικών...

Επειδή κάποιος κατάφερε και μου έσπασε το τζαμάκι του φλας στο δεξί καθρέφτη... (ευτυχώς μόνο αυτό έπαθε... όλο το υπόλοιπο είναι άθικτο)

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό? Έχει κάποιος τον κωδικό? Ελπίζω στην VW να μην μου πούνε ότι πάει ΣΕΤ με ολόκληρο τον καθρέφτη...

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς έχω δει μέσα στο vwclub.gr άτομα που γνωρίζουν και έχουν πρόσβαση σε λίστες με κωδικούς ανταλλακτικών...

Επειδή κάποιος κατάφερε και μου έσπασε το τζαμάκι του φλας στο δεξί καθρέφτη... (ευτυχώς μόνο αυτό έπαθε... όλο το υπόλοιπο είναι άθικτο)

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό? Έχει κάποιος τον κωδικό? Ελπίζω στην VW να μην μου πούνε ότι πάει ΣΕΤ με ολόκληρο τον καθρέφτη...

Ευχαριστώ

Ρίξε μια ματιά παρακάτω:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=19044

Link to comment
Share on other sites

Κατά καιρούς έχω δει μέσα στο vwclub.gr άτομα που γνωρίζουν και έχουν πρόσβαση σε λίστες με κωδικούς ανταλλακτικών...

Επειδή κάποιος κατάφερε και μου έσπασε το τζαμάκι του φλας στο δεξί καθρέφτη... (ευτυχώς μόνο αυτό έπαθε... όλο το υπόλοιπο είναι άθικτο)

Υπάρχει σαν ανταλλακτικό? Έχει κάποιος τον κωδικό? Ελπίζω στην VW να μην μου πούνε ότι πάει ΣΕΤ με ολόκληρο τον καθρέφτη...

Ευχαριστώ

Φίλε μου μην ανησυχεις αλλάζει μόνο το φλασάκι το είχα πάθει πριν από χρόνια στο golf v που είχα το έριξα σε μια κολόνα κάνοντας όπισθεν, νομίζω 20 ευρώ πρέπει να έκανε, και τώρα που το πούλησα πάλι σπασμένο το είχα το ξανάσπασα αλλάζει πολύ εύκολα. πές μας από πειριέργια όταν το αλλάξεις πόσο κάνει στο scirocco.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μην ανησυχεις αλλάζει μόνο το φλασάκι το είχα πάθει πριν από χρόνια στο golf v που είχα το έριξα σε μια κολόνα κάνοντας όπισθεν, νομίζω 20 ευρώ πρέπει να έκανε, και τώρα που το πούλησα πάλι σπασμένο το είχα το ξανάσπασα αλλάζει πολύ εύκολα. πές μας από πειριέργια όταν το αλλάξεις πόσο κάνει στο scirocco.

Thanks για την απάντησή σας....

Για ακόμα μια φορά αποδεικνύεται πόσο κάφρος είναι ο Έλληνας... Το χτύπησες..... κατέβα να δεις αν έκανες καμία ζημιά!!!!!

Αύριο θα πάρω τηλέφωνο να παραγγείλω το ανταλλακτικό... (αν δεν το έχουν)

Αυτό είναι και το μόνο που με φοβίζει... γιατί είναι καινούργιο αμάξι... και δεν ξέρω αν υπάρχουν ανταλλακτικά για πώληση.... και αν όχι ...τον πόσο καιρό κάνουν για να έρθουν.

Μόλις έχω νεότερα θα postάρω τιμή και χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στα κεντρικά...

Έγινε παραγγελία από Γερμανία

Παράδοση σε δύο (2) Εβδομάδες (Gratsias)

Παράδοση σε οκτώ (:D εργάσιμες (Pazaropoulos)*

*Με λίγα λόγια μια από τα ίδια

Έρχεται ΣΕΤ όλο το φλας... και έχει κόστος 26ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει στα κεντρικά...

Έγινε παραγγελία από Γερμανία

Παράδοση σε δύο (2) Εβδομάδες (Gratsias)

Παράδοση σε οκτώ (:lol: εργάσιμες (Pazaropoulos)*

*Με λίγα λόγια μια από τα ίδια

Έρχεται ΣΕΤ όλο το φλας... και έχει κόστος 26ευρώ

Αντε σου ευχομαι αυτο να ηταν η πιο ακριβη και μεγαλυτερη ζημια στο Sciroccaki σου.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ερχεται ολο το σετ, οταν θα κανουν την αλλαγη, εννοειται πως θα τους πεις

να κρατησεις το παλιο (για καθε περιπτωση, που στην απευχομαι ολοψυχα) !!

3 Βίδες είναι... θα κάτσω να το αλλάξω μόνος μου... γιατί αν είναι να το φτιάξουν αυτοί.... κλασικά θα μου πούνε να το πάω 08:30 το πρωί για να το πάρω στις 16:00 protest.gif

Link to comment
Share on other sites

3 Βίδες είναι... θα κάτσω να το αλλάξω μόνος μου... γιατί αν είναι να το φτιάξουν αυτοί.... κλασικά θα μου πούνε να το πάω 08:30 το πρωί για να το πάρω στις 16:00 protest.gif

Και θα το προσέξεις και καλύτερα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.