Jump to content
mozart

Rcd 300 κουλο

Recommended Posts

λοιπον.

καταρχην να πω οτι ειμαι πολυ τυχερος που βρηκα το rcd στο φορουμ τοσο φτηνα και ευχαριστω τον τζοβανη.

δευτερον ειμαι τυχερος που δωσατε οδηγιες πως να το περασω.

τωρα το εξης κουλο.

πρωτον πριν απο αυτο ειχα 1din εβγαλα το αλλο και κουμπωσα στην φισα το rcd300.

το προβλημα που μου βγαζει ειναι οτι ενω βαζω μπροστα δεν ανοιγει αν δεν πατησω τον διακοπτη να ανοιξει. βεβαια αυτο δεν ειναι τοσο κακο αλλα μαλλον κατι φταει γιατι μερικες φορες οταν ανοιγει μου ζηταει τον κωδικο απο την αρχη που σημαινει οτι διακοπτεται το ρευμα.

να φταιει κατι στην συνδεση ή να θελει προγραμματισμο με αυτα τα βαγκ κγοκ που εχετε?

την φυσα που ειχε απλα την κουμπωσα πανω ειναι δυνατον να εχει αλλαγμενη συνδεσμολογια για να δουλευει το jvc, το οποιο ανοιγε κανονικα με το που γυριζα τον διακοπτη?

ξεχασα να πω οτι μολις παρει μπροστα δουλευει αψογα ακομα και η αυξομιωση την φωνης αναλογα με τα χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.

καταρχην να πω οτι ειμαι πολυ τυχερος που βρηκα το rcd στο φορουμ τοσο φτηνα και ευχαριστω τον τζοβανη.

δευτερον ειμαι τυχερος που δωσατε οδηγιες πως να το περασω.

τωρα το εξης κουλο.

πρωτον πριν απο αυτο ειχα 1din εβγαλα το αλλο και κουμπωσα στην φισα το rcd300.

το προβλημα που μου βγαζει ειναι οτι ενω βαζω μπροστα δεν ανοιγει αν δεν πατησω τον διακοπτη να ανοιξει. βεβαια αυτο δεν ειναι τοσο κακο αλλα μαλλον κατι φταει γιατι μερικες φορες οταν ανοιγει μου ζηταει τον κωδικο απο την αρχη που σημαινει οτι διακοπτεται το ρευμα.

να φταιει κατι στην συνδεση ή να θελει προγραμματισμο με αυτα τα βαγκ κγοκ που εχετε?

την φυσα που ειχε απλα την κουμπωσα πανω ειναι δυνατον να εχει αλλαγμενη συνδεσμολογια για να δουλευει το jvc, το οποιο ανοιγε κανονικα με το που γυριζα τον διακοπτη?

ξεχασα να πω οτι μολις παρει μπροστα δουλευει αψογα ακομα και η αυξομιωση την φωνης αναλογα με τα χιλιομετρα

Φιλε Mozart ελπιζω να βρεις άκρη και να δουλεψει τελεια οπως εμενα. Μακαρι να μπορουσα να σε βοηθησω αλλα δεν γνωριζω πολλα απο ηλεκτρονικα...

Link to comment
Share on other sites

Εαν το εχεις κλεισει πριν σβησεις το αυτοκινητο ειναι φυσιολογικο να μην ανοιγει αν δεν πατησεις το κουμπι. Αν ομως σβησεις το αυτοκινητο με το rcd ανοιχτο την επομενη φορα που θα γυρισεις τη μιζα πρεπει να ανοιξει μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.