Jump to content
sakatis

Vw Polo 6n2, να το παρω?

Recommended Posts

γεια χαρα παιδια, ενας γνωστος θελει να πουλησει το αυτοκινητο του και ενδεχεται να το αγορασω εγω,απλα ειμαι ακομα στη σκεψη διοτι το αμαξι θελει καποια μαζεματα.

Λοιπον, παρακατω παραθετω την κατασταση του αμαξιου, τα χαρακτηριστικα του καθως και μια λιστα απο επιδιορθωσεις που χρειαζεται ωστε να επανελθει σε μια ιδανικη κατασταση.

vw polo 6n2 1400cc 16v 100hp, μπακετ σπορ καθισματα, προβολακια, δισκους πισω, και γενικα τον εξοπλισμο της εκδοσης αυτης.

212.000 χλμ

μηχανικα: εχουν γινει ολα τα σερβις στην ωρα τους, εχει αλλαξει δισκο-πλατω, υμαντες, λαδια κτλ...δεν χρειαζεται λεφτα διοτι το τελευταιο σερβις εγινε πριν μια βδομαδα. οι δισκοι μπρος πισω ειναι προσφατα αλλαγμενοι. το σασμαν εχει ρεγουλαριστει και εχει και βαλβολινες, αναρτηση σε νορμαλ κατασταση.

εξωτερικα: το αυτοκινητο δεν εχει τρακαρει ποτε. επειδη δεν υπηρχε παρκινγκ κλειστο, το αμαξι εμενε ολα τα χρονια εξω, οποτε εχει φυγει το βερνικι σε αρκετα σημεια του ουρανου και τοπικα σε αρκετα σημεια περιφερειακα, λαστιχα καινουρια, τα φαναρια εμπρος ειναι σε αθλια κατασταση, εχουν θαμπωσει υπερβολικα μεσα-εξω, το αμαξι δεν εχει βαθουλωματα/γρατσουνιες

εσωτερικα: εχουν αλλαχυει προσφατα και οι δυο γρυλλοι των παραθυρων, το τιμονι εχει ξεφτισει, δεν λειτουργουν τα φωτακια σε καλοριφερ,a/c , τα καθισματα πισω αριστα , το καθισμα του οδηγου εχει ενα μικρο σκισιμο 5 ποντων αριστερα και θελει ρεγουλαρισμα/λαδωμα η βαση διοτι δεν μετακινειται ευκολα εμπρος/πισω. η ποτηροθηκη δεν μπαινοβγαινει με το πατημα προς τα μεσα, λειπει το καπακι στην ποτηροθηκη και τραβιεται με το δαχτυλο προς τα εξω,δεν λειτουργει ο δεικτης του ταχυμετρου, εχει σπασει ενα χωρισματακι στον αριστερο κεντρικο αεραγωγο

οποτε το αυτοκινητο θελει τα εξης μαζεματα:

επενδυση τιμονιου

φωτακια καλοριφερ , a/c

φρεσκαρισμα εξωτερικα

καθαρισμος σαλονιου

2 εμπρος φαναρια

2 τασια στους πισω τροχους

αναρτηση (προαιρετικα, καποια στιγμη θα πρεπει να αλλαχτει)

επισκευη δεικτη ταχυμετρου

αλλαγη καντρικου αεραγωγου

επισκευη/αλλαγη ποτηροθηκης

παραθετω και φωτο (μετριας ποιοτητας δυστυχως) ωστε να δειτε την κατασταση του αμαξιου.

Θελω αρχικα τις γνωμες σας, αξιζει να το αγορασω και να το συμμαζεψω?

Εν συνεχεια, αν τελικα το αγορασω, ποσο περιπου θα μου στοιχισει να το συμμαζεψω?αναλυτικα ποσο περιπου στοιχιζουν τα ανταλλακτικα που γραφω στην πιο πανω λιστα?θα τα βρω ευκολα?

Η τιμη που πιθανως θα αγορασω το αμαξι ειναι 2.000 ευρω.

Edited by sakatis
Link to comment
Share on other sites

Guest TRiBaL_23

Θα σου πω μερικα πραγματα επειδη τυχαινει να εχω κ εγω το ιδιο .

Το δικο μου που ειναι σε αριστη κατασταση με τα μισα περιπου χιλιομετρα χωρις ψεγαδι εξωτερικα με καινουρια ελαστικα-ζαντες, αμορτισερ bilstein και ολα τα σερβις κομπλε, διαπιστωσα μετα απο ψαξιμο οτι δυσκολα πιανει πανω απο 4 χιλιαρικα, ειδικα αυτη την εποχη.

Προσωπικα πιστευω οτι ειναι λιγο τσιμπημενα τα 2. Μην δωσεις πανω απο 1500 δεν αξιζει.

Οσο αφορα τα υπολοιπα:

1) Εμπρος φαναρια περιπου 130 εκαστος

2) Τιμη τιμονιου χωρις αεροσακο 150 βαση ΕΤΚΑ. Για επενδυση δεν γνωριζω ακομα αλλα συντομα θα μαθω γιατι ενδιαφερει κ εμενα.

3) Αναρτηση κατα πασα πιθανοτητα ειναι για τα σκουπιδια εκτος κι αν την αλλαξε πολυ προσφατα. Γενικα, τα μαμα αμορτισερ του αυτοκινητου ειναι για τα μπαζα και δεν εχουν μεγαλη διαρκεια.

Τωρα αν προσθεσεις και τις αλλες μικροεπισκευες, βλεπεις οτι τα θελει τα λεφτακια του για να ειναι αξιοπρεπες.

Επισης μην ξεχνας οτι 212.000χλμ δεν ειναι καθολου λιγα.

Απο εκει και περα η αποφαση ειναι δικη σου.

Edited by TRiBaL_23
Link to comment
Share on other sites

γεια χαρα παιδια, ενας γνωστος θελει να πουλησει το αυτοκινητο του και ενδεχεται να το αγορασω εγω,απλα ειμαι ακομα στη σκεψη διοτι το αμαξι θελει καποια μαζεματα.

Λοιπον, παρακατω παραθετω την κατασταση του αμαξιου, τα χαρακτηριστικα του καθως και μια λιστα απο επιδιορθωσεις που χρειαζεται ωστε να επανελθει σε μια ιδανικη κατασταση.

vw polo 6n2 1400cc 16v 100hp, μπακετ σπορ καθισματα, προβολακια, δισκους πισω, και γενικα τον εξοπλισμο της εκδοσης αυτης.

212.000 χλμ

μηχανικα: εχουν γινει ολα τα σερβις στην ωρα τους, εχει αλλαξει δισκο-πλατω, υμαντες, λαδια κτλ...δεν χρειαζεται λεφτα διοτι το τελευταιο σερβις εγινε πριν μια βδομαδα. οι δισκοι μπρος πισω ειναι προσφατα αλλαγμενοι. το σασμαν εχει ρεγουλαριστει και εχει και βαλβολινες, αναρτηση σε νορμαλ κατασταση.

εξωτερικα: το αυτοκινητο δεν εχει τρακαρει ποτε. επειδη δεν υπηρχε παρκινγκ κλειστο, το αμαξι εμενε ολα τα χρονια εξω, οποτε εχει φυγει το βερνικι σε αρκετα σημεια του ουρανου και τοπικα σε αρκετα σημεια περιφερειακα, λαστιχα καινουρια, τα φαναρια εμπρος ειναι σε αθλια κατασταση, εχουν θαμπωσει υπερβολικα μεσα-εξω, το αμαξι δεν εχει βαθουλωματα/γρατσουνιες

Το γεγονος οτι ειναι ατρακαριστο ειναι θετικο αλλα τα 200000+ χιλιομετρα το εχουν ταλαιπωρησει. Ρωτα εναν φαναρτζη αν τα μπαλωματα που λειπει το βερνικι μπορουν να διορθωθούν και ποσο θα σου παρει. Λαδια καιει? Αν ναι ειναι πολλα που πρεπει να αλλαχτούν στον κινητηρα (δες το θεμα ανακατασκευη κινητηρα).

εσωτερικα: εχουν αλλαχυει προσφατα και οι δυο γρυλλοι των παραθυρων, το τιμονι εχει ξεφτισει, δεν λειτουργουν τα φωτακια σε καλοριφερ,a/c , τα καθισματα πισω αριστα , το καθισμα του οδηγου εχει ενα μικρο σκισιμο 5 ποντων αριστερα και θελει ρεγουλαρισμα/λαδωμα η βαση διοτι δεν μετακινειται ευκολα εμπρος/πισω. η ποτηροθηκη δεν μπαινοβγαινει με το πατημα προς τα μεσα, λειπει το καπακι στην ποτηροθηκη και τραβιεται με το δαχτυλο προς τα εξω,δεν λειτουργει ο δεικτης του ταχυμετρου, εχει σπασει ενα χωρισματακι στον αριστερο κεντρικο αεραγωγο

Το χειρότερο απο τα εσωτερικα ειναι ο δεικτης του ταχυμετρου. Αν και δεν εχω ανοιξει κοντερ απο 6Ν2 (απο το 6Ν εχω χαλασει ενα tongue.gif) ειναι δυσκολο να επιδιορθωθει (υπαρχει ενα θεμα που εχει την διευθυνση και το τηλεφωνο ενος που επισκευαζει κοντερ καπου στο Ηρακλειο) αλλα γενικα δυσκολα φτιαχνεται.

οποτε το αυτοκινητο θελει τα εξης μαζεματα:

επενδυση τιμονιου

φωτακια καλοριφερ , a/c

φρεσκαρισμα εξωτερικα

καθαρισμος σαλονιου

2 εμπρος φαναρια

2 τασια στους πισω τροχους

αναρτηση (προαιρετικα, καποια στιγμη θα πρεπει να αλλαχτει)

επισκευη δεικτη ταχυμετρου

αλλαγη καντρικου αεραγωγου

επισκευη/αλλαγη ποτηροθηκης

επενδυση τιμονιου=50-100 ευρω

φωτακια καλοριφερ , a/c =10?

φρεσκαρισμα εξωτερικα=?

καθαρισμος σαλονιου=90-150 (βιολογικος με βγαλσιμο τα καθισματα και καθαρισμα παντου).

2 εμπρος φαναρια= 60 μεταχειρα τα μαμα 170 Fk φιμε power look.

2 τασια στους πισω τροχους= τασια... με καμια 200 ευρα βρισκεις ζαντες αλουμινιου 4Χ100 που θα του κανουν κουτι.

αναρτηση (προαιρετικα, καποια στιγμη θα πρεπει να αλλαχτει)= μαμα (200-230) blistein με ελατηρια (650-750)

επισκευη δεικτη ταχυμετρου= Υπολογιζε καμια 60 η επισκευη η καμια 80 μεταχειρα απο ebay.

αλλαγη καντρικου αεραγωγου= 20-25?

επισκευη/αλλαγη ποτηροθηκης=20-25?

Θελω αρχικα τις γνωμες σας, αξιζει να το αγορασω και να το συμμαζεψω?

Εν συνεχεια, αν τελικα το αγορασω, ποσο περιπου θα μου στοιχισει να το συμμαζεψω?αναλυτικα ποσο περιπου στοιχιζουν τα ανταλλακτικα που γραφω στην πιο πανω λιστα?θα τα βρω ευκολα?Η τιμη που πιθανως θα αγορασω το αμαξι ειναι 2.000 ευρω.

Στα χρηματα που αναφερεις αξιζει να το αγορασεις μιας και ειναι το 16ν με τα 101 αν και θα σου παρει καμποσο καιρο και αρκετα χρηματα για το μαζεψεις. Αν δε σου βγαλει κατι το μοτερ κλαψε. Εγω στην θεση σου θα εκανα το εξης: Θα παζαρευα αυτο οσο πιο λιγο μπορω αν και κατω απο 1700 δεν τον κοβω να πεφτει, θα αγοραζα μετα ενα καλο τροπετακι απο το 6Ν2 το gti (125hp) που πουλιεται στις αγγελιες (μοτερ με 60.000 και ολα το αμαξι ακεραιο) θα εβαζα στο δικό σου το μοτερ και το σαλονι απο το gti που ειναι καινουργια και στην πενα και μετα θα πουλουσα τα πραγματα που θα περισσευαν απο το δικο σου. Θα χρειαστεις λιγα παραπανω χρηματα για αρχη αλλα μετα θα ερθεις στα ιδια και θα εχεις καινουργιο αμαξι με ελαχιστα χιλιομετρα και μοτερ πιστολι :lol:. Αυτα...

Edited by Capamaru
Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Είναι πολύ καλή τιμή για 6ν2 , και τα μαζέματα που πρέπει να κάνεις αν εξαιρέσεις την ανάρτηση δεν είναι άμεσης ανάγκης. Δηλαδή αν το θέλεις για δουλειά και όχι για μόστρα πιστεύω δεν θα έχεις πρόβλημα. Ε εντάξει δεν το παντρεύεσαι κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλή τιμή για 6ν2 , και τα μαζέματα που πρέπει να κάνεις αν εξαιρέσεις την ανάρτηση δεν είναι άμεσης ανάγκης. Δηλαδή αν το θέλεις για δουλειά και όχι για μόστρα πιστεύω δεν θα έχεις πρόβλημα. Ε εντάξει δεν το παντρεύεσαι κιόλας.

Ετσι ακριβως ειναι, ξεχασα να αναφερω πως το αμαξι το θελω ακριβως μονο για να κανω τη δουλεια μου, και απλα θελω να το συμμαζεψω μονο και μονο για να γινει καπως ανθρωπινο, και το φρεσκαρισμα οντως το υπολογιζω τελευταιο.

-τα φαναρια τα FK που ανεφερε πιο πανω ενας φιλος ειναι xenon?που μπορω να τα βρω?

-αναρτηση εαν βαλω την μαμα ειναι πολυ μαλακη?θελω κατι ενδιαμεσο, ουτε πολυ σκληρη αλλα ουτε και μαλακη. (τα bilstein πανε ψηλα σε τιμη...)

-ενας ηλεκτρολογος αυτοκινητων λογικα μπορει να μου αλλαξει τα φωτακια στο καλοριφερ κτλ...σωστα?πιθανως να επισκευασει και το ταχυμετρο?

-ποτηροθηκη και αεραγωγο θα βρω στα μεταχειρισμενα?ή να τα παρω αντιπροσωπειας?

-το τιμονι θα γινει επενδυση δερμα σε γνωστο φιλο ταπετσερη

αυτα τα ολιγα προσ το παρων, απο Δευτερα θα ψαχτω και γω στην περιοχη μου και θα κοστολογησω τα βασικα μου εξοδα ωστε εαν τελικα συμφωνησουμε με την τιμη , να το τσιμπησω το αμαξακι.

Link to comment
Share on other sites

-τα φαναρια τα FK που ανεφερε πιο πανω ενας φιλος ειναι xenon?που μπορω να τα βρω?

-αναρτηση εαν βαλω την μαμα ειναι πολυ μαλακη?θελω κατι ενδιαμεσο, ουτε πολυ σκληρη αλλα ουτε και μαλακη. (τα bilstein πανε ψηλα σε τιμη...)

-ενας ηλεκτρολογος αυτοκινητων λογικα μπορει να μου αλλαξει τα φωτακια στο καλοριφερ κτλ...σωστα?πιθανως να επισκευασει και το ταχυμετρο?

-ποτηροθηκη και αεραγωγο θα βρω στα μεταχειρισμενα?ή να τα παρω αντιπροσωπειας?

-το τιμονι θα γινει επενδυση δερμα σε γνωστο φιλο ταπετσερη

αυτα τα ολιγα προσ το παρων, απο Δευτερα θα ψαχτω και γω στην περιοχη μου και θα κοστολογησω τα βασικα μου εξοδα ωστε εαν τελικα συμφωνησουμε με την τιμη , να το τσιμπησω το αμαξακι.

Γεια χαρά φίλε.

Αν θες τη γνώμη μου τα 2Κ δεν είναι ούτε πολλά ούτε και λίγα. Είναι μια λογική τιμή! Στη θέση σου θα τα έδινα εύκολα κρίνοντας από τα μαζεματάκια που αναφέρεις.

Εκτός από τις φαναρτζοδουλειές και ίσως κάποια μηχανικά, αν πιάνει το χέρι σου τα υπόλοιπα τα αλλάζεις μόνος.

-Τα FK όχι δεν είναι ξένον. Ίσως είναι με projector αυτά που σου είπε ο Capamaru. Αν πάλι δεν είναι δεν υπάρχει θέμα. Γνώμη μου αν το θες απλά να κάνεις τη δουλειά σου, βρες τα μαμά (Hella φοράνε τα Polo?) μεταχειρισμένα σε καλή κατάσταση και πέρνα τα μόνος σου.

-Η μαμά ανάρτηση στο ενδιάμεσο είναι. Τα μαύρα bilstein πχ δεν είναι και τόσο ακριβά. Καλή ανάρτηση για να πηγαίνεις με ασφάλεια (αυτή φορά κι εγώ στο Golf mk3).

-Φωτάκια στο καλοριφέρ (..κόστος επισκευής 5 ευρώ περίπου)

-Ποτηροθήκη ίσως να παίζει και στο ebay.. Αλλά μη φανταστείς κανά τρελό ποσό γα αγορά.

Το μόνο που θα με προβλημάτιζε είναι τα χιλιόμετρα. Εάν το αυτοκίνητο άλλαζε τακτικά λάδια, ο ιδιοκτήτης του όταν το έβαζε μπροστά δε του έπινε το άιμα με τη μια (..βέβαια άντε να το ξέρεις αυτό), και το πιο σημαντικό αν τα χλμ αυτά έχουν γίνει σε επαρχία δε θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Αν πάλι το αμάξι κινείται στη πόλη με ό,τι συνεπάγεται αυτό, τα 200Κ που έχει, είναι 350+ για το αντίστοιχο που κινείται σε ανοιχτό δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά φίλε.

Αν θες τη γνώμη μου τα 2Κ δεν είναι ούτε πολλά ούτε και λίγα. Είναι μια λογική τιμή! Στη θέση σου θα τα έδινα εύκολα κρίνοντας από τα μαζεματάκια που αναφέρεις.

Εκτός από τις φαναρτζοδουλειές και ίσως κάποια μηχανικά, αν πιάνει το χέρι σου τα υπόλοιπα τα αλλάζεις μόνος.

-Τα FK όχι δεν είναι ξένον. Ίσως είναι με projector αυτά που σου είπε ο Capamaru. Αν πάλι δεν είναι δεν υπάρχει θέμα. Γνώμη μου αν το θες απλά να κάνεις τη δουλειά σου, βρες τα μαμά (Hella φοράνε τα Polo?) μεταχειρισμένα σε καλή κατάσταση και πέρνα τα μόνος σου.

-Η μαμά ανάρτηση στο ενδιάμεσο είναι. Τα μαύρα bilstein πχ δεν είναι και τόσο ακριβά. Καλή ανάρτηση για να πηγαίνεις με ασφάλεια (αυτή φορά κι εγώ στο Golf mk3).

-Φωτάκια στο καλοριφέρ (..κόστος επισκευής 5 ευρώ περίπου)

-Ποτηροθήκη ίσως να παίζει και στο ebay.. Αλλά μη φανταστείς κανά τρελό ποσό γα αγορά.

Το μόνο που θα με προβλημάτιζε είναι τα χιλιόμετρα. Εάν το αυτοκίνητο άλλαζε τακτικά λάδια, ο ιδιοκτήτης του όταν το έβαζε μπροστά δε του έπινε το άιμα με τη μια (..βέβαια άντε να το ξέρεις αυτό), και το πιο σημαντικό αν τα χλμ αυτά έχουν γίνει σε επαρχία δε θα είχα κανένα απολύτως πρόβλημα.

Αν πάλι το αμάξι κινείται στη πόλη με ό,τι συνεπάγεται αυτό, τα 200Κ που έχει, είναι 350+ για το αντίστοιχο που κινείται σε ανοιχτό δρόμο.

Ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειναι νορμαλ οδηγος, δεν το πιεζει ποτε το αμαξι και ουσιαστικα χρησιμοποιουσε το επιπλεον γκαζι μονο για προσπεραση, δηλαδη γενικα ειναι χαλαρος οδηγος.

Ολα τα χιλιομετρα εχουν γινει στο δρομολογιο Ν.Ηλειας - Ν.Αττικης και τουμπαλιν , γενικα μηχανικα ειναι αριστα συντηρημενο.

Ακομα διαπραγματευομαι την τιμη...οψομεθα!

Link to comment
Share on other sites

Ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειναι νορμαλ οδηγος, δεν το πιεζει ποτε το αμαξι και ουσιαστικα χρησιμοποιουσε το επιπλεον γκαζι μονο για προσπεραση, δηλαδη γενικα ειναι χαλαρος οδηγος.

Ολα τα χιλιομετρα εχουν γινει στο δρομολογιο Ν.Ηλειας- Ν.Αττικης και τουμπαλιν , γενικα μηχανικα ειναι αριστα συντηρημενο.

Ακομα διαπραγματευομαι την τιμη...οψομεθα!

Καλή είναι η τιμή.

Ηλεία που συγκεκριμένα; :D

Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε. εγω θα σου ελεγα να το παρεις για μενα ειναι ευκαιρια και επισης για τον λογο που το θες πρεπει να ειναι μια χαρα. τα χιλιομετρα δεν ειναι και τοσο μεγαλο προβλημα αν ο αλλος το οδηγουσε σωστα, οπως επισης αφου εχουν γινει τα σερβις στην ωρα τους και δεν χρειαζεται και τωρα κατι τετοιο και το αμαξι ειναι και ατρακαριστο, ολα καλα τα βλεπω.. η επιλογη δικη σου ομως τι θα κανεις :D

Link to comment
Share on other sites

1700 του ρίξε την τιμή? :lol: πάρτο φιλέ και συμάζεψετο θα σε βγάλει άνετα :wacko: σκύλος το Polaki... ^_^

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εκανα μια βολτα εδω στα μαγαζια της περιοχης μου για να δω εαν υπαρχουν ανταλλακτικα που ψαχνω κτλ για να κνω ενα κοστολογιο περιπου ποσα χρηματα θα ριξω στο αμαξι εαν το παρω...και οπως εψαχνα....επεσα πανω σε ενα gti γνησιο που την ειχε φαει στον ουρανο, προφανως τουμπα....λιμπιζομουν τις ζαντες...τα καθισματα...την μασκουλα του....αχχχχ, αυτο το πολακι ακομα και τρακαρισμενο ειναι πανεμορφο!

Τελοςπαντων...στο θεμα μας, παιδια αυριο θα μιλησω με το παιδι, εαν τελικα συμφωνησουμε στο 2χιλιαρο, τοτε θα το τσιμπησω το αμαξακι...

εν αναμονη....

Link to comment
Share on other sites

ποιο GTI 6N2? Αμα το βρηκες και πουλαει το αυτοκινητο σε κομματια, παρε το μοτερ σασμα εγγεφαλο κλειδια! Οτι καλυτερο να το αναβαθμισεις μολης παρεις το δικο σου!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
ποιο GTI 6N2? Αμα το βρηκες και πουλαει το αυτοκινητο σε κομματια, παρε το μοτερ σασμα εγγεφαλο κλειδια! Οτι καλυτερο να το αναβαθμισεις μολης παρεις το δικο σου!

:D :D ;):lol:

¶σ'τον τον άνθρωπο ρε αμέσως, την τρέλα μας θα'χει??? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μια προταση εκανα... Καλα ντε μην βαρας :D :D ;):lol:

Link to comment
Share on other sites

ποιο GTI 6N2? Αμα το βρηκες και πουλαει το αυτοκινητο σε κομματια, παρε το μοτερ σασμα εγγεφαλο κλειδια! Οτι καλυτερο να το αναβαθμισεις μολης παρεις το δικο σου!

Nai to 6n2, den rwtisa times ktl...alla tha to exoume sta upopsin...

(sorry gia ta greeklish)

Link to comment
Share on other sites

τελικός θα το πάρεις το 6Ν2?

το απογευμα μιλησα με το παιδι τηλεφωνικως, περιμενω να με ενημερωσει εαν τελικα συμφωνει με τα χρηματα που του εχω πει.

(Κατι αλλο που ειχα ξεχασει να αναφερω, εχω στο σπιτι ενα τρακαρισμενο seat ibiza top gun του 2001, ειναι του αδερφου μου οπου τον ειχαν τρακαρει και το αμαξι ειναι πλεον για ανταλλακτικα και πουλιεται, ηθελα να ρωτησω, ο κινητηρας ειναι ο ιδιος?γενικα αν χρειαστω ανταλλακτικα για το πολο μπορω να χρησιμοποιησω του ιμπιζα?Επισης οποιος ενδιαφερεται για ανταλλακτικα απο το ιμπιζα, ασ στειλει πμ να τον ενημερωσω, υπαρχει και πισω αξονας με δισκοφρενα κομπλε απο πολο, φορουσαν τον ιδιο!)

Link to comment
Share on other sites

εαν θες να πουλησεις διαφορα εξαρτιματα φτιαξε μια αγγελια στο section αγγελιες.

Υ.Γ. Αντε με το καλο να το παρεις το Ρolaκι!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.