Jump to content
click

Το παράγγειλα άσπρο Scirocoo!

Recommended Posts

Χαιρετώ τα μέλη του club.

Πήρα την απόφαση να αλλάξω την παλιά μου BMW compact, και μόλις παράγγειλα το νέο VW Scirocco 1.4 160PS με μηχανικό κιβώτιο. Φυσικά σε λευκό χρώμα, χωρίς ηλιοροφή καθώς αν και είμαι φαν του αξεσουάρ αυτού, την βρίσκω πολύ ακριβή για να μην ανοίγει. Τα έξτρα που του έβαλα, πακέτο φωτισμού Light&Sight, ραδιο-CD RCD 510, σύνδεση media-IN, εργοστασιακός συναγερμός και δερμάτινα κόκκινα καθίσματα της αντιπροσωπίας! Ναι έκανα την υπέρβαση και επέλεξα διαφορετικό σαλόνι από τα συνηθισμένα για να ξεχωρίζει λίγο το αυτοκίνητο ανάμεσα στα πολλά λευκά που κυκλοφορούν. Τώρα περιμένω να έρθει και ελπίζω σε άφιξη πριν τις 7 Αυγούστου για να γλιτώσω κάτι και από τα τέλη ταξινόμησης.

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι η αναμονη να ειναι οσο το δυνατον συντομοτερη και φυσικα οταν ερθει περιμενουμε φωτογραφιες.

Καλοριζικο και καλοταξιδο να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest Heras

Κάλη αναμόνη....Ελπίζω να είναι σύντομη...

Έχεις κάποιο φυλλάδιο ή prospekt για το κόκκινο δερμάτινο σαλόνι...

Τι σου κόστησε..? Με ενδιαφέρει..

Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα της εταιρείας που το τοποθετεί?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Link to comment
Share on other sites

Κάλη αναμόνη....Ελπίζω να είναι σύντομη...

Έχεις κάποιο φυλλάδιο ή prospekt για το κόκκινο δερμάτινο σαλόνι...

Τι σου κόστησε..? Με ενδιαφέρει..

Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα της εταιρείας που το τοποθετεί?

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων..

Ευχαριστώ,

Δεν υπάρχει κάποιο φυλλάδιο, το κόκκινο σαλόνι είναι δική μου έμπνευση, δεν το διαθέτει η VW. Στον Γρατσία έχεις επιλογή να διαλέξεις χρώμα από μεγάλο χρωματολόγιο για δερμάτινο σαλόνι που στο βάζουν Ελλάδα με κόστος 1000 ευρώ. Από εκεί διάλεξα ένα κόκκινο που μου άρεσε. Όταν με το καλό μου έρθει θα ποστάρω φωτογραφίες να πάρετε μία ιδέα πως δείχνει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.