Jump to content
kouliss

Εκδρομή μελών Αττικής στο Ναύπλιο

Recommended Posts

Guest N.O.S.-->
Ελιωσα στα γελια :):lol:B) Εγραψες!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup: Προβλεπεται αυριο κανονικη μαχη να γινεται στο Ναυπλιο tongue.gif

ρε αστα διαλα που μαθες γερμανικα :rolleyes::blush::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εξαλου ενα λαθακι στην μαρκα αλλα οπος παντα την βλακια στο στομα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

ρε αστα διαλα που μαθες γερμανικα :):lol:B):rolleyes::blush::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: εξαλου ενα λαθακι στην μαρκα αλλα οπος παντα την βλακια στο στομα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

λαθος quote !ο φουκαρας ο svouras την πληρωσε!χαχαχαχχα :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

λαθος quote !ο φουκαρας ο svouras την πληρωσε!χαχαχαχχα :):lol:

No problem!!!! Ο σβουρας ειναι εφταψυχος B) . tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

άκυρο απο μένα λόγω έκτακτου ταξιδιού αύριο το πρωί στην Καλαμάτα. ίσως σας προλάβω στην επιστροφή :o

Το καλο που σου θελω!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

άκυρο απο μένα λόγω έκτακτου ταξιδιού αύριο το πρωί στην Καλαμάτα. ίσως σας προλάβω στην επιστροφή ;)

Ελπίζω να είναι για καλό μόνο. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια εκδρομη ελαβεν τελος. περασαμε καταπληκτικα για ακομα μια φορα! αν και ειχε λιγο κινησουλα στην επιστροφη. λεπτομεριες το πρωι, γιατι γραφω απο το κινητο ξαπλα στο κρεββατι. ειμαι χωμα!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα και εγω. Περάσαμε πολύ όμορφα.

Να ευχαριστήσω τα παιδιά από Τρίπολη που με φέρανε στην συνάντηση (giatroc_GT, EMS, και ιδιαίτερα τον dGs')

Alexander The Great χάρηκα που σε γνώρισα και εσένα και τον φίλο σου. Είδες που τελικά δεν τρώμε ανθρώπους? tongue.gif

passat_doc: Το παγωτό φοβερό. Συγνώμη αλλά δεν ξέρω πως δεν σε αποχαιρέτησα. Θα τα πούμε σύντομα πάλι ... :o

Χάρηκα που είδα 3 scirocco ^_^:huh: :huh:

Επίσης χάρηκα που είδα πολλά παιδιά που είχαμε να τα πούμε πολύ καιρό. Πάντα τέτοια

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ο σβουρας δεν απομακρυνεται απο το σβουραμαξο, θελει να εχει απο κοντα το A/C

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της εκδρομής. Θα το βρείτε εδώ http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=263

Για ανεβάστε ... ;-)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα ο σβουρας δεν απομακρυνεται απο το σβουραμαξο, θελει να εχει απο κοντα το A/C

Εεμμμμμμ εδω υπαρχει ενας ερωτας μεγαλος tongue.gif . Λοιπον και τα δικα μου σχολια για την εκδρομη..........απαλα τελεια, τι να πρωτοθυμηθω, ολα τα μελη νεους και παλιους που μας τιμησαν με την παρουσια τους, το φαι ;) , τα λικερ/τσιπουρα/ουζα :whistling: , το καφεδακι με θεα του Μπουρτζι τι αλλο!!!!! Ενα μεγαλο Μπραβο στα παιδια που το οργανωσαν :mellow::lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Λοιπωωων άλλη μια εκπληκτική εκδρομή :thumbsup: οπός μόνο το worthy.gif VW Club worthy.gif ξέρει να οργανώνει έλαβε τέλος με πολλά πειράγματα,

(Πανος VR6 Skaraviaios loupakos , scirocco, Ventouris lines ή αλλιώς Vento furious επιβεβαιώσατε τον όρο ΚΑΤΙΝΑ ) thumbsdown.gif πολύ φαγητό new_lol.gif ( Svoura την επόμενη φορά θα πούμε να σου φέρνουν σούβλες όχι μερίδες παραλίγο να φας και της πιατέλες ζωή να χεις τσίμπησες πάλι ) (Πάλι ρεζίλι γίναμε τα λέω εγώ ) sillyhorse1rb5.gif ευτυχώς πριν από 2 χρόνια που είχαμε ξαναπάει δεν μας θυμόντουσαν είχαν βγάλει τις ταμπέλες των επικηρυγμένων …. rtfm.gif και συνεχίζω λέγοντας ευχαριστούμε τα νέα μελοι που μας τίμησαν με την παρουσία τους , new_iloveyou.gif την εκπληκτική ποτοποιία που πήγαμε ( και μας ανεχτήκαν οι χριστιανοί ) με την τεράστια ιστορία και για την πολύ ενδιαφέρουσα ξενάγηση που μας κάναμε λέγοντας μας την ιστορία του ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟΥ ποτού μας, και τελειώνοντας να πω ότι η hearts.gif Δέσποινα :heart: σαλτάρισε από την μουρλα που κουβαλάτε ( με την καλή έννοια ) και χάρηκα που γνώρισα από κοντά κάποια μελοι που δεν ήξερα παρά μόνο μέσο Forum , και κάτι ακόμα , ρε Νικολάκη αυτή η Τζένη τι Νεροχύτης είναι αυτός ρε παιδάκι μου…. :lol::lol:tongue.gif

Ps . Το κοκορετσάκι που περίσσεψε το πήρε κανένας για ένα καθικι το έκρυβε. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπωωων άλλη μια εκπληκτική εκδρομή :thumbsup: οπός μόνο το worthy.gif VW Club worthy.gif ξέρει να οργανώνει έλαβε τέλος με πολλά πειράγματα,

(Πανος VR6 Skaraviaios loupakos , scirocco, Ventouris lines ή αλλιώς Vento furious επιβεβαιώσατε τον όρο ΚΑΤΙΝΑ ) thumbsdown.gif πολύ φαγητό new_lol.gif( Svoura την επόμενη φορά θα πούμε να σου φέρνουν σούβλες όχι μερίδες παραλίγο να φας και της πιατέλες ζωή να χεις τσίμπησες πάλι ) (Πάλι ρεζίλι γίναμε τα λέω εγώ ) sillyhorse1rb5.gif ευτυχώς πριν από 2 χρόνια που είχαμε ξαναπάει δεν μας θυμόντουσαν είχαν βγάλει τις ταμπέλες των επικηρυγμένων …. rtfm.gif και συνεχίζω λέγοντας ευχαριστούμε τα νέα μελοι που μας τίμησαν με την παρουσία τους , new_iloveyou.gif την εκπληκτική ποτοποιία που πήγαμε ( και μας ανεχτήκαν οι χριστιανοί ) με την τεράστια ιστορία και για την πολύ ενδιαφέρουσα ξενάγηση που μας κάναμε λέγοντας μας την ιστορία του ΕΛΛΗΝΙΚΟΤΑΤΟΥ ποτού μας, και τελειώνοντας να πω ότι η hearts.gif Δέσποινα :heart: σαλτάρισε από την μουρλα που κουβαλάτε ( με την καλή έννοια ) και χάρηκα που γνώρισα από κοντά κάποια μελοι που δεν ήξερα παρά μόνο μέσο Forum , και κάτι ακόμα , ρε Νικολάκη αυτή η Τζένη τι Νεροχύτης είναι αυτός ρε παιδάκι μου…. :lol::lol:tongue.gif

Ps . Το κοκορετσάκι που περίσσεψε το πήρε κανένας για ένα καθικι το έκρυβε. :whistling:

Και που να δεις τι εγινε στο γυρισμο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε πειραζει φιλε Σπυρο... :lol: Ημουν πολυ βιαστικος και γι αυτο ισως. Εξαλλου θα τα πουμε εμεις καμια μερα Τριπολη(ξερεις εσυ) :lol::D

Οσο για το παγωτο χαιρομαι που σας αρεσε αν και με τοσες γευσεις ειναι πλεον θεμα γουστου :lol:

Οπως ειπε και ο dGs το παγωτο ηταν "πολυ μπροστα". :D

Edited by passat-doc
Link to comment
Share on other sites

καταρχας να πω οτι σαν πρωτη εκδρομη μου με το φρενοκομειο περασα πολυ ομορφα! αν μας αφηνε και ο σβουρας να φαμε κατι θα ηταν ολα τελεια! τα σβουριξε ολα.....καλα να εισαι ρε φιλε και να τρως και τα διπλα!!!

λοιπον τις φωτογραφιες τις εδωσα στον Ιωαννη Ντουμα να τις ανεβασει εδω, εγω περιμενω το ΟΚ να τς ανεβασω στο Facebook! Μανωλη στη φωτο με το γυφτακι εισαι ολα τα λεφτα!!!! :lol: :lol:

Edited by Scirocco08
Link to comment
Share on other sites

καταρχας να πω οτι σαν πρωτη εκδρομη μου με το φρενοκομειο περασα πολυ ομορφα! αν μας αφηνε και ο σβουρας να φαμε κατι θα ηταν ολα τελεια! τα σβουριξε ολα.....καλα να εισαι ρε φιλε και να τρως και τα διπλα!!!

λοιπον τις φωτογραφιες τις εδωσα στον Ιωαννη Ντουμα να τις ανεβασει εδω, εγω περιμενω το ΟΚ να τς ανεβασω στο Facebook! Μανωλη στη φωτο με το γυφτακι εισαι ολα τα λεφτα!!!! :lol: :lol:

Εγω να δεις τι φωτο. εχω να ανεβασω στο αλμπουμ :D ( βαζει φωτια στο σπιτι μας...... :lol: )

Υ.Γ Και να φανταστεις οτι το κοκορετσι τελικα δεν το....τιμησα tongue.gif .

Link to comment
Share on other sites

καταρχας να πω οτι σαν πρωτη εκδρομη μου με το φρενοκομειο περασα πολυ ομορφα! αν μας αφηνε και ο σβουρας να φαμε κατι θα ηταν ολα τελεια! τα σβουριξε ολα.....καλα να εισαι ρε φιλε και να τρως και τα διπλα!!!

λοιπον τις φωτογραφιες τις εδωσα στον Ιωαννη Ντουμα να τις ανεβασει εδω, εγω περιμενω το ΟΚ να τς ανεβασω στο Facebook! Μανωλη στη φωτο με το γυφτακι εισαι ολα τα λεφτα!!!! :lol: :lol:

Τώρα που είπες Ντουμας, Γιάννη πως θα δούμε τα βιντεακια που τράβηξες???

Link to comment
Share on other sites

Η πρώτη μου συνάντηση στο club και πραγματικά περάσαμε υπέροχα ! Καλά το golfaki μου 1η μούρη παντού tongue.gif τς τς τς, χάρηκα που σας γνώρισα και Σπυράκο σε περιμένω Τρίπολη μόλις παραλάβεις την νεκροφόρα σου για εκτεταμένη περιήγηση!

Link to comment
Share on other sites

καταρχας να πω οτι σαν πρωτη εκδρομη μου με το φρενοκομειο περασα πολυ ομορφα! αν μας αφηνε και ο σβουρας να φαμε κατι θα ηταν ολα τελεια! τα σβουριξε ολα.....καλα να εισαι ρε φιλε και να τρως και τα διπλα!!!

λοιπον τις φωτογραφιες τις εδωσα στον Ιωαννη Ντουμα να τις ανεβασει εδω, εγω περιμενω το ΟΚ να τς ανεβασω στο Facebook! Μανωλη στη φωτο με το γυφτακι εισαι ολα τα λεφτα!!!! :angry:<_<

θα τις ανεβάσω πιο μετά μαζί με τις δικές μου....

Τώρα που είπες Ντουμας, Γιάννη πως θα δούμε τα βιντεακια που τράβηξες???

στο you tube από αύριο.....χιχιχιιχιχ....θα σας δώσω τα ανάλογα info

ΜΙΑ ΧΑΡΑ η εκδρομούλα μας όπως πάντα με το απαραίτητο κομβόι να τραβάει τα βλέμματα σε κάθε μας πέρασμα.....

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στους Gravedigger & Σπύρο που ήρθανε από πιο μακρυά και μας τίμησαν με την παρουσία τους...

Πολύ φαί,αρκετό κλαρίνο στην ταβέρνα (λόγω μιας βάπτισης), αρκετά καλά στην ξενάγηση μας στην ποτοποιία ΚΑΡΩΝΗ (όπου ευχαριστούμε πολύ την 4η και την 5η γενιά :lol::angry: ) και τέλος ένα freddo στο μπούρτζι για να κλείσει η ημέρα όμορφα και ωραία...

Έτσι απλά και ωραία περνάμε στις εκδρομούλες μας....Γι αυτό όσοι δεν μπόρεσαν να ρθουν ας μην λείψουν από τις επόμενες συναντήσεις μας....

Link to comment
Share on other sites

κάτσε λίγο να ξαποστάσουμε ρε ψηλέ.....εγώ θα τα βάλω το βράδυ....αναμένετε λοιπόν....... tongue.giftongue.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.