Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

"Βόλτες" εκτός Θεσσαλονίκης...

Recommended Posts

Έχουμε 5 μέτρα αμάξια, με χώρους για 17 άτομα και γυρίζουμε γύρω-γύρω μέσα στην πόλη! Δεν πάμε κανένα μίνι ταξιδάκι να ξεπιαστούν και λίγο? Ο καιρός έχει ανοίξει για τα καλά, όπως και η Εγνατία οδός. Η Καβάλα έχει γίνει 1 ώρα δρόμος. Δεν πάμε μια Κυριακή μαζί με τα άλλα μας μισά ένα κονβόι μέχρι την Καβάλα να φάμε, να γνωρίσουμε και τον Πάνο από κοντά? Περιμένω προτάσεις!... :lol:

ΥΓ: Οι των ΚΑΠΗ Συκεών που τριγυρνάνε με δίκυκλα κι έχουν να πάρουν το Passat για 15 μέρες, να κάνουν ένα κρύο ντουζ να συνέλθουν! Μαύρη πέτρα ρίξανε! tongue.gif

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Ο Πάνος στην Κομοτηνή είναι.¶ρα θα πάμε στο Πόρτο-Λάγος για ψάρι και θα τον συναντήσουμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε παιδια,αντε αν μπορουμε να το κανονισουμε να βρεθουμε.Και Καβαλα ερχομαι αν θελετε να μοιρασουμε τον δρομο στη μεση και απο δω μια ωριτσα ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πάνος στην Κομοτηνή είναι.¶ρα θα πάμε στο Πόρτο-Λάγος για ψάρι και θα τον συναντήσουμε εκεί.

Ε, καλά, δεν θα κουβάληθουμε 5-6 αυτοκίνητα έξω από το σπίτι του Πάνου!!!! Ας κάνει και αυτός κανένα χιλιόμετρο!! tongue.gif Φυσικά το ότι διάλεξα την Καβάλα για σημείο συνάντηση υπονοούσε ότι θα έρθει ο Πάνος από την Κομοτηνή! Δεν έγινε αντιληπτός? :lol: Σιγά την διαδρομή! Όσο θα κάνουμε κι εμείς από Θεσ/νίκη. Ε Πάνο? :D

Ξεκινάμε μια μέρα κατά τις 12:00, 13:00 θα είμαστε Καβάλα, στην χειρότερη 14:00 θα τρώμε. Κατά τις 17:00 θα πίνουμε τον καφέ μας, 20:00 το αργότερο θα είμαστε πίσω... :rolleyes:

Από Καβάλα ξέρει κανένας για να μην ψαχνόμαστε? (όσον αφορά κανένα καλό μαγαζί για φαγητό/καφέ)...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ το συζητάς? Δεν ειναι και τίποτα η Καβαλα,σιγα τη διαδρομη.Αντε να μπορεσουμε να βρουμε μια μερα ολοι μαζι για να βρεθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε ! οικογενειάρχες άνθρωποι και οργανώνετε εκδρομές και εμείς φτερό στον άνεμο ούτε μια βόλτα δεν μπορούμε να κανονίσουμε! Μήπως να πάω να πάρω κανένα passat tsi ?

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε ! οικογενειάρχες άνθρωποι και οργανώνετε εκδρομές και εμείς φτερό στον άνεμο ούτε μια βόλτα δεν μπορούμε να κανονίσουμε! Μήπως να πάω να πάρω κανένα passat tsi ?

Δεν παίρνεις καλύτερο το R36, να το δούμε και από κοντά, γιατί πίξαμε στις φωτογραφίες? tongue.gif

Τι θα γίνει τώρα? Θα πέσει καμιά πρόταση? Τι στο καλό? Όλοι στο 3ήμερο εξαφανιστήκατε?? ;) Μόνο εγώ ήμουν σπίτι μου?... B)

Λοιπόν, θα είναι ημέρα Κυριακή και το πρόγραμμα θα λέει αναχώρηση στις 12:00 και πιθανή επιστροφή στις 20:00. Περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημερομηνία!

1. Νίκος (05/07) - (δεν μπορώ 21/06 και 12/07).

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίρνεις καλύτερο το R36, να το δούμε και από κοντά, γιατί πίξαμε στις φωτογραφίες? tongue.gif

Τι θα γίνει τώρα? Θα πέσει καμιά πρόταση? Τι στο καλό? Όλοι στο 3ήμερο εξαφανιστήκατε?? :cry: Μόνο εγώ ήμουν σπίτι μου?... :cry:

Λοιπόν, θα είναι ημέρα Κυριακή και το πρόγραμμα θα λέει αναχώρηση στις 12:00 και πιθανή επιστροφή στις 20:00. Περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημερομηνία!

1. Νίκος (05/07) - (δεν μπορώ 21/06 και 12/07).

2. Πανος (05/07 ok) - (δεν μπορω 28/06)

4.

5.

6.

7.

Αν και 21 θα επρεπε να ρθουμε ολοι μαζι σπιτι σου,για να μας κερασεις τουρτα.Μια φορα το χρονο εχει γενεθλεια ο Προεδρος. :blink:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by panostok
Link to comment
Share on other sites

Αν και 21 θα επρεπε να ρθουμε ολοι μαζι σπιτι σου,για να μας κερασεις τουρτα.Μια φορα το χρονο εχει γενεθλεια ο Προεδρος. :cry:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Τι? Ε? Ποιός? Πότε ρε παιδιά?.... :blink::lol::lol:

Ρε συ Πάνο, μεταξύ μας αυτά!.... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Πάνο!!!! Και μας κρυβότανε το πουλάκι μου. :whistling: Πρόεδρε δεν τις γλυτώνεις τις σαμπάνιες. :lol: Που να το πάρει χαμπάρι και ο Μικρός,την έβαψες. :lol:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Πως την λένε εκείνη την καλή την γαλλικιά :D ? Αυτή θα μας κεράσεις. Τι στο καλό και καινούριο golfaki και ακόμα δεν το είδαμε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν και 21 θα επρεπε να ρθουμε ολοι μαζι σπιτι σου,για να μας κερασεις τουρτα.Μια φορα το χρονο εχει γενεθλεια ο Προεδρος. :lol:tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif
Μπράβο Πάνο!!!! Και μας κρυβότανε το πουλάκι μου. :whistling: Πρόεδρε δεν τις γλυτώνεις τις σαμπάνιες. ;) Που να το πάρει χαμπάρι και ο Μικρός,την έβαψες. :lol:
Πως την λένε εκείνη την καλή την γαλλικιά :D ? Αυτή θα μας κεράσεις. Τι στο καλό και καινούριο golfaki και ακόμα δεν το είδαμε tongue.gif

new_spam.gifnew_spam.gifnew_spam.gifnew_spam.gifnew_spam.gif

protest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gifprotest.gif

Θα εισηγηθώ στους admins/mods να σας διαγράψουν από το φόρουμ γιατί είστε εκτός θέματος!! Σα δε ντρέπεστε!!! Στο θέμα μας παρακαλώ! Μην γράφετε πράγματα που δεν ενδιαφέρουν τους φίλους της αυτοκίνησης και τους λάτρεις των VW! tongue.gif

"Να φύγετε κύριε, να πάτε αλλού!" (από διαφήμιση) tongue.gif

"Μικρέ" (το λέμε για να χαίρεσαι), όσο για το Golf, είναι κάποιοι που όχι απλά το είδανε, αλλά το είδανε και 2η φορά! ¶λλοι είναι αυτοί που έχουν χαθεί κι έχουμε κάνει μαύρα μάτια!!! tongue.gif

Λοιπόν, κύριοι, στο θέμα μας! Δηλώστε σας παρακαλώ πότε μπορείτε και πότε όχι. Εκτός και αν δεν ενδιαφέρεστε για μια τέτοια εκδρομή. Πάντως, για να γίνω κακός και να σας κάνω να φαίνεστε "γαϊδούρια", εγώ και μόνος μου θα πάω Καβάλα να συναντήσω τον Πάνο! upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

¶ντε κανονισα να αφησω και την γυναικα με το μωρο Κομοτηνη,για όποια Κυριακή μπορέσουμε να κανονισουμε,για να μπορουμε να τα πουμε με την ησυχια μας(ησυχία οχι λογω συζηγου αλλα παιδιου,μιας και ειναι απιστευτο τρελοκομειο και δε θα με αφηνε στιγμη να τα πουμε).

Στην τελική Πρόεδρε κανε χρηση βαθμου.

Link to comment
Share on other sites

¶ντε κανονισα να αφησω και την γυναικα με το μωρο Κομοτηνη,για όποια Κυριακή μπορέσουμε να κανονισουμε,για να μπορουμε να τα πουμε με την ησυχια μας(ησυχία οχι λογω συζηγου αλλα παιδιου,μιας και ειναι απιστευτο τρελοκομειο και δε θα με αφηνε στιγμη να τα πουμε).

Ρε συ Πάνο φέρε την οικογένεια! Θα είμαστε όλοι (μάλλον) με γυναίκες κλπ. Κρίμα είναι να τους αφήσεις Κυριακάτικα στο σπίτι! Εξάλλου εμάς δεν θα μας ξέρει το παιδί και θα ντρέπεται! (λέμε τώρα!) B)

Στην τελική Πρόεδρε κανε χρηση βαθμου.

Στην τελική, αν δω ότι δεν θα συμορφωθεί κανένας, θα υπάρξουν κυρώσεις!

* Αποβολή από τις επόμενες δύο συναντήσεις.

* Κέρασμα των καφέδων στην πρώτη συνάντηση που θα παρεβρεθεί.

* Έλεγχο στην πίεση των ελαστικών και στη στάθμη του λαδιού στα αυτοκίνητα όλων των μελών.

* Ενημέρωση του κηδεμόνα του για την κακή συμπεριφορά.

* Και τέλος να γράψει 100 φορές στο τετράδιο "Θα έρχομαι πάντα στις εκδρομές".

tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Νικολα ακου τι σου λεω αν φερω τον μικρο την κατσαμε,εξω οταν παμε τον κυνηγαω εγω ενω στο σπιτι τον κυνηγαει η μανα του.Εχω δοκιμασει τα παντα.Θα πρεπει να τρεχω συνεχεια.

Εσυ κοιτα να πεισεις και κανεναν αλλο.Δεν ξερω απο που ξεκινατε,αλλα περισσοτερη ωρα θα κανετε για να πατε Cosmos παρα Καβαλα,αν βρειτε στην πολη κινηση,τουλαχιστον αν δε μπορουν τα παιδια να ρθουν Καβαλα απο το πρωι ας βρεθουμε εκει τουλαχιστον για καφε.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι να μην κανονίσουμε τίποτα. Γράψτε ρε παιδιά πότε μπορείτε και πότε όχι. Εγώ άλλαξα το πρόγραμμά μου, για να ταιριάξει με του Γιάννη. Πάνο σε βολεύει κι εσένα στις 12?

Εκδρομή ημέρα Κυριακή και το πρόγραμμα θα λέει αναχώρηση στις 12:00 και πιθανή επιστροφή στις 20:00. Περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημερομηνία!

1. Νίκος (12/07) - (δεν μπορώ 21/06 και 28/06).

2. Πανος (05/07 ok) - (δεν μπορω 28/06)

3. Γιάννης (12/07) - (δεν μπορώ 05/07)

4.

5.

6.

7.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι να μην κανονίσουμε τίποτα. Γράψτε ρε παιδιά πότε μπορείτε και πότε όχι. Εγώ άλλαξα το πρόγραμμά μου, για να ταιριάξει με του Γιάννη. Πάνο σε βολεύει κι εσένα στις 12?

Εκδρομή ημέρα Κυριακή και το πρόγραμμα θα λέει αναχώρηση στις 12:00 και πιθανή επιστροφή στις 20:00. Περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημερομηνία!

1. Νίκος (12/07) - (δεν μπορώ 21/06 και 28/06).

2. Πανος (12/07 ok) - (δεν μπορω 28/06)

3. Γιάννης (12/07) - (δεν μπορώ 05/07)

4.

5.

6.

7.

Ειχα να μπω καιρο στο forum γιατι ελειπα λογω δουλειας.Ναι Νικο νομιζω πως μπορω να το κανονισω.

Edited by panostok
Link to comment
Share on other sites

¶ντε να μαζευόμαστε! Ας γράψουν και οι υπόλοιποι αν μπορούνε. Αλλά και να μη μπορούνε, ας το γράψουν και αυτό, να ξέρουμε στο τέλος πόσοι θα πάμε, για να οριστικοποιήσουμε και την ημερομηνία... Όσο γρηγορότερα τόσο καλύτερα, γιατί σιγά-σιγά θα αρχίσουμε να εξαφανιζόμαστε για διακοπές... ;)

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα είναι να μην κανονίσουμε τίποτα. Γράψτε ρε παιδιά πότε μπορείτε και πότε όχι. Εγώ άλλαξα το πρόγραμμά μου, για να ταιριάξει με του Γιάννη. Πάνο σε βολεύει κι εσένα στις 12?

Εκδρομή ημέρα Κυριακή και το πρόγραμμα θα λέει αναχώρηση στις 12:00 και πιθανή επιστροφή στις 20:00. Περιμένω συμμετοχές και προτάσεις για ημερομηνία!

1. Νίκος (12/07) - (δεν μπορώ 21/06 και 28/06).

2. Πανος (05/07 ok) - (δεν μπορω 28/06)

3. Γιάννης (12/07) - (δεν μπορώ 05/07)

4. Γιώργος (05/07-12/7 δεν μπορώ) ;)

5.

6.

7.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφια αν ειναι να εχουμε απαρτια συμφωνω και γω για Σεπτεμβριο.Για πειτε και σεις...

Link to comment
Share on other sites

Αδερφια αν ειναι να εχουμε απαρτια συμφωνω και γω για Σεπτεμβριο.Για πειτε και σεις...

ΟΚ, κι εγώ μέσα για Σεπτέμβριο... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή η Βόλτα προς Καβάλα θέλει περισσότερο "οργάνωση" για να γίνει, μπαίνει στο ενδιάμεσο μια πιο κοντινή βόλτα, για την επόμενη εβδομάδα!

Πρόταση:

Βόλτα στο Κιλκίς, στον Λόφο, για μπυρίτσα και πιατέλες λουκάνικα (έβαλε φωτιές ο Χρήστος)!! :D

Συνάντηση Πέμπτη 03/09/09 @ Κιλκίς @ 19:00. Για όσους ξεκινήσουν από Θεσ/νίκη και θέλουν να πάμε όλοι παρέα, ραντεβού στον κόμβο μετά το ΤΙΤΑΝ, που βγάζει στον παράλληλο της Εθνικής Οδού στις 18:00 (βλέπε χάρτη).

1. Νίκος (Θεσ/νίκη)

2. merlin_aris (Κιλκίς)

3. peolinio (Κιλκίς)

4.

5.

6.

7.

8.

90802196.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.