Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Ποιο ήταν; Το 3λιτρο;

Nτεν ξέρω :p

Ήμασταν στην δεξιά γιατί δεν είχαμε πολύ βενζίνη και ο bmwδάκιας είχε ορεξούλες...

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε τελικα με το ΤΤ ???

Δεν άνοιξαμε κάν,ούτε που εμφανίστηκε.

Πεμπτη παρασκευη θα πάμε μια βόλτα απο Ο.Χ μηπως βρουμε κατι στα αλογα του cupra....

Υ.Γ Σε dsg 7,μπορει να μου πει καποιος ένα καλο ξεκινημα?

Όλοι οι φιδέμπορες εδώ μαζεύτηκαν

?

Link to comment
Share on other sites

Δεν άνοιξαμε κάν,ούτε που εμφανίστηκε.

Πεμπτη παρασκευη θα πάμε μια βόλτα απο Ο.Χ μηπως βρουμε κατι στα αλογα του cupra....

Υ.Γ Σε dsg 7,μπορει να μου πει καποιος ένα καλο ξεκινημα?

Δύσκολα θα το ξεκινήσεις!

Να έχεις καλά λάστιχα και μετά την δευτέρα θα φανεί η δύναμη του αμαξιού!

Ο λόγος που δεν έχει καλή εκκίνηση είναι γιατί η πρώτη σχέση ειναι κοντή σε σχέση με το manual και απο την δύναμη που έχει την κατεβάζει για πλάκα!

Με λίγα λόγια τζάμπα τρως λάστιχο απο εκκίνηση!Roll Only!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ή έχετε βενζινά πατέρα εσείς ή πληρώνει κάποιος αρκετά συχνά τις αταξίες σας

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ή έχετε βενζινά πατέρα εσείς ή πληρώνει κάποιος αρκετά συχνά τις αταξίες σας

xaxaxaxaaxaxa 15.500 χιλιάδες χιλιόμετρα απο 10 περίπου δεκεμβρίου μέχρι σήμερα:)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα, αφού δεν σας έχει επηρεάσει εσάς η τιμή της βενζίνης, κάφτε τα όλα και ευχαριστιθείτε το στους άδειους δρόμους !

Link to comment
Share on other sites

Δεν άνοιξαμε κάν,ούτε που εμφανίστηκε.

Πεμπτη παρασκευη θα πάμε μια βόλτα απο Ο.Χ μηπως βρουμε κατι στα αλογα του cupra....

Υ.Γ Σε dsg 7,μπορει να μου πει καποιος ένα καλο ξεκινημα?

?

Μήπως να περάσω από Πέμπτη βράδι από ΟΧ, για να παίξουμε;

Link to comment
Share on other sites

τσάι κεράστηκε κόκκινο yaris του 2000, νομίζω το πρώτο που είχε βγει, με εξάτμιση και 3 ατομα μέσα.. εγώ μόνος και δώσαμε απο 4άρτες .. στα 160 είχαμε καμιά κολώνα διαφορά..

Link to comment
Share on other sites

τσάι κεράστηκε κόκκινο yaris του 2000, νομίζω το πρώτο που είχε βγει, με εξάτμιση και 3 ατομα μέσα.. εγώ μόνος και δώσαμε απο 4άρτες .. στα 160 είχαμε καμιά κολώνα διαφορά..

Mόοοοονο?

Mist ετοιμάσου,πέμπτη φέυγω διακοπές και θα έχει πλούσιο βιντεοφωτογραφικό υλικό απο τσάγια στην εθνική.

Link to comment
Share on other sites

Τι να ευχηθώ ;

Ωραία τα ανοίγματα αλλά να προσέχετε...

Link to comment
Share on other sites

Guest TASOS HN

Με τέτοιες βελτιώσεις μόνο η κακία μάγισσα με την ιπτάμενη σκούπα μπορεί να σταθεί δίπλα στα θεριά που κυκλοφορείτε.

:laugh: :laugh: :laugh:

Πιστεύω ούτε δίπλα στο παρακάτω δεν στεκόσαστε

mariosskoupaprogrammaek.jpg

Edited by HN1984
Link to comment
Share on other sites

ΛΛΛΛΛΛΛΕπονν....

Σας γραφω απο την πανεμορφη βολαρα...

Χθες λεπον φευγουμε απο την καφετερια και βλεπουμε να περναει λευκο opc,το κυνηγαμε κανα 5 λεπτο στον αλμυρο και φτανει εξω απο το σπιτι του,παμε διπλα του,και του λεμε να ανοιξουμε,λεει ναι και φευγουμε.

Παμε περιφεριακο

Απο σταση=1.5 αμαξι

Απο ρολλ δευτερες 40 ο κολλητος μου εβαλε 3η αντι για 2α και φαγαμε 5 αμαξια..

Μιλαμε χαιρετιομαστε φευγουμε παμε στο βιντε κλαμπ.

Μπαινουμε μεσα και ερχεται ενα παιδι και πιανει συζητηση για το cupra,διαλεγουμε 2 ταινιουλες,μολις παμε να βγουμε εξω 3 citroen saxo απο εξω μαρσαραν....

Ανοιγει παραθυρο και λεει "παμε περιφεριακο για το χαβαλε μας"

Φτανουμε,και ανοιγουμε με citroen saxo vts,ατμοσφαιρα,αλλα οπως ειπε "φοραει της παναγιας τα ματια".

Απο σταση φαγαμε μισο αμαξι.

απο ρολλ φαγαμε 2 αμαξακια...

στην εθνικη chevrolet camaro ενα θυριο,μας κουναγε μαντηλι στα 200+.

Επαιται συνεχεα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γυρισα και έκατσα στην καρεκλίτσα μου...

Τσακάτε και το βίντεο με το opc!

Στην επιστροφή για αθήνα

opel corsa opc γαλάζιο έκανε την πάπια στις "προκλήσεις",και ηρθε να χωθεί να προσπεράσει πο@στικα στις στροφες στην υλική,έφαγες ένα s και κατέβασμα σε 4ή και ήρθες στα ίσια σου.

Citroen c2 vts,μικρέ ο κουβάς με τα 200 ήταν έτοιμος να πετάξει,ήθελες παιχνίδάκια αλλά βενζίνη γιόκ.

Skoda octavia 5 tsi,στην πελασγία πλησιάζες προφυλακτήρα,στην στυλιδα,προσπαθούσες να περάσεις άλλα δεν το είχες,πριν το μακεδονία πάτησες σανίδα αλλά καπου μετα τα 200 έψαχνα τον καθρέφτη,εντάξει,μετά περασες γιατί μπήκαμε για καφέ.

Σε κάνα 10ήμερο θα ανέβουμε βόλο μόνο και μόνο για την ρεβάνς με το saxo.

Link to comment
Share on other sites

Guest TASOS HN

Με όλη την κατανόηση, τουλάχιστον κατέβασε τα βίντεο με τα ποδήλατα , γιατί θα μπερδευτεί κάποιος και θα νομίσει ότι δεν είσαι καν συνοδηγός και ότι οι «κόντρες» είναι επιπέδου λούνα—παρκ και παιδικού σταθμού.

Δίπλωμα έβγαλες ;;;;;;

Υγ εδώ που τα λέμε αλλά περίμενα και αλλά παρουσίασες.

«Ώδινεν όρος και έτεκεν μυν», πολύ κακο για το τίποτα. Κάτι φώτα για κάποια λίγα δευτερόλεπτα.

Την επόμενη άντε και υπερπαραγωγή.

Ζηλεύω, φαίνεται; :search:

Link to comment
Share on other sites

Με όλη την κατανόηση, τουλάχιστον κατέβασε τα βίντεο με τα ποδήλατα , γιατί θα μπερδευτεί κάποιος και θα νομίσει ότι δεν είσαι καν συνοδηγός και ότι οι «κόντρες» είναι επιπέδου λούνα—παρκ και παιδικού σταθμού.

Δίπλωμα έβγαλες ;;;;;;

Υγ εδώ που τα λέμε αλλά περίμενα και αλλά παρουσίασες.

«Ώδινεν όρος και έτεκεν μυν», πολύ κακο για το τίποτα. Κάτι φώτα για κάποια λίγα δευτερόλεπτα.

Την επόμενη άντε και υπερπαραγωγή.

Ζηλεύω, φαίνεται; :search:

Οχι,οι ποδηλατάρες μένουν εκεί:p

Όχι δίπλωμα δεν έβγαλα,σεμτρέμβριο,για αυτό είμαι και συνοδηγός,τι θα κάνουμε παρανομίες?:D

Όσο για το βίντεο,βράδυ,με 3 mega pixel,πολλά θες:D

Σε κάνα 10 ήμερο που θα υπάρχουν ρεβανς θα δω μηπως παμε μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Με όλη την κατανόηση, τουλάχιστον κατέβασε τα βίντεο με τα ποδήλατα , γιατί θα μπερδευτεί κάποιος και θα νομίσει ότι δεν είσαι καν συνοδηγός και ότι οι «κόντρες» είναι επιπέδου λούνα—παρκ και παιδικού σταθμού.

Δίπλωμα έβγαλες ;;;;;;

Υγ εδώ που τα λέμε αλλά περίμενα και αλλά παρουσίασες.

«Ώδινεν όρος και έτεκεν μυν», πολύ κακο για το τίποτα. Κάτι φώτα για κάποια λίγα δευτερόλεπτα.

Την επόμενη άντε και υπερπαραγωγή.

Ζηλεύω, φαίνεται; :search:

Ενταξει χλρωσε. Σε καποιους αρεσε σε καποιους οχι. Οτι δν μας αρεσει απλα δνε το κοιταμε :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγώ μετά από καιρό. Γυρνώντας από θεσσαλονίκη πριν δύο μέρες και ενώ πηγαίνω με cruise control με 120χλμ (μαμα συνοδιγος) βλέπω από πίσω χαμηλωμενο αμάξι με ξενον να πλησιάζει γρήγορα. Ανεβαζω ταχύτητα στα 160 και με πλησιάζει ένα όμορφο bmw z4coupe 3,000cc 2007 μοντέλο με θεσσαλονικιοτικες πινακιδες . Ωραίο αμαξι και το οδηγούσε νεαρος με όρεξη για παιχνιδια. Με έκτη ταχυτητα άρχισε το παιχνιδη από τα 160χλμ. Τον ξεκολουσα εύκολα λόγο ροπης όχι υπερβολικά όμως. Το Ζ πήγε μέχρι 250χλμ αλλά μετά λόγο ποιο μεγάλης τελικης τον άφηνα,μέσα στην απορία και χαρά ο οδηγός του Ζ4 Κοβο ξανά στα 150χλμ και κατέβαζω τετάρτη ......:-)Κάνω ένα ανοιγμα μέχρι τα 230και το Ζ4 ήτανε αρκετά πίσω. Βγάζω φλας ποιο κάτω με περνάει ούτε αλαρμ άνοιξε ούτε κόρνα πάτησε όπως άλλοι . Τζάμπα το κερασμα ....;)

Link to comment
Share on other sites

bmw?τι να κλάσουν αυτά ρε σύ cjgeorgio?α ρε πασσατάρα τρέλα...

Πέμπτη βράδυ θα πάω μοναξιά.

Ερώτηση.

Seat ibiza fr με 3071 340 αλόγα κάθεται δίπλα στο evo του ξάδερφου (450ps?) απο ρόλλ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.