Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Αν παρεις σωστό TSI δεν καιει λαδια ... μιλαω για 160αρι και 122αρι. Τα 180αρια καινε .. Golf/Scirocco δεν υπαρχει ατομο να εχιε θεμα με λαδια.

Και ολοι εχουμε δει που μπορει να φτάσει αυτο το μοτερ κλειστό(320 αλογα του midkin)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχχα εγω οταν τρεχω εχω και καμια βαλιτσα συνηθως μεσα χαχαχααχα....

Link to comment
Share on other sites

ΤΩΡΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΝΑ ΚΟΥΠΕΡ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΜΟΥ ??? Περασαν 3 χρονια απο τοτε που με "δουλευατε" οτι δν τα περναω!

(Εχει πλακα να με περνανε παλι τα γ@μιδια)

ΕΚΑΝΕΣ UPDATE?????????????????????????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Έχεις λυσάξει με τα λάδια, έχεις δει 1 golf ή scirocco να καίει λάδια???

Εντάξει ρε μαλάκα,δεν καίει το golf,καίει το polo,δεν καίει το scirocco,καίει το cupra......TSI δεν ειναι αυτά?????????

Εγώ ξέρω ρε οτι μου αποκαλούν την θρησκεία φριτέζες,εξαιτίας των λαδιέρων.

Για αυτό,only 20vt

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ρε μαλάκα,δεν καίει το golf,καίει το polo,δεν καίει το scirocco,καίει το cupra......TSI δεν ειναι αυτά?????????

Εγώ ξέρω ρε οτι μου αποκαλούν την θρησκεία φριτέζες,εξαιτίας των λαδιέρων.

Για αυτό,only 20vt

Εσύ έλεγες ότι το cupra δεν έκαιγε...

Link to comment
Share on other sites

Εσύ έλεγες ότι το cupra δεν έκαιγε...

Δεν καίει ρε το συγκεκριμένο,ούτε σταγόνα,δεν ξέρω τι κωδικό έχει,δεν καίει σταγονα λέμε....

Ποσα αλλα cupra ομως καινε?

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου μετά από 20.000 χλμ μου έκαψε 300-500ml...

Όλα τα αμάξια δικαιολογούντε άμα κάψουν λίγο λάδι μετά και από συχνώ ξέσκισμα.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου μετά από 20.000 χλμ μου έκαψε 300-500ml...

Όλα τα αμάξια δικαιολογούντε άμα κάψουν λίγο λάδι μετά και από συχνώ ξέσκισμα.

Δεν μιλώ για φυσιολογική κατανάλωση,μιλώ για μπετόνια με λάδι :D

Τέλος πάντων,απροβληματιστα να ναι γιατι δεν ειναι καιροι για συνεργεια.....

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα παω συνεργείο για να αλλάξω μια λάμπα πίσω ποριας.. Το έχουν θέμα τα cc να την καίει... 1φορά τον χρόνο...:)

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο μεγάλο πρόβλημα η λάμπα...

Άνετα σου κόβει 50 άλογα :p

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ρε έχει έναν μήνα η @ουτάνα μια σβήνη μια ανάβη. Δεν έχει κοπεί καλά είναι ετοιμοθάνατη..

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλώ για φυσιολογική κατανάλωση,μιλώ για μπετόνια με λάδι :D

Τέλος πάντων,απροβληματιστα να ναι γιατι δεν ειναι καιροι για συνεργεια.....

Είχαν ένα θεματάκι με τα ελατήρια πιστονιών μια παρτίδα γι' αυτό η μεγαλύτερη κατανάλωση και

κάποιες αστοχίες που παρατηρήθηκαν. Συνήθως στο πλάι στα πιστονάκια είχαμε ζημιά.

Αλλά απόσο γνωρίζω όλες οι αντιπροσωπίες έκαναν ανακατασκευή μοτέρ ή αλλαγή με νέο στα πλαίσια της εγγύησης

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήπια Τσαγκάκι απτό γκολφ μετά 525 άλογα το άσπρο που είχε παρουσιαστεί στοπ αουερ τεχνικς το προηγούμενο μήνα....μόνο δευτέρα μπορούσα να μείνω κοντά του...χαχαχατετρακινητο αυτό....με έσκισε για πλάκα...τουλάχιστον πήρα τη κουβέντα παει παρά πολύ καλά για κο4,ο Σπύρος είχε 2781 τουρμπινα+μεθανολες και πολλα αλλα....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήπια Τσαγκάκι απτό γκολφ μετά 525 άλογα το άσπρο που είχε παρουσιαστεί στοπ αουερ τεχνικς το προηγούμενο μήνα....μόνο δευτέρα μπορούσα να μείνω κοντά του...χαχαχατετρακινητο αυτό....με έσκισε για πλάκα...τουλάχιστον πήρα τη κουβέντα παει παρά πολύ καλά για κο4,ο Σπύρος είχε 2781 τουρμπινα+μεθανολες και πολλα αλλα....

Τέτοια να ακούμε... Το παιδί που έχει αυτό το αμάξι να φανταστώ δεν ασχολείτε με το club..

Θα ήθελα να δω ένα CC R36 Big Turbo......

Link to comment
Share on other sites

χαχα αστεια λες....τα μικρα εμεις ασχολουμαστε...αυτον τον παρακαλαγανε να εκπροσωπησει απρ και ετσι που δεχτηκε της κερκυρας ομως...και οχι αθηνας..παρουσιασεις κτλ ειναι 1 γκολφ καθαρα σε αξια τα εχτρα που εχει πανω....κανα κοκκαλο θα παρω απο εκει....

και ακουγεται κοντρα με εβο 10 η 9 εν απο τα δυο στα 750 αλογα...να δουμε πως θα παει....στα σκαρια

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Μιας και έρχεται ωραίο 5ήμεράκι(28ή:D) για βόλο,θα επανέλθω σίγουρα με κάποια πατηματάκια:D

Τυχόν πατήματα με 5 άτομα+φούλ πόρτμπαγκαζ θα αναφερθούν συνοδευόμενα απο βίντεο:D

Link to comment
Share on other sites

Σημερα με έκανε βόλτα ένα παιδί με toyota starlet glantza 300 άλογα.. Με μακρύ σαζμάν.

Παιδιά τρόμαξα.. Λέω θα φύγουμε σε κανένα χωράφι. 910 κιλά αμάξι μόνο δύο μπάκετ μπροστά και να τα νιώθεις και να τα ακούς όλα.

καλό πέταγμα απο ρολαριστα 2-3. μεχρι τα 200 κοντερ παει καλα. 240 λεει τελικιαζει.

Με φευγει αλλά όχι πολύ. δηλαδή ρολαριστά χιλιομετρο λιγο μπροστα και αν το κανουμε dratimes οπως στην ρωσσια 1 μιλη ειμαι μπροστα.

αλλα εδω στο Ελλαδισταν τρεχουμε κοντρες μονο απο σταση 300 μετρα η 400 ξεχασα... 8)

Link to comment
Share on other sites

ενα μιλι δεν παιζει που να χτυπιεσαι....θα σπασουν πολλα ετσι και το καναμε αυτο.....πρεπει να ειναι πολυ ζορι για την μηχανη να τελικιαζει και να το κραταει για τοσο πολυ...μονο τα σοβαρα φτιαγμενα θα ηταν ανετα οχι αυτα που κυκλοφορουν στο ελλαδισταν.για σκεψουν τελικες 280+μπορει και 300....μετα κρακ...

Link to comment
Share on other sites

ενα μιλι δεν παιζει που να χτυπιεσαι....θα σπασουν πολλα ετσι και το καναμε αυτο.....πρεπει να ειναι πολυ ζορι για την μηχανη να τελικιαζει και να το κραταει για τοσο πολυ...μονο τα σοβαρα φτιαγμενα θα ηταν ανετα οχι αυτα που κυκλοφορουν στο ελλαδισταν.για σκεψουν τελικες 280+μπορει και 300....μετα κρακ...

Ε μην μου ΛΕΣ τέτοια..... Αρκετές φορές το πήγαινα τάπα για ώρα όχι τέρμα αλλά πάνω από 250.... Αλλά μετά κόβω να κρυωση.

Καλά 1 μίλι είναι 1600 μέτρα. Δεν είναι υπερβολή.

Τα αμάξι μας δεν είναι ψεύτικα αντέχουν. Παίρνω παράδειγμα από το δικό μου.

Το λιωνεις με προσοχή. Αλλιώς δεν είναι ανάγκη να το πας τέρμα για να το χαλασεις.

40.000 χιλιόμετρα το μοτερ και η τουρμπίνα δουλεύουν καλά. Θα μου πεις δεν είναι και πολλά.

Όσο για τα 300 λίγο δύσκολο να τα ποιασω.. Εκτός αν είχα TTS...

Edited by cjgeorgio
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κοντρα πηγαινετε να κανετε οχι ταξιδι...

σιγα τα πολλα τα αλογα που θελουν τοσα μετρα για να ανοιξουν...ποιο το νοημα να ανοιξεις τοσα μετρα...?

στην κερατεα νομιζω η ευθεια ειναι 1300 μετρα.καποτε γινοντουσαν μερικα πατηματα τοσα μετρα

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κοντρα πηγαινετε να κανετε οχι ταξιδι...

σιγα τα πολλα τα αλογα που θελουν τοσα μετρα για να ανοιξουν...ποιο το νοημα να ανοιξεις τοσα μετρα...?

στην κερατεα νομιζω η ευθεια ειναι 1300 μετρα.καποτε γινοντουσαν μερικα πατηματα τοσα μετρα

Tώρα που ο πάρης έβαλε πρόγραμμα θα έχει πάτημα?????????? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.