Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Guest Rouleman

loipon ναι δυστηχως αλλο η κοντρα και αλλο το φιλικο ανοιγμα...δεν μαρεσει που ο αλλος ισχυριζεται ττ με σφυρηλατα και με υβριδικη..δηλαδη ποιο ττ ειναι αυτο μετα 150 αλογα μαμα η μετα 225 με κινητηρα βam και τις διπλες εξατμισεις...αν ειναι το 225 με κο4 και υβριδικη κιολας πρεπει να ειναι 300+για να μην πω και παραπανω...το σφυρηλατα και 270 δεν στεκει...σε καμια περιπτωση..πως βγηκε δυναμομετρηση στα 270???απο που?

και το αλλο βρε το πασσατ ζυγιζει 2 τονους κοντα το ττ ποσο??? πεστου να ερθει να βαλει μαζι μου ποιο δικαωκρατικα ειναι...αν καταφερω και το φτιαξω και εγω με την πιεση...νεωτερα στην παρουσιαση..

Η απαντηση ειναι εδω. Φανταστητε αν τα 150αρια περνουν maximun 70 αλογα με περηφερειακα και προγραμμα, ενα 225 θα ξεφυγει τα 300 και μαλλον ειναι ποιο ελαφρυ και απο το cc, αλλο σασμαν, αλλα λαστιχα ολα παιζουν ρολο.

Το σιγουρο ειναι οτι δεν ειναι 270, αλλιως ποιος ο λογος να το κανει σφυριλατο.

Link to comment
Share on other sites

Αναφέρθηκε ότι το tt δούλευε με χαμηλή πίεση. Τώρα πόσο αλήθεια είναι αυτό δεν το ξέρω, απλώς το αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

Ας κανω ενα δυναμικο come back , οι παλιοι με θυμουνται , οι νεοι ας με μαθουν!

Επειδη ακουσα ενα σωρο ανακριβιες , ας διαφωτισουμε λιγο το θεμα! το ΤΤ ειναι τετρακινητο με τα 225 , φοραει K04 με billet φτερωτη μπροστα, εχει θεματακια και ακομα δεν εχει ρυθμιστει πληρως . Δεν εχει ουτε boost controler , ουτε καμια μπουκαλα ... πριν δεκα μερες δυναμομετρηθηκε 269ps , με μια καμπυλη που κρατουσε 260ps μεχρι τον κοφτη, με 42 κιλα ροπης περιπου!

Υ.Γ. Στεφανε η πιεση φαινεται ξεκαθαρα ...

425656_4992457220122_558561830_n.jpg

καλές γιορτές !

Edited by G0lfakias1983
Link to comment
Share on other sites

Ας κανω ενα δυναμικο come back , οι παλιοι με θυμουνται , οι νεοι ας με μαθουν!

Επειδη ακουσα ενα σωρο ανακριβιες , ας διαφωτισουμε λιγο το θεμα! το ΤΤ ειναι τετρακινητο με τα 225 , φοραει K04 με billet φτερωτη μπροστα, εχει θεματακια και ακομα δεν εχει ρυθμιστει πληρως . Δεν εχει ουτε boost controler , ουτε καμια μπουκαλα ... πριν δεκα μερες δυναμομετρηθηκε 269ps , με μια καμπυλη που κρατουσε 260ps μεχρι τον κοφτη, με 42 κιλα ροπης περιπου!

Υ.Γ. Στεφανε η πιεση φαινεται ξεκαθαρα ...

καλές γιορτές !

καλως τον
Link to comment
Share on other sites

Ενώ όλοι λένε το post θα σβηστεί από το άλλο το φόρουμ τι κάναν στο τέλος?

Το κλειδώσαν και δεν το σβήσαν..

Πάλι ψέματα.. Τι να κάτσεις να πεις με αυτά τα άτομα?

Δεν κάνουν αυτό που λένε και περιμένουν να τους πάρει κάποιος στα σοβαρά.

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε να σβηστεί , δεν ειναι στο χερι μας ...

Μιλας εσυ ρε Γιωργο για ψεμματα , οταν αναφερεις για boost controler οτι ειχε το ΤΤ ,για χαμηλες πιεσεις και ιστοριες, για lag της Κ04 ( σε λιγο θα μας πεις οτι απο αλλαγη σε αλλαγη επεφτες εκτος φασματος) , για σπινιαρισμα 3ης ( λαγκαρει τελικα ή σπινιαρει ) , για αναμενο κλιμα , για 95αρα βενζινη , για αναμενα θερμενομενα καθισματα ...

Πας για πατημα ... δε πας βολτα ...

Λες ολα αυτα και χαρακτηριζεις μετα τους αλλους αμυαλους και βλακες? ο καθενας κρινεται απο τα λεγομενα του!

Link to comment
Share on other sites

Απειροι Γιωργηδες του φορουμ χαλαρωστε κ μην χαλατε την ζαχαρενια Χριστουγεννιατικα...

Ti να πρωτοσχολιασω τωρα

Ενώ όλοι λένε το post θα σβηστεί από το άλλο το φόρουμ τι κάναν στο τέλος?

Το κλειδώσαν και δεν το σβήσαν..

Πάλι ψέματα.. Τι να κάτσεις να πεις με αυτά τα άτομα?

Δεν κάνουν αυτό που λένε και περιμένουν να τους πάρει κάποιος στα σοβαρά.

Συνπονοματε Νο1,μπορει να εχεις δικιο αλλα καπου το εχασες..Απο την στιγμη που δε συμφωνεις με οσα γραφτηκαν ζητα ηρεμα να σταματησει η συζητηση αναφεροντας τους λογους που δεν θεωρεις εγκυρο το <<πατημα>> (αν μπορει να χαρακτηριστει πατημα υπο τετοιες συνθηκες) ..Απο τη στιγμη που αρχιζεις το "στολισμα" με το πρωτο ποστ,δειχνεις οτι χανεις το δικιο..Ζητας σεβασμο αλλα σεβασου κ εσυ..Οτι κ να λεει ο καθενας δεν μειωνει το αμαξι σου γτ ειναι γ@μ@το κ παει μπαλα ( CC love :give_rose::wub::heart: ) Γνωμη μου,διορθοσε τυχον προβλημα στο αμαξι κ κανε καινουριο πατημα,διαφορετικα μη δινεις σημασια γτ χαλιεσαι αδικα

Υγ. προσωπικα πιστευω οτι με μαπα λαστιχα,3 ατομα μεσα,energopoiuhmeno clima κ κυριως απο 3ες 70 το χαντακωσες το αμαξι (ουτε τα cupra-polo gti δεν πατανε τοσο χαμηλα me to dsg)..Εσυ ομως ξερεις καλυτερα..

ας γραψω και εγω μετα απο πολυ καιρο μια προσωπικη μου κοντρα σημερα το βραδυ καθως γυρναγα σπιτι πετυχα μπροστα μου σε φαναρι ενα seat leon 1.8 turbo αυτο με τα 160 αλογα λοιπον του αναβοσβησα τα φωτα και τα αλαρμ και ημουνα στο φαναρι απο πισω γτ διπλα του ειχε αλλο αυτοκινητο μολις αναψε το πρασινο φυγαμε χωθηκα στο πλαι του μετα τα 60 χιλιομετρα που ειχα και μεχρι τα 90 χιλιομετρα τον περασα και μεχρι τα 140 χιλιομετρα ητανε πισω μου εναμιση αυτοκινιτο μετα ερχεται παλι διπλα μου στο επομενο φαναρι μου λεει φιλε μου δεν γινεται να χανω μαλλον εισαι το gti to polo και του λεω οχι απλα ειμαι βελτιωμενος παρα πολυ θελεις να ανοιξουμε αλλη μια τωρα που ειμαστε και διπλα διπλα και μου λεει ναι αναβει πρασινο το φαναρι και ξεκιναμε απο την πρωτη παιδια τον ειχα πισω μου δευτερα και τριτη ητανε δυο αυτοκινητα πιο πισω ουτε εγω ο ιδιος δεν το πιστευα οτι τον ειχα ... παιξαμε και μια roll δευτερες και παλι του μοιρασα τσαγακι και μου λεει δεν γινεται να χανω απο to polo 1.2 tsi με τπτ ..και μολις του μοιρασα και το τελευταιο τσαγακι του ειπα το νουσου φιλε μου...να σημειωσω οτι εγω ημουνα δικαβαλος ενω αυτος ητανε μονος του :-)))

Συνονοματε Νο2, πυροβολαει το πολο..Στεκει κ παρα στεκει το πατημα..Το πολο του beckman με αυτα που φοραει δεν θυμιζει σε τπτ πολο 1.2 tsi... Αν υπολογισει κανεις κ την αναλογια kg/hp του πολο κ του λεον,το πολο ειναι καλυτερο..Ενα πλεονεκτημα ακομα τα καινουρια toyo του πολο

2) Λες ότι δεν ήταν 270 αλλά παραπάνω.

Αλήθεια τότε γιατί έριξε μόνο 2 αμάξια σε Corsa πρώτο στάδιο με σφυριά που με το ζόρι φτάνει 250 σκασμένα ;

Συνονοματε Νο3, πιστευεις οτι ειναι λιγα τα 2 αμαξια διαφορα του βαρυ quattro ΤΤ σε ενα opc 250 αλογα?? Εκτος κ αν το tt παει πολυ σφαιρα

Edited by kOrMi-6
Link to comment
Share on other sites

Να πω κάτι για τον Golfakia 1983.

Εκείνο το βράδυ ήταν μέσα στο ΤΤ συνοδιγός δίπλα στο παιδί με το ΤΤ και καλά δεν άκουσε τίποτα από όσα είπαμε.. Ο οδηγός του ΤΤ σαν εξιγιμένο άτομο που είναι (όπως λένε κάποιοι) είπε μεταξύ μας ότι γίνει αλλά από τι φαίνεται δεν υπολόγισε τον ρουφιάνο που είχε δίπλα του που πλέον δεν έχει Golf (το πούλισε) και του αρέσει να ανάβει φυτίλια οπότε άνοιξε την άλλη μέρα ένα θέμα στο www.streetdragster.gr.

Εκεί μέσα στην χαρά και ο οδηγός του ΤΤ που άρχισε να σχολιάζει για το κατόρθωμα του μαζί με τους fan του club μέχρι να μπω εγώ (από λογαριαζμό του Turbomakis1) και να μιλίση και το φιλαράκι μου που είχα συνοδιγό εκείνο το βράδυ και να πούμε τα δικά μας.

Μετά για να δείξουν ότι είναι σωστά άτομα σε εκείνο το forum είπανε θα διαγράψουμε το θέμα.

Από την στιγμή που λες δεν θα διμοσιεύσω τίποτα και πας και ανοίγεις θέμα στο forum δεν ποιάνει η δικαιολογία εγώ δεν άκουσα τίποτα ΑΦΟΥ ΉΣΟΥΝ ΕΚΕΙ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΙΓΟΣ ΣΤΟ ΤΤ. Και άνα ο οδηγός του ΤΤ ήταν σωστός με το που το διμοσίευες θα σου έλεγε μαλάκα είπαμε δεν θα γράψουμε τίποτα τι κάνεις?

Αυτός έκανε το αντίθετο από αυτά που είπε.Συνέχιζε να σχολιάζει.

Τώρα εδώ ποιος είναι ο *μη επιτρεπόμενη λέξη*?

Αντι να διαγραφή το θέμα αυτόι το κλειδώσαν.

Οπότε εχω το κάθε δικαίωμα να λέω ότι θέλω.Γιατί αυτός που λέει ψέματα είναι μια παλιοαδερφάρα και τίποτα άλλο. Σκουλίκια που δεν τα δίνω σημασία στην ζωή μου.

Ατομα απολίτιστα.

Απειροι Γιωργηδες του φορουμ χαλαρωστε κ μην χαλατε την ζαχαρενια Χριστουγεννιατικα...

Ti να πρωτοσχολιασω τωρα

Συνπονοματε Νο1,μπορει να εχεις δικιο αλλα καπου το εχασες..Απο την στιγμη που δε συμφωνεις με οσα γραφτηκαν ζητα ηρεμα να σταματησει η συζητηση αναφεροντας τους λογους που δεν θεωρεις εγκυρο το <<πατημα>> (αν μπορει να χαρακτηριστει πατημα υπο τετοιες συνθηκες) ..Απο τη στιγμη που αρχιζεις το "στολισμα" με το πρωτο ποστ,δειχνεις οτι χανεις το δικιο..Ζητας σεβασμο αλλα σεβασου κ εσυ..Οτι κ να λεει ο καθενας δεν μειωνει το αμαξι σου γτ ειναι γ@μ@το κ παει μπαλα ( CC love :give_rose::wub::heart: ) Γνωμη μου,διορθοσε τυχον προβλημα στο αμαξι κ κανε καινουριο πατημα,διαφορετικα μη δινεις σημασια γτ χαλιεσαι αδικα

Υγ. προσωπικα πιστευω οτι με μαπα λαστιχα,3 ατομα μεσα,energopoiuhmeno clima κ κυριως απο 3ες 70 το χαντακωσες το αμαξι (ουτε τα cupra-polo gti δεν πατανε τοσο χαμηλα me to dsg)..Εσυ ομως ξερεις καλυτερα..

Γιορτές έχουμε γιατί να μην στολίσω???

Είπαν θα διαγράψουν το θέμα και δεν το κάνανε.Αρα είπαν ψέματα το ψέμα τιμωρίτε η με λόγια η με χέρια.

Τους σεβάστικα και δεν με σεβαστίκαν.Αμα με σεβόντουσαν θα κάναν αυτό που είπαν.Είπαν δεν θα ανοίξουν κανένα θέμα και πήγαν και ανοίξαν.

Αρα ποιος δεν σέβετε?

Δεν ασχολούμε με τέτοια άτομα.Δεν θέλω κάν να έχω πάρε δώσε μαζί τους.

Το ξέρω ότι δεν πάτησα σωστά αλλά κάποιοι μέσα στην χαρά τους το πείραν για σωστό πάτημα

Ειπαμε να σβηστεί , δεν ειναι στο χερι μας ...

Μιλας εσυ ρε Γιωργο για ψεμματα , οταν αναφερεις για boost controler οτι ειχε το ΤΤ ,για χαμηλες πιεσεις και ιστοριες, για lag της Κ04 ( σε λιγο θα μας πεις οτι απο αλλαγη σε αλλαγη επεφτες εκτος φασματος) , για σπινιαρισμα 3ης ( λαγκαρει τελικα ή σπινιαρει ) , για αναμενο κλιμα , για 95αρα βενζινη , για αναμενα θερμενομενα καθισματα ...

Πας για πατημα ... δε πας βολτα ...

Λες ολα αυτα και χαρακτηριζεις μετα τους αλλους αμυαλους και βλακες? ο καθενας κρινεται απο τα λεγομενα του!

Θα πάρεις τον τίτλο του Φιδιού για το 2012.

Σπίνιαρε η τρίτη και είχα lag από 3-4 4-5.

Να κριθώ από τα λεγόμενα μου δεν έχω πρόβλημα ο τρόπος που τα λέω σε άλλους αρέσει και σε άλλους όχι.

Απλά δεν λέω ψέματα σε κάποιον από κοντά όπως έκανες εσύ και η παρέα σου.

Link to comment
Share on other sites

Μλκς ακομα γ αυτο μιλατε? Μεχρι κ στο αλλο το κλειδωσαν κ εδω ακομα σκαλωμενοι....?

Τςτςτςτς.... σα δε ντρεπεστε!

Υ.γ Γιωργο.. Αν θες πες στον Μακη να παει να γραψει στο προ(σ)κλησεις να ξαναπατησεις με το αλλο

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

γιωργο εχεις φρικαρει,ηρεμησε οτικαι να ειναι οκ δεν ειναι αναγκη να ριχνουμε επιπεδο και να χαλιωμαστε...εξαλλου ενα πατημα ηταν και στο φιναλε αμα ειναι τοσο αξιας λογου αυτο το πατημα ας κανετα και μια αλλη να δειτε χωρις κλιματισμους....απο εκει και μετα ας σταματησει καπου εδω προτεινω εγω γιατι χαθηκε η μπαλα ....εισαι και οξυθημος και τα περνεις και ευκολα γαμ,ατα....χαλαρα στο κατω κατω ροδες ειναι....δεν ειναι η ζωη μας

καλα χριστουγεννα και καλες γιορτες να εχουμε με υγεια πανω απο ολα....

στελιο θα πεθανεις....θα σου πιω το αιμα..χαχαχαχαχαχαχ ακου εκει ο χιονουλης να μην εχει δυναμη να περασει πανω απο 1.4....γαμησε τα εγω επρεπε να ειχα παει να αυτοκτονησω και με κωλοδακτυλο κιολας αφου δεν καταφερα να πλησιασω του στελιου και θα πρεπει να ειναι και καμια 130 αλογα κατω απο μενα..μιας και χανω πιεση..αλλα για το χαβαλε πατησα ακομη και με το 1.0 μπαρ που παει ο χιονουλης πλεον...στο audi club αμα μπειτε εχει γινει σιριαλ να δουμε τι φταει και κρεμαει το αμαξι απο 1.6 σε 1 μπαρ....τελικα δεχτηκε και προτεινε ενα φιλος απο εκει να με βοηθησει να το βρουμε και μαλλον θα κατεβω λαρισα οπου εχει το συνεργειο και μιλησαμε στο τηλεφωνο και συνεργαζεται με τον κριτωνα μιας και ουτε στο νησι βγαζουμε ακρη και τελικα εβρεθη και αλλο ιδιο στησιμο ακριβως με το ιδιο προβλημα...ολα μα ολα ιδια...χαχαχα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Μλκς ακομα γ αυτο μιλατε? Μεχρι κ στο αλλο το κλειδωσαν κ εδω ακομα σκαλωμενοι....?

Τςτςτςτς.... σα δε ντρεπεστε!

Υ.γ Γιωργο.. Αν θες πες στον Μακη να παει να γραψει στο προ(σ)κλησεις να ξαναπατησεις με το αλλο

Ρεεεεεεε...Διαγραφή είπαν και το κλειδώσαν................ άλλο το ένα άλλο το άλλο................

Στα πούστικα.

Link to comment
Share on other sites

Απειροι Γιωργηδες του φορουμ χαλαρωστε κ μην χαλατε την ζαχαρενια Χριστουγεννιατικα...

Ti να πρωτοσχολιασω τωρα

Συνπονοματε Νο1,μπορει να εχεις δικιο αλλα καπου το εχασες..Απο την στιγμη που δε συμφωνεις με οσα γραφτηκαν ζητα ηρεμα να σταματησει η συζητηση αναφεροντας τους λογους που δεν θεωρεις εγκυρο το <<πατημα>> (αν μπορει να χαρακτηριστει πατημα υπο τετοιες συνθηκες) ..Απο τη στιγμη που αρχιζεις το "στολισμα" με το πρωτο ποστ,δειχνεις οτι χανεις το δικιο..Ζητας σεβασμο αλλα σεβασου κ εσυ..Οτι κ να λεει ο καθενας δεν μειωνει το αμαξι σου γτ ειναι γ@μ@το κ παει μπαλα ( CC love :give_rose::wub::heart: ) Γνωμη μου,διορθοσε τυχον προβλημα στο αμαξι κ κανε καινουριο πατημα,διαφορετικα μη δινεις σημασια γτ χαλιεσαι αδικα

Υγ. προσωπικα πιστευω οτι με μαπα λαστιχα,3 ατομα μεσα,energopoiuhmeno clima κ κυριως απο 3ες 70 το χαντακωσες το αμαξι (ουτε τα cupra-polo gti δεν πατανε τοσο χαμηλα me to dsg)..Εσυ ομως ξερεις καλυτερα..

Συνονοματε Νο2, πυροβολαει το πολο..Στεκει κ παρα στεκει το πατημα..Το πολο του beckman με αυτα που φοραει δεν θυμιζει σε τπτ πολο 1.2 tsi... Αν υπολογισει κανεις κ την αναλογια kg/hp του πολο κ του λεον,το πολο ειναι καλυτερο..Ενα πλεονεκτημα ακομα τα καινουρια toyo του πολο

Συνονοματε Νο3, πιστευεις οτι ειναι λιγα τα 2 αμαξια διαφορα του βαρυ quattro ΤΤ σε ενα opc 250 αλογα?? Εκτος κ αν το κορσα παει πολυ σφαιρα

Απειροι Γιωργηδες του φορουμ χαλαρωστε κ μην χαλατε την ζαχαρενια Χριστουγεννιατικα...

Ti να πρωτοσχολιασω τωρα

Συνπονοματε Νο1,μπορει να εχεις δικιο αλλα καπου το εχασες..Απο την στιγμη που δε συμφωνεις με οσα γραφτηκαν ζητα ηρεμα να σταματησει η συζητηση αναφεροντας τους λογους που δεν θεωρεις εγκυρο το <<πατημα>> (αν μπορει να χαρακτηριστει πατημα υπο τετοιες συνθηκες) ..Απο τη στιγμη που αρχιζεις το "στολισμα" με το πρωτο ποστ,δειχνεις οτι χανεις το δικιο..Ζητας σεβασμο αλλα σεβασου κ εσυ..Οτι κ να λεει ο καθενας δεν μειωνει το αμαξι σου γτ ειναι γ@μ@το κ παει μπαλα ( CC love :give_rose::wub::heart: ) Γνωμη μου,διορθοσε τυχον προβλημα στο αμαξι κ κανε καινουριο πατημα,διαφορετικα μη δινεις σημασια γτ χαλιεσαι αδικα

Υγ. προσωπικα πιστευω οτι με μαπα λαστιχα,3 ατομα μεσα,energopoiuhmeno clima κ κυριως απο 3ες 70 το χαντακωσες το αμαξι (ουτε τα cupra-polo gti δεν πατανε τοσο χαμηλα me to dsg)..Εσυ ομως ξερεις καλυτερα..

Συνονοματε Νο2, πυροβολαει το πολο..Στεκει κ παρα στεκει το πατημα..Το πολο του beckman με αυτα που φοραει δεν θυμιζει σε τπτ πολο 1.2 tsi... Αν υπολογισει κανεις κ την αναλογια kg/hp του πολο κ του λεον,το πολο ειναι καλυτερο..Ενα πλεονεκτημα ακομα τα καινουρια toyo του πολο

Συνονοματε Νο3, πιστευεις οτι ειναι λιγα τα 2 αμαξια διαφορα του βαρυ quattro ΤΤ σε ενα opc 250 αλογα?? Εκτος κ αν το κορσα παει πολυ σφαιρα

σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου γιωργο για τα καλα σου λογια ...¨-)

Παιδια παει τελειωσε η κοντρα αναμεσα στο γιωργο και στο tt δεν θα γεμισουμε τοσσες σελιδες για μια και μονο κοντρα ρε σεις αφου δεν βαλατε λεφτα παλι καλα :-) ασχολειθειτε και με τα αλλα τα παιδια που τρεχουνε στο δρομο και γραφουνε τα τσαγακια που μοιραζω και εγω και τα υπολοιπα παιδια :-)))

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω παρα πολυ φιλε μου γιωργο για τα καλα σου λογια ...¨-)

Παιδια παει τελειωσε η κοντρα αναμεσα στο γιωργο και στο tt δεν θα γεμισουμε τοσσες σελιδες για μια και μονο κοντρα ρε σεις αφου δεν βαλατε λεφτα παλι καλα :-) ασχολειθειτε και με τα αλλα τα παιδια που τρεχουνε στο δρομο και γραφουνε τα τσαγακια που μοιραζω και εγω και τα υπολοιπα παιδια :-)))

Μοιράστε τσάγια.... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

Link to comment
Share on other sites

Σμιξαμε παλιοι και νεοι ωρε Γιωργο με το θεμα σου... Αετοι και κορακια οτι αρπαξουν που λεει η παροιμια... χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εγω ζηταω ρεβανς!!!οταν βρω τελικα απο που χανει πιεση!!!

ακους θα σου πιω το αιμα!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα σκαω στα γελια μονο που το γραφω

Link to comment
Share on other sites

συνεχιζεις τους χαρακτηρισμους ...

Απειροι Γιωργηδες του φορουμ χαλαρωστε κ μην χαλατε την ζαχαρενια Χριστουγεννιατικα...

Ti να πρωτοσχολιασω τωρα

Συνπονοματε Νο1,μπορει να εχεις δικιο αλλα καπου το εχασες..Απο την στιγμη που δε συμφωνεις με οσα γραφτηκαν ζητα ηρεμα να σταματησει η συζητηση αναφεροντας τους λογους που δεν θεωρεις εγκυρο το <<πατημα>> (αν μπορει να χαρακτηριστει πατημα υπο τετοιες συνθηκες) ..Απο τη στιγμη που αρχιζεις το "στολισμα" με το πρωτο ποστ,δειχνεις οτι χανεις το δικιο..Ζητας σεβασμο αλλα σεβασου κ εσυ..Οτι κ να λεει ο καθενας δεν μειωνει το αμαξι σου γτ ειναι γ@μ@το κ παει μπαλα ( CC love :give_rose::wub::heart: ) Γνωμη μου,διορθοσε τυχον προβλημα στο αμαξι κ κανε καινουριο πατημα,διαφορετικα μη δινεις σημασια γτ χαλιεσαι αδικα

Υγ. προσωπικα πιστευω οτι με μαπα λαστιχα,3 ατομα μεσα,energopoiuhmeno clima κ κυριως απο 3ες 70 το χαντακωσες το αμαξι (ουτε τα cupra-polo gti δεν πατανε τοσο χαμηλα me to dsg)..Εσυ ομως ξερεις καλυτερα..

Συνονοματε Νο2, πυροβολαει το πολο..Στεκει κ παρα στεκει το πατημα..Το πολο του beckman με αυτα που φοραει δεν θυμιζει σε τπτ πολο 1.2 tsi... Αν υπολογισει κανεις κ την αναλογια kg/hp του πολο κ του λεον,το πολο ειναι καλυτερο..Ενα πλεονεκτημα ακομα τα καινουρια toyo του πολο

Συνονοματε Νο3, πιστευεις οτι ειναι λιγα τα 2 αμαξια διαφορα του βαρυ quattro ΤΤ σε ενα opc 250 αλογα?? Εκτος κ αν το tt παει πολυ σφαιρα

πολυ σωστος σε ολα!

ποιος ειναι ο παλιος ? αληθεια αυτος ο Doggy ζει ? :air_kiss:

Link to comment
Share on other sites

στελιο ποσα αλογα βγαζει το δικο σου μην παει και με περνας στο τελος παλιοποντικι!!χαχαχαχ :good:

Link to comment
Share on other sites

στελιο ποσα αλογα βγαζει το δικο σου μην παει και με περνας στο τελος παλιοποντικι!!χαχαχαχ :good:

Μπορεί να έχω πολλά και να μην λέω που ξέρεις :p

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

λοιπον πλεον ειμαι στην ευχαριστη θεση να πω οτι 9 στα 10 παμε καλα,,αν υπαρχει αυτη η μια φορα να κατσει η στραβη πανω σε κοντρα ε τοοτε ,τι να πω γκαντεμια....

στελιο θελω ρεβανς!!!!! με την πρωτη ευκαιρεια λιαν συντομως μετα τις γιορτες κανω δυναμομετρηση να δω τι πιανει και παλι για να ειμαστε και σιγουροι

οι οκαντα μαλλον εχουμε επιστροφη χρηματων μιας και ο τασος γκρουπ αλφα εδω και 48 ημερες δεν εχει αξιωθει να μου τους παραδωσει και μεχρι 8 γεναρη του δωσα προθεσμια μετα εχουμε η επιστροφη χρηματων η ....650 ευρο κουραστηκα να ακουω για τιδηποτε αλλο εκτος απο αυτο που πληρωσα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.