Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Πολύ δυνατό αμάξι παιδιά το εν λόγω golf!!!Και το S2000 δεν είναι κανένας μικρός αντίπαλος εδώ που τα λέμε,ειδικά αν είναι και φτιαγμένο και οδηγείται από σοβαρό άνθρωπο και όχι καμιά κουλοΜαρία

Link to comment
Share on other sites

Φιλικο πατηματακι απο πρωτες 25 με citroen xhara vtr 75αλογα.

Αυτος δικαβαλος,εγω με την κοπελια και ενα φιλο.

Πρωτο πατημα καταβαση 1.5-2 αμαξια μπροστα εγω.

Αναβαση δευτερο πατημα μολις κουμπωσα 4ρτη ηταν γυρω στα 3 αμαξια πισω.

Link to comment
Share on other sites

ε ρε καταντιες χαχαχαχαχαχαχχα οσο παει και πεφτουμε σε αλογα στο τελος θα κανουμε κοντρες στο σταδιο...θ αλεμε 0-100 μετρα με τε εμποδιων!!!θα χει και σλαλομ.χαχαχαχαχ με το πεζο το δυο εννοειται

αντε να πω και εγω με την σειρα μου μετα οπως πηγαιναμε ανοιγει ο στελιος και ανοιγω και εγω αλλα με το εναμπαρ σταθερο με ξεσκισε .....αφου δεν παει πλεον μεχρι ν ατο φτιαξω τι το ανοιγεις πες...απο συνηθεια...χαχααα σε λιγο ο χιουνουλης θα δουλευει ατμοσαφιρα απο τουρμπο αμα δεν βρουμε απο που χανει πιεση.....

και η αποθεωση ....μου λεει ο στελιος μια χαρα παει και αναρωτιομουν που το ειδε που σερνεται και εινια χειροτερο απο 1400 τωρα????γελουσα μονος μου...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ε ρε καταντιες χαχαχαχαχαχαχχα οσο παει και πεφτουμε σε αλογα στο τελος θα κανουμε κοντρες στο σταδιο...θ αλεμε 0-100 μετρα με τε εμποδιων!!!θα χει και σλαλομ.χαχαχαχαχ με το πεζο το δυο εννοειται

αντε να πω και εγω με την σειρα μου μετα οπως πηγαιναμε ανοιγει ο στελιος και ανοιγω και εγω αλλα με το εναμπαρ σταθερο με ξεσκισε .....αφου δεν παει πλεον μεχρι ν ατο φτιαξω τι το ανοιγεις πες...απο συνηθεια...χαχααα σε λιγο ο χιουνουλης θα δουλευει ατμοσαφιρα απο τουρμπο αμα δεν βρουμε απο που χανει πιεση.....

και η αποθεωση ....μου λεει ο στελιος μια χαρα παει και αναρωτιομουν που το ειδε που σερνεται και εινια χειροτερο απο 1400 τωρα????γελουσα μονος μου...

Με το golfaki φίλε θέλει λεφτα! Προς το παρόν έχω πατήσει με ένα imprezza και το εσκισα πολλαπλά! Εγω μαμά αυτός με πολλά και διάφορα και έλεγε 150 άλογα ++ αλλά το 122 τον άφησε κολόνα! Δεν με έφτανε με τίποτα και απο εκκινηση που αυτά έχουν την τετρακινηση ατού! Πως με βρίσκεις;;

Υ.Γ.: Αυτό το αυτοκόλλητο με το παιδί να κατουραει την ιαπωνική σημαία που μπορούμε να το βρούμε ;; xaxaxa έτσι να το κυκλοφόρησω στα σερρας να τρελαθούν μερικοί!!

Εννοειται,οποτε θελεις π.μ:p

Αθηνα είσαι έτσι; Κάτσε να το αρπαξω απο μια γκομενα που το εχει καμια φορά να ρίξουμε γέλια! Ετσι και αλλιώς εγω το οδηγώ δεν θα μου πει όχι !

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

το εχω πετυχει στο εμπαυ σαν στικερ...η λογκο.....αλλα ειναι δυνατον ν ατο φτιαξεις και σε μαγαζι με αυτοκολλητα...

μπα εγω το παταω οποτε ειναι δωρεαν απλα τι ναλεμε ,τωρα ειναι κο2 ετσι που σερνεται..τελος πρεπει να περασουν οι γιορτες να ανοιξουν τα συνεργεια μηπως και βρω κανεναν να το πρεσαρει και δουμε τι χανει,..

Link to comment
Share on other sites

το εχω πετυχει στο εμπαυ σαν στικερ...η λογκο.....αλλα ειναι δυνατον ν ατο φτιαξεις και σε μαγαζι με αυτοκολλητα...

μπα εγω το παταω οποτε ειναι δωρεαν απλα τι ναλεμε ,τωρα ειναι κο2 ετσι που σερνεται..τελος πρεπει να περασουν οι γιορτες να ανοιξουν τα συνεργεια μηπως και βρω κανεναν να το πρεσαρει και δουμε τι χανει,..

Θα την βγάλεις την άκρη ! Μην αγχωνεσαι! το παρακολουθώ το θεμα στην παρουσίαση σου, οταν το λυσεισ, θα είσαι ο φόβος όλων φιλαρακι!

Link to comment
Share on other sites

ε ρε καταντιες χαχαχαχαχαχαχχα οσο παει και πεφτουμε σε αλογα στο τελος θα κανουμε κοντρες στο σταδιο...θ αλεμε 0-100 μετρα με τε εμποδιων!!!θα χει και σλαλομ.χαχαχαχαχ με το πεζο το δυο εννοειται

αντε να πω και εγω με την σειρα μου μετα οπως πηγαιναμε ανοιγει ο στελιος και ανοιγω και εγω αλλα με το εναμπαρ σταθερο με ξεσκισε .....αφου δεν παει πλεον μεχρι ν ατο φτιαξω τι το ανοιγεις πες...απο συνηθεια...χαχααα σε λιγο ο χιουνουλης θα δουλευει ατμοσαφιρα απο τουρμπο αμα δεν βρουμε απο που χανει πιεση.....

και η αποθεωση ....μου λεει ο στελιος μια χαρα παει και αναρωτιομουν που το ειδε που σερνεται και εινια χειροτερο απο 1400 τωρα????γελουσα μονος μου...

Δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω αφού δεν είχες να κάνεις με όποιο και όποιο 1.4tsi :p

Υ.Γ Κάνει πολύ ωραίο ήχο το άτιμο και είναι και τούμπανο από κοντά :)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Με το golfaki φίλε θέλει λεφτα! Προς το παρόν έχω πατήσει με ένα imprezza και το εσκισα πολλαπλά! Εγω μαμά αυτός με πολλά και διάφορα και έλεγε 150 άλογα ++ αλλά το 122 τον άφησε κολόνα! Δεν με έφτανε με τίποτα και απο εκκινηση που αυτά έχουν την τετρακινηση ατού! Πως με βρίσκεις;;

Υ.Γ.: Αυτό το αυτοκόλλητο με το παιδί να κατουραει την ιαπωνική σημαία που μπορούμε να το βρούμε ;; xaxaxa έτσι να το κυκλοφόρησω στα σερρας να τρελαθούν μερικοί!!

Αθηνα είσαι έτσι; Κάτσε να το αρπαξω απο μια γκομενα που το εχει καμια φορά να ρίξουμε γέλια! Ετσι και αλλιώς εγω το οδηγώ δεν θα μου πει όχι !

Ναι αγορινα,στειλε μου π.μ οταν θελεις να παμε:p

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξες με ΤΤ(exelixis) χθες? :console:

Ναι.Αλλά είχα θέμα (lag) και τα λάστιχα είναι καπούτ αφήνω και την τρίτη κάτω..... :crazy:

Edited by Cj Georgio
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να τα βάλουμε τα πράματα σε μια σειρά γιατί της μαλακίες αλλού.

Το αμάξι μου δεν έχει λάστιχα (τα έχω πάνω 43.000χλμ και είναι λιωμένα) οπότε ποιάνει με τετάρτη και αρχίζει να δείνει.

Πάνω στης αλλαγές κάνει Lag οπότε ότι και να πω παραπάνω όποιος κατάλαβε κατάλαβε.

Το πάτημα έγινε από τα 60-70χλμ που κανονικά πρέπει να έχω δευτέρα γιατί το αμάξι έχει μακριές σχέσης.

Είχα 95άρα βενζίνη και όχι 100άρα.

To TT με σφυρίλατο μοτέρ υβριδικό φουλ πρώτο στάδιο για 270 άλογα. τώρα για να πάρει 45 άλογα μόνο όλα αυτά..............

Και έκανα ένα πάτημα στο χαβαλέ με τα λεγόμενα μεταξή μας ένα πατηματάκι.

Το αποτέλεσμα ποιο ήταν? Αντε από το ένα στόμα στο άλλο χαρά και γλέντια και να γράφεται στα φόρουμ. ΒΛΑΚΕΣ ΒΛΑΚΕΣ ΒΛΑΚΕΣ

Εδώ φαίνεται πόσο παιδιά είναι ορισμένα άτομα που δεν κάνουν αυτά που λένε.

Εξάλου δεν έμπλεξα ποτέ με αυτό το άθλημα κόντρες κόντρες κόντρες. Δεν είναι του χαρακτήρα μου.

Μου θύμισε εποχές που τρέχαμε με τα παπάκια που..

Η βραδιά μετά από αυτό το άτιπο πάτημα συνεχίστηκε με πολύ κέφι... 8)

Link to comment
Share on other sites

100 αλογα κατω κ σ αφησε???? Πλααααααααααακα μας κανςςςς?

Μην γράφεις και εσυ ότι να ναι. Δεν έγινε σωστό πάτημα.

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι κ οτι να ναι... Απλα δν ηξερα οτι πατησες απο 70 με 3η (εξου κ το λαγκ) δν ηξερα οτι ειχες 95αρα κ επισης δν ηξερα οτι ησουν +2 ατομα.... Αλλα αυτο π δν ηξερες εσυ ειναι οτι οι εποχες με τις ΦΙΛΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ τελειωσαν. Εγινε οτι εγινε δεξου το.. Τωρα ή πας να ανακτησης την φημη σου πισω ή τιποτα.. Παντως για αμαξι χωρις λαστιχα τεζα το πηγαινες στην εγνατια εκει μεσα στα τουνελ.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι κ οτι να ναι... Απλα δν ηξερα οτι πατησες απο 70 με 3η (εξου κ το λαγκ) δν ηξερα οτι ειχες 95αρα κ επισης δν ηξερα οτι ησουν +2 ατομα.... Αλλα αυτο π δν ηξερες εσυ ειναι οτι οι εποχες με τις ΦΙΛΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ τελειωσαν. Εγινε οτι εγινε δεξου το.. Τωρα ή πας να ανακτησης την φημη σου πισω ή τιποτα.. Παντως για αμαξι χωρις λαστιχα τεζα το πηγαινες στην εγνατια εκει μεσα στα τουνελ.. ;)

Έτσι ακριβώς.

Η πάς μοκάβαλος με 100στάρα και του ρίχνεις την άρτα ολόκληρη αν μπορείς,η απόδεχεσαι την ήττα σου,ή κοντρα είναι κόντρα;)

Link to comment
Share on other sites

Ε οχι κ οτι να ναι... Απλα δν ηξερα οτι πατησες απο 70 με 3η (εξου κ το λαγκ) δν ηξερα οτι ειχες 95αρα κ επισης δν ηξερα οτι ησουν +2 ατομα.... Αλλα αυτο π δν ηξερες εσυ ειναι οτι οι εποχες με τις ΦΙΛΙΚΕΣ ΔΟΚΙΜΕΣ τελειωσαν. Εγινε οτι εγινε δεξου το.. Τωρα ή πας να ανακτησης την φημη σου πισω ή τιποτα.. Παντως για αμαξι χωρις λαστιχα τεζα το πηγαινες στην εγνατια εκει μεσα στα τουνελ.. ;)

Δεν θα κάτσω να ασχοληθώ και τέλος. Τι να κάνω το lag ήταν και πάνω στης αλλαγές.

απλά δεν μου άρεσε που δεν φέρθηκαν σωστά. εγώ κάνω αυτό που λέω. δεν λέω αλλά και κάνω αλλά.

δεν ασχολουμε με αυτα τα άτομα και τελείωσε...

Έτσι ακριβώς.

Η πάς μοκάβαλος με 100στάρα και του ρίχνεις την άρτα ολόκληρη αν μπορείς,η απόδεχεσαι την ήττα σου,ή κοντρα είναι κόντρα;)

Θέλω και λάστιχα.. Δεν ξεκινάει..;)

Δεν αποδέχομαι τίποτα. Άμα ήμουν για κόντρα τότε ναι. θα κανονιζα να δουλεύει ρόλοι το αμάξι.

όταν ξέρεις όμως τι παίζει δεν βάζεις. εγώ το αμάξι το πάτησα για να δει το παιδί που εχω μέσα ΠΏΣ πάει. όχι ότι με έκαιγε για το TT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.