Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει αυτές τις μέρες....

Φανάρι,κοίταγμα σε δίπλανό mx5,ξεκίνησα απαισια,το mx5 έφυγε βεντούζα,στα 100 περίπου κόψαμε και ήμουν 1 αμάξι πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως εγω εχω δοκιμασει με χ3 με αυτο το μοτερ οταν ημουν μονο προγραμμα (αυτοματο εκεινο) κ πηγαιναμε μαζι

 

Δεν στέκει αυτό μήτσο.

Φλέρταρες με 145 άλογα περίπου,και πήγαινες μαζί με 230 άλογα τετρακίνητα και 2.100 κιλά?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν στέκει αυτό μήτσο.

Φλέρταρες με 145 άλογα περίπου,και πήγαινες μαζί με 230 άλογα τετρακίνητα και 2.100 κιλά?

 

Είναι κοντά κιλά/ίππο. Επειδή δεν είναι πάτημα με αυστηρούς όρους, βάλε μέσα κιβώτιο/μετάδοση/ελαστικά/αεροδυναμική.

Το θεωρώ φυσιολογικό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν στέκει αυτό μήτσο.

Φλέρταρες με 145 άλογα περίπου,και πήγαινες μαζί με 230 άλογα τετρακίνητα και 2.100 κιλά?

 

Στεκει δν στεκει ετσι ειχαν τ πραγματα.. Ειναι πολυ δυνατα κ 1η-2α πηγαινε μ@μιοντας.. απο 3ες 4ες ρολλ (γ να δουμε δυναμη) πηγαιναμε μαζι.

Edited by Speedy
άσεμνη έκφραση
Link to comment
Share on other sites

 α εσυ που εισαι μεσα στα σιτε να φροντιζεις αφου εχεις και σιροκκο να παραβρισκεσαι στις εκδηλωσεις.εγω guest  πηγα ν αβρω ενα παληκαρι που προτεινε να πατησω με ενα σ3 υβριδιο κο4 που εχει φιλο.και πηγα να μαθω λεπτομερειες αλλα γιοκ..δεν ηρθε ποτε...πολλα πατηματα παντως γεμισε η βουλιαγμενης σιροκο προγραμματα και αποψεις συμπερασματα...πατησανε ρεβο απρ-svs κακος 

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

να γραψω και εγω ένα χαζοπατηματακι που ειχα κανει όταν γυρναγα από την δουλεια με ένα Opel Astra GTC Turbo.μαμα ακουγοταν.

από 2ες και ενώ πατησε  πρωτος σε ανηφορικο κομματι με αποτέλεσμα το πολο να καθαρισει το ανοιγματακι

Link to comment
Share on other sites

να γραψω και εγω ένα χαζοπατηματακι που ειχα κανει όταν γυρναγα από την δουλεια με ένα Opel Astra GTC Turbo.μαμα ακουγοταν.

από 2ες και ενώ πατησε  πρωτος σε ανηφορικο κομματι με αποτέλεσμα το πολο να καθαρισει το ανοιγματακι

ποιο polo εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Ουτε εγω εσενα νικο μου αλλα δεν εχεις δει το πολο να παταει :laugh:

ε δε φταιω εγω!πες οτι φοραει εκκεντροφορια κ τετραπεταλουδα κλπ!που να το ξερω κ εγω ντε????χαχαχαχα!

Link to comment
Share on other sites

ε δε φταιω εγω!πες οτι φοραει εκκεντροφορια κ τετραπεταλουδα κλπ!που να το ξερω κ εγω ντε????χαχαχαχα!

όχι Νικο δεν φοραει τετραπεταλουδο.

είναι περιπου 150 αλογα και σε συνδιασμο ότι είναι ελαφρυ πηγαινει όπως πηγαινει.

Link to comment
Share on other sites

όχι Νικο δεν φοραει τετραπεταλουδο.

είναι περιπου 150 αλογα και σε συνδιασμο ότι είναι ελαφρυ πηγαινει όπως πηγαινει.

ευγε λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

σημερα στα 50 χλμ πριν την λαρισα που ειχε φοβερες ευθειες παιξαμε με μια μερσςντες amg 6.3 απο 120 μεχρι 260 καθαρα χλμ gpsατα που λενε και εφαγε κολωνα,δικαβαλος ο κυριος και δικαβαλοι και εμεις...κλασικα 4 εξατμισεις και διακριτικα 6.3 ε amg.egv eixa ton σταυρο  με το πασσατ  μεσα γι απαρεα ...να πω μετα ηρεμησε με τις μαγκιες που εκανε σε στροφες....ο μερσεντακιας

εννοειται οτι φουλ ολα.

Edited by quicksilver
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

γιατι το ξεχασα...στο φαναρι της καλαμπακας....σταματημενοι εμεις γυρναγαμε...σκαει διπλα γκρι αβενσις κανουργιο με γυναικα συνοδηγο και 2 πιτσιρικια πισω....κατεβαζει παραθυρο ο οδηγος του συνοδηγου και μας λεει..μπορεις να το σκασεις λιγο να ακουστει το τουρμπο.μου χουν φαει τα αυτια οι γιοι μου....εμεις πεθαναμε στα γελια και λεμε ναι αμεε ,να σου ο χιονουλης που φταρνιζοταν και τα δυο πιτσιρικια στο πισω καθισμα να κανουν επανασταση απττην χαρα τους...ο μπαμπας μας ευχαριστησε και συνεχισαμε..μας ακολουθησε σε ολα τα ανοιγματα και τις προσπερασεις απο πισω μαλλον για να ακουνε...το κλασικο ηχο οταν πατας ξερογκαζια και αφηνεις το πεταλι που κανει τουτουτουτου γρηγορα ομως..ειχαμε και αυτην εμπειρια..λολ

α συζηγος ειχε βαλει τα χερια στο προσωπο της..δεν πιστευε την συμπεριφορα των υπολοιπων 3 αντρων  στο αμαξι....λολ και να μεγαλωσουμε παιδια παραμενουμε...

Edited by quicksilver
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μ.Πέμπτη σήμερα λοιπόν,είς την γέφυρα,με 10 βαθμούς και τον αέρα να ξυρίζει.

 

Χρόνος περιορισμένος γιατί μέσα στο αμάξι τα κορίτσια γκρινιάζαν :p

 

Έρχεται στην γέφυρα ένα Αlfa romeo 159 1.8 140 άλογακια χειροκίνητο.

 

Το πάτημα ψήθηκε κατευθείαν.

 

Στο ανέβα,ερχόντουσαν αυτοκίνητα,βιάστηκα να πατήσω κόρνες με αποτέλεσμα να είμαι με 3.700 στροφές,να πεταχτεί το Alfa και μέχρι τα 180 να είμαι 1.5 αμάξι πίσω.

 

Στο κατέβα,1ες 30,μέχρι τα 205 που άφησαμε γκάζι ήμασταν ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ.Λές και μας παρκάραν δίπλα δίπλα.

 

Στο ανέβα,στάση,μέχρι τα 140 που πλάκωθηκαμε στα φρένα λόγω αυτοκίνητου που άλλαξε λωρίδα,ήμασταν πάλι φωτογραφία.

 

Υ.Γ Το Passat ντυμμένο ΦΟΥΛ με ρεζέρβα.

Υ.Γ 2 Και οι 2 μονοκάβαλοι.

Υ.Γ Βαριέμαι να ανεβάζω βίντεο,αν υπάρξει αμφιβολία υπάρχει.

 

 

Τα φιλιά μου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο.. Εσύ είσαι μπροστά σε κάτι κουλά ανοίγματα και τώρα σε ζόρισε το θεόβαρυ 159;; Τσ τσ τσ....
Περίμενα να είσαι με σχετική άνεση μπροστά..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ημουν ντυμμένος βασίλη,άλλο ντύμμένος,αλλο με 1 κάθισμα....

Εγώ το φοβήθηκα να σου πω στην αρχή,με κάτι σχόλια "η άλφα έχει μοτέρ"....

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε τελικά πόσο καλά πάει το Passat.

 

Πάτημα με Audi A4 1.8 125 hp χειροκίνητο με ολόσωμη (σχεδόν).

 

Πληροφορίες και βίντεο αργότερα :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμή με ενώς φίλου το Crx,1.6 125 άλογα μαμά.

 

Απο τα 75 μέχρι τα 140 το Crx πάτησε με 3 και εγώ με 2 με αποτέλεσμα να κόψουμε κόπυες.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμή με ενώς φίλου το Crx,1.6 125 άλογα μαμά.

Απο τα 75 μέχρι τα 140 το Crx πάτησε με 3 και εγώ με 2 με αποτέλεσμα να κόψουμε κόπυες.

Πηγες καλα! Με 160αρι πως πας;

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.