Jump to content
spiros23

Help παιδια...

Recommended Posts

Πάντως απο την αλλαγή στις σχέσεις που αναφερεις, βλέπω οτι είσαι πολύ καλύτερα από πριν, πρέπει να εχεις και λιγότερη κατανάλωση.

Νομίζω η αλλαγή σου βγήκε σε καλό :lol:

κοιτα μπορει και ναι μπορει και οχι. αναλογως ο καθενας τι προτιμαει ;)

καταναλωση μην το λες... το ιδιο πολυ καιει.............. :D

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα η ταχύτητα στα 1000 στρ καθορίζει το σασμαν αλλά θέλει προσοχή πολύ για την σύγκριση. Το 6ν 16βαλβιδο η 5η στις 4000 έχει καρφί 120 χλμ. Επίσης αν κοιτάξεις κάτω απο το διανομέα, θα δεις σε ένα σημείο του σαζμάν γραμμένα με κουκίδες τρια γράμματα . Ισως χρειαστεί ένα πανάκι να καθαρίσεις λίγο

σε ευχαριστω φιλε σπυρο το ελεγξα και εχω 120 στις 3300στρ. παρα κατι. οποτε δυστυχως βεβαιωθηκα και μαθηματικα.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

To νόμισμα έχει πάντα δυο πλευρές…Έχεις χάσει λίγο σε μπαμ ενδεχομένως αλλά έχει κερδίσει τελικη. Όπως το βλέπω δεν αποκλείεται κοντερίσια να δεις και τα 220. Όλα αυτά θα τα δεις αν ανοιξεις με ένα ίδιο ούτε φίλτρο παραπάνω αν δεν έχεις και εσύ. Πραγματικά θα είχε ενδιαφέρον. Βρήκες μήπως τον τριψήφιο κωδικό του σαζμάν?

Link to comment
Share on other sites

To νόμισμα έχει πάντα δυο πλευρές…Έχεις χάσει λίγο σε μπαμ ενδεχομένως αλλά έχει κερδίσει τελικη. Όπως το βλέπω δεν αποκλείεται κοντερίσια να δεις και τα 220. Όλα αυτά θα τα δεις αν ανοιξεις με ένα ίδιο ούτε φίλτρο παραπάνω αν δεν έχεις και εσύ. Πραγματικά θα είχε ενδιαφέρον. Βρήκες μήπως τον τριψήφιο κωδικό του σαζμάν?

ειναι δυσκολο να βρω αλλο ιδιο να ανοιξω (μονο φιλτρο εχω) εδω.... αλλα θα ειχε πολυ ενδιαφερον. οπως ειναι επισης δυσκολο εδω να δω τα 220... :) οπως το πες παντως φιλε μου το νομισμα εχει 2 πλευρες και μπορει απο την μια να ειναι η οικονομια (οντως ειναι ενα κλικ οικονομικοτερο) αλλα απο την αλλη εχει χασει την εκρηξη του το πολακι αρκετα... ξεχασα να ψαξω για τον κωδικο το μονο που επεσε το ματι μου ειναι που γραφει σε ενα σημειο "POLO" με ασπρο μαρκαδορο αλλα αυτο εμενα δεν μου λεει κατι....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον με λιγη προσπαθεια λογω βρωμιας, σημειου και μαρκαδορου απο πανω το βρηκα και ο κωδικος ειναι DQW. με μια ματια στο ιντερνετ μαλλον απο πολο ειναι και αυτο το σασμαν αλλα οχι το CWX που ειχε. εχει κανεις ιδεα απο ποιο πολο ειναι;;

Link to comment
Share on other sites

λοιπον με λιγη προσπαθεια λογω βρωμιας, σημειου και μαρκαδορου απο πανω το βρηκα και ο κωδικος ειναι DQW. με μια ματια στο ιντερνετ μαλλον απο πολο ειναι και αυτο το σασμαν αλλα οχι το CWX που ειχε. εχει κανεις ιδεα απο ποιο πολο ειναι;;

Δεν ξέρω ποιο polo εχεις αλλά το DQW πρέπει να είναι από 1.4 του 97, το δε CWX το βλέπω και σε GTI polo

DQW

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid...;_nkw=polo+DQW+

CWX

http://shop.ebay.de/items/?_nkw=polo+CWX+&...W&_osacat=0

Link to comment
Share on other sites

φιλε νικο δεν ηξερα τον κωδικο του σασμαν που ειχα (CWX) αλλα τον βρηκα στο ιντερνετ και λογικα πρεπει να ναι αυτος. το σασμαν DQW πρεπει να ειναι παλι απο 6n αλλα δεν ξερω ποιο. σιγουρα ουτε 16V ουτε gti και η διαφορα με το μαμα 16V στον δρομο αρκετα μεγαλη...... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.