Jump to content
playmaker

Sunvisor Homelink

Recommended Posts

πως λειτουργει αυτο παιδια?σε τι χρησιμευει>

http://www.tmtuning.com/HOME/catalog/produ...lt_product=2129

Το έχω πάρει το HomeLink. Το προγραμματίζεις και αντικαθιστά το τηλεκοντρόλ της γκαραζόπορτας.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάρει το HomeLink. Το προγραμματίζεις και αντικαθιστά το τηλεκοντρόλ της γκαραζόπορτας.

Κώστας

Κώστα απο που το πήρες και σε τι τιμή?

Χρειαζεται vagcom για να δουλέψει?

Link to comment
Share on other sites

Κώστα απο που το πήρες και σε τι τιμή?

Χρειαζεται vagcom για να δουλέψει?

Το πήρα από Γερμανία .. τιμή δεν θυμάμαι.. 40 ή 50 ευρώ .. δεν είμαι σίγουρος. Εϊναι φθηνό όμως.

Απλή αντικατάσταση του σκιάδιου του οδηγού (βγάλε - βάλε)

Δεν θέλει VAG COM. Προγραμματίζεται εύκολα με το πάτημα των πλήκτρων για λίγα δευτερόλεπτα.

πάρε και ένα link να διαβάσεις

http://www.johnsoncontrols.co.uk/publish/g...Volkswagen.html

ΠΡΟΣΟΧΗ : Μην το παραγγήλεις από Αμερική διότι δεν θα δουλεύει στην Ελλάδα. Μόνο το ευρωπαικό πρέπει να πάρεις.

Κώστας

Edited by COSTAS_
Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες μονο 40-50?

γιατι σκεφτομουν να παρω ενα απλο κουμπι σαν αυτο που απενεργοποιει το esp και απλα να το συνδεσω με ενα κομπιυτερακι. ετσι ειχα κανει κα ιστο golf IV που ειχα.

αλλα αν ειναι να δωσω 50ε και να εχω στο σκιαδιο οκ το προτιμω

Link to comment
Share on other sites

Ναι Κώστα!

Πες μας από που το αγόρασες γιατί στο ebay με μια ματιά που είχα ρίξει ζητάγανε 200 ευρώ και πάνω!!!

Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες μονο 40-50?

γιατι σκεφτομουν να παρω ενα απλο κουμπι σαν αυτο που απενεργοποιει το esp και απλα να το συνδεσω με ενα κομπιυτερακι. ετσι ειχα κανει κα ιστο golf IV που ειχα.

αλλα αν ειναι να δωσω 50ε και να εχω στο σκιαδιο οκ το προτιμω

πού να θυμάμαι από που το πήρα. Έχουν περάσει 2.5 χρόνια

Οσο για τη πατέντα με τα κουμπιά του Golf κάπου είχα ένα howto. Εάν το βρω θα στο στείλω.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

πού να θυμάμαι από που το πήρα. Έχουν περάσει 2.5 χρόνια

Οσο για τη πατέντα με τα κουμπιά του Golf κάπου είχα ένα howto. Εάν το βρω θα στο στείλω.

Κώστας

Σε διαφορες αντιπροσωπίες εδω το έχουν από 190 έως 230€ και τα ξεφτέρια μου είπαν οτι θέλει ρύθμιση κατα την τοποθέτηση γι' αυτό και ρώτησα!

Οσους ενδιαφέρει να το ψάξουμε να το βρούμε, γιατί 40 με 50€ δεν κάνει ούτε το απλό control που έχουμε για τις πόρτες.

Κώστα αν θυμηθείς πές μας!

Link to comment
Share on other sites

πού να θυμάμαι από που το πήρα. Έχουν περάσει 2.5 χρόνια

Οσο για τη πατέντα με τα κουμπιά του Golf κάπου είχα ένα howto. Εάν το βρω θα στο στείλω.

Κώστας

εγω απλα σκεφτομαι να παρω ενα απλο κουμπι πχ αυτο του esp και απο πισω ευκολα κολαω τα καλωδιακια πυο εχω συνδεσει στο χειρηστηριο. το χειρηστηριο θα το κρυψω απο κατω απο το κουμπι. οποτε παλα θα φαινεται ενα διπλο κουμπι. ετσι ειχα κανει στο golf iv

Link to comment
Share on other sites

εγω απλα σκεφτομαι να παρω ενα απλο κουμπι πχ αυτο του esp και απο πισω ευκολα κολαω τα καλωδιακια πυο εχω συνδεσει στο χειρηστηριο. το χειρηστηριο θα το κρυψω απο κατω απο το κουμπι. οποτε παλα θα φαινεται ενα διπλο κουμπι. ετσι ειχα κανει στο golf iv

Οπως είπα και παραπάνω, έχει γίνει γίνει κάτι τέτοιο στο GOLF 5 και μάλιστα υπάρχουν και οδηγίες ..

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2692684

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Οπως είπα και παραπάνω, έχει γίνει γίνει κάτι τέτοιο στο GOLF 5 και μάλιστα υπάρχουν και οδηγίες ..

http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2692684

Κώστας

σε golf 5 το εχω κανει και εγω πολυ ποιο απλα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.