Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Motorshow Live 2009

Recommended Posts

ats2009c.jpg

Αγαπητοί οδηγοί,

Το Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen Αυτοκινήτων είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι η λέσχη μας θα είναι παρούσα στο MOTORSHOW LIVE 2009 που διοργανώνεται και θα υπάρχει περίπτερο στο CLUB AREA έτσι ώστε να προωθήσουμε τις ιδέες μας και να έρθουνε και άλλα μέλη στην παρέα μας.

Αυτή τη φορά η μεγαλύτερη ανοικτή κοινότητα φίλων και κατόχων Volkswagen θα εκπροσωπηθεί με το όχημα του μέλους N.O.S.-->

που διαθέτει ένα Golf Mk4 gti χρώματος χρυσαφί. Να τονισθεί ότι το αμάξι κέρδισε την συμμετοχή του σε ψηφοφορία που είχε ισάξια οχήματα και έγινε μεταξύ των μελών του Hellenic VWClub.

Σας περιμένουμε στο περίπτερο μας για να συζητήσουμε και να μεταδώσουμε τον ενθουσιασμό μας στους επισκέπτες της έκθεσης, ακόμα και αν δεν είναι κάτοχοι Volkswagen οχημάτων!!!! Να μεταδώσουμε τον ιό της καλύτερης παρέας, της δικής μας!!!!

Επίσης επιθυμούμε να έρθουν ειδικά οι νεότεροι φίλοι της κοινότητας για να γνωριστούμε καλύτερα!

Θα θέλαμε να έρθετε όλοι από όλη την Ελλάδα και να βοηθήσετε αυτή μας την προσπάθεια έτσι ώστε όλοι μαζί να μεγαλώσουμε την παρέας μας και να βγούμε πιο δυνατοί και από αυτήν την διοργάνωση.

Φωτογραφίες από την έκθεση μπορούν να αναρτηθούν στο αντίστοιχο άλμπουμ που θα βρείτε εδώ. Ωστόσο συστήνουμε να μην αποθηκεύσετε φωτογραφίες πριν την τελευταία ημέρα του γεγονότος ώστε όλοι όσοι μπορούν να έλθουν να απολαύσουν το θέαμα απο κοντά και παράλληλα να τηρήσουμε τους όρους της διοργάνωσης.

Όσοι το επιθυμούν μπορούν να εγγραφούν για την απόκτηση της κάρτας μέλους. Θα είμαστε στη διάθεση σας για την επίλυση κάθε απορίας. Επίσης τα παλιότερα μέλη μπορούν να κάνουν ανανέωση της, στη τιμή των 40 ευρώ!

Προαγορά εισιτηρίων

Τέλος να αναφέρουμε ότι όσοι πραγματικά επιθυμούν να έρθουν μπορούν να προαγοράσουν το εισιτήριο εισόδου τους φθηνότερα (στα 10 ευρώ αντί 15 ευρώ που θα έχει στην είσοδο της έκθεσης) από την ειδική σελίδα εδώ.

Για λόγους διευκόλυνσης το Δ.Σ. θα μπορέσει να προμηθευτεί εισιτήρια εισόδου με προαγορά για τα άτομα, κυρίως εκτός Αττικής, που θα δηλώσουν ότι θα έρθουν, και για όσο υπάρχει διαθεσιμότητα από την Village. Οι φίλοι αυτοί θα παραλαμβάνουν τα εισιτήρια τους από μέλος του Δ.Σ. που θα βρίσκεται στην έκθεση δίνοντας το αντίτιμο των 10 ευρώ. Όσοι το επιθυμούν θα ήταν καλό να είναι σίγουροι ώστε να μην μείνει κάποιο εισιτήριο.

Η πρώτη αγορά των εισιτηρίων θα γίνει την Παρασκευή 11 Σεπτεμβρίου. Ανάλογα της ζήτησης και της διαθεσιμότητας ίσως γίνει και επόμενη αγορά.

Τόπος διεξαγωγής του SHOW:

Ολυμπιακό Συγκρότημα Ελληνικού

Εγκατάσταση Ξιφασκίας

Ολυμπιακά Ακίνητα

Εγκαίνια: 23 Σεπτεμβρίου, ώρα 20:00

Ώρες Λειτουργίας έκθεσης:

24 & 25 Σεπτεμβρίου 16:00 - 22:00

26 & 27 Σεπτεμβρίου 10:00 - 22:00

Τρόπος προσέλευσης

Με αυτοκίνητο:

Από κέντρο: στη Λ. Ποσειδώνος στρίψτε αριστερά στο πρώην Διεθνές Αεροδρόμιο Αθηνών και ακολουθήστε τα σήματα για το International Athens Tuning Show. Είσοδος από τη Λ. Ποσειδώνος.

Με μέσα μαζικής μεταφοράς:

Με λεωφορείο: Πολύγωνο-Γλυφάδα (140), Πειραιάς-Βούλα (Α1), Ακαδημία-Βούλα (Α2).

Με Μετρό: Από τον σταθμό ''Αγ. Δημήτριος'' και στη συνέχεια με το λεωφορείο Express 27.

Με Τραμ: Στο δρομολόγιο για Γλυφάδα το τραμ κάνει στάση ακριβώς έξω από την είσοδο της Εκθεσης.

Χάρτης

Περισσότερες πληροφορίες στο: Motorhshow Live 2009

Χορηγός ρουχισμού εκθετών:

post-2-1253830093_thumb.jpg

Εκ του Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen Αυτοκινήτων

Link to comment
Share on other sites

Εκει θα ειμαστε και φετος. Ετοιμαζουμε ενα φανταστικο περιπτερο που ελπιζουμε να σας αρεσει. Θα χαρουμε να δουμε ολα τα μελη, παλια και νεα, ειδικα εγω που ακουσα και πολλα παραπονα περι των απουσιων μου γενικοτερα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω, πως ο κύριος Ντούμας θέλει 2 εισητήρια.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω θελω 2 εισητιρια για την κυριακη 27/9. πως θα γινει, απο που θα τα παραλαβο ομως?

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρθηκε στο αρχικό δημοσίευμα στο χώρο της έκθεσης θα υπάρχει άτομο του Δ.Σ. που θα έχει τα εισιτήρια. Όταν είναι να φτάσετε θα καλείτε σε ένα τηλέφωνο ώστε να τα φέρνει στην είσοδο θα του δίνεται το αντίτιμο των 10 ευρώ. Για τον αριθμό θα ενημερωθείτε.

Η πρώτη προαγορά των εισιτηρίων θα γίνει αυτή την Παρασκευή το πρωί. Οπότε δηλώστε όσοι θέλετε άμεσα.

Link to comment
Share on other sites

θελω και εγω ενα εισητηριο για την Κριακη.πρεπει να κανω κατι αλλο???

θα σου λεγα τώρα τί πρέπει να κάνεις, αλλα τέσπα, έχε χάρη tongue.gif

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Tha sou elega twra ti prepei na kaneis, alla tespa, exe xari tongue.gif

Sorry gia ta Greeklish, as ta metafrasei kapoios... Eimai se netcafe sthn Ibiza kai den exei Elliniko keyboard (profanws....!) :lol::lol:B)

¶ρη πόσα θες να μας τρελάνεις ???????? Απο την Αγγλία πήγες Ibiza ???? Την άλλη φορά που θα ετοιμάζεσαι για ταξίδι πες μου να ετοιμάσω βαλίτσες :D;):whistling::cry::(

Link to comment
Share on other sites

και βέβαια θα είμαι εκεί σάββατο -από το μεσημέρι και μετά- και κυριακή επίσης.....

γι αυτό όλοι δυναμικά το παρόν γιατί έτσι ξέρει να περνάει καλά η παρέα του vwclub.....

(και τις 2 μέρες θα υπάρχει στο χώρο η παρακάμερα που θα καταγράφει τα πάντα.....)

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω guys!!!!!

Ποια μέρα και πόσα άτομα;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής έχουμε τα ακόλουθα εισιτήρια προς προ-αγορά.

doumasj εισιτήρια 2 / 26&27-9

N.O.S.--> εισιτήρια 2 / 26-9

Rocco085 εισιτήρια 2 / 27-9

Clopyright εισιτήρια 1

activious εισιτήρια 1 / 27-9

kouliss εισιτήρια 5 / 23~27-9

polo 1.6T εισιτήρια 3

Σύνολο εισιτήρια 16

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι μας,

Λόγω ατυχήματος του επιλεγμένου αυτοκινήτου, στο περίπτερο μας θα τοποθετηθεί το όχημα με τις περισσότερες ψήφους, το λευκό golf v του Λατουσάκη.

Ευχαριστούμε τον Σάββα για την συμμετοχή του και του ευχόμαστε γρήγορη αποκατάσταση στο όχημα του.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Αγαπητοί φίλοι μας,

Λόγω ατυχήματος του επιλεγμένου αυτοκινήτου, στο περίπτερο μας θα τοποθετηθεί το όχημα με τις περισσότερες ψήφους, το λευκό golf v του Λατουσάκη.

Ευχαριστούμε τον Σάββα για την συμμετοχή του και του ευχόμαστε γρήγορη αποκατάσταση στο όχημα του.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Any way επιδη δεν θελω να γινει κουβεντα διχως νοιμα και λογος να βλαπτετε η εικονα του VWC δεν εχω κατι να πω.....

απλα βλεπετε ακομα μια φορα ποσο αγαπω αυτο εδω το ριμαδι ....

αυτα...

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Μανώλη δεν το έπιασα το comment, γιααααα πες ή μάλλον μπορείς κάλλιστα να μπεις στην κατηγορία των VIP μελών και να εκφράσεις το τι σε απασχολεί σχετικά με το Motorshow Live 2009.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω τα μέλη, πως λόγω αδυναμίας του δεύτερου επιλαχόντα, το αμάξι που ΤΕΛΙΚΑ θα μας εκπροσωπήσει είναι αυτό του N.O.S.-->.

Ας ελπίσουμε πως θα είναι και η τελευταία αλλαγή.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα τελικα σε λιγο μετα απο τοσες ακυρωσεις θα ειμαστε μονοι μας εκει και θα τους δειχνουμε φωτογραφιες με τα αυτοκινητα μας

μαρθααααααα(βουρτση)ουουουουουυυυ..... ελααααααα....θα κανουμε ΜΠΑΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Edited by Zouperman!
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
χαχαχαχαχα τελικα σε λιγο μετα απο τοσες ακυρωσεις θα ειμαστε μονοι μας εκει και θα τους δειχνουμε φωτογραφιες με τα αυτοκινητα μας

μαρθααααααα(βουρτση)ουουουουουυυυ..... ελααααααα....θα κανουμε ΜΠΑΝΑΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Καλα ελα στο ATS και θα στην εχω ετοιμη την '' μπανανα '' :D:D:D;)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ελα στο ATS και θα στην εχω ετοιμη την '' μπανανα '' :D:D:D;)

Εγω ξερεις τι θελω :whistling: ....................μπαλετα :lol::lol: . ( Δοξα τω θεο εχει μπολικα στο ΑTS tongue.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Εγω ξερεις τι θελω :D ....................μπαλετα :D:D . ( Δοξα τω θεο εχει μπολικα στο ΑTS tongue.gif )

Α παιδια για Μπαλετα στον Κυριο Καθηγητα ακα PanosVR6

Μια τροποποιηση παρακαλω στα Ticket μου να γινουν 1 για 26 και ενα για 27

Thanks !!!!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.