Jump to content
_notis

Agora Golf '08 -τελικά 09

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους .

Πρόκειται να αγοράσω ενα golf gt του 2008 το οποίο έχει ακόμα εγγύση αλλα πολλοί

μου λένε να μην κάνω αυτήν την αγορά λόγω προβλημάτων του συγκεκριμένου μοντέλου.

μπορείτε παρακαλώ να μου δώσετε πληροφορίες σχετικά με αυτό?

ευχαριστώ

Edited by _notis
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους .

Πρόκειται να αγοράσω ενα golf gt του 2008 το οποίο έχει ακόμα εγγύση αλλα πολλοί

μου λένε να μην κάνω αυτήν την αγορά λόγω προβλημάτων του συγκεκριμένου μοντέλου.

μπορείτε παρακαλώ να μου δώσετε πληροφορίες σχετικά με αυτό?

ευχαριστώ

Αν το έχεις βρεί σε καλή τιμή να το πάρεις και να μην ακούς τις διάφορες μ@λ@κίες για προβλήματα, τίποτα συνταρακτικό δεν έχει ακουστεί για το συγκεκριμένο μοντέλο, ότι βγάζουν όλα βγάζει και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αν το έχεις βρεί σε καλή τιμή να το πάρεις και να μην ακούς τις διάφορες μ@λ@κίες για προβλήματα, τίποτα συνταρακτικό δεν έχει ακουστεί για το συγκεκριμένο μοντέλο, ότι βγάζουν όλα βγάζει και αυτό.

καλή τιμή το εχω βρεί απλά μέχρι τώρα ασχολούμουν με άλλου είδους αμάξια και τώρα που είπα να το πάρω οι περισότεροι μου είπαν για πολλά

προβλήματα.

μπορώ να κάνω επέκταση της εγγύησης ?

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Link to comment
Share on other sites

καλή τιμή το εχω βρεί απλά μέχρι τώρα ασχολούμουν με άλλου είδους αμάξια και τώρα που είπα να το πάρω οι περισότεροι μου είπαν για πολλά

προβλήματα.

μπορώ να κάνω επέκταση της εγγύησης ?

ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

Eπέκταση θα ήταν πιό εύκολο να κάνει τώρα ο κάτοχος του πρίν στο πουλήσει, είναι λίγο δυσκίνητα τα παιδιά στις αντιπροσωπείες ιδιαίτερα ατα μεταχειρησμένα.

Link to comment
Share on other sites

Eπέκταση θα ήταν πιό εύκολο να κάνει τώρα ο κάτοχος του πρίν στο πουλήσει, είναι λίγο δυσκίνητα τα παιδιά στις αντιπροσωπείες ιδιαίτερα ατα μεταχειρησμένα.

χμμμ μάλιστα θα πάω σήμερα να κάνω κ test drive κ βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί που στο λενε δεν είναι vw ¶κηδες?? .δεν έχει ιδιαίτερα προβλήματα , εάν έχει αλλάξει κομπλερ δεύτερης ο προηγούμενος είναι ok .

το κόμπλερ δέυτερης είναι stadar πρόβλημα δλδ?

Link to comment
Share on other sites

όχι στα μοντέλα του 2008 είχε βελτιωθεί το πρόβλημα με τα συγρονιζέ της δευτέρας τα έβγαζαν μοντέλα το 06 και κάποια του 07

Link to comment
Share on other sites

όχι στα μοντέλα του 2008 είχε βελτιωθεί το πρόβλημα με τα συγρονιζέ της δευτέρας τα έβγαζαν μοντέλα το 06 και κάποια του 07

ο κινητήρας έβγαλε κάποιο άλλο πρόβλημα ? αυτο με το συγχρονιζέ το θυμάμαι κ στο golf 4 νομίζω στο 8v .

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα της δευτερας εχει λυθει στο συγκεκριμενο μοντελο συνεπως δεν εχεις προβλημα.Αν σου βγαλει καμια βαλβιδα Ν75, πρωτον δεν ειναι κατι που σε αφηνει στο δρομο και δευτερον αν δεν εισαι εντος εγγυησης αν θυμαμαι καλα ειναι παμφθηνη.

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα της δευτερας εχει λυθει στο συγκεκριμενο μοντελο συνεπως δεν εχεις προβλημα.Αν σου βγαλει καμια βαλβιδα Ν75, πρωτον δεν ειναι κατι που σε αφηνει στο δρομο και δευτερον αν δεν εισαι εντος εγγυησης αν θυμαμαι καλα ειναι παμφθηνη.

Στο δρομο δεν σε αφηνει, στο τοπο χαλαρα σε αφηνει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά παράγγειλα το 1.4 (160ps) καινούριο , και το περιμένω σε περίπου 20 μέρες , επίσης το οδήγησα και ήταν

όντως κατι το φανταστικό.

Αρα θα χρειαστώ την βοήθεια σας απο εδώ κ πέρα. Για ότι θέλετε να μάθετε ευχαρίστως να βοηθήσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Τελικά παράγγειλα το 1.4 (160ps) καινούριο , και το περιμένω σε περίπου 20 μέρες , επίσης το οδήγησα και ήταν

όντως κατι το φανταστικό.

Αρα θα χρειαστώ την βοήθεια σας απο εδώ κ πέρα. Για ότι θέλετε να μάθετε ευχαρίστως να βοηθήσω.

kalos hrthes stin oikogeneia tis vw. :D<_<:D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

kalos hrthes stin oikogeneia tis vw. :D<_<:D :D :D :D

σε ευχαριστώ , τώρα έβλεπα το δικό σου σε μια φωτο πολύ όμορφο, ανυπομονώ να το παραλάβω εμμένα σε αντίθεση με τους άλλους είναι μαύρο.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ , τώρα έβλεπα το δικό σου σε μια φωτο πολύ όμορφο, ανυπομονώ να το παραλάβω εμμένα σε αντίθεση με τους άλλους είναι μαύρο.

:D;):whistling::cry::(

pata gallery edo kato gia na deis tis photos apo to diko mou :

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pata gallery edo kato gia na deis tis photos apo to diko mou :

Το είδα φίλε , κουκλί. απ'οτι βλέπω το έχεις πάρει full extra σωστά?

οι ζάντες είναι οι atlanta? 16'' ?

Link to comment
Share on other sites

Το είδα φίλε , κουκλί. απ'οτι βλέπω το έχεις πάρει full extra σωστά?

οι ζάντες είναι οι atlanta? 16'' ?

Έχω βάλει πάρα πολλά εχτρά. Οι ζάντες είναι οι 18" οι Vancouver.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.