Jump to content
ChrisUP!

Na Balw 225/45/17 Sto 1.6fsi

Recommended Posts

Να βάλεις οποία γουσταρεις χωρίς κανέναν ενδιασμο. Και αυτή που δείχνεις είναι παρά πολύ ωραία .

Και το 1.6 σηκώνει άνετα 17αρα μην ξεχνάμε 110 άλογα είναι.

110 αλογα 17αρα ζαντα;

ελεος.....

15αρα ηταν πριν μερικα χρονια το στανταρ και τωρα αντε βαζεις 16αρα αλλα 17αρα;

εκτος αν δε σε νοιαζει τιποτα παρα μονο η ομορφια

Link to comment
Share on other sites

110 αλογα 17αρα ζαντα;

ελεος.....

15αρα ηταν πριν μερικα χρονια το στανταρ και τωρα αντε βαζεις 16αρα αλλα 17αρα;

εκτος αν δε σε νοιαζει τιποτα παρα μονο η ομορφια

Πόσα από τα Golf του club παραμένουν στην εργοστασιακή ιπποδύναμη ?

Ούτε ένα τόσο δα προγραμματάκι ?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις καταλήξει στο που και στο πόσο, επέτρεψέ μου να σου δώσω την παρακάτω προσφορά.

Απαγορεύεται αυστηρά η χρήση των δυνατοτήτων του «δικτυακού τόπου», π.χ. προσωπικά μηνύματα, υπογραφές κ.τ.λ. για διαφημιστικούς λόγους, προώθηση άλλων ιστοσελίδων, προϊόντων ή υπηρεσιών. Όσο αφορά την διαφήμιση προϊόντων ή υπηρεσιών υπάρχει σχετική κατηγορία προσφορών. Εκεί μπορούν οι ενδιαφερόμενες εταιρείες, αφού εκδηλώσουν την προσφορά τους κατόπιν επικοινωνίας με τον διαχειριστή, να αναρτήσουν τις προσφορές τους. Η επικοινωνία μπορεί να πραγματοποιηθεί και με την χρήση ηλεκτρονικής αλληλογραφίας στη διεύθυνση info@vwclub.gr.

φιλε ευχαριστω πολυ ειμαι λιγο μακρια βεβαια..εχω βρει και απο εδω με μικρη διαφορα σε τιμη 10-20ευρο πανω κατω :clapping:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Του RS4 η ζάντα είναι πολύ ωραία και σε ανθρακί :

rs4weba4.jpg

επειδή είναι μαύρο έλεγα ασήμι καλύτερα ή νίκελ... σίγουρα κ η ανθρακι ωραία είναι άλλα μετά θα είναι όλο το αμάξι σκούρο τέρμα

Link to comment
Share on other sites

+1000

Αν έχεις μαύρο αυτοκίνητο βάλε ανοιχτόχρωμη ζάντα για να κάνει αντίθεση και να δείχνει πιο όμορφη (μαύρο είναι και το δικό μου).

Η ανθρακί πάντως σε ανοιχτόχρωμο αυτοκίνητο και ειδικά στο άσπρο θα είναι κούκλα!

Link to comment
Share on other sites

+1000

Αν έχεις μαύρο αυτοκίνητο βάλε ανοιχτόχρωμη ζάντα για να κάνει αντίθεση και να δείχνει πιο όμορφη (μαύρο είναι και το δικό μου).

Η ανθρακί πάντως σε ανοιχτόχρωμο αυτοκίνητο και ειδικά στο άσπρο θα είναι κούκλα!

ναι οντως λεει πολυ σε ασπρο

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ακομα ξερει κανεις να μου πει οταν βαλω το 225/45/17 αν θα βγαινει απο τους θολους το λαστιχο?

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι ακομα ξερει κανεις να μου πει οταν βαλω το 225/45/17 αν θα βγαινει απο τους θολους το λαστιχο?

αναλογα το οφσετ της ζαντας που θα βαλεις! με τις μανισιες 17αρες ζαντες δεν βγαινει εξω απο το θολο.

Link to comment
Share on other sites

αναλογα το οφσετ της ζαντας που θα βαλεις! με τις μανισιες 17αρες ζαντες δεν βγαινει εξω απο το θολο.

ευχαριστω πολυ με τις rs4 η τις new r32 αρα δεν θα βγαινει..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.