Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Hallo Boys και απο εμενα .. Ειμαι ο Αλεξανδρος αλλα οχι κατοχος VW ( παραλιγο ) .. Εχω γνωριστει με καπιους απο εσας και ειπα να χαιρετησω και τους υπολοιπους :):D;)

Edited by alxs-R56S
Link to comment
Share on other sites

welcome welcome everybody! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, με λενε Χαρη, και ειμαι καινουργιος στην παρεα σας!

Ειμαι φοιτητης στο Πανεπιστημιο Πειραια και ειμαι απο την Τριπολη!

Πηρα προσφατα ενα Golf TSi!

Ελπιζω καποια στιγμη να σας δω και απο κοντα! :unsure:

Ελα βρε χαρη και εγω νομιζα οτι μονο εγω ημουν απο τριπολη!!!!!!!

καλος μας ηρθες πατριδα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια. Ειμαι ο Χαρης και ειμαι απο τα Γιαννενα και οδηγαω ενα 5θ ανθρακι Golf Gt.

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Χαρη και καλα postaρισματα.

Η παρεα των Ιωαννινων οσο παει και μεγαλωνει ακομα πιο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα του πιο οργανωμενου CLUB της αυτοκινησης.

Λεγομαι Γιωργος μενω στην Αρτεμιδα Αττικης και σπουδαζω στο ΤΕΙ Αθηνας. ;)

Εδω και 2 μηνες ειμαι κατοχος ενος GOLF III Cabriolet rocket.gif .

Ελπιζω να τα πουμε και καποια στιγμη απο κοντα...

Link to comment
Share on other sites

καλωσήρθες και καλορίζικο το εργαλειάκι ;) Είναι και πανέμορφα τα 3άρια Cabriolet :D

Link to comment
Share on other sites

a αρτεμιδα παμε για παιντμπολ!αυτα ειναι!θα σε πετυχουμε

Προσεχε μη βγαλεις κανενα ματι εσυ γιατι τα μαθαμε και τα δικα σου

Καλοσωριζω και εγω με τη σειρα μου ολα τα νεα μελη καλα

σερφαρισματα ..................

Edited by G.P.
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω ολη την παρεα του πιο οργανωμενου CLUB της αυτοκινησης.

Λεγομαι Γιωργος μενω στην Αρτεμιδα Αττικης και σπουδαζω στο ΤΕΙ Αθηνας. :(

Εδω και 2 μηνες ειμαι κατοχος ενος GOLF III Cabriolet rocket.gif .

Ελπιζω να τα πουμε και καποια στιγμη απο κοντα...

Αρτεμιδα ε?Τωρα ποιος να εισαι εσυ συμπολιτης δεν ξερω..... Αν βεβαια περασεις απο το Προπο που εχω απεναντι απο το Μεξικανικο σουβλακι θα σε βρω ποιος εισαι!!! tongue.gif Εμενα φυσικα μαλλον θα με ξερεις κυκλοφορουν παρα πολλα χρυσαφι στην Ελλαδα!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Golden Golf εδω θυμαμαι ποιος ειχε το αμαξι πριν απο εσενα οταν ακομα ηταν 1.6 new_lol.gif ...Σε ξερω φατσικα απλα δεν ειχε τυχει να μιλησουμε.Μια φορα ψιλο παιξαμε στην Σπατων,πριν κανα 6μηνο λιγο πριν απο το αεροδρομιο(οπως πας για Σπατα)οταν ειχα ενα λευκο VTS rocket.gif αλλα δεν μου πολυ εδωσες σημασια.Γενικα δεν ανοιγεις??? ;)

Edited by Golfos84
Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους ειμαι καινουργιος στην παρεα με λενε σωτηρη ειμαι απο γιαννενα 18 χρονων φοιτητης και

εχω ενα golf tdi 4motion...με ελατηρια και αναρτισεις bilstein με 18αρα ζαντα απο audi a8 recaro καθισματα dvd navigation woofer με 5.1 dolby digital και look R32 αυτοματο πιλοτο φιμε κτλ.εχω 180 αλογα και 38 κιλα ροπης απο τις 1800 στροφες 6 ταχυτητες πιστευω να εχω κανει καλι επιλογη?

Edited by RTDI 4motion
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα με λενε Κωστα ειμαι 22 χρονων και ειμαι απο Αθηνα Αγ.στεφανο.Το αμαξι μου ειναι ενα cupra leon2

και το χομπυ μου ειναι ο μηχανοκινητος αθλητισμος και οτι εχει σχεση με την ταχυτητα γενικοτερα.Θα τα πουμε και απο κοντα στην

τελευταια συναντηση σας στο καλαμο, αφου μενω κατω σχεδον ολο το χρονο οποτε θα τα πουμε στην Αγκωνα. πιστευω

θα γινετε και πανικος γιατι την περιοδο που θα ειναι η συναντηση θα εχει τρελο κοσμο κατω αλλα ειναι ωραια.

Φιλικα Κωστας,

Edited by Raiko
Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑκριβώς Κώστα! Πανικός θα γίνει όπως έγινε και το περασμένο Σ/Κ εκεί :blush:

(έχω εξοχικό στους Αγ. Αποστόλους και δουλεύω και πότε πότε ώς dj στο Agona B) )

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Golden Golf εδω θυμαμαι ποιος ειχε το αμαξι πριν απο εσενα οταν ακομα ηταν 1.6 new_lol.gif ...Σε ξερω φατσικα απλα δεν ειχε τυχει να μιλησουμε.Μια φορα ψιλο παιξαμε στην Σπατων,πριν κανα 6μηνο λιγο πριν απο το αεροδρομιο(οπως πας για Σπατα)οταν ειχα ενα λευκο VTS rocket.gif αλλα δεν μου πολυ εδωσες σημασια.Γενικα δεν ανοιγεις??? :whistling:
Kατσε γιατι με μπερδεψες το αμαξι μου το ειχα εγω απο αντιπροσωπεια 1.6 δεν το ειχε αλλος πριν απο εμενα..... :blush: Οσο για το παιξιμο ε δεν θα με ειχες τσιγκλησει καλα γι αυτο! tongue.gif Αλλα να σου πω και το αλλο αφου βλεπεις τι φοβερο δρομο εχουμε ειναι και για να το ανοιγω κοτουλα παω μην παρω κανενα αμορτισερ η λαστιχο στα χερια!!! :blush:B)
Link to comment
Share on other sites

καλωσορίσατε παιδιά....καλά ποσταρίσματα και σύντομα σε κάποια συνάντηση μας.....

Link to comment
Share on other sites

Guest alexk

Γεια σας παιδιά.

Με λένε Αλέξανδρο και ξέρω μερικά παιδιά από εδώ μέσα, γιατί έχουμε βρεθεί σε καφέδες.

Είναι κάτι αλήτες με golf gti (που δεν πάνε βήμα τα κακόμοιρα)... tongue.gif

Γενικά, είμαι φίλος του Αντώνη. Ξέρω τον Νεοκλή, τον Φάνη, τον Στάθη, τον Τάσο και άλλους που δεν θυμάμαι το όνομα τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Golden Golf εδω θυμαμαι ποιος ειχε το αμαξι πριν απο εσενα οταν ακομα ηταν 1.6 new_lol.gif ...Σε ξερω φατσικα απλα δεν ειχε τυχει να μιλησουμε.Μια φορα ψιλο παιξαμε στην Σπατων,πριν κανα 6μηνο λιγο πριν απο το αεροδρομιο(οπως πας για Σπατα)οταν ειχα ενα λευκο VTS rocket.gif αλλα δεν μου πολυ εδωσες σημασια.Γενικα δεν ανοιγεις??? :D

Δεν ειναι οτι δεν ανοιγει απλα δεν παει... :D

Καλως ορισατε B)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα και καλώς σας βρήκα. Αν και είμαι ενεργό μέλος εδώ και λίγο καιρό δεν αξιώθηκα να δώσω και επίσημα το παρών μέχρι τώρα.

Είμαι ο Χρήστος λοιπόν, είμαι καλά, έχω ένα κόκκινο Golf tsi 170αρι και μένω στα νότια προάστια, Βούλα συγκεκριμένα.

Link to comment
Share on other sites

Kατσε γιατι με μπερδεψες το αμαξι μου το ειχα εγω απο αντιπροσωπεια 1.6 δεν το ειχε αλλος πριν απο εμενα..... :lol: Οσο για το παιξιμο ε δεν θα με ειχες τσιγκλησει καλα γι αυτο! tongue.gif Αλλα να σου πω και το αλλο αφου βλεπεις τι φοβερο δρομο εχουμε ειναι και για να το ανοιγω κοτουλα παω μην παρω κανενα αμορτισερ η λαστιχο στα χερια!!! :lol::lol:
Nομιζα οτι το αυτοκινητο ηταν του Σαραγουδα,εαν δεν κανω λαθος ειχε ενα ίδιο.Δεν εχεις και αδικο για τους δρομους,γι'άυτο δεν επεμεινα :lol:Την ειχα πατησει μια φορα στον περιφεριακο και ειχα παρει δεξι ακραξονιο και μπουκαλα στο saxaki fire.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.