Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ!

Είμαι νέο μέλος και νέος κάτοχος ενός vw.

Το όνομά μου είναι Χρήστος, είμαι εργαζόμενος φοιτητης νομικής Θεσσαλονίκης 23 ετών.

Το κουκλακι μου που είναι και το πρώτο μου αυτοκίνητο είναι ένα κίτρινο polo του 96, έκδοση 1,6 sport με 75 λίγο κουραμένα αλογάκια. Το αγόρασα μόλις πρίν ένα μήνα και είμαι πολύ χαρούμενος.

Ελπίζω να ταλέμε σύντομα γιατί έχω ήδη αρκετές ερωτήσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ!

Είμαι νέο μέλος και νέος κάτοχος ενός vw.

Το όνομά μου είναι Χρήστος, είμαι εργαζόμενος φοιτητης νομικής Θεσσαλονίκης 23 ετών.

Το κουκλακι μου που είναι και το πρώτο μου αυτοκίνητο είναι ένα κίτρινο polo του 96, έκδοση 1,6 sport με 75 λίγο κουραμένα αλογάκια. Το αγόρασα μόλις πρίν ένα μήνα και είμαι πολύ χαρούμενος.

Ελπίζω να ταλέμε σύντομα γιατί έχω ήδη αρκετές ερωτήσεις

Καλωσήρθες Χρήστο!

Εύχομαι τα καλύτερα για το πολάκι σου,καλά ποσταρίσματα και να σε

δούμε σύντομα σε κάποια συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια...

Μολις σημερα εμαθα οτι κληρονομω το polaki της μητερας μου λογω αγορας νεου αυτοκινητου και ειμαι πολυ περηφανος που στην ηλικια των 18 θα εχω αυτοκινητακι.... tongue.gif

Μενω λιγο πιο εξω απο την Πατρα και ειμαι φοιτητης...

Οσα ξερω προς το παρων ειναι πως ειναι μοντελο '92 - 1300cc - 50hp :lol:

Για αρχη εχω να πω πως ειναι καλα... :lol:

Τωρα χρειαζομαι επειγοντως αυτοκολλητο VWClub.gr ωστε να ξεκινησει η εξωτερικη(αρχικα) βελτιωση του...

Link to comment
Share on other sites

καλώσορίσατε όοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα νέα μέλη και σας εύχομαι και γω με την σειρά μου καλά ποσταρίσματα...

Να περνάτε καλά και όπως είπε ο ΘΑΝΑΣΗΣ με όλους εσάς γινόμαστε ακόμα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ....

Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ........ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.....ΜΕΓ¶ΛΗ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθατε όλοι!!!

Καλά να περνάτε μέσα από τις σελίδες μας! :D

Σας περιμένουμε να σας γνωρίσουμε και από κοντά!

Link to comment
Share on other sites

καλώσορίσατε όοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα νέα μέλη και σας εύχομαι και γω με την σειρά μου καλά ποσταρίσματα...

Να περνάτε καλά και όπως είπε ο ΘΑΝΑΣΗΣ με όλους εσάς γινόμαστε ακόμα ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ....

Η ΠΑΡΕΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ........ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΧΟΥΜΕ.....ΜΕΓ¶ΛΗ!!!!!!!!!

Πολυυυυ μεγαλη ΠΑΡΕΑ tongue.giftongue.giftongue.gif

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ....

Link to comment
Share on other sites

ΤρελοVWάδες καλησπέρα και από εμένα!!!

Το όνομά μου είναι Αλέξης!!!!

Πούλησα το ηρωικό μου MKIV 1.4 μετά από 2 χρόνια τρελών αλλαγών, κύρίως στην εξάτμιση που είμαι κολλημένος αλλά και στα περιφερειακά του κινητήρα( μπούζι,φίλτρα,κτλ..).

Στα 20 πλέον, προσπαθώ να βγω επιτυχώς από την Οδοντιατρική της Αθήνας, αγόρασα πριν ένα μήνα ένα MKV 1.4 TSI GT SPORT. ¶ψογο αυτοκίνητο, με αρκετό νεύρο αλλά τραβάει ο οργανισμός του αρκετό Tuning... Με τον καιρό βέβαια και με τη δική σας βοήθεια. :)

Ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα!!!

Καλως σας βρήκα όλους!

Edited by bullalex
Link to comment
Share on other sites

ΤρελοVWάδες καλησπέρα και από εμένα!!!

Πούλησα το ηρωικό μου MKIV 1.4 μετά από 2 χρόνια τρελών αλλαγών, κύρίως στην εξάτμιση που είμαι κολλημένος αλλά και στα περιφερειακά του κινητήρα( μπούζι,φίλτρα,κτλ..).

Στα 20 πλέον, προσπαθώ να βγω επιτυχώς από την Οδοντιατρική της Αθήνας, αγόρασα πριν ένα μήνα ένα MKV 1.4 TSI GT SPORT. ¶ψογο αυτοκίνητο, με αρκετό νεύρο αλλά τραβάει ο οργανισμός του αρκετό Tuning... Με τον καιρό βέβαια και με τη δική σας βοήθεια. :)

Ελπίζω να γνωριστούμε σύντομα!!!

Καλως σας βρήκα όλους!

Καλώς ήρθες στην τρελα!!!

Με το 5άρι μή παίρνεις και πολύ φόρα με ψευτοβελτιώσεις γιατί ο εγκέφαλός του δεν θέλει και πολύ να σου ανάψει το καντράν σαν χριστουγεννιάτικο δέντρο.

¶ντε κανένα φίλτρο και κανένα τελικό μετά πάς για πολλά λεφτά για να κάνεις κάτι

Link to comment
Share on other sites

Γεια κ από εμένα, κ καλώς ήρθατε όλοι!!! Εγώ πάλιωσα τώρα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Το όνομά μου είναι Πρόδρομος...

Γεννήθηκα, μεγάλωσα κ ζω στην Λάρισα και ασχολούμαι με την μουσική, την φωτογραφία, την λογιστική κ πάνω απ'όλα με το Golfάκι μου... :D

Είμαι μέλος από τον Αύγουστο κ η παρέα εδώ είναι φανταστική! :D

Ελπιζώ να τα λέμε όλοι μαζί κ να γίνουμε ακόμη μεγαλύτερη παρέα!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια και καλωs σαs βρισκω.

Με λενε Γιωργο και εχω ενα πολο 1.4/16v/101ps( mod.98)και

Χαιρομαι πολυ που βρισκομαι στην παρεα σαs

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα,το όνομα μου ειναι Γιάννης.Αν και νέο μέλος εχω έρθει σε 2-3 MEETING που έχετε κάνει στο OLYMPICO,επειδή εχω ένα φίλο με ένα μπλέ V 1,6FSI τον Φώτη.Λοιπόν απο σπόντα βρεθηκε στα χέρια μου ενα GOLF V ασημί 1,4 FSI 3D 90HP TRENDLINE 2007MY,και λέω απο σπόντα επειδή ειναι η εργασία μου πάνω στα αυτοκίνητα και απλά συναντήθηκαν οι δρόμοι μας..ειναι ίσως το καλύτερο αυτοκίνητο που έχωοδηγήσει σε αυτή την κατηγορία ,που μάλιστα νοίωθεις σαν να οδηγείς καποιο αλλο μεγαλύτερης κατηγορίας(πάλι VW βέβαια).Το οτι ειναι βασικο μοντέλο με βάζει σε πειρασμό για πολλα πειράγματα ;) ..Το μέλλον θα δείξει..Ευχαριστώ πολυ που υπάρχει αυτο το site και προβληματιζόμαστε ολοι μαζι.. :);)

Edited by silverV
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους τους φίλους του club

Μόλις έγινα κάτοχος ενος VW Golf Mk IV 1.6 στην Κύπρο το οποίο θα χρησιμοποιώ απο εδω και στο εξής για τις βόλτες μου

Σπουδάζω Μηχανολόγος Μηχανικός και Μηχανικός Παραγωγής στο Πανεπιστήμιο Κύπρου και είμαι 20 χρονών.

Στην Ελλάδα οδηγώ ένα BMW E36 3.18i και για ακόμα μια φορά παραμένω πιστός στην Γερμανική τεχνολογία.

Αυτά εν συντομία απο εμένα.

Keep rolling ...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα...

Ειμαι η Ναταλία από την Πετρούπολη και είμαι κάτοχος ενός Ford Fiesta (της πορτοκαλάδας μου) με πολλές μηχανικές και εμφανισιακές παρεμβάσεις.

Τι κανω εδώ ?

Στην οικογένεια μας υπάρχει και ένα Golf3 συγκεκριμένα η έκδοση Bon Jovi 1800cc με 75 καταπληκτικά άλογα. Το αυτοκίνητο είναι με γερμανικές πινακίδες και μιας και για το επόμενο χρονικό διάστημα θα το κυκλοφορώ αρκετά, είπα να δω τι μοντίφες μπορω να κανω για την βελτίωση του και γενικότερα για τεχνικά θέματα μιας και η συντήρηση του περνάει στα χέρια μου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και από μένα...

Ειμαι η Ναταλία από την Πετρούπολη και είμαι κάτοχος ενός Ford Fiesta (της πορτοκαλάδας μου) με πολλές μηχανικές και εμφανισιακές παρεμβάσεις.

Τι κανω εδώ ?

Στην οικογένεια μας υπάρχει και ένα Golf3 συγκεκριμένα η έκδοση Bon Jovi 1800cc με 75 καταπληκτικά άλογα. Το αυτοκίνητο είναι με γερμανικές πινακίδες και μιας και για το επόμενο χρονικό διάστημα θα το κυκλοφορώ αρκετά, είπα να δω τι μοντίφες μπορω να κανω για την βελτίωση του και γενικότερα για τεχνικά θέματα μιας και η συντήρηση του περνάει στα χέρια μου.

Kαλως ηρθες Ναταλια και καλα ποσταρισματα!

εισαι πολυ τυχερη που εχεις 3αρι tongue.gif !!!! τετοιο εχω κι εγω γιαυτο το λεω :lol::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

hi μάγκες με λένε θοδωρή έχω ένα polo 1.4 του 01 k είμαι από πειραιά!!!

καλως σας βρήκα!

Θα σε παρακαλουσα να χρησιμοποιεις μικρους ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης του φορουμ.

Edited by konstantinos passat
@To post μεταφραστηκε στα Ελληνικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες κι εσυ φιλε!!!σημερα εχουμε και συναντηση στο σεφ περνα αμα θες καμια βολτα....

δες εδω http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry200388

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα παιδια...δεν μπορεσα να ερθω στη συναντηση χτες τελικα!λογο των πολλων μου υποχρεωσεων και λογο του οπως σας ειπα ειναι και λιγο χτυπημενο το εος μου.δεν εχω κανενος μελους το τηλ και δεν εχω ερθει ποτε σε επαφη με κανεναν.επικοινωνηστε μαζι μου για να λειθει και αυτο το θεμα.δημητρης

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη[macklin] καλως ορισες στο κλαμπ!!

Edited by Afterdark
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.