Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλο το club...

Εχουμε και λέμε

Ονομα: Γιάννης (ένας από τους 45)

Ηλικία: 39

Επάγγελμα: Χημικός μηχανικός ΕΜΠ (έχω μετρήσει 120 οκτάνια σε βενζίνη 100άρα - δεν κάνω πλάκα!! Αν κάποιος έχει απορίες με τις βενζίνες να μου πει - Θα του φτιάξω ένα μίγμα μπερεκέτι)

Ευτυχής κάτοχος: Jetta 1.4 TSi DSG Highline 140hp :D

Εξτρα που πρέπει να βάλω: μπαρόμετρο, 17" ζάντες του GT, τιμόνι με paddles, DVD player.

Peugeot 106 GR 1.4 75hp hearts.gif

Προηγούμενα Αυτ/τα: Peugeot 504L 1.8lt 80 hp (Του μπαμπά. Απίθανη μπουρούχα με πίσω κίνηση και 4 ταχύτητες στο τιμόνι(!))

Honda Civic 1.2lt 16valve 73hp (1988) (Λειτουργεί απροβλημάτιστα ακόμη!! ούτε μία βλάβη. Χρυσό μετάλλιο Αξιοπιστίας)

Nissan Micra 1992, 1.2 lt, 55hp (Πήγα στην Πάτρα και γύρισα με μισό λίτρο λάδι στον κινητήρα χωρίς πρόβλημα. Ασημένιο

μετάλλιο Αξιοπιστίας)

Seat Ibiza 1999, 1.4lt 60 hp (με άφησε τρεις φορές αλλά το είχα διαλύσει)

Ευτυχής Πατέρας: Ενός Αγοριού και ενός Κοριτσιού. Το κορίτσι είναι ένα λεπτό μεγαλύτερο από το αγόρι. :thumbsup:

Ενδιαφέροντα: Μαθηματικά, Αστρονομία, Αυτοκίνητο, υπολογιστές, φωτογραφία.

Γενικά: Καλό παιδί αλλά μονίμως αφηρημένο

Καλώς σας βρήκα. Αυτό το φόρουμ είναι καλύτερο από σινεμά!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε όλα τα νέα μέλη στην 1η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΕΣΧΗ για VW στην ΕΛΛΑΔΑ.....

Καλά ποσταρίσματα και σύντομα σε κάποιο από τα meetings μας για να γνωριστούμε.....

Link to comment
Share on other sites

Καλως μας ηρθες Γιαννη.

Απο τις πιο ολοκληρωμενες παρουσιασεις που εχω δει. <_<

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλο το club...

Εχουμε και λέμε

Ονομα: Γιάννης (ένας από τους 45)

Ηλικία: 39

Επάγγελμα: Χημικός μηχανικός ΕΜΠ (έχω μετρήσει 120 οκτάνια σε βενζίνη 100άρα - δεν κάνω πλάκα!! Αν κάποιος έχει απορίες με τις βενζίνες να μου πει - Θα του φτιάξω ένα μίγμα μπερεκέτι)

Ευτυχής κάτοχος: Jetta 1.4 TSi DSG Highline 140hp :wub:

Εξτρα που πρέπει να βάλω: μπαρόμετρο, 17" ζάντες του GT, τιμόνι με paddles, DVD player.

Peugeot 106 GR 1.4 75hp hearts.gif

Προηγούμενα Αυτ/τα: Peugeot 504L 1.8lt 80 hp (Του μπαμπά. Απίθανη μπουρούχα με πίσω κίνηση και 4 ταχύτητες στο τιμόνι(!))

Honda Civic 1.2lt 16valve 73hp (1988) (Λειτουργεί απροβλημάτιστα ακόμη!! ούτε μία βλάβη. Χρυσό μετάλλιο Αξιοπιστίας)

Nissan Micra 1992, 1.2 lt, 55hp (Πήγα στην Πάτρα και γύρισα με μισό λίτρο λάδι στον κινητήρα χωρίς πρόβλημα. Ασημένιο

μετάλλιο Αξιοπιστίας)

Seat Ibiza 1999, 1.4lt 60 hp (με άφησε τρεις φορές αλλά το είχα διαλύσει)

Ευτυχής Πατέρας: Ενός Αγοριού και ενός Κοριτσιού. Το κορίτσι είναι ένα λεπτό μεγαλύτερο από το αγόρι. :wub:

Ενδιαφέροντα: Μαθηματικά, Αστρονομία, Αυτοκίνητο, υπολογιστές, φωτογραφία.

Γενικά: Καλό παιδί αλλά μονίμως αφηρημένο

Καλώς σας βρήκα. Αυτό το φόρουμ είναι καλύτερο από σινεμά!

Καλώς ήρθες Γιάννη,να χαίρεσε τα παιδάκια σου.Βλέπω έχουν περάσει πολλά αυτοκίνητα απο τα χέρια σου :D

Πολύ ενδιαφέρων η παρουσίασή σου,ελπίζω να τα πούμε!

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής Πατέρας: Ενός Αγοριού και ενός Κοριτσιού. Το κορίτσι είναι ένα λεπτό μεγαλύτερο από το αγόρι. :wub:

ετσι να βλεπω κι αλλους οικογενειαρχες εδω :D

σας το ειπα θα φτιαξουμε υποκλαμπ του vwclub με παντρεμενους

ετοιμαστειτε να φτιαξετε τοπικ για οικογενειαρχες του κλαμπ :xmas::xmas::xmas:

γιαννη καλος ηρθες στην παρεα μας :wub:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ. Καλώς σας βρήκα. Αυτό το φόρουμ είναι απίθανο και εξαιρετικά εθιστικό. Μακάρι να τα πούμε και από κοντά. Ερχεται και η καρτούλα...

Μπορεί να μην το προσέξατε αλλά γράφτηκα μέλος το '08 και πήρα αριθμό μέλους 8.808... Απίθανο και σημαδιακό...

Δουλεύω 8ωρο, μου αρέσει η μουσική και οι 8 νότες της 8βας, το αυτοκίνητό μου έχει 8πόδι και ονειρεύομαι να αποκτήσω κάποτε V8.

Αν διαιρέσετε 987654321:123456789 ποιο είναι το αποτέλεσμα? Σωστά!!!

Εξαιρετικό?...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη... όντως όλα έχουν ένα σημάδι που σε τριγυρίζει ... (το επόμενο post σου θα είναι το όγδοο tongue.gif)

....καλωσήρθες και επισήμως -από εδώ-...

Και φυσικά καλωσήρθατε και όλοι οι υπόλοιποι των τελευταίων 3 σελίδων που σήμερα κατάφερα να τις δω -_-

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε σε όλα τα νέα μέλη της κοινότητας....Καλά ποσταρίσματα και σύντομα κοντά μας σε κάποιο meeting....

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα κι απο μενα!!!

Ειμαι νεο μελος και κατοχος ενος mk2 1800 16V

Mε λενε Μανωλη με φωναζουν Μανο εργαζομαι ως μηχανικος μοτο .

Καλως σας βρηκα.

Υ.Γ αν κανω καποιο λαθος σχετικα με τον πινακα οπου γραφω τον χαιρετισμο παρακαλω συγχωρεστε με.

Φιλικα μανος.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο μ'ένα...

Με λενε Δημήτρη ειμαι 21 χρονών ειμαι απο Λαμία σπουδάζω πρέβεζα στην ακαδημία εμπορικού ναυτικού και ειμαι στο 4έτος..

Είμαι κατοχος ενός vw golf iv 1.6 με πολλα πολλα καλουδια πανω.....

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Πατρίδα! Καλωσόρισες στο club! Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά εσένα και το αμάξι σου! :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου ρε Πατρίδα! Καλωσόρισες στο club! Θα χαρούμε να σε δούμε και από κοντά εσένα και το αμάξι σου! :thumbsup:

Φυσικα με την πρωτη ευκαιρια γιατι οχι........

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα παιδιά :blink: :blink: !!

Με λένε Θεοδόσιο και έδω και λίγο καίρο είμαι μέλος του club.Καταγωγή από το ¶ργος(Αργολίδα) αλλά μένω Πετρούπολη.

Δάσκαλος στο επάγγελμα και ετών 25.

Κάτοχος ενός passat 2.0 FSI εδώ και τρια χρόνια(που και που οδήγω και το eos της κοπέλας μου tongue.gif ).

Ενδιαφέροντα: τα ταξίδια με το αυτοκίνητο, υπολογιστές και gadgetοειδή new_killpc.gif ιστορικά βιβλία και ψυχογραφήματα.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!! :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα .Λέγομαι Κώστας είμαι 21 και μένω Αθήνα.Είχα προσπαθήσει και παλιά να γραφτώ αλλά δεν τα είχα καταφέρει! :o .Είμαι μέλος στο Vw Polo Club και τώρα και σε αυτό ;) .Έχω ένα Polo 9ν του 2003 ασιμί .Αυτά από εμένα .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα .Λέγομαι Κώστας είμαι 21 και μένω Αθήνα.Είχα προσπαθήσει και παλιά να γραφτώ αλλά δεν τα είχα καταφέρει! :o .Είμαι μέλος στο Vw Polo Club και τώρα και σε αυτό :wacko: .Έχω ένα Polo 9ν του 2003 ασιμί .Αυτά από εμένα .

Καλώς ήρθες Κωστή,σε ξέρω απο κάπου? :wacko:;)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίσατε σε όλα τα νέα μέλη μας και καλά ποσταρίσματα...

Σύντομα να σας γνωρίσουμε σε κάποιο meeting μας....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα ;)

Ονομα: Βαγγελης

Ηλικια: 25

Επαγγελμα: Τεχνικος δικτυων και Η/Υ

Τοποθεσια: Καρδιτσα

Αυτοκινητο: Scirocco (προχθες το παρηγγειλα και σε 3 μηνες θα μου ερθει :blink: )

Ενδιαφέροντα: Ταξίδια παρεα με το αυτοκίνητο κ τη κοπελα μου, οι υπολογιστές και οι ταινιες. Ενιοτε παιζουμε και καμια μπαλα.

Με το καλο να σας γνωρισω και απο κοντα μολις μου ερθει το τουτου μου sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.