Jump to content
doggy

Παρουσίαση μελών

Recommended Posts

Καλημέρα σε ολη την παρεα του club.Είμαι ο Θανάσης απο Καρπενήσι και κατοχος jetta,ενα tsi στη δουλεια και προσφατα ενος gt δικο μου.σας διαβάζω πολυ καιρο και τωρα αποφασισα (εστω και καθηστερημενα) να εγγραφω λογω προσφατης συνδεσης internet.συγχαρητηρια στους δημιουργους του club kai ενα ευχαριστω σε ολους που συμμετεχουν για τις πολυτιμες αποψεις και την βοηθεια σε πολλα θεματα

καλως ηρθες φιλε θαναση και καλα και ασφαλη χλμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είμαι ο Βασίλης, μένω Αλεξανδρούπολη κι έχω ένα PASSAT 1.8Τ του 2001, το οποίο μου έχει φάει πολλά λεφτά σε διορθώματα :)

Edited by Vasilis Giannakopoulos
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλοι

καλημέρα club Grèce

Είμαι ο nico 29ετών

έχουν MK5 GTI 2008

Έρχομαι απ το Παρίσι και μενω στην νεα σμυρνη

Καλός σας βρήκα!! Καλή ημέρα σε όλοι σας

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλοι

καλημέρα club Grèce

Είμαι ο nico 29ετών

έχουν MK5 GTI 2008

Έρχομαι απ το Παρίσι και μενω στην νεα σμυρνη

Καλός σας βρήκα!! Καλή ημέρα σε όλοι σας

καλωσηρθες νεα σμυρνη :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μετά από ένα χρόνο και κάτι που είμαι εγγεγραμμένος (για αναζήτηση πληροφοριών λόγω αγοράς αυτοκινήτου), ήρθε η στιγμή να γράψω και το πρώτο μου μήνυμα. :D

Το όνομά μου είναι Ανδρέας και είμαι από τα Γρεβενά. Τη Μ. Τετάρτη παρήγγειλα το passat, οπότε τώρα βρίσκομαι σε αναμονή.

Ψάχνοντας διάφορα ζητήματα (στο section για το passat) εχτές το βράδυ, "έπεσα" πάνω σε ένα θέμα για τις εντυπώσεις του ηχοσυστήματος όπου και βρήκα σε pdf το manual του ηχοσυστήματος που θα έχει το αυτοκίνητο (rcd 510) και ευχαριστώ πολύ το χρήστη που το "ανέβασε".

Μέχρι την παραλαβή του αυτοκινήτου μου (τέλη Ιουνίου - αρχές Ιουλίου), μήπως θα μπορούσα από κάπου να κατεβάσω το manual του αυτοκινήτου (passat b7 1.4 - δε γνωρίζω αν υπάρχουν διαφορετικά user manuals για τις διαφορετικές εκδόσεις).

Αυτά προς το παρόν και να περνάτε όλοι καλά και προπάντων ασφαλείς μετακινήσεις με τα αυτοκίνητά σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα. Μετά από ένα χρόνο και κάτι που είμαι εγγεγραμμένος (για αναζήτηση πληροφοριών λόγω αγοράς αυτοκινήτου), ήρθε η στιγμή να γράψω και το πρώτο μου μήνυμα. :laugh:

Το όνομά μου είναι Ανδρέας και είμαι από τα Γρεβενά. Τη Μ. Τετάρτη παρήγγειλα το passat, οπότε τώρα βρίσκομαι σε αναμονή.

Ψάχνοντας διάφορα ζητήματα (στο section για το passat) εχτές το βράδυ, "έπεσα" πάνω σε ένα θέμα για τις εντυπώσεις του ηχοσυστήματος όπου και βρήκα σε pdf το manual του ηχοσυστήματος που θα έχει το αυτοκίνητο (rcd 510) και ευχαριστώ πολύ το χρήστη που το "ανέβασε".

Μέχρι την παραλαβή του αυτοκινήτου μου (τέλη Ιουνίου - αρχές Ιουλίου), μήπως θα μπορούσα από κάπου να κατεβάσω το manual του αυτοκινήτου (passat b7 1.4 - δε γνωρίζω αν υπάρχουν διαφορετικά user manuals για τις διαφορετικές εκδόσεις).

Αυτά προς το παρόν και να περνάτε όλοι καλά και προπάντων ασφαλείς μετακινήσεις με τα αυτοκίνητά σας.

Πολύ καλή επιλογή Ανδρέα! Με το καλό να σου έρθει και περιμένω βόλτα :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή επιλογή Ανδρέα! Με το καλό να σου έρθει και περιμένω βόλτα :laugh:

Ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρε. Πού έχεις χαθεί εσύ; Ώστε δεν μου κρατάς μούτρα που επέλεξα το πρώτο ξαδερφάκι ε; Όσο για τη βόλτα, τη βλέπω να αργεί. Τέλη Ιουνίου με αρχές Ιουλίου!

Όταν περάσεις από εδώ, πάρε τηλέφωνο να τα πούμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες και με το καλο να ερθει το αμαξι σου.

Ο,τι αποριες εχεις σχετικα με αυτο,μπορεις να τις ρωτησεις στον αντιστοιχο τομεα passat

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορισες και με το καλο να ερθει το αμαξι σου.

Ο,τι αποριες εχεις σχετικα με αυτο,μπορεις να τις ρωτησεις στον αντιστοιχο τομεα passat

Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. Ναι, ναι έχω δει τον τομέα για το passat και ήδη έχω διαβάσει αρκετά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδια, είμαι ο γιάννης, φοιτητής. έχω απο τον καλοκαίρι την μαύρη καλονή μου polo 6r tsi και είμαι τρελά ερωτευμένος μαζί της! απο το καλοκαιρι που ηταν να παρω την πολάρα αλλα και μετα εμπαινα συνεχεια και ενημερωνόμουν στο φόρουμ εδω για διάφορα θεματα μέχρι που ήρθε ο καιρός να γίνω μέλος και εγώ :clapping:

post-19735-0-59006500-1304434666_thumb.j

Link to comment
Share on other sites

welcome everybody!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο εμενα σε ολους και καλος σας βρηκα ειμαι ο Μιχαλης και ειμαι κατοχος ενος mk4 1400 και μιας oktavia 5rs tfsi 280 hp φουλ πρωτο σταδιο

Link to comment
Share on other sites

Όνομα : αλεξης

Έδρα : ηλεια

Ηλικία : 22

Αυτοκίνητο: golf mk4

σταδιο 1. 1,6 101 αλογακια

σταδιο 2. 1.8 20vt 180 ps 6 speed

σταδιο 3. παμε σε big turbo με garrett gt35 σφυριλατο μοτερ,με μαμα καπακι..

δυναμομετρημενο στα 470 αλογατα μοτερ στα 2,5 overboost με 2,3 σταθερο..

Το κακο δεν αργησε να γινει πριν 3 μηνες,οπου μια κομμενη βαλβιδα τα διαλυσε ολα..τωτα ομως επιστρεφω με 4 σταδιο φωτια....

σταδιο 4. υπερκιβισμενο μοτερακι σε 2000cc σφυριλατο ολο.. καπακι γ@μιααα με supertech βαλβιδες +1mm,retainers τιτανιου,διπλα ελατηρια,μηχανικα ωστηρια κ ροικι στην ιταλια στο μαικλ.. εκεντροφορους cat cams με το μεγαλυτερο προφιλ μου υπαρχει για 20vt. αγραφο dta s60 msd πολλαπλασιαστες μπουζοκαλωδια.. τρομπες βενζινης 3 , 1 walbro και 2 bosch 044 με μπεκ bosch 1000cc κ με αγωνιστικο ρεζερβουαρ...πεταλουδα 80 χιλιοστα billet κ πολλα αλλα.. αυτη τη στιγμη το μοτερ ειναι ετοιμο κ φτιαχνονται σωληνωσεις intercooler χταποδια κ τα σχετικα.. και απο τουρμπο μαλλον θα παω σε garrett gtx.. αναμενεται 15 ιουλιου το πολυ να μιζαρουμε και να αρχισουμε το σχετικο στρωσιμο... πθιστευω θα δω καλο αποτλεσμα..

πως το βρισκεται το γκολφακι μ?

ξεςρετε αν υπαρχει ομαδα του club μας στην πατρα??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.