Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub Kartday Nov 2009

Recommended Posts

kartday-nov-2009.jpg

Αγαπητοί φίλοι,

Το Hellenic VWClub αυτή την Κυριακή 15 Νοεμβρίου θα πραγματοποιήσει για τα μέλη της Αττικής ένα KART DAY γεμάτο ένταση, ανταγωνισμό, δράση και διασκέδαση!

Φυσικά η πρώτη τριάδα κερδίζει τον αγώνα και παίρνει κύπελο!!!

Το KartDAY θα πραγματοποιηθεί στην Παλλήνη την Κυριακή 15 Νοεμβρρίου στις 12:45 στο KARTLAND.

Σας περιμένουμε όλους και όλες εκεί είτε για να πιείτε τον καφέ σας είτε για να εξασκήσετε τις οδηγικές σας ικανότητες και αν είστε τυχεροί ίσως βγείτε πρώτοι! Αν θέλετε μπορείτε να φέρετε και τους δικούς σας φίλους ή φίλες, όλοι οι καλοί χωράνε ;-)

Μην ξεχνάτε ότι στις συναντήσεις της κοινότητας μας δεν απαιτείται να έχετε βελτιωμένο όχημα και φυσικά μπορούν όλοι οι κάτοχοι οποιοδήποτε οχήματος Volkswagen να παρευρεθούν.

Διεξαγωγή Αγώνα : KART LAND

Λ. Ανθούσης 8, Παλλήνη

210 6668323

Τόπος συνάντησης μελών: Επί της Λ. Μεσογείων πριν από τον σταυρό της Αγ. Παρασκευής στην αντιπροσωπεία VW «Γρατσίας» στο δεξί σας χέρι ανεβαίνοντας προς τα πάνω (από το κέντρο προς ΠΑΙΑΝΙΑ)

Ώρα: 12:30

Κόστος συμμετοχής: 15 ευρώ

Γενικοί κανόνες:

1)Όλοι όσοι συμμετάσχουν στον αγώνα θα τρέξουν 2 φορές.

2)Όταν μαζέψουμε στην αρχή τις συμμετοχές και αναλόγως πόσα άτομα θα ήμαστε θα χωριστούμε σε group μέχρι 8-10 ατόμα το πολύ το καθένα.

3)Ξεκινάνε τα group και τρέχουνε όλοι με το χρονόμετρο διότι στην τελική κατάταξη του group μετράει ο μέσος όρος από όλους τους γύρους του κάθε ατόμου. ΧΡΟΝΟΣ : 7 ΛΕΠΤΑ

4)Αφού τρέξουνε όλα τα group και βγει η λίστα με τους χρόνους ξαναμπαίνουν μέσα το κάθε group ξεχωριστά με σειρά εκκίνησης και όχι τυχαία αλλά βάσει των καλύτερων χρόνων του καθένα που έτρεξε την πρώτη φορά. ΧΡΟΝΟΣ: 7 ΛΕΠΤΑ

5)Αφού γίνει και ο δεύτερος γύρος ο πιο γρήγορος χρόνος από κάθε group μπαίνουν στον μεγάλο τελικό.... για την κατάκτηση κυπέλλου.

Φροντίστε να δηλώσετε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο ώστε να προετοιμαστούμε κι εμείς καλύτερα. Παράδειγμα kouliss, +1.

-----------------------

  1. kouliss
  2. skaraviaios
  3. playmaker+1
  4. Zouperman!
  5. Chrismht +2
  6. ta6ape
  7. svouras
  8. undertaker
  9. alex6+1

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το χάσω με τίποτα! Τα λέμε έξω απο τον πρώτο εργοδότη μου (Γρατσία)!

Μέσα και εγώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοσμά εγώ μάλλον θα μαι εκτός αθηνών κατά 95%... αν όχι θα είμαι σίγουρα παρών.....

α! μήπως παρατηρήσατε στα εικονιζόμενα kart ποιος είναι πρωτοπόρος???? χαχαχαχα.....α ρε κοσμά το δα και έλιωσα..... η κούπα μου ανήκει (αν έρθω) ....

Link to comment
Share on other sites

κοσμά εγώ μάλλον θα μαι εκτός αθηνών κατά 95%... αν όχι θα είμαι σίγουρα παρών.....

α! μήπως παρατηρήσατε στα εικονιζόμενα kart ποιος είναι πρωτοπόρος???? χαχαχαχα.....α ρε κοσμά το δα και έλιωσα..... η κούπα μου ανήκει (αν έρθω) ....

ετσι κι μπορεσω να κατεβω ξεχαστε τις κουπες........ sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Θα ειμαι στη Πευκη για δουλεια δυστυχως

Ωπα Πευκη!!!! Τι δουλεια εχεις στα μερη μου Γιαννακη? Ριξε μην.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν σκάσει κάτι έκτακτο θα είμαι εκεί! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας... άντε να ετοιμαζόμαστε! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Κανονιστε να με κανετε ρομπα οπως προχτες......σας εφαγα!!!!!

προσεξε πως θα ερθεις! μικυ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε μια κατηγορία για τις φωτογραφίες και θα την βρείτε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=278

Εάν υπάρχει video και δεν γίνεται να ανέβει επικοινωνήστε μαζί μου ώστε να το ανεβάσουμε με άλλη μέθοδο.

Τα αποτελέσματα του KARTDAY θα δημοσιευτούν αργότερα αναλυτικά.

Νικητές:

1η Θέση : KALOBURN

2η Θέση : CHRISMHT

3η Θέση : JUNIOR_KALOBURN

Συγχαρητήρια και στους 3!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΗΡΘΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΝ Η' ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ :-)

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

αλλο ενα event που περασε ευχαριστα με πολυ γελιο και πειραγματα.... :thumbsup: βεβαια ειχαμε και σημαντικες απουσιες τις οποιες αξιζει να αναφερουμε........ new_iloveyou.gif

Νο1 doggy προεδρος:απ οτι εμαθα ξεκινησαν τα εργα για την διανοιξη της σηραγγας στο στενο των τεμπων και μιας και διευθυνων συμβουλος στην εργοληπτικη εταιρια J&P ΑΒΑΞ επρεπε να παραστει στο ξεκινημα του γεωτρυπανου για την διανοιξη της σηραγγας...... :lol:

Νο2 JDOUMAS:απ οτι ξερω αναπτυσεται επιχηρηματικα στον κλαδο της ναυσιπλοιας και ειδικοτερα στις γραμμες ναυσιπλοιας των κυκλαδων και πηγε να κανει ελεγχο στα πλοια προς ανδρο που σκεφτεται ν αγορασει..... :lol:

Νο3 NOS:μετα απο ενα εξαντλητικο 2 μερο στη λευκαδα αποφασισε να πεσει σε χειμερια ναρκη εν οψει χειμωνα, κοντα μας παλι απ την ανοιξη.......πρωτα ο θεος!!! :wacko:

Νο4 polo 1.6T:η δουλεια τρωει τον αφεντη που ελεγαν και οι παλιοι θοδωρη μου..... :thumbsup:

Νο5 trelaras:μονιμως απων λογω ειδικων συνθηκων :lol: να δω ποτε θα κατεβεις να θαυμασουμε το εργαλειο που εφτιαξες!!

Νο6 passatumpas:απ οτι εμαθα δουλευε το ταξι κυριακατικα ο αλεξανδρος....... :whistling: αρε καταραμενη φτωχια tongue.gif

κανονικα θα υπηρχε και Νο7 αλλα ολοι εξεπλαγην ευχαριστα οταν ειδαμε την γνωστη σε ολους μας φωκια του κλαμπ τον γνωστο σε ολους μας petrosEmellisia να κανει δυναμικη εμφανιση(εστω και καθυστερημενα) στο χωρο που καθονταν τα μελη του vwclub κλεινοντας τα στοματα στις κακες γλωσσες που τον ηθελαν να εχει συνεχομενη απουσια απ τα τεκταινομενα της λεσχης!!!

ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ!την επομενη φορα περισσοτεροι παιδες new_iloveyou.gif ALL.....!!!

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAAXXAAXAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι βλεπουν τα ματακια μου......

Ρε σας σερνει κυριολεκτικα........

Ο Μανωλακης οχι την ανοιξη αλλα του χρονου στην παννεληνια του Οκτωμβριου θα εμφανισθει.

Εδω δεν ηρθε στο club θα ερχοταν για kart?????

Ο αλλος στα Τεμπη ο αλλος σερνει καραβια ο αλλος του εχουν πεσει τα μαλλια απο τα τραβηγματα.

Ενα μονο θα σας πω

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Και που να δειτε τι εγινε στην επιστροφη με τον Πετρο. ;):) Ενα θα σας πω λ-α-χ-τ-α-ρ-η-σ-α-ν ολοι στον δρομο. new_lol.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να μην μιλησω για το χθεσινο μιας και εχω δεχτει απειλες οτι αν αναρτησω φωτογραφιες ή κανω σχολια θα εχουμε διαγραφες στο club. οποτε θα πω καλα περασαμε αλλα αν καναμε και την ξανθια μελος θα ειμασταν καλυτερα.

φωτογραφιες ανεβασα.

Edited by Zouperman!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.