Jump to content
ACE2007

Εξωτερική Βελτίωση Golf Vi

Επιλογη Body Kit Για Golf Vi  

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εδω στην Λαρισα ειναι εχω ψωνισει απο αυτον κιτακι καθραρισμου για το BMC καλος ειναι.

αν εχετε θεμα με τα μεταφορικα και δεν θελετε να του τα σκασετε μπορω να τα παρω και να σας τα φερω Αθηνα γιατι ειμαι Αθηνα-Λαρισα συνεχεια sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο site δεν αναγράφει τίποτα για την RDX από όσο είδα. ;)

Γράφει μόνο κάπου "ποιοτικά σπόιλερ Γερμανίας" ή κάτι τέτοιο. B)

Poen μπορεί να τους ρωτήσω κάποια στιγμή για την αεροτομή. :) Τώρα που είπες το Λάρισα - Αθήνα, δεν σε σκέφτηκα όταν παρήγγειλα κάτι αθλητικά είδη από την Olympus (αν και είχαν λίγα μεταφορικά)!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως στο site δεν αναγράφει τίποτα για την RDX από όσο είδα. ;)

Γράφει μόνο κάπου "ποιοτικά σπόιλερ Γερμανίας" ή κάτι τέτοιο. B)

Poen μπορεί να τους ρωτήσω κάποια στιγμή για την αεροτομή. :) Τώρα που είπες το Λάρισα - Αθήνα, δεν σε σκέφτηκα όταν παρήγγειλα κάτι αθλητικά είδη από την Olympus (αν και είχαν λίγα μεταφορικά)!!

Η RDX μου έδωσε το σιτε του κτλ. Αυτός είναι.

Ευχαριστούμε poen σιγουρα θα μας χρειαστείς κατσε να δούμε τι παίζει απο μεταφορικά πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο notis. :) Πήρα τηλ. και ρώτησα μερικά πράγματα.

Να σας δώσω μία εικόνα για το κόστος.

Π.Χ. πλαινά σπόιλερ, η RDX τα χρεώνει 199 ευρώ με τα μεταφορικά ενώ ο αντιπρόσωπος τους 180. Αντίστοιχα και για την αεροτομή η διαφορά ήταν παρόμοια, σε κάθε περίπτωση οι Γερμανοί χρεώνουν 60 ευρώ min μεταφορικά και σίγουρα η αγορά από Ελλάδα θα είναι 20-40 ευρώ πιο χαμηλά.

Πάντως όταν επικοινώνησα την προηγούμενη εβδομάδα με τους Γερμανούς, έκαναν το παγώνι και δεν μου ανέφεραν για αντιπρόσωπο! new_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Παίδες παράξενο κι όμως αληθινό. Υπάρχει κάτοχος MK6 GTI που έβγαλε το γνωστό grill/μάσκα με την κόκκινη ρίγα και έβαλε από tsi...

...άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, υπάρχει τελικά πολύ τρέλλα στον κόσμο!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

26844331570843298513813.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η επάνω γρύλια ήταν λογικό ότι θα κουμπώνει γάντι ... για την κάτω σίτα δεν βλέπω να γίνεται κάτι ... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το Grill του GTD έχει εσοχές (δεξιά και αριστερά) που μπαίνουν τα φανάρια του αυτοκινήτου όπως και το Tsi , οπότε παίζει να ταιριάζει. Του GTI φαίνεται να είναι διαφορετικό ως προς τις εσοχές.

Υ.Γ. Ελπίζω να καταλάβατε τι εννοώ.

Παίδες παράξενο κι όμως αληθινό. Υπάρχει κάτοχος MK6 GTI που έβγαλε το γνωστό grill/μάσκα με την κόκκινη ρίγα και έβαλε από tsi...

...άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου, υπάρχει τελικά πολύ τρέλλα στον κόσμο!! sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

26844331570843298513813.jpg

J.P. πρέπει να είναι το Grill του Golf R20. ;)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

J.P. πρέπει να είναι το Grill του Golf R20. ;)

Τώρα που το είπες και το παρατηρώ .... παίζει πολύ να είναι του R20 , αλλά το θέμα είναι τι έγραφε στο topic ... Gti ή R20 ?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω πιστευω πως κανει εγω πριν γραφτω καν στο κλαμπ πριν παρω το tsi μου φιλος ηθελε να αλαξει μασκα gt σε gti και του ελεγαν πως δεν καθεται ακριβως και πρεπει να αλαξει προφυλακτηρα και διαφορα τρελα.

τα ιδια ελεγαν και σε εμενα στην Καρεντα βουλιαγμενης και στον Τσαουση λιγο πριν παρω στα χερια μου το gt sport 2008.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το είπες και το παρατηρώ .... παίζει πολύ να είναι του R20 , αλλά το θέμα είναι τι έγραφε στο topic ... Gti ή R20 ?

Και εγώ αυτό σκέφτομαι να βάλω, του Golf R20. ;)

Υ.Γ. Δώσε μία τιμή για την γρίλια του Golf R20 αν μπορείς σε παρακαλώ.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το είπες και το παρατηρώ .... παίζει πολύ να είναι του R20 , αλλά το θέμα είναι τι έγραφε στο topic ... Gti ή R20 ?

Στο αρχικό post γράφει "Golf Trendline grille install into a black GTi"!!!!!!!!!

Ωραίο σχόλιο : "GTI grill is hot idk wtf your talkin aboutttttt" ;):lol: :lol:

http://www.golfmk6.com/forums/showthread.php?t=4132

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτό σκέφτομαι να βάλω, του Golf R20. ;)

Υ.Γ. Δώσε μία τιμή για την γρίλια του Golf R20 αν μπορείς σε παρακαλώ.

5K0 853 651 BF 041 : radiator grille black @ 180-185 ¤

ps:Οι παραπάνω τιμές είναι σύμφωνα με το ετκα κι ενδέχεται να είναι διαφορετικές με αυτές των αντιπροσωπειών.

Link to comment
Share on other sites

5K0 853 651 BF 041 : radiator grille black @ 180-185 €

ps:Οι παραπάνω τιμές είναι σύμφωνα με το ετκα κι ενδέχεται να είναι διαφορετικές με αυτές των αντιπροσωπειών.

Αυτές οι διαφορές από που προκύπτουν? Για το grill του gti 6 έχεις τιμή speedy?

Poen σχετικά με το ΜΚ5 νομίζω ότι GTI & GT είχαν ίδιο προφυλακτήρα και οι υπόλοιπες εκδόσεις διαφορετικό ή κάνω λάθος?

Edited by J.P.
Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι διαφορές από που προκύπτουν? Για το grill του gti 6 έχεις τιμή speedy?

Poen σχετικά με το ΜΚ5 νομίζω ότι GTI & GT είχαν ίδιο προφυλακτήρα και οι υπόλοιπες εκδόσεις διαφορετικό ή κάνω λάθος?

5K0 853 651 C ATK : radiator grille chrome/red/black @ 220-230 €

ps:Οι παραπάνω τιμές είναι σύμφωνα με το ετκα κι ενδέχεται να είναι διαφορετικές με αυτές των αντιπροσωπειών.

Edit: Απ' ότι κοίταξα στο web η τιμή της παίζει γύρω στα 190-210€ , οπότε η αντιπροσωπεία γιατί είναι Αντιπροσωπεία(!) λογικά θα την δίνει γύρω στα 280-300€ , χωρίς όμως να παίρνω κι όρκο γι αυτό ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

5K0 853 651 C ATK : radiator grille chrome/red/black @ 220-230 ¤

ps:Οι παραπάνω τιμές είναι σύμφωνα με το ετκα κι ενδέχεται να είναι διαφορετικές με αυτές των αντιπροσωπειών.

Edit: Απ' ότι κοίταξα στο web η τιμή της παίζει γύρω στα 190-210¤ , οπότε η αντιπροσωπεία γιατί είναι Αντιπροσωπεία(!) λογικά θα την δίνει γύρω στα 280-300¤ , χωρίς όμως να παίρνω κι όρκο γι αυτό ...

Όπως το λες είναι η τιμή που μου έδωσαν από αντιπροσωπεία (Νέα Φιλαδέλφεια) είναι 300 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Όπως το λες είναι η τιμή που μου έδωσαν από αντιπροσωπεία (Νέα Φιλαδέλφεια) είναι 300 ευρώ.

:clapping::clapping:

Link to comment
Share on other sites

Αυτές οι διαφορές από που προκύπτουν? Για το grill του gti 6 έχεις τιμή speedy?

Poen σχετικά με το ΜΚ5 νομίζω ότι GTI & GT είχαν ίδιο προφυλακτήρα και οι υπόλοιπες εκδόσεις διαφορετικό ή κάνω λάθος?

GT - GT SPORT - GTI ναι αλλα φαντασου τι ελεγαν ακωμη και για αυτους

Link to comment
Share on other sites

Να και ένα 6άρι tsi με body kit τύπου votex και την μάσκα του gti :

Ορίστε τα links :

http://www.hdautofans.com/p_32s518801.htm

http://www.hdautofans.com/p_gbkg18784.htm

Υ.Γ. Προσέξτε το φανάρι στο πρώτο link. Είναι φανάρι με projector, διαφορετικό από το δικό μας. :)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.