Jump to content
Guest NITRO

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΦΑΝΟΠΟΙΕΙΟ

Recommended Posts

Gti ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ

No comments !!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...m&album=301

Φιλε JDL πανεμορφο!! Εδειξε πολυ!! Συνεχισε την καλη δουλεια!!

Μου φαινεται οτι θελει και το δικο μου (αλλα πρεπει να κοπει για να μπει και ενα τελικο)!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο , πάρα πολύ ωραίο!

Τα πλαϊνά για μένα δεν θέλουν βάψιμο.

Αλλά οι αισθητηρες πίσω... Πώς κ έτσι ; Σε ενα τόσο ωραιο χρώμα κ τόσο ακριβό αμάξι να μένουν άβαφτοι ;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο , πάρα πολύ ωραίο!

Τα πλαϊνά για μένα δεν θέλουν βάψιμο.

Αλλά οι αισθητηρες πίσω... Πώς κ έτσι ; Σε ενα τόσο ωραιο χρώμα κ τόσο ακριβό αμάξι να μένουν άβαφτοι ;;;

Φίλε μου Μάριε:

Οι αισθητήρες βασικά είναι μάτια, αν τα βάψουμε πως θα βλέπουν ? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ, οσο για τα πλαινά το είχα δει σε foto και δεν μου άρεσε καθόλου κάτι εχω όμως στο μυαλό μου.............

ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ? :thumbsup:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...si&img=9966

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου Μάριε:

Οι αισθητήρες βασικά είναι μάτια, αν τα βάψουμε πως θα βλέπουν ? :rolleyes:

Κύριε Δήμο... κορυφή του είδους (και μονο απο τα λογια των συμφορουμιτών αλλα και απο τις φωτο... ) worthy.gif

Βασικα ξερω πως υπαρχουν αισθητηρες που βάφονται κ αλλοι που δεν βαφονται.

Το δικο μου το Golfaki εχει βαμμένους αισθητηρες στο χρωμα του αμαξώματος.Γι αυτό το είπα... :lol:

post-1467-1170284940_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανεις για το Δημο..

Τελικα χρειαστηκε ο Δημος για το αμαξι του αδερφου μου μετα απο ενα ατυχημα, επαληθευοντας για ακομη μια φορα ολους οσους μιλανε για τη πολυ καλη και προσεγμενη δουλεια του! :D

Γεια σου ρε πικασο του Μοσχατου! :)

Link to comment
Share on other sites

Μα....τοσοι και τοσοι που ειναι βαμμενοι...? :)

Είναι από κατασκευής τους βαμένοι και όχι εκ των υστέρων!!!

Αν τους βάψεις αλλάζουν οι ανακλαστικές και αποροφητικές ιδιότητες του υλικού και ή δεν θα δουλεύει καλά ή δεν θα δουλεύει καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ετσι οπως τα λες. Στο κιτακι που εχω, της Valeo, ειναι βαφομενοι, και μπορεις να τους βαψεις ο,τι χρωμα θελεις...

Αλλιως οι ασθητηρες που βλεπουμε σε τοσα αμαξια βαμμενοι ιδιο χρωμα με το αμαξι, θα επρεπε να ηταν ατιριαστοι, και να ταιριαζει στο περιπου το χρωμα...δεν ειναι ετσι ομως...Anyway, εγω τα εχω σε πλαστικο οποτε δεν ασχοληθηκα περαιτερω...Παντως βαφονται :)

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6

σε πολλα cars που εχω δει αλλοι ειναι βαμενοι και αλλοι οχι!

κατι παιζει.....ισως το υλικο? ? ? ?

.......διαφορετικα θα ηταν ΟΛΟΙ βαμμενοι ή ΟΛΟΙ οχι

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ξέρω οτι υπάρχουν αισθητηρες βαφώμενοι κ μή βαφώμενοι.

Αυτοι που βάφονται , κοστιζουν πανω κατω 300 ευρω κ αυτοι που δεν βαφωνται κοστιζουν 150 ευρω.

Όταν το πηγα στην καρεντα με ρωτησαν , και ειπα σαφώς τους βαμμενους γιατι αλλιως φαινεται σαν πυροβολημενο το Golfaki tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ξέρω οτι υπάρχουν αισθητηρες βαφώμενοι κ μή βαφώμενοι.

Αυτοι που βάφονται , κοστιζουν πανω κατω 300 ευρω κ αυτοι που δεν βαφωνται κοστιζουν 150 ευρω.

Όταν το πηγα στην καρεντα με ρωτησαν , και ειπα σαφώς τους βαμμενους γιατι αλλιως φαινεται σαν πυροβολημενο το Golfaki tongue.gif

Εγώ πάντως δεν μπορούσα να το ρισκάρω ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν μπορούσα να το ρισκάρω ! :excl:

Μην μου συγχήζετε τον μάστορα rocket.gif .

Οσο αναφορά τους αισθητήρες το λάθος ήταν δικό μου που δέχτηκα να πάρω το αυτοκίνητο απο την αντιπροσωπεία με τους μαύρους αισθητήρες, οπότε έκανα το αυτονόητο, τους το πήγα πίσω και μου βάλανε τους λευκούς....δωρεάν.

Η αλήθεια είναι οτι τα παιδιά στο service ήταν πάρα πολύ ευγενικά και παραδέχθηκαν το λάθος τους αφού όντως το αυτοκίνητο ήταν σαν πυροβολημένο.

Με εξέπληξε ευχάριστα η αντιμέτωπιση των ανθρώπων στο service αφου ας μην κρυβόμαστε στην ελλάδα και ιδιαιτέρως μετά απο την αγορά όλοι σε αντιμετωπίζουν κάπως.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν μπορούσα να το ρισκάρω ! :lol:

Καλα κανατε κε Δημο και δεν τα βαψατε , εξαλλου οπως γραφει ο JDL9 το πηγε το αμαξι και του εβαλαν τους βαμμενους.

Πολύ καλυτερα ετσι , αλλα πιστευω θα παθανε την πλακα τους οταν θα ειδαν τις καλλιτεχνιες σας κε Δημο ! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλα κανατε κε Δημο και δεν τα βαψατε , εξαλλου οπως γραφει ο JDL9 το πηγε το αμαξι και του εβαλαν τους βαμμενους.

Πολύ καλυτερα ετσι , αλλα πιστευω θα παθανε την πλακα τους οταν θα ειδαν τις καλλιτεχνιες σας κε Δημο ! worthy.gif

Mario Thankxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

^_^:D :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα στον κ. Δήμο κάθε φορά που είναι να παραδώσει αυτοκίνητο σε πελάτη να το κάνει σαν το pimp my ride. Σκεπασμένο με πανί και......αποκάλυψις! και μετά παραλήρημα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα στον κ. Δήμο κάθε φορά που είναι να παραδώσει αυτοκίνητο σε πελάτη να το κάνει σαν το pimp my ride. Σκεπασμένο με πανί και......αποκάλυψις! και μετά παραλήρημα!!!!!!

:lol: Καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο ! :):D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σήμερα και γώ απο το συνεργείο του κ.Δήμου και εξεπλάγη με το πόσο φιλικός ήταν. :)

Πολύ ωραίος άνθρωπος. :) Ήταν μέσα και τo τούμπανο του goldengolf worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλο που δεν ηθελες εσυ ε ρε τι εχεις να τραβηξεις επανω!!! tongue.gif Τελικα δεν μπορω να κρυφτω οπου πηγαινω με παρακολουθουν οι παπαρατσι και με καρφωνουν!!! :) Επισης να πω ενα ευχαριστω στον κ Δημο για το φοβερο τοπικο βαψιμο!!!Αψογος !!! worthy.gif

Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλο που δεν ηθελες εσυ ε ρε τι εχεις να τραβηξεις επανω!!! tongue.gif Τελικα δεν μπορω να κρυφτω οπου πηγαινω με παρακολουθουν οι παπαρατσι και με καρφωνουν!!! :D Επισης να πω ενα ευχαριστω στον κ Δημο για το φοβερο τοπικο βαψιμο!!!Αψογος !!! worthy.gif

Και εγώ θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την υπέροχη παρέα στο Πήλιο !

Thanks :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.