Jump to content
nikkosnet

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ που αξίζουν παρουσίαση...

Recommended Posts

ναι κι εμένα κάτι δε μου κάθετε καλά... :huh:

μοντέλα είναι και μάλιστα από τις ομορφότερες Ελληνίδες και καλά...

έπρεπε να είναι αντικειμενικά θεές!

Link to comment
Share on other sites

Τραγικές και οι 2 για μοντέλα πιστεύω... :huh:

για μοντέλα μπορεί να είναι τραγικές, ίσως να μην κάνουν καριέρα abroad αλλά είναι κάργα ελληνίδες ειδικά η μελαχρινή, πολύ γυναίκα μου βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εγω ξερω τον πατερα της ειναι τραγουδιστης κολλητος με τον φαδερ μου οποτε θα κανω τα κονε μου!χαχα

Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω τον πατερα της ειναι τραγουδιστης κολλητος με τον φαδερ μου οποτε θα κανω τα κονε μου!χαχα

Ποιά από τις τρεις ξέρεις τον πατέρα της? :mellow:

Link to comment
Share on other sites

E ρε Γιάννη ποιανής ο πατέρας έχει όνομα γνωστού τραγουδιστή;;;;;

Δέν παίζεσαι πια.........

Έ Λ Ε Ο Σ .

Τώρα έμαθα ότι ο Νομικός είναι τραγουδιστής, εε δεν τον έχω δει και καθόλου στην τηλεόραση, από που να τον ξέρω δλδ?

Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω τον πατερα της ειναι τραγουδιστης κολλητος με τον φαδερ μου οποτε θα κανω τα κονε μου!χαχα

Δεν παίζεσαι ρε παλίκαρε! Παντως εμένα μου αρεσαν αυτες που βγηκανε.καθε μια εχει το κατιτί της. Και ναι ειναι Ελληνίδες και μετράνε. Γιατί η Στικουδη καλύτερη ήταν?

Link to comment
Share on other sites

...................................................................................

.........................................

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

To αγαπημενο μας θεμα, χρειαζεται και παλι "ξεσκονισμα". Σε λιγες ημερες θα γινει μαζικη μετακινηση παλιων δημοσιευεων στον καδο ανακυκλωσης του forum μας, αφηνοντας τις δημοσιευσεις του τελευταιου εξαμηνου. Λογικα λοιπον θα μειωθουν οι δημοσιευσεις και οι σελιδες του θεματος στο μισο. Παρολα αυτα ομως συνεχιζουμε να ποσταρουμε ο,τι πραγματικα αξιζει παρουσιαση προσεχοντας να μην εχει δημοσιευθει παλαιοτερα. :lol:

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άσχετο... Επειδή πολλοί ασχολείστε με την φωτογραφία μήπως μπορείτε να μου σφυρίξετε κανένα site με επαγγελματικές φωτογραφίες με οποιοδήποτε θέμα... Πόλεμος, γυναίκες, αυτοκίνητα, φύση.. αρκεί να είναι ωραίες και σε μεγάλες αναλύσεις... Merci

Link to comment
Share on other sites

τρελή κωλοφαρδία ο μάστορας!!

μόνο η θέση του οδηγού έμεινε όρθια από όλο το αμάξι!

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert
Κάτι άσχετο... Επειδή πολλοί ασχολείστε με την φωτογραφία μήπως μπορείτε να μου σφυρίξετε κανένα site με επαγγελματικές φωτογραφίες με οποιοδήποτε θέμα... Πόλεμος, γυναίκες, αυτοκίνητα, φύση.. αρκεί να είναι ωραίες και σε μεγάλες αναλύσεις... Merci

photo.net

National Geographic

photography.com

το photography.com θελει registration

αν δε σου κανουν πες να σου περασω αλλα

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό ...Έγω μόλις το είδα έπαθα πλάκα και δεν θα ήθελα

να ήμουν στην θέση αυτου που το είχε με τίποτα!!!

Είναι μερικοί φούστηδες που δεν λένε να ψοφήσουν με τίποτα. Ολόκληρο μακελιό και βγήκε σώος. Για πάμε άλλη μία να δούμε, θα το ξανακαταφέρει;

Link to comment
Share on other sites

έζησε? ποιός ξέρει..

NAI!Εζησε!

Ειναι ο τυπος με το κινιτο στην τεταρτη φωτογραφια..

Το ειχα δει παλιοτερα σε ενα ξενο site..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.